Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Na jakiej rozdzielczosci gracie ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
J0xer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Question Na jakiej rozdzielczosci gracie ?

Na której z rozdzielczosci najlepiej wam sie gra ?

__________________
..::: J0x :::..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil J0xer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do J0xer Znajdź więcej post'ów przez  J0xer Dodaj J0xer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać J0xer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

640x480

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
J0xer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Ja też gram na 640-480 bo jest troszke więcej fpsow

__________________
..::: J0x :::..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil J0xer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do J0xer Znajdź więcej post'ów przez  J0xer Dodaj J0xer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać J0xer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grean
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Arrow

800x600 (OpenGL) ale chyba zmienie bo mam malo fps'ow

__________________
GG: 1652185
Tlen_ID: gr34n
E-mail: [email protected]
Site: www.grean.prv.pl
SoGamed: Grean@SoGamed

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grean Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grean Znajdź więcej post'ów przez  Grean Dodaj Grean do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grean prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

800x600 OpenGL

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

gralem na 1024x768 ale mam monitor za maly do tego, wiec przesiadlem sie na 800x600.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

1024x768 OpenGl

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JEDI KING
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

jestem nowym graczem gram od paru dni ale gram na 800x600

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 18:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez GreaN
800x600 (OpenGL) ale chyba zmienie bo mam malo fps'ow
quote:
Napisane oryginalnie przez J0xer
Ja też gram na 640-480 bo jest troszke więcej fpsow


Hmm... ja mam 100 fps non stop przy 10 smoke'ach w 1600x1200, ale gram w 640x480, bo lepiej heady wchodzą .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

1024x768 Monitro 19'

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

640x480 nie ze wzgledu na fps, tylko tak mi sie lepiej gra...
no i HetoN tak gra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2003 19:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LewareK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ja na poczatku gralem na 1024X768, potem przenioslem sie na 800X600 i tak gralem przez dluzszy czas ale teraz juz mam 640X480 bo lepiej heady wchodza

__________________
Najmilsza chwila poranka- Browarek i Marichuanka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LewareK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LewareK Znajdź więcej post'ów przez  LewareK Dodaj LewareK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LewareK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

640x480 to rozdzialka dla mastahow, probowalem i odpadam .
800x600 od biedy moglo byc, ale mam za duzy monitor, siedze za blisko i nie moge skupic zwroku na celowniku.
Wiec wrocilem do 1024x768, mam wtedy problemy z fps'ami, ale w ciagu miesiaca spodziewam sie nowego kompa, wiec jakos przeboleje .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja mam 17 monitor, a na 19 tez mozna lajtowo grac na 640x480

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 17:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu
640x480 to rozdzialka dla mastahow, probowalem i odpadam .
800x600 od biedy moglo byc, ale mam za duzy monitor, siedze za blisko i nie moge skupic zwroku na celowniku.
Wiec wrocilem do 1024x768, mam wtedy problemy z fps'ami, ale w ciagu miesiaca spodziewam sie nowego kompa, wiec jakos przeboleje .



Ja mam Samsunga 900NF, 19 cali. 1024x768 na twoim sprzęcie to tragiedia, wogóle 1024 to tragedia .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2003 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Melvin.fox
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja tam gram na rozdzielce 640x480 bo najlepiej hedy wychodza i dobrze widac w co sie strzela monit 17' sprzet ze bym mogl na 2048 grac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 11:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

640x480 najprzyjemniej sie gra.
Monit: 17'

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2003 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

800x600 opengl monitor 15

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2003 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

Ja mam monitor 17 i gram na 1024x768 bo tak jest mi najlepiej. Probowalem 800x600 ale za wielki jest wtedy celownik i nie wiem jak ustawiac go na glowie przeciwnika, z reszta wszystko ladniej wyglada w wyzszej rozdzialce. Zalezy jak sie ktos przyzwyczai. Ja wczesniej gralem na 15 w 800x600 wiec teraz nie mam roznicy.

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Rododendron:

Absolutnie się z tobą nie zgadzam. Grasz pod 1024x768, bo tak ci lepiej, tak się przyzwyczaiłeś? Przyzwyczajenia wynikają tylko i wyłącznie z tego, jaką decyzję o wyborze rozdzielczości podjąłem w momencie rozpoczęcia gry w CS'a. Tyle... Też kiedyś grałem na 1024 i też wydawało mi się, że tak mi jest "najlepiej", "tak się przyzwyczaiłem". Podjęcie decyzji o zmienie rozdzielczości podjąłem jednak pod wpływem pewnych przemyśleń. Doszedłem do wniosku, iż na 640x480 będzie mi się grało lepiej, ponieważ celownik jest większy, dużo lepiej go widać w każdej sytuacji, jak również ułatwia namierzanie celu. Cóż, nie lubię osób, które są bardzo sztywni na swoim stanowisku, które niestety nie jest związane z ich przemyśleniami, tylko z wyimaginowanym stwierdzeniem, że "tak jest mi (tobie? a to ty jesteś inny? masz trzy ręce, dwie pary oczu? ) wygodnie", "tak lubię". Mam kumpla, który na GF 2 MX gra we wszystkie najnowsze gry w 1024 i detale prawie na full, a w CS'a na strzałkach z kucnięciem i skokiem pod jednym palcem oraz bez zbindowanego walk'a. A wiecie czemu? Bo tak lubi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
czarek
Złota Karta Członkowska;)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów ;-)

Talking Hihih

1024/768 open gl monit 15cal

__________________
Badz sprezysty elastyczny, jak wibrator elektryczny !! ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2003 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil czarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do czarek Znajdź więcej post'ów przez  czarek Dodaj czarek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać czarek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

ja gram teraz na 800x600 (monitor 19) ale mysle zeby znowu przejsc na 640x480... w koncu jak heaton tak gra... cos w tym musi byc

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2003 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DvK
MastaH AdMlnisTratoR



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Rododendron:

[ciach]
Cóż, nie lubię osób, które są bardzo sztywni na swoim stanowisku, które niestety nie jest związane z ich przemyśleniami, tylko z wyimaginowanym stwierdzeniem, że "tak jest mi (tobie? a to ty jesteś inny? masz trzy ręce, dwie pary oczu? ) wygodnie", "tak lubię"
[ciach]


po 1. to TY jestes sztywny na swoim stanowisku - usilnie probujesz mu udowodnic, ze rozdzielczosc 1024x768 jest GORSZA od 640x480 (oczywiscie nie powiedziales tego wprost)

po 2. moze on RZECZYWISCIE woli/lubi grac na rozdzielczosci 1024 tak, jak twoj kumpel?
quote:

[ciach]
Mam kumpla, który na GF 2 MX gra we wszystkie najnowsze gry w 1024 i detale prawie na full, a w CS'a na strzałkach z kucnięciem i skokiem pod jednym palcem oraz bez zbindowanego walk'a. A wiecie czemu? Bo tak lubi...
[ciach]


quote:
[ciach]
Doszedłem do wniosku, iż na 640x480 będzie mi się grało lepiej, ponieważ celownik jest większy, dużo lepiej go widać w każdej sytuacji, jak również ułatwia namierzanie celu.
[ciach]

moze jemu lepiej namierza sie mniejszym celownikiem? niby dziwne, acz prawdopodobne...
a zreszta: "przyzwyczajenie druga natura czlowieka", wiec po co sie odzywalem?

p.s: gram na 640x480, bo tak lubie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DvK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DvK Znajdź więcej post'ów przez  DvK Dodaj DvK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DvK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Nie, granie na 1024 wcale nie jest to takie wielkie przestępstwo. Rozumiem, że ktoś ma dobry sprzęt i chce sobie pograć w wysokiej, tak naprawdę tam też da się wiele osiągnąć. Żal mi tylko ludzi, którzy mimo żałosnego sprzetu ustawiają 1024x768, bo "im się to podoba" i zasiadają do gry, która ma 30 fps w akcji...

Rozdzielczość 1024 jest moim zdaniem gorsza od 640 i ja widzisz, przedstawiłem na to argumenty, a moja zmiany u siebie dokonałem, nie patrząc na wszelkie przyzwyczajenia, a biorąc pod uwagę tylko rozsądne argumenty i chciałbym, żeby każdy właśnie w ten sposób decyzję podejmował, to chyba najbardziej rozsądne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 06:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Grean
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Squall, masz zdecydowanie racje... btw zmienilem rozdzielczosc z 800x600 (OpenGL) na 640x480 (OpenGL) i gra mi sie zdecydowanie lepiej (o FPS'ach nie wspomne )

__________________
GG: 1652185
Tlen_ID: gr34n
E-mail: [email protected]
Site: www.grean.prv.pl
SoGamed: Grean@SoGamed

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Grean Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Grean Znajdź więcej post'ów przez  Grean Dodaj Grean do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Grean prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

Moze wreszcie ja cos powiem :)

Squall gram na takiej rozdzielczosci nie dlatego ze tak jest ladniej choc to dodatkowy plus jaki wynika z ustawien. Gram tak gdyz o wiele latwiej jest mi celowac malym celownikiem w mala postac niz celownikiem na pol ekranu gdzie nie moge sie polapac gdzie jest srodek. Wielu kumpli i tych leprzych i gorszych ode mnie mowi mi cobym zmienil rozdzielczosc na mniejsza. Probowalem kilka razy nawet na sile ale zawsze wracam do tych ustawien bo tak mi sie gra lepiej i jusz nic na to nie poradze. Rozumiem ze Tobie moze gra sie lepiej na 640 wielu innym moze tesz, wcale nie zamykam sie na rady innych (patrz sensitivity) tyle ze z rozdzielczoscia nic nie poradze, taka lubie i jusz. Mysle ze jest wielu innych ktorym ta rozdzielczosc odpowiada i nie jestem odosobnionym przypadkiem. I wcale nie gram na 30 fpsach bo tak sie grac nie da (z malymi wyjatkami: mam kolege ktory jest naprawde ale to naprawde dobry a gra na 640x480 minmodels 1 itp i ma srednio 30 fpsow a kosi az milo). Normalnie nigdy nie schodzi mi ponizej 50 fps nawet jak wbiegam w smoke No to tyle. Kazdy musi po prostu grac tak jak JEMU pasooje a nie tak jak pasuje innym bo to nie mialoby sensu. W koncu kazdy ma jakies swoje predyspozycje genetyczne z ktorymi sie rodzi i nic na to drogi squall'u nie poradzisz. Pozdrawiam. Aha. i dzieki za te wszystkie slowa o tym jaki jestem ograniczony

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Moze wreszcie ja cos powiem :)

Po pierwsze, naucz się pisać...

quote:
Napisane oryginalnie przez Rododendron
Probowalem kilka razy nawet na sile ale zawsze wracam do tych ustawien bo tak mi sie gra lepiej i jusz nic na to nie poradze.


Spróbuj tak spędzić w 640x480 powiedzmy 20 godzin gry i wtedy już na 99 % nie wrócisz. Też miałem problemy z przestawieniem się, gdy pierwszy raz odpaliłem 640, wydało mi się, że nie będę mógł trafiać w oddalone obiekty i ta gra była jakaś drętwa . Zdawałem sobie jednak sprawę z korzyści, postanowiłem poświęcić trochę czasu na przyzwyczajenie i sądzę, że zaowocowało. Jeżeli ty zniechęcasz się po kilku minutach czy nawet godzinie, to nie sądzę, żebyś cokolwiek kiedyś w swoim życiu zmienił na lepsze...

P.S. Predyspozycje genetyczne r0x .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rododendron
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Wrocław

No nie...

Jejku a ty ciagle sie upierasz Moze nie napisalem tego wyraznie ale "granie na sile" to w moim wydaniu tydzien bez przerwy w rozdzielczosci 640x480. Gram od godziny do 8 dziennie wiec mozesz sobie przeliczyc ile to mniej wiecej bylo. Po tygodniu wracam do rozdzielczosci 1024x768 i wreszcie trafiam tak jak powinienem. Ja sie po prostu nie moge przyzwyczaic do takiego wielkiego celownika i jusz. A szczerze mowiac to postacie sa niewiele wieksze w niskiej rozdzielczosci. W kazdym razie na pewno nie tyle wieksze o ile wiekszy jest celownik. Zrozum squallu ze naprawde probowalem i nie wszyscy sa tacy sami. JA GRAM LEPIEJ W WYZSZEJ ROZDZIELCZOSCI. W MALEJ W NIC NIE TRAFIAM A HEDY TYLKO PRZYPADKIEM.

__________________
Bez serc, bez ducha....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rododendron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rododendron Znajdź więcej post'ów przez  Rododendron Dodaj Rododendron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rododendron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

dawno temu na lipnych kompach jak nie znalem komendy na fpsy i malo sie tym przejmowalem bylo 400x300 softwere ( do dzisiaj sie zastanawiam jak ja wtedy hedy sorzedawalem) po tem bylo z polepszaniem sie kompow zwiekszanie rozdzialki az do 1024x860 az po pewnym turnieju gdzie kompy poprostu nie wyrabaialy z fpsami (wtedy juz wiedzialem co to jest - jakby ktos pytaj to byl to turniej w gliwicach a wspolorganizatorem byl m@rek z uwczesnego p12) przenioslem sie na 640x480 i tak juz zostalo do dzisiaj

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 01:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
K1ll3R
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Poznań

Talking

OpenGl 1024*678 ,17"

__________________
K1ll3R

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 10:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil K1ll3R Kliknij tutaj by wysłać e-maila do K1ll3R Znajdź więcej post'ów przez  K1ll3R Dodaj K1ll3R do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać K1ll3R prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:56.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions