Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > eXtreme is back! Rekrutacja!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
O ***** MAC!!!!!!

brak mi slow... wypowiedz bolo jest naprawde bardzo ostra i stanowi powazne zarzuty!
wyglada na to ze exile po prostu dokonal kradziezy:/

gorzej niz zalosne....


Polska rzeczywistosc...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez eX-bolom4n
"-[ eXtreme: Another level in Pro-gaming ]-" by exile

nawet nasze haslo zerznales, zalosne



no, jesli to jest prawda, to rzeczywiscie zalosne :|

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX-bolom4n
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Krog taka juz klejkowa mentalnosc, wiec mocno obstaje przy swoim;Q
milo znow uslyszec starych znajomych, pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 15:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX-bolom4n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX-bolom4n Znajdź więcej post'ów przez  eX-bolom4n Dodaj eX-bolom4n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX-bolom4n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Jak ktos wierzy mrocznemu to potwierdzam wersje bolka








___________
eX9 :>

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

tez potwierdzam, nie widzialem wtapiajacego bolka poza demkami z plgs ale wtedy glos w sluchawkach byl pozamieniany ;> lipne soundblastery

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
[...] lipne soundblastery


nie, to kurde nie przeginajcie z tym okresleniem :/

a sb wcale nie sa lipne

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
exile
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

huh, ,widze ze bedzie mi to ciezko wytlumaczyc... Po pierwsze nie zabralem nazwy. Dywizja eXtreme w QuakeWorld istniala dalej po rozpadzie reszty. Gdy gadalem z ludzmi z wlasnie tej dywizji powiedzieli, ze moge zrobic inne dywizje i tak tez postanowilem zrobic...

Co do strony... Veron wyznaczyl mnie kiedys do zrobienia strony, lecz po jakims czasie odrzucono tamten projekt i h0ly zaczal robic site.. Sami zreszta potem dali mi adres ftp, login i haslo do stronki, i wtedy tez ja sciagnalem na dysk.

Jesli az tak bardzo to Wam przeszkadza to moge stronke zmienic, haslo tez nie ma dla mnie wielkiego znaczenia. I tak bede musial o tym porozmawiac z h0lym...

__________________
-[ eSports.pl ][ gg: 2501309 ][ [email protected] ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil exile Kliknij tutaj by wysłać e-maila do exile Znajdź więcej post'ów przez  exile Dodaj exile do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać exile prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX-bolom4n
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

>>>huh, ,widze ze bedzie mi to ciezko wytlumaczyc... Po pierwsze nie zabralem nazwy. Dywizja eXtreme w QuakeWorld istniala dalej po rozpadzie reszty. Gdy gadalem z ludzmi z wlasnie tej dywizji powiedzieli, ze moge zrobic inne dywizje i tak tez postanowilem zrobic...

a co "ci" ludzie mieli do gadania w tej kwestii, wybacz bo nie rozumiem ???

>>>Co do strony... Veron wyznaczyl mnie kiedys do zrobienia strony, lecz po jakims czasie odrzucono tamten projekt i h0ly zaczal robic site.. Sami zreszta potem dali mi adres ftp, login i haslo do stronki, i wtedy tez ja sciagnalem na dysk.

twoje argumenty sa zalosne, to ze ktos dal ci login i passa co imho bylo wielka pomylka nie znaczy ze masz krasc strone i umieszczac ja jako swoja na innym serwerze

>>>Jesli az tak bardzo to Wam przeszkadza to moge stronke zmienic, haslo tez nie ma dla mnie wielkiego znaczenia.

przeszkadza, nie chce zeby eXtreme kojarzono z wami w jakikolwiek sposob, zmien strone, nie nawiazuj do dokonan eXtreme !!! bo z wami to nie ma nic wspolnego, oczywistym jest tez zmiana nazwy chociaz to juz twoj problem, jesli chcesz zeby ludzie posadzali cie o nasladownictwo prosze bardzo. Reasumujac ty i twoj klan macie tyle wspolnego z eX co ja z cK

>>>I tak bede musial o tym porozmawiac z h0lym...

z holym jestem w ciaglym kontakcie i wiem jak on sie na to zapatruje, zreszta zamiescil juz swoj komentarz w tej sprawie przy newsie...dodam tylko ze raczej by ci sie nie spodobal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX-bolom4n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX-bolom4n Znajdź więcej post'ów przez  eX-bolom4n Dodaj eX-bolom4n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX-bolom4n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
exile
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

Widze, ze trudno sie z wami dogadac i tak bardzo potrzebna jest wam stronka i nazwa... Wyjebalem strone z netu, i wkrotce zmienimy nazwe.

Wasza sprawa, ***** mnie takie zachowanie

EOT

__________________
-[ eSports.pl ][ gg: 2501309 ][ [email protected] ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil exile Kliknij tutaj by wysłać e-maila do exile Znajdź więcej post'ów przez  exile Dodaj exile do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać exile prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez exile
Widze, ze trudno sie z wami dogadac i tak bardzo potrzebna jest wam stronka i nazwa... Wyjebalem strone z netu, i wkrotce zmienimy nazwe.

Wasza sprawa, ***** mnie takie zachowanie

EOT


Ale uwazaj na slownictwo...

Secundo - jak komus cos ukradles - to nie dziw sie ze potem nie chce gadac... Trzeba bylo rozmawiac przed odpaleniem strony...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez exile
Wasza sprawa, ***** mnie takie zachowanie



no no to ty tu jestes w defensywie i widze ze nerwy ci puszczaja
jesli chcesz wybrnac z twarza z tej opresji (o ile to wogole jest mozliwe) to sie nie unos

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 23:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

be cool

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 00:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

eat me

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 00:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

you're too big

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 01:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez eX-bolom4n
Saari nie chce byc zarozumialy ale Krogi choc byl wybitnym graczem nigdy ze mna nie wygral:d , a tamte czasy bede pamietal do konca zycia;Q


Hmm .. jesli tak to moze pomylilam nicki ale w miare dobrze pamietam bo Barti bardzo dobrze podkreslal ze byl to final jakiegos turnieju w ktorym grali dwaj najwieksi gracze q2 z polski... ale moze nie o was chodzi

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
djflashrider
Eternal DJ



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Piramida

a moze to nie byl polski turniej? :o

__________________
Lepszy ptaszek w garści niż sto ciptaszków na dachu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil djflashrider Znajdź więcej post'ów przez  djflashrider Dodaj djflashrider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać djflashrider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Polski i na pewno Krakow - Wawa ... stad wiem ze napewno Bolek ... a drugi ... hmm ...wydawalo mi sie ze wygranym byl krg ale jesli chlopcy sie nie przyznaja to moze to inny ... no coz... chyba wyladuje t w nigdy nie wyjasnionych aktach archiwum q :>

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
exile
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

rzeczywiscie troche mnie ponioslo

Juz wszystko uzgodnione. Strone robimy nowa, lecz nazwa pozostaje.

Do dywizji TDM chetni sa ludzie z 666 wiec to oni zostana w nowym eX...

Zostaly jeszcze miejsca w CPMA 1/1

__________________
-[ eSports.pl ][ gg: 2501309 ][ [email protected] ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil exile Kliknij tutaj by wysłać e-maila do exile Znajdź więcej post'ów przez  exile Dodaj exile do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać exile prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX-bolom4n
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

>>>Juz wszystko uzgodnione. Strone robimy nowa, lecz nazwa pozostaje.

Lameria, zebyscie tylko nie nawiazywali do starego eXtreme w jakikolwiek sposob

>>>Do dywizji TDM chetni sa ludzie z 666 wiec to oni zostana w nowym eX...

rofl, wymien jeszcze kilka firm ktore rozmawiaja z 16-latkiem w sprawie sponsoringu; bo ze ma was sponsorowac AMD, Logitech, SGK i ktos tam jeszcze to juz wiemy :ASd

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX-bolom4n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX-bolom4n Znajdź więcej post'ów przez  eX-bolom4n Dodaj eX-bolom4n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX-bolom4n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

pewnie jeszcze microsoft i tvn

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX-bolom4n
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

>>>Do dywizji TDM chetni sa ludzie z 666 wiec to oni zostana w nowym eX...

reakcja 666 na te rewelacje:
<bolom4n> zapytaj reszte czy to aby pewne ze nic nie macie z nim wspolnego
<infek> na 100% nie
<infek> nikt mnie nie pytal nawet o zdanie

>>>Zostaly jeszcze miejsca w CPMA 1/1

rozmawialem wlasnie z matr0xem, nie spi po nocach bo nie wie czy go wezmiecie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX-bolom4n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX-bolom4n Znajdź więcej post'ów przez  eX-bolom4n Dodaj eX-bolom4n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX-bolom4n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

no i exile wpadles =)

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

bolek ja na twoim miejscu tak bym kolesia urzadzil ze mialby zakaz wstepu wszedzie gdzie by nie spojrzal 8]

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

R U exile FROM ARENA ?

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

exile dla exile

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Goth1c
CPMA "4 fun" player



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Chodzież

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
bolek ja na twoim miejscu tak bym kolesia urzadzil ze mialby zakaz wstepu wszedzie gdzie by nie spojrzal 8]

ty zapewne potrafil bys to wykonac =)
a jak bys to zrobil?

__________________
Nigdy nie wiem kiedy wiem ze wiem za duzo..
gg:208793

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Goth1c Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Goth1c Znajdź więcej post'ów przez  Goth1c Dodaj Goth1c do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Goth1c prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez eX-bolom4n
>>>Do dywizji TDM chetni sa ludzie z 666 wiec to oni zostana w nowym eX...

reakcja 666 na te rewelacje:
<bolom4n> zapytaj reszte czy to aby pewne ze nic nie macie z nim wspolnego
<infek> na 100% nie
<infek> nikt mnie nie pytal nawet o zdanie

>>>Zostaly jeszcze miejsca w CPMA 1/1

rozmawialem wlasnie z matr0xem, nie spi po nocach bo nie wie czy go wezmiecie



zalosne imo :o

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez Goth1c
no i exile wpadles =)


bUsTeD

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

no i zgubilem watek

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2003 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
exile
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

Chcialbym dodac od siebie jeszcze pare rzeczy.

Jak juz mowilem wczesniej mnie ponioslo gdy okazalo sie, ze nagle mam skasowac stronke i zmienic nazwe, lecz gdy pogadalem juz h0lym, wszystko jest juz w normie

Sprostowania wymaga takze kwestia istnienia klanu. eXtreme jest klanem nowym (skoro nie mozemy nawiazywac do sukcesow bylego eX) i wciaz formuje nowe dywizje.

Boloman: to nie prawda, ze nie mialem nic wspolnego z dawnym eXtreme. Bylem pierwsza osoba wyznaczona to stworzenia stronki, lecz h0ly nic ze mna nie uzgodnil i sam znalazl chetnego (za pieniadze ofkoz Oprocz tego gralem takze jakis czas w dywizji eXtreme2 w Counter-Strike'a. Nie raz takze rozmawialem z Veronem przez telefon i uzgadnialem sprawy zwiazane z organizacja i reklama eX (co nie doszlo do skutku gdyz eX sie rozpadlo...)

Chcialem reaktyowac klan i sprobowac stworzyc dawne eXtreme w pelnej sile. Niestety tego samego skladu nie da rady zebrac (np. w CS, Q3, SC) lecz mozna stworzyc takze wysmienity klan. Wiem, boloman ze wydalo sie to lamerskie ("ukradniecie" strony - choc tak nie bylo) ale mialem szczere checi.

Procz tego, iz chcialem powrocic do dawnej swietnosci eXtreme, rowniez chcialem stworzyc kolejne dywizje w takie gry jak: Warctaft3, UT, UT2003, Urban Terror, czy America's Army...

Jednak widzac wasze opinie (czyt. dawnych czlonkow eX) nie moge zrozumiec, ze nie chcecie sprobowac wskrzesic klanu.

Co do sponsorow. esport-pro zajmuje sie TYLKO i wylacznie sponsoringiem klanow. W umowie oraz regulaminie ktore otrzymalem jest jasno napisane co od nas oczekuja, i co dostajemy w zamian. Wystarczy tez spojrzec na liste sponsorow, oraz na wyposazenie klanow mTw, SK, iC, czy eYe...

#eSports.pl #ex @ irc.quakenet.org <-- przy okazji zapraszam

__________________
-[ eSports.pl ][ gg: 2501309 ][ [email protected] ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2003 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil exile Kliknij tutaj by wysłać e-maila do exile Znajdź więcej post'ów przez  exile Dodaj exile do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać exile prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:54.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions