Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Kiedy ludzie dorosna... :/
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Usagi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wroclaw

Kiedy ludzie dorosna... :/

Wiem ze tym topikiem podpadne wielu, ale zauwazylem, ze wiekszosc sceny wolfa cierpi na kilka chorob:
- pierwsza dotyczy even teams: wiem, ze lepiej jest grac z najlepszymi w teamie i w ogole ale bez przesady. jak widze np sklad zlozony z najsilniejszych graczy przeciw typowym sredniakom to plakac mi sie chce. malo tego, najczesciej jest jeszcze nierowno rozdzielona liczba graczy, np. 8:6. nikt tego oczywiscie nie widzi...
- referee: dzisiaj sie z czyms takim spotkalem. jakis sedzia wszechwladca, jak jego druzyna przegrywala (gralismy na assault), dawal zmiane mapy i kickowal ludzi za nic. bosh, gdzie sie tacy rodza? ktos chce udowodnic ze wladza czyni z niego boga? znam kilku takich z historii... :/
- brak poszanowania dla mlodych graczy, ale o tym nawet nie chce mi sie pisac... po prostu nie mamy szacunku i tyle. kazdemu wydaje sie ze jest wspanialy, moze najezdzac na slabszych i jest git. nie rozumiem tego, przeciez kazdy uczyl sie grac w wolfa... tak jak teraz inni sie ucza, my tez kiedys sie uczylismy... zreszta, jest topic o tym...
wiecej przewin nie pamietam... :/ a szkoda, bo naprawde czasem jest mi wstyd ze reprezentuje scene wolfa... i nie mowie tu np o kulturze (sam czasem bluzgam - tzw bluzgi w powietrze lub na siebie), taki glupi nawyk, ale o zwyczajach jakie panuja na naszej wspolnej scenie. god save the wolf...

__________________
RIDDLE RTCW: nas nedogonjat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 16:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Usagi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Usagi Znajdź więcej post'ów przez  Usagi Dodaj Usagi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Usagi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

usagi ma racje ale to i tak takie gadanie nic nie pomorze jeszcze chciałem zwrócic uwage że jak jest ktos z zagranicy na polskich servach to tez albo daja kicka albo śmieją sie z nigo, a ja sie dziwilem czemu na mnie najezdżali za granicą

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

Nie dziw sie czemu ci zza granicy dostaja kicki, bo czesto to oni zaczynaja bluzgac, mozecie sobie mówic ile chcecie ze za granica panuje taka kulturka, tylko u nas bluzgaja, ale to nie do konca prawda. Często zdarza sie taka sytuacja, ze przychodzi sobie jakis ludek z innego kraju, na ogólnym nikt go nie bluzga (moze na niego bluzgaja na team chacie ) widac ze sobie nie radzi za dobrze, i nagle zaczyna mówic jaki to ten serwer jest fucked up i ludzie na nim sa fucked up. Ja takich ludzi widzialem ze 4 razy.

A co do tematu to sie z tym w pełni zgadzam, chociaz dla mnie to fajna zabawa dostawac w dupe od lepszego składu bo kto wie, moze nam sie uda wygrac, a wtedy to dopiero będziemy sie cieszyc . pamiętam jak kiedys gralismy z lepszym składem nas 8 a ich 6 i prawie zawsze przegrywalismy . Ale zawsze jak wygrywalismy to sie cieszylismy podwójnie a wiec to nie jest takie złe

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

Nowi gracze....

Ostanio widzialem goscia na serverze i ewidentnie widac bylo, ze to ktos nowy i w pewnym momencie gosc po zmianie mapy napisal : 'Co tu trzeba zrobic?'. Jakby nie bylo zostal wyzwany od lola!Ja powiem szczerze , ze jak zaczynalem i zrobilem tk to gosciu ,ktorego zabilem wytlumaczyl mi o co chodzi na mapie. Dzisiaj rzeczywiscie , kiedy rtcw sie troche rozkrecilo wiekszosc z graczy uwaza sie za nie wiadomo kogo..... Nie ma co gadac bo to i tak sie nie zmieni ( tak samo widac to w przypadku mapy beach-kogo nie zapytamy mowi , ze nie cierpi beach, a jak probuje votowac inna mape na serverze to all daje F2).

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Nowi gracze....

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|Scarab
Ostanio widzialem goscia na serverze i ewidentnie widac bylo, ze to ktos nowy i w pewnym momencie gosc po zmianie mapy napisal : 'Co tu trzeba zrobic?'. Jakby nie bylo zostal wyzwany od lola!Ja powiem szczerze , ze jak zaczynalem i zrobilem tk to gosciu ,ktorego zabilem wytlumaczyl mi o co chodzi na mapie. Dzisiaj rzeczywiscie , kiedy rtcw sie troche rozkrecilo wiekszosc z graczy uwaza sie za nie wiadomo kogo..... Nie ma co gadac bo to i tak sie nie zmieni ( tak samo widac to w przypadku mapy beach-kogo nie zapytamy mowi , ze nie cierpi beach, a jak probuje votowac inna mape na serverze to all daje F2).


hyhy zaczynacie juzgadac jakos tak na inny temat
hmm jesli chodzi o mnie tolubie beach
a jak zrobiles TK to tluaczyl ci, ze masz zabijac tych z przeciwnej druzyny?

odnosnie posta Usagi:
- nie wiem jak to dokladnie wyglada, ale nie zawsze jesttak, ze nikt nie chce wyrownac, co nie zmiania faktu, ze takie sytuacje sie zdazaja, ale chyba nie jest az tak zle
- referee- najlepszym sedzia jakiego znam to jest bez watpienia Prosper, gdyz jesli uda sie wrzucic go na to stanowisko to mozna byc pewnym, ze pogramy na wszystkich mapach standardowych i GOTY. jak widac z twojego przypadku, nie kazdy nadaje sie do tego
- jatam nie zwracam w zasadzie uwagi na nowicjuszy podczac gry, chybaa ze taki z mojego teamu postanowi za darmo wladowac we mnie serie. no ale jestem zbyt nerwowy i zeby sie jeszcze z takim nie uzerac oddaje mu jego kule spowrotem jak postanowi we mnie jeszcze raz strzelic to zabijam, proste i praktyczne, a co najwazniejsze dziala, gdyz pozniej juz w swoich nie strzela, no przynajmniej nie we mnie. tej metody uzywam do uspakajanie tych nowych, a takze starszych graczy, oczywiscie tylko wtedy gdy wiem, ze zrobil to specjalnie

oja ale namieszalem, mam nadzieje, ze skumacie o co mi chodzi

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

Cala Polska czyta dzieciom

Xaoo naucz sie czytac lepiej a pozniej wypisuj takie bzdury.....

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

Talking :)

Xaoo, ja cie zrozumiałem, bo sam pisze takie same bzudry (moze nie bzdury ale zeczy mało dla innych zrozumiałe ), ale zawsze najpierw pisze a potem czytam i wiekszosc tego co napisałem zmieniam, radze ci robic to samo

A co do sędziego to narazie sie tylko z jednym spotkałem, juz nie pamiętam jaką miał xywke, ale był spoko, moglismy sobie pograc na biczu, tundrze, Ice, Dam, chyba Keep, Tram, base itp. a ze natrafiłes na takiego sędziego podczas gry, to chyba mogliscie mu dac kicka, nie?

PS. Xaoo, widzisz, mój post miał początkowo 2 linijki i był edytowany ze 4 albo 5 razy

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Short:

Kiedy? Nigdy.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 02:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

poprostu musi powrocic cos w rodzaju starego Byrego server z haslem niedostepny dla n00bs gdzie bedzie mozna pograc z ludzmi ktorzy chca i umieja grac i w/w problemy nie beda istniec swego czasu jak zaczynalem grac w rtcw i bylem parszywa lamka (dalej jestem ) jak w koncu 'wybralem' sie na byry cholernie sie staralem zeby grac z glowa bo wiedzialem ze skonczy sie to kick lub czyms innym co do kopania kolesi z zagranicy , ehhh wpada gosc z dobrego klanu zeby sprawdzic ping gra przez 5 min i jego wrazenia najczesciej sa 'jak wy gracie 3 pfy w team , nikt nie daje amunicji choc jedynym medykiem sie gra notoryczne TK a niech sie kogos nie podniesie , tk niechcacy to kick' ehhh smutne to :/ pozostaje jedynie miec nadzieje ze czesciej bedziemy rozgrywac mecze a'la final qcon (pozdro C4 ) na ffa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 07:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Nigdy nie bylem sedzia i mam male pytanie: Jak sie obsluguje te wszystkie cuda (dodatkowe menu siepojawia czy moze w konsoli cos)
Co do naszego poziomu no coz tak juz jest i nie zmienisz tego a czasy byry minely a szkoda. Wyrownywanie teamow:
osobiscie wpierw czekam chwile bo jak sie ludzie czasami rzuca to to z 4:8 robi sie taka sama nierownosc w druga strone

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 08:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Nowi gracze....

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|Scarab
Ostanio widzialem goscia na serverze i ewidentnie widac bylo, ze to ktos nowy i w pewnym momencie gosc po zmianie mapy napisal : 'Co tu trzeba zrobic?'. Jakby nie bylo zostal wyzwany od lola!Ja powiem szczerze , ze jak zaczynalem i zrobilem tk to gosciu ,ktorego zabilem wytlumaczyl mi o co chodzi na mapie. Dzisiaj rzeczywiscie , kiedy rtcw sie troche rozkrecilo wiekszosc z graczy uwaza sie za nie wiadomo kogo..... Nie ma co gadac bo to i tak sie nie zmieni ( tak samo widac to w przypadku mapy beach-kogo nie zapytamy mowi , ze nie cierpi beach, a jak probuje votowac inna mape na serverze to all daje F2).


Nic dodać nic ująć

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Usagi podpadles :PPP

hm kcialem tylko powiedziec ze nic nie zmieni sie na serwerach bo musialo by sie zmienic w calym polskim spoleczenstwie, a nie zanosi sie na zadne zmiany raczej....zawsze bylo tak w kazdej grze ze jak ktos zaczynal i gral slabo to mial ciezko....pozniej z czasem jak zdobywal doswiadczenie ludzie przestawali na niego krzyczec kopac itd :P pamietam jak sam pierwszy raz zespawnowalem sie gdzies kolo wr na tescie1 i zaczelem walic do kazdego napotkanego osobnika....no coz nikt mi nie powiedzial ze w rtcw sa teamy...a teraz nawet rozrozniam axis od allies :P

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Tia na FFA juz tak jest, ze lolki wala tam gdzie wiecej i lepiej - dla nich to same wygody . A tak powaznie co do kickowawnia ludzi sprawa jest powazna, gdyz zarwno na FA jaki i meczach ligowych zdarzaja sie bardzo brzydkie sytuacje. NA FFA nie kickneli mnie ani razu mimo ze zdarza mi sie TK . ALe prowadza takie zabawy ze jeden co chwial probje wyrzucic drugiego za byle powod.
Za to grajac jeszcze w ThorN'ie probowano mnie wyrzucic z serwa podczas meczu BIA VS ThorN.
Moim zdaniem takie zachowania sa naprawde ponizej pasa. Gdzie fair play?? To jest tylko zabawa ludzie pamietajcie o tym

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Wink Re: Nowi gracze....

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|Scarab
Ostanio widzialem goscia na serverze i ewidentnie widac bylo, ze to ktos nowy i w pewnym momencie gosc po zmianie mapy napisal : 'Co tu trzeba zrobic?'. Jakby nie bylo zostal wyzwany od lola!Ja powiem szczerze , ze jak zaczynalem i zrobilem tk to gosciu ,ktorego zabilem wytlumaczyl mi o co chodzi na mapie. Dzisiaj rzeczywiscie , kiedy rtcw sie troche rozkrecilo wiekszosc z graczy uwaza sie za nie wiadomo kogo..... Nie ma co gadac bo to i tak sie nie zmieni ( tak samo widac to w przypadku mapy beach-kogo nie zapytamy mowi , ze nie cierpi beach, a jak probuje votowac inna mape na serverze to all daje F2).


Hmmm Scrab, jak sie dopiero wbiles na serwer i dobrze ci sie gra to potem sie mapy nie chce zmieniac Ale uwaga dobra

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sierp
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking

1 . notoryczne TK jak graja lolki (PF, FT)... no trudno chyba sie naucza...
2 . notoryczne voty... za TK ... a co najlepsze to ze zazwyczaj lolek lolka kiknac chce
3 . lolki grajace medami... wolaja ammo... a **** nie widza ze ma 5 hp... choc wolam z 3 razy + mowie na TCzacie...
4 . mapy...Suczka jest zajebiscie grywalna ale inne maty terz... ni ***a nie ma co pisac bo i tak na 4/10 servkach jest beach...
5 . cos chyba jak sie ma 14- 18 lata to sie dorasta ?

__________________
a Po *** ?

W tym roku mikołaj trafił do wszystkich dzieci...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sierp Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sierp Znajdź więcej post'ów przez  Sierp Dodaj Sierp do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sierp prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

eeeee a tak na marginesie to po co dorastac?
jak juz dorastasz to zaczynasz prowadzic zwalone zycie: praca, jedna kobieta (z wyjatkami), dzieci, dom etc. etc.
najlepiej pozostac dziecmi

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Kiedy ludzie dorosna... :/

quote:
Napisane oryginalnie przez Usagi

- brak poszanowania dla mlodych graczy, ale o tym nawet nie chce mi sie pisac... po prostu nie mamy szacunku i tyle. kazdemu wydaje sie ze jest wspanialy, moze najezdzac na slabszych i jest git. nie rozumiem tego, przeciez kazdy uczyl sie grac w wolfa... tak jak teraz inni sie ucza, my tez kiedys sie uczylismy... zreszta, jest topic o tym...



Ja dzis widzialem goscia, ktory wszedl na serva powiedzial: "nie kickujcie mnie ja sobie chcialem tylko popatrzec" ; i wlazl na specta... musial miec moze jakies przykre doswiadczenia albo tak dla jaj napisal... Przynam sie ze osobiscie nie widzialem kickowania nowych graczy (czyt. graja zle, wala do swoich, bardziej przeszkadzaja niz pomagaja druzynie) w zadnym innym fpp sieciowym poza wolfem. Fakt, ze w wolfa gram najwiecej ale w q2 gralem chyba pol roku a zaczynalem jako kompletna lamka i grajac powiedzmy 2/2 czesto nic pozytecznego nie robilem a koles z ktorym gralem w team'ie musial charowac za dwoch. Nikt mnie nigdy nie kickna ani nie nawyzywal od lam - sam poprostu widzac ze psuje gosciom gre wychodzilem na specta podpatrywac tych lepszych. W koncu grajac powiedzmy na dm troszke sie nauczylem grac i bylem w miare zadowolony . W cs'a gram sobie powiedzmy raz w tygodniu ok godziny i czasami zabijam swoich bo strasznie mi sie te skiny myla (ale tak chamsko ich zabijam...wychodze hs'a albo co i kumpel z team'u dead). Mowie na ogolnym sorry i wszystko gra najwyzej ktos da lol'a . I musze tez powiedziec, ze wlasnie ci tacy sredniacy co juz troche lizneli wolfa i jako tako graja, najczesciej daja te voty na kicka, wyzywaja "nowych" od lam itp. ale o tym juz Sierp wspominal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 21:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

tjaa w polsce gra sie zupelnie inaczej nic zagranica jak gralem na serwerach (inne niz polskie) to gralo sie noramlnie full ammo jako med wszyscy chetni do pomocy zdarzalo sie sytuacje ze kumpli z klanu kickali za walenie z pf w respawny co u nas na sewerach jest normalka tam tylko poszedl text RESPAWN KILLER i kick (troche dziwne) a u nas wchodzi taki koles co jest przyzywczajony do pomocy i templayu a tu kupa 50 % pf reszta soldier z snajpa i zero Enga
Co do kickania nowych to wogole porazka kazdy byl kiedy newbee i podchodzil do gry inaczej nie wiedzial co i jak ale co po niekturzy uwzaja sie za mastaho wolfa i moga wszystko Smutne potem sie ludzie dziwia ze scena umiera i zostaja tylko starzy wyjadacze

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Dziewczynki z tego co mie uczono na Bilogii dorastają dosć wcześnie tak już od 15 roku życia.

Natomiast chłopcy dorastają dużo później albo wogóle nie dorastają czego przykładem są tacy starzy wapniacy jak np. Ja, Mazio, Yaba,duża część IC krórzy uwzględniając swójwiek zajmują się takimi pierdołami jak gra w Wolf-a.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 03:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Nie czaje o co wam chodzi z tymi nowymi. Gram troche tez w CS i tam jest 20 x gorsze podejcie do nowych wraz z "kicked by console" po pierwszym TK i nikt nikog o nic nie pyta czemu sie admin tak zachowuje etc, w RTCW moim zdaniem ludzie "jeszcze" sa totalnie wyrozumiali. EOT

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 03:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Unhappy Zagranica a polska

Faktycznie na zagranicznych serwach full kulturka, ludzie nie kikcuja sie z byle powodu, ammo mase medykow tez, moze dlatego ze niektore servy obsluguja do 40graczy i to moze byc wyjasnieniem tego stanu rzeczy.
Mnie dobija tez ze jedne klan patrzy z gory na drugi - w zagrnicy zadnych takich txt nie bylo, pewlna kulturka "Hi"-"Hi"-"what's up" i tyle

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sierp
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking

Jak widac dopahalem sie do borda znow anyway... chce dodac tylko ze po wypowiedziach na MircU wolfofcy to niewyzyte samce...AMfi

__________________
a Po *** ?

W tym roku mikołaj trafił do wszystkich dzieci...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sierp Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sierp Znajdź więcej post'ów przez  Sierp Dodaj Sierp do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sierp prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

nabijanie

No, widze sierp, ze zaczoues nabijac posty na tym forum

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4xx
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Smile no ta

Niby wszystko pieknie i wspaniale. Wszyscy czekaja na swieza krew wolfa, wiekszosc chce uczyc a kiedy przychodzi chwila prawdy tzn gra na serwie to wyglada to tak :

Namowilem kolege ktory gra w Q3 na sprobowanie Wolfka. Gosc troche miesz w Q3 nie tylko na scenie Polskiej. Zachwalalem - atmosfera , klany, rowni goscie itd. Poniewaz on Kwak to nie przyzwyczajony do czerwonego krzyza i rozdawania ammo no coz bywa nie wspominajac o jakims gosciu z TNT.
(uprzedzam ze nie dotyczy to wiekszosci grajacych w tamtej chwili)
czas akcji - czwartek 22.08.02 godz.okolo 20.00
miejsce - serwer chyba TVKnet
glowni bohaterowie - newbie , stary wyjadacz (ksywe pomine)

1. o odpowiedzi na hi - zapomnij ( a bylo na to miejsce i czas, no ale po co sie znizac do poziomu unnamed niech wie ze jest LOL).
2. nastepnie od samego poczatku wieszanie psow i rzucanie q... bo mlody mota sie z rozdawaniem ammo no i nie ma zadnego taga przed nikiem.
3. nastepstwem takiego a nie innego zachowania newbie oraz podkladanie TNT na drodze wyjscia przeciwnika z respawnu bylo oczywiscie votowanie mastasha o kick. ( bo akurat mistrzunio pobiegl zlamic na respie przeciwnika i pofruwal).
4. na cale szczescie wiekszosc graczy nie podzielila zdania "fachowca" i mlody zostal.
5. "fachowiec" natomiast stwierdzil ze nie moze grac w teamie w ktory same lole i lamki wiec limbo i juz byl w przeciwnym teamie.( nawiasem mowiac liczniejszym i zdecydowanie silniejszym czyt. nieporownywalny skill)

itd. itd.

komentowac to mi se nawet tego niechce. Rece poprostu opadaja.I wiem ze tak bedzie zawsze.

Ps. do tej pory myslalem ze czlonkowie tego akurat klanu reprezentuja odpowiedni poziom. No coz i tam siedzi "jelop".

a tak wogole to OK!!

__________________
"Są dwie rzeczy nieskończone:wszechświat i ludzka głupota.
Przyczym nie upierał bym się przy wszechświecie."
(Einstein)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4xx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d4xx Znajdź więcej post'ów przez  d4xx Dodaj d4xx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d4xx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Re: no ta

quote:
Napisane oryginalnie przez d4xx
czas akcji - czwartek 22.08.02 godz.okolo 20.00
miejsce - serwer chyba TVKnet
glowni bohaterowie - newbie , stary wyjadacz (ksywe pomine)

Ps. do tej pory myslalem ze czlonkowie tego akurat klanu reprezentuja odpowiedni poziom. No coz i tam siedzi "jelop".

a tak wogole to OK!!



D@xx misiu czy moglbys przytoczyc i ksywe i klan ? Mam juz dosyc sluchania historii o unnamed ( bestplayers) Chyba powinnismy juz mowic o klanach i nazywac zawodnikow po ksywkach, wydaje mi sie ze po tych ladnych paru miesiacach kazdy juz jako tako reszte zna lub widzial

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 03:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: no ta

quote:
Napisane oryginalnie przez XTr3M


D@xx misiu czy moglbys przytoczyc i ksywe i klan ? Mam juz dosyc sluchania historii o unnamed ( bestplayers) Chyba powinnismy juz mowic o klanach i nazywac zawodnikow po ksywkach, wydaje mi sie ze po tych ladnych paru miesiacach kazdy juz jako tako reszte zna lub widzial




Jestem za, po co mowic anonimowo, nabroil rzuc nicka

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 09:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Arrow Fajnie.....

Fajnie teraz pan X, Y, Z bedzie mial juz xywe. Bedzie fajnie faktycznei rzucaja juz nickami, kazdy pracuje sobie na reputacje a moglibysmy pozanc xywy tych sadystow

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Death
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Omega_Ra

Za to grajac jeszcze w ThorN'ie probowano mnie wyrzucic z serwa podczas meczu BIA VS ThorN.
Moim zdaniem takie zachowania sa naprawde ponizej pasa. Gdzie fair play?? To jest tylko zabawa ludzie pamietajcie o tym



Ta bo byłeś na spekcie tylko dlatego z żadnego innego powodu graliśmy 6 na 6 a ty siedziałeś jak gdyby nic na spekcie
Co do newbies
Wydaje mi sie ze taki nowy gracz ktory wejdzie na serwer po południu to sie zbyt wiele nie nauczy bo właśnie wtedy gra najwiecej ludzi (każdy chce grac z jak najlepszymi) i wystarczy ze trafi sie jeden nerwowy do vote kick za 1 TK i juz scena wolfa traci kolejnego gracza, za to jak by jakis nowy grał w nocy (po 22) kiedy to najwytrwalsi schodza sie na serwy i graja wszystko oprócz bicza (good teamplay skill nawet czasami troche taktyk jest) nikt nie chodzi sam. NIestety jak newbie przyjdzie w godzinach szczytu (16-22) i bedzie sie chcial uczyc to go wyrzuca od razu z serwa dlatego zapraszam wszystkich nowych w godzinach od 22 do 14 wtedy moga z pewnoscia znalezc miejsce na serwie i spokojnie pograc nauczyc sie map. Nikt ich nie bedzie wyrzucal chyba ze trafi sie jakas lamka

Edytowane przez dnia 25-08-2002 o godz. 13:59

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 13:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Co od godzin w których newbie mogą spokojnie pograć to mam inne zdanie. Na pewno po 22 złazi się wiecej dobrych graczy a rano i do wieczora gra wiecej lamek i początkujących.

Jesli chodzi o dowody to żeby je poprzeć można nagrać demko albo łatwiej zapisać teskty rozmów przez polecenie
/condump nazwa_pliku

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Death
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Chodzi mi o to ze w tych godzinach nie ma full ludzi na serwach a jak bedzie 7/20 to nie beda sie kopac bo malo ludzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 22:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:21.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions