Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > bomba
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

bomba

Czy jest jakas zasada, ze jak rozpoczyna sie runda to odpowiednia osoba dostaje bombe?

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: bomba

Chyba nie ale czasami jezeli podlozyles bombe i wybuchla to w nastepnej rundzie znow masz bombe [moze przypadek]
Wydaje mi sie ze calos dziala na zasadzie "random".

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Re: bomba

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS
Chyba nie ale czasami jezeli podlozyles bombe i wybuchla to w nastepnej rundzie znow masz bombe [moze przypadek]
Wydaje mi sie ze calos dziala na zasadzie "random".


tak chyba jest,! ale czesto dzieje sie tak ze nawet jak pokims podniesiesz to w nastnej rundzie masz ja znowu, ale to tez przypadek! i wydaje mi sie ze jest "random", ale tak ze jesli jest 10 ludzi w teamie i jeden mial bombe to juz nie jest wybierany do noszenia bomby az do czasu, gdy znowu wszyscy uczestnicy bobma nosili...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: bomba

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor
Czy jest jakas zasada, ze jak rozpoczyna sie runda to odpowiednia osoba dostaje bombe?

Czy ostatnio zajujesz sie doglebnym poznawaniem cs? A moze wlasnego moda tworzysz? Raptor-Strike

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 21:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

Re: Re: bomba

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

Czy ostatnio zajujesz sie doglebnym poznawaniem cs? A moze wlasnego moda tworzysz? Raptor-Strike



Ciekaw jestem kazdego szczegolu, ktory umozliwi lepsza gre w CS

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Re: Re: bomba

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

tak chyba jest,! ale czesto dzieje sie tak ze nawet jak pokims podniesiesz to w nastnej rundzie masz ja znowu, ale to tez przypadek! i wydaje mi sie ze jest "random", ale tak ze jesli jest 10 ludzi w teamie i jeden mial bombe to juz nie jest wybierany do noszenia bomby az do czasu, gdy znowu wszyscy uczestnicy bobma nosili...



Nieprawda , raz zdazylo mi sie na jednej mapie ( dust ofcourse ) miec bombe 4 razy z rzedy , z czego 3 wysadzenia !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 09:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: bomba

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor


Ciekaw jestem kazdego szczegolu, ktory umozliwi lepsza gre w CS


A trajektorie lotu kuli tesh chcesz znac?
Goosman i Clifek sa tak zakreceni, ze nikt nie wie do konca o co chodzi w cs Jedyna sluszna metoda to zafragowac wszystko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 09:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Re: Re: bomba

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS
Chyba nie ale czasami jezeli podlozyles bombe i wybuchla to w nastepnej rundzie znow masz bombe [moze przypadek]
Wydaje mi sie ze calos dziala na zasadzie "random".



Na podobnej zasadzie działa chyba VIP ... tzn. on nie ma wybuchać ... Ale często jak sie nim dojdzie do punktu to sie w następnej rundzie klienta znofu ma ... niestety ...

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

vip'em mozna byc z wlasnej woli... wystarczy wziąść wyboor teamu i podlączyc sie do vipa'a (nie podlączysz sie fo takiej druzyny bo jej nie ma, ale wyskoczy ci ze jestes ktoorys w kolejce do bycia vipem. przewaznie nikt sie znie zglasza wiec jes isie zawsze 1 w kolejce i w nastepnej turze jestem vipem)
a jak nie kcem byc vipem to wpisuje na początku rundu w konsoli kill i juz w następnej rundzie nie jestem vipem...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

VIPem sie jest 5 rund pod rzad. Mozna o tym nawet w manualu przeczytac.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
VIPem sie jest 5 rund pod rzad. Mozna o tym nawet w manualu przeczytac.


chyba nie 5 tylko 4??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

ja nie mam retailowego, ale zdaje mi sie, ze chyba 4

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja zawsze 3 rundy jestem..
Dziwny ten cs jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 15:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
A ja zawsze 3 rundy jestem..
Dziwny ten cs jest



a mzoe zle liczysz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Lightbulb

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
A ja zawsze 3 rundy jestem..
Dziwny ten cs jest


Ja tez zawsze 3 razy jestem i nie wiecej :/

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

3

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

No ja sie musze przynac , ze od 3 do 4 , czasami 3 , czasami 4 i nie sa to bledy w liczeniu ( chociaz moze ...... )!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

bycie 3 razy vipem rulez
Ja nie weim jak wy 5 razy naliczyliscie?
Chyba za duzo zielonego jaracie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 17:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO
3

Od ostatniej mojej wizyty u ciebie ...... urosles
Jak zawsze twoje wypoeiwdzi sa najdluzsze

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion

Jak zawsze twoje wypoeiwdzi sa najdluzsze



wiem

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
bycie 3 razy vipem rulez
Ja nie weim jak wy 5 razy naliczyliscie?
Chyba za duzo zielonego jaracie



no dobra, ale bez przesady,
ja moge powiedziec tyle ze raz doliczylem sie 4x a raz 3, ale te 3 to mogl byc blad liczeniowy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO


wiem





Faktycznie ...
Najdłuższe ...

Co do VIPa to u mnie jest 3, czasami 4
A co do bomby to chyba jest tak, że jak podłożysz (ablo jak wybuchnie) to w nstępnej rundzie też masz BomBe

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 00:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

hmm
jak jestem wipem to fsuemie robie za tarcze dla qmpli i nigdy nie doliczylem sie wiecej niz 2
a co do bomby to qrcze trudno powiedziec bo mi sie wydaje ze jak gralem 2 vs 2 to bylo na zmiane, jawet gdy bylo boom...
ale ja tam lame jestem i sie nie znam.

ho ho ho merry seXmass !

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 09:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Mad_Dud
hmm
jak jestem wipem to fsuemie robie za tarcze dla qmpli i nigdy nie doliczylem sie wiecej niz 2
a co do bomby to qrcze trudno powiedziec bo mi sie wydaje ze jak gralem 2 vs 2 to bylo na zmiane, jawet gdy bylo boom...
ale ja tam lame jestem i sie nie znam.

ho ho ho merry seXmass !



uuu to u ciebie jeszcze gorzej z liczeniem niz u KITABA
A co do bobmby to masz racje, ale co innego grac 2 vs. 2 a 10 vs. 10,

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JaZZmAtAzz
i love lud3ka i the!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Chyba nie ale czasami jezeli podlozyles bombe i wybuchla to w nastepnej rundzie znow masz bombe
to moze tak jak"vip"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JaZZmAtAzz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JaZZmAtAzz Znajdź więcej post'ów przez  JaZZmAtAzz Dodaj JaZZmAtAzz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JaZZmAtAzz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

eee ja nigdy nie licze ile jestem vipem (ale hyba umiem) a co do bomby to sie nieraz zdazało ze miałem drugi raz jesli wybuchla i jesli nie wybuchla i jesli wogle nie byla podlozona...
Moze zalozycie topik "ile razy byles/as vipem"

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

do bomby to tak jest, ale przyznacie ze nie zawsze!
eh, moim zdaniem jest RANDOM, i dlatego moze na ciebie wypasc w nastepnej rundzie!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Akolyth
+++ Graveyard +++ +++ +++



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Vipem jest sie 3 razy. Ni mniej, ni wiecej.

__________________
"Death is fine, give mi mine..."
--------------------------------
Unholy Dark Acolyte, Elthar, the immortal chaos faith lord ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Akolyth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Akolyth Znajdź więcej post'ów przez  Akolyth Dodaj Akolyth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Akolyth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Akolyth
Vipem jest sie 3 razy. Ni mniej, ni wiecej.

chyba ci sie WYDAJE!
bo wiekszosc znas byla 4, jak to wytlumaczysz ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

chyba ci sie WYDAJE!
bo wiekszosc znas byla 4, jak to wytlumaczysz ?


Za duoz filmow ogladasz! Ja mowilem zawsze ze 3 razy bylem i inni tesh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 20:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:17.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions