Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > configi
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
Dot: o co Ci chodzi ??


O to... Zobacz na cfg GreatEye'a... Zjedz nizej i zobacz naem... pozatym TAKI SMA cfg ja kalienka ma GreatEye...

btw: Moj tez wrzuc jak mozesz... masz wyzej moj cfg.

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 11:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

dobra jak wszyscy to wszyscy... macie tu config wielkiego Eustachego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RYNIO
Pocalujta mnie w dupsko



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: tralalalala

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
Rynio: done

Dot: o co Ci chodzi ??



O dzieki c35

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RYNIO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RYNIO Znajdź więcej post'ów przez  RYNIO Dodaj RYNIO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

eee...dlaczego on ma mojego starego configa???bo to jest moj stary...moj nowy jest inny........

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez RYNIO


O dzieki c35



Rynio.. to za powiekszenie fps'ow w cs'ie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
dobra jak wszyscy to wszyscy... macie tu config wielkiego Eustachego


przeciez juz przyslales mi swojego CFG.. to jest update czy jak ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
eee...dlaczego on ma mojego starego configa???bo to jest moj stary...moj nowy jest inny........


Alienek ja jestem prawie pewien ze uw pan sciagnal twoj config przerobil pare komed i wyslal ponownie jako swoj... ale w koncu o to chodzi w zamieszczaniu configow na stronkach swoich najwiekszych tajemnic configa nigdy tam niedasz bo pozniej wszystkie lamy by z tego korzystaly... a wiec ja niezdradze swojego configa bo sa rzeczy nad ktorymi bardzo dlugo siedzialem i nie mam ochoty sie nimi dzielic ...

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


przeciez juz przyslales mi swojego CFG.. to jest update czy jak ??



heh myslalem c35 ze nas odrozniasz ...nas jest 2 jest |P|Eustachy (czyli ja) i ten Eustachy ktory kiedys gral w L337... ten drugi jest na boardzie jako Eust.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

a który jest prawdziwy ?

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
a który jest prawdziwy ?


To zależy jak na to patrzeć

Qspy: Ja w swoim konfigu (oprócz hasła do AM'a i CM'a ) nie mam nic do ukrycia, jak komuś się spodoba to niech sobie z niego korzysta
Pozatym jakbym chciał, żeby nikt go niw używał to bym założył na niego hasło

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy


heh myslalem c35 ze nas odrozniasz ...nas jest 2 jest |P|Eustachy (czyli ja) i ten Eustachy ktory kiedys gral w L337... ten drugi jest na boardzie jako Eust.



ej no dobra, to zamieszcze i ten.. ale jak mam was nazwac ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
a który jest prawdziwy ?



ja jestem prawdziwy... a co do tego drugiego to nie wiem ... trza by sie go spytac


quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
ej no dobra, to zamieszcze i ten.. ale jak mam was nazwac ??


wpisz mnie po prostu jako |P|Eustachy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

|P|Eustachy: done

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 00:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK


Qspy: Ja w swoim konfigu (oprócz hasła do AM'a i CM'a ) nie mam nic do ukrycia, jak komuś się spodoba to niech sobie z niego korzysta
Pozatym jakbym chciał, żeby nikt go niw używał to bym założył na niego hasło




No wiesz, ja nie mam w nim zadnych hasel, ale mam tam takie wymyslne komedny i aliasy nad ktorymi lamalem glowe i siedzialem napraaaawde dlugo, ze naprawde nie mam ochoty udostepniac tego kazdemu. Na przyklad paru osoba moge pokazac niech nawet skopiuja i uzywaja jako swoje spox ale nie wszyscy !!!

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 02:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eust
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Heh dopshe ze sie sprawa wyjasnila Eustachy r0x nie Eustachy ?

__________________
[email protected]
GG 971-961

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 06:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eust Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eust Znajdź więcej post'ów przez  Eust Dodaj Eust do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eust prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

jak najbardziej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez Qspy
Alienek ja jestem prawie pewien ze uw pan sciagnal twoj config przerobil pare komed i wyslal ponownie jako swoj...


OK Rozumiem "Pare komend" spox... Ale zeby imienie nie zmienic...?

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 02:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [E-Z] Dot


OK Rozumiem "Pare komend" spox... Ale zeby imienie nie zmienic...?



No widzisz... moze um pan akurat tego niezauwazyl bo jest poprostu lamka... albo... hmm... albo... jest lamka i tyle nie ma innego wytlumaczenia...

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 02:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Cool szpox ja chce tez tam mojego ;)

Dam i swojego bo moje dyskietki sie psuja jak jednorazowki

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:22.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions