Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > delta zeszła na psy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
SZUGI
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Hajnówka

delta zeszła na psy

Witam wszystkich.Dawno mnie tu nie był,bo nie grywam juz w deltę.Powód?Jest oczywisty.nie chodzi mi o bany albo lagi ale o cheaterów.W związku z tym postanowiłem sobie poszukać innej podobnej gry.Długo nie musiałem szukać. America's Army operations to jest gra która moim zdaniem jest zaje*ista.Taktyka w tej grze jest realistyczna.Poruszanie się żołnierzy idealne.Nie ma czegoś takiego jak w delcie że żołnierz z mojego teamu biega z napisem nad głową, który jest widoczny nawet przez ściany i kóry mówi mi abym nie postrzelił przypadkiem swojego koleg.czy uważacie że w prawdziwej walce nasi koledzy biegaliby z napisami nad głową (nickami).Kolejną sprawą jest to, że chcąc zagrać na jakimkolwiek serwerze musimy mieć uruchomiony PUNKBUSTER, który chroni przed wchodzeniem na serwery cheaterów.Jest on aktualizowany przez autorów gry i to powoduje, że nie admin serwera nie musi pilnować czy przypadkiem ktoś nie cheatuje.Z szacunkiem dla delty,bo przelałem tu sporo krwi ale AAO jest lepsze.Może Joint Operations pokaże nam coś ciekawszego.Pozdrawiam wszystkich graczy delty jednocześnie zachecam do zagrania w AAO. Jeśli ktoś jest zainteresowany to może sobie zciągnąć ta grę bo jest DARMOWA oto link http://aaotracker.4players.de/downloaddb.php

__________________
SZUGI

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2004 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SZUGI Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SZUGI Znajdź więcej post'ów przez  SZUGI Dodaj SZUGI do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SZUGI prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Ja też próbowałem grać w AA, kilku kumpli również, niestety nas ta gra nie wciągnęła. W teorii wygląda to całkiem przyjemnie, aż chce się spróbować, po wejściu na serwer zaczynają się jednak nudy, a szkoda Z drugiej strony bardzo dużo osób w to gra, może AA ma coś w sobie.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2004 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Co do AAO to z tego co słyszę zaczyna wciągać coraz szersze kręgi graczy DF:BHD.Sam osobiście meczę ją od jakiegoś czasu głównie w szkoleniu podstawowym . Co do sieci nie bedę się wypowiadać bo z braku czasu nie było okazji pograć. Co do ników to w DF:BHD możesz sobie również wyłączyć nicki graczy i będzie jazda taka jak w AAO, więc realizm możesz mieć podobny.Z cheatami i podejściem do nich producenta gry to zupełnie inna para kaloszy. DF:BHD to przedsięwzięcie czysto komercyjne. AAO to produkt polityczny obliczony na skaptowanie ludzi do zaciagnięcia się do AA . Jak zapewne wiesz , jest to projekt rządowy bazujący na wykupionym kodzie Unreal2 czy czymś takim , stąd może większa dbałość o jakoś podpuchy, a co za tym idzie tępienie cheaterów ma zupełnie inny charakter.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2004 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

AAO RULEZZ !!!
Tez ostatnio zainstalowalem sobie ta gierke, jest to pierwsza gra ktora zainstalowalem odkad pokazala sie pelna wersja DF BHD czyli prawie rok - delta rzadzila, ale sie znudzila. W AAO realizm jest suuuuper. Aha pochwale sie ze po 2 dniach odkad zainstalowalem gre mam juz wszystkie treningi zaliczone teraz tylko grac.

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 02:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Co do AAO ,to jest to calkiem inna gra od BHD, nie darady sie odrazu "przestawic". Wiem po sobie ze zeby grac w AAO trzeba zapomniec o nawykach z delty ,bo wtedy wiecej oglada sie jak inni graja , co moze zrazic do tej gry poczatkujacych graczy.Jest to gra duzo trudniejsza od BHD , tam nie ma miejsca na pospiech .Na dzis gram w AAO dwa razy wiecej niz BHD doszedlem do 31 honoru i ta gra naprawde sprawia przyjemnosc i w/g mnie jest najlepsza gra do rozgrywek klanowych na dzis.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chester
Majster



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warszawa

Z calym szacunkiem, ale AAO wedlug mnie jest nudna i za wolna. Rozumiem realizm, czy grafika o wiele przewyzsza delte. Ale wedlug mnie gra sie za wolno toczy. Nie jest to cos co mnie az tak strasznie zachwycilo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chester Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chester Znajdź więcej post'ów przez  Chester Dodaj Chester do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chester prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

AAO ma byc symulatorem pola walki ,a nie zwykla "strzelanka" w ktorej koles z m60 biega jak Ben Johnson na koksie, a jak komus brakuje szybkosci to Call of Duty jest idealna ,sam lubie pograc i polecam!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jedno tylko zastanawia. Gram w AAO od ponad roku lub dłużej a niektórzy dopiero o niej teraz usłyszeli
Co do rodzaju rozgrywki to zgadzam się w 100 % z Rufusem. Ta gra była od początku pomyślana jako symulator starający się jak najwierniej oodać pole walki i realizm działań żołnierza. Ktoś kto lubi wywalić taśmę z M60 w 10 minut na BHD to w AAo miejsca raczej nie zagrzeje. Powód ? Będzie mu "nudno"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 12:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Jedno tylko zastanawia. Gram w AAO od ponad roku lub dłużej a niektórzy dopiero o niej teraz usłyszeli
Co do rodzaju rozgrywki to zgadzam się w 100 % z Rufusem. Ta gra była od początku pomyślana jako symulator starający się jak najwierniej oodać pole walki i realizm działań żołnierza. Ktoś kto lubi wywalić taśmę z M60 w 10 minut na BHD to w AAo miejsca raczej nie zagrzeje. Powód ? Będzie mu "nudno"



Ja raczej nie mam w zwyczaju biegać z M60 (i tak wole 240ke ), wciskając fire zaraz po respawnie, ale i tak AA wydaje mi się nudnawa po tych kilku przegranych godzinach. Dla mnie za mało tam dynamiki, wolę się poruszać niż kampić nawet jeśli nie jest to zachowanie prosto z pola walki. -rzecz gustu-

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dlatego ja "tnę" w AAO i BHD żeby była odmiana. A w singla zarzynam Vietcong

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 20:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A w singla zarzynam Vietcong

pamietaj ze masz latarke i mozesz jej uzyc w tunelach , ja je przeszedlem bez latarki mordowalem sie 2 tygodnie(sam nie wiem jakim cudem udalo mi sie je przejsc) zanim kumpel mi o latarce powiedzial, grrrrrr ale bylem zly.

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 23:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
pamietaj ze masz latarke i mozesz jej uzyc w tunelach , ja je przeszedlem bez latarki mordowalem sie 2 tygodnie(sam nie wiem jakim cudem udalo mi sie je przejsc) zanim kumpel mi o latarce powiedzial, grrrrrr ale bylem zly.


Gram w Fist Alpha, "jedynkę" skończyłem dawno. A latarkę znalazłem od razu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 05:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Gram w Fist Alpha, "jedynkę" skończyłem dawno. A latarkę znalazłem od razu

a kolega to tak już sobie ułatwia to granie do znudzenia , a to podnóżek do M24 używa albo latarki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a kolega to tak już sobie ułatwia to granie do znudzenia , a to podnóżek do M24 używa albo latarki


Ależ kolega jest w błędzie bo latarki używam jako podnóżka a podnóżka jako latarki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 11:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Ależ kolega jest w błędzie bo latarki używam jako podnóżka a podnóżka jako latarki

dwój czy trójnóg?? jeśli dwój to oczy kolegi w niebezpieczeństwie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Gram w Fist Alpha, "jedynkę" skończyłem dawno. A latarkę znalazłem od razu

To proponuje przejscie tuneli z pierwszej czesci gry bez latarki, tak dla urozmaicenia
pozdrawaim wszystkich cicho ciemnych bez latarek

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
dwój czy trójnóg?? jeśli dwój to oczy kolegi w niebezpieczeństwie


hehe, gorzej jak chciałbym użyć dwójnoga jako lornetki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 11:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
hehe, gorzej jak chciałbym użyć dwójnoga jako lornetki

lornetka halogenowa
ciemność widzę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

To raczej chyba szkła kontaktowe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 13:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

szkła kontaktowe 3 stopnia
a czy widać przez nie "wróbelki elemelki"?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

pewnym, dobrym i istniejącym rozwiązaniem jest polowa lorneta nożycowa, zapewnia nie tylko dobrą widoczność ale umożliwia strzelanie z pozycji stojącej, co zapobiega chorobom kręgosłupa jedynym mankamentem tego rozwiązania jest to, że w tunelu sprawdzałaby się średnio

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SZUGI
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Hajnówka

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
pewnym, dobrym i istniejącym rozwiązaniem jest polowa lorneta nożycowa, zapewnia nie tylko dobrą widoczność ale umożliwia strzelanie z pozycji stojącej, co zapobiega chorobom kręgosłupa jedynym mankamentem tego rozwiązania jest to, że w tunelu sprawdzałaby się średnio


SKOŃCZYCIE GADAĆ BZGURY? TEMAT JEST CHYBA INNY?

__________________
SZUGI

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SZUGI Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SZUGI Znajdź więcej post'ów przez  SZUGI Dodaj SZUGI do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SZUGI prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez SZUGI
SKOŃCZYCIE GADAĆ BZGURY? TEMAT JEST CHYBA INNY?

to wszystko przez te podnóżki i lornetk-latarki
co było pierwsze DF:BHD czy AAO, oto jest pytanie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez SZUGI
SKOŃCZYCIE GADAĆ BZGURY? TEMAT JEST CHYBA INNY?


Jak widzicie koledzy, jest kilka osób które chca na temat gry rozmawiać normalnie i nie podoba sie im sposób w jaki prowadzicie dyskusje. Czy planujecie może ekspansje Waszego "śmietnika" na wszystkie dostępne fora ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nasz śmietnik jest w porządku. Nie można być notorycznie stetryczałym dziadem z stalowymi zasadami - trochę śmiechu czy wygłupów jest w tym życiu potrzebne. Może się trochę rozpędziliśmy za co Cię Szugi przepraszamy ale w sumie co było do powiedzenia w tym topiku zostało powiedziane (chyba).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 20:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Nasz śmietnik jest w porządku. Nie można być notorycznie stetryczałym dziadem z stalowymi zasadami - trochę śmiechu czy wygłupów jest w tym życiu potrzebne. Może się trochę rozpędziliśmy za co Cię Szugi przepraszamy ale w sumie co było do powiedzenia w tym topiku zostało powiedziane (chyba).


Zaskakujące jest to że nie zauważyłem w "śmietniku" zbyt wielu Twoich wypowiedzi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Zaskakujące jest to że nie zauważyłem w "śmietniku" zbyt wielu Twoich wypowiedzi...


Bo główne pole do popisu mam w sekcji members

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 20:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Jak widzicie koledzy, jest kilka osób które chca na temat gry rozmawiać normalnie i nie podoba sie im sposób w jaki prowadzicie dyskusje. Czy planujecie może ekspansje Waszego "śmietnika" na wszystkie dostępne fora ?

pojecie normalności nie jest do końca zdefiniowane i co dla jednych jest normalne dla innych za takie może już nie uchodzić , my przynajmniej mamy coś do powiedzenia i jesteśmy tolerancyjni, oczywiście w granicach przyzwoitości.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
, my przynajmniej mamy coś do powiedzenia .


No tak

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)

pewnym, dobrym i istniejącym rozwiązaniem jest polowa lorneta nożycowa, zapewnia nie tylko dobrą widoczność ale umożliwia strzelanie z pozycji stojącej, co zapobiega chorobom kręgosłupa jedynym mankamentem tego rozwiązania jest to, że w tunelu sprawdzałaby się średnio




Niesamowicie merytoryczna dyskusja...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
No tak




Niesamowicie merytoryczna dyskusja...



i tu się kolega myli, merytoryczna i to jak najbardziej.
przypomnę tylko, że wyszliśmy od założenia kol. Szugiego o tym jak delta zeszła na psy potem padło kilka postów na temat różnicy między DF:BHD a innymi grami m.in. Vietcong, gdzie kolega Rekin wspomniał o latarce, ja skoleji wspomniałem o podnóżku do M24 w AAO i pewnej histori z nim związanej, dalej dyskusja toczyła sie już w mocno abstrakcyjny sposób ale nawet na chwilę nie zeszliśmy z głownego wątku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:27.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions