Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > W jakim jestescie wieku ???
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
pesel
Szef Kuchni Świata



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wroclaw

W jakim jestescie wieku ???

Chciałbym się dowiedzieć, w jakim wieku są gracze w cs-a. Wiem, że grają nastolatki (12-19 lat) wiem, że grają starsi (20-29) ale czy na przykład grją ludzie w wieku no nie wiem...40 lat ...?
Ja osobiście mam 23 lata, gram gdzieś około od kwietnia. Zobaczyłem gre w niemczech u kolesia i nie wiem czy widzieliscie, ale grałem na siege gdzie można było jeżdzić...czołgiem. No dla mnie ta gra od razu stała sie...życiem, tak realna, rzeczywista, nie grałem do tej pory w żadną, która tak bardzo mnie się podobała.
Napiszcie coś o sobie, niech inni wiedzą z kim mają o czynienia...

__________________
...i tylko śmierć przywita Cię ciepło...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pesel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pesel Znajdź więcej post'ów przez  pesel Dodaj pesel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pesel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Thumbs up

graja i w wieku 40 a nawet ponad... znam takich kilka osob osobiscie Ja sam mam zalewdie 16 lat...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

Talking

ja mam 21 wiosen, w cs gram od 2 miesiecy (w necie) wczesniej jakies 2-3 miechy z botami

teraz gram tylko w kantera i championship managera, w ktorego nawalam od 5 lat

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

14 latek mam ale od 1.5 roku gram

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pesel
Szef Kuchni Świata



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
14 latek mam ale od 1.5 roku gram


To może Ty pamiętasz siege z czołgiem...?

__________________
...i tylko śmierć przywita Cię ciepło...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pesel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pesel Znajdź więcej post'ów przez  pesel Dodaj pesel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pesel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

ja pamietam siege z czolgiem a raczej apc to bylo zebyscie bo mozna bylo rushe czolgiem robic ale niestety tez latwo bylo swojego przejechac ja mam niecale 17 (mowie niecale bo juz niedlugo bede je mial czyli blizej niz dalej ) pozatym gram ponad rok cos kolo 1.3 roku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

a ja w CS'a gram od v.6.6 beta

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

tysh gram okolo 1.5 roka, mam 14 latek
i znam osobe, ktora ma powyzej 40 Hayabusa rulz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

16, latek, gram od w CS od ..... ( czekam na odpowiedz od kuzyna, ktory przyniosl jakis czas temu CSa na siec i tak zaczela sie moja przzygoda ) .....

a co do APC na siege .. too chyba bylem jedna z niewielu osob ktorym sie udalo zrobic headshota, przy uzyciu pojazdu ..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blackpussy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

Ja mam 16 latek i gram w Cs'a od 7.1 beta.
Pamietam te smieszne ludziki jak tak chodzily ko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blackpussy Znajdź więcej post'ów przez  Blackpussy Dodaj Blackpussy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blackpussy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blackpussy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

Ja mam 16 latek i gram w Cs'a od 7.1 beta.
Pamietam te smieszne ludziki jak tak chodzily ko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blackpussy Znajdź więcej post'ów przez  Blackpussy Dodaj Blackpussy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blackpussy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Ja mam 18 latek , gram w CSka od czerwca 2001 r , od wersji 1.1....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Hehe to ja tez mam 16 lat
A w cs'a gram jakos od maja 2oo1, cos takiego...

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

a ja nie powiem ile mam lat ale gram od wersji 1.0 i wcale mi sie nie podoba ze w to gram.....chyba pujde sie leczyc

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
a ja nie powiem ile mam lat ale gram od wersji 1.0 i wcale mi sie nie podoba ze w to gram.....chyba pujde sie leczyc


nie ma sie czego wstydzic ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez pesel


To może Ty pamiętasz siege z czołgiem...?



Hmm panowie czolg wyjebali hiba w 1.0 albo w 1.1
a ja osobiscie gram od bety 7.0 jak jeshcze na splasHscrennie byl Arctic z h0stejdzem....

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV


Hmm panowie czolg wyjebali hiba w 1.0 albo w 1.1
a ja osobiscie gram od bety 7.0 jak jeshcze na splasHscrennie byl Arctic z h0stejdzem....


A tak pamietam. To byl wyczesany splashscreen a nie jakas tam morda CT.
Ja tam gram zaledwie 1.5 roq lub jak kto woli od 17 roku zycia.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

Talking

Eeee a kogo obchodzi wiek Kundelka Ciapka ????

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 01:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
Eeee a kogo obchodzi wiek Kundelka Ciapka ????


Ja mam 12 latek
A GRUDZIEN sie zbliza (urodziny) :party:
Gram w Csa 1.5 roku A tak dokladnie od 6.0
wiec od 10 roku zycia

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 02:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Jestesmy w wieku dwudziestym pierwszym

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 03:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

Wink

Eeeeee ...... Własnie No dobra przyznam sie w zeszła niedziele 17.11.01 skączylem 19 Latek

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 03:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
a ja nie powiem ile mam lat ale gram od wersji 1.0 i wcale mi sie nie podoba ze w to gram.....chyba pujde sie leczyc


Najlepiej leczyc sie Smirnoffem

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Ciapa
I mnie nie zaprosiles...

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion


Ja mam 12 latek
A GRUDZIEN sie zbliza (urodziny) :party:
Gram w Csa 1.5 roku A tak dokladnie od 6.0
wiec od 10 roku zycia



Board jest od 13 lat....

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

ok, napisze jestem na 5 roku studiów dziennych idąc normalnym trybem "szkoleniowym" czyli 23 lata ---->buhahahahaha

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=|KFOR|=-AK_47
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jastrzebie Zdroj

Wink

Ja np. mam 19 latek a gram w cs'a od wersji b6.0
jestem pewny ze kilku z was nie widzialo takiej wersji na oczy

__________________
-=|KFOR|=-Automatic_Killer[47]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=|KFOR|=-AK_47 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=|KFOR|=-AK_47 Znajdź więcej post'ów przez  -=|KFOR|=-AK_47 Dodaj -=|KFOR|=-AK_47 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=|KFOR|=-AK_47 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Armored Personel Carrier wyrzucili w wersji 1.1, 23.

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

Talking

a ja mam 12 i sie nie chwale w cs'a gram tak dlugo jak tu jestem

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez -=|KFOR|=-AK_47
Ja np. mam 19 latek a gram w cs'a od wersji b6.0
jestem pewny ze kilku z was nie widzialo takiej wersji na oczy


To dlaczego grasz jak lama?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 16:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

First Person Perspective

Uuuuu... Mocne slowa.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:31.    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions