Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Jak postawić serwer???
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jaro
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Question Jak postawić serwer???

Cześć wszystkim!!

Prosze napiszcie jak założyć własny serwer.

Napiszcie to w prosty sposób a nie tak żebym się musiał mocno domyślać o co chodzi???

Wszycy gracze Countera - jesteście najlepsi !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki!!!!!

__________________
Jaro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro Znajdź więcej post'ów przez  Jaro Dodaj Jaro do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

odp

hmmmmm...
wiem ze na counter-strike.pl jest taki artykol jak postawic server
a na cs.fpp.pl to nie wiem bo nie zagladam

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: odp

Jaro, zależy jaki serwer chcesz postawić... I jakie masz do tego środki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Tu znajdziesz potrzebne odpowiedzi:

http://cpscs.counter-strike.pl/artykuly/index.php

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Serwer najlepiej na windowsie ( bo z linuxa jestm "zima")
Komp to 700 Duron, 256 ram, riva tnt II - nie wiem co jeszcze
no i sieć to Sdi )))))
Ale mi chodzi głównie o to żeby pograć z kumplami na osiedlu -nie stawianie takiego serwera dla wszystkich.
Czy wogóle jest to możliwe ?

__________________
Jaro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro Znajdź więcej post'ów przez  Jaro Dodaj Jaro do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

no wiec 512 ramu by sie przydalo ale kazdy wie ze ram jest teraz drogi o 300 % poszedł do góry w warszawie nie wiem jak w pozostałej cześci posliki hmmm jaki dyski ile giga ?
SDI to slaba stalka jak dla jakiegos serv najlepiej 2mb wtedy nie bedzie takich pingow na serv .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 06:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali

SDI to slaba stalka jak dla jakiegos serv najlepiej 2mb wtedy nie bedzie takich pingow na serv .



haha 2mb w polsce w lokalnej sieci ?? malo kto moze sobie na to pozwolic...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Twardziel mamy 20 gb . Jeżeli chodzi o te lagi to jak narazie grając na innych serwerach nie zdarzyło mi się nic podobnego.
Nie zastanawiaj sie juz tylko opisz mniej wiecej jak to wygląda z resztą se już poradzimy.

__________________
Jaro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro Znajdź więcej post'ów przez  Jaro Dodaj Jaro do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

LoL 20gb

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

żeczywiście, mało jest serwów w Polsce .

Ps.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Emzor ja wiem ile jest serwerów w Polsce i sa one zajebiste ale moje pytanie brzmiało jak załozyć serwer. Więc myślę, że mi na nie udzielisz odpowiedzi bo jak narazie widze to nik z WAS klanowców nie potrafi tego

__________________
Jaro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro Znajdź więcej post'ów przez  Jaro Dodaj Jaro do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
frew
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro
Emzor ja wiem ile jest serwerów w Polsce i sa one zajebiste ale moje pytanie brzmiało jak załozyć serwer. Więc myślę, że mi na nie udzielisz odpowiedzi bo jak narazie widze to nik z WAS klanowców nie potrafi tego

Hmmm ja niejestem klanowiczem....
A pozatym czy jak ktos jest z klanu to musi umiec stawiac serv?

__________________
Sen wzmacnia, wodka usypia. Wniosek: wodka wzmacnia

GG: 706037

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil frew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do frew Znajdź więcej post'ów przez  frew Dodaj frew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać frew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Ja też nie jestem żadnym klanowiczem .
I niestety nie udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytanie, gdyż poprostu tak jak Ty, nie wiem jak założyć właśnego serwa, przykro . Pozdrawiam.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

przestancie sie zgrywac z kolesia bo potem bedzie, ze scena csa jest be i rzadzi tu "elyta" i wogole nikt nikogo nie szanuje . Trza mu bylo powiedziec jak zalozyc server

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez del
przestancie sie zgrywac z kolesia bo potem bedzie, ze scena csa jest be i rzadzi tu "elyta" i wogole nikt nikogo nie szanuje . Trza mu bylo powiedziec jak zalozyc server

Jeżeli bym posiadał jakąś wiedzę na temat zakładania serwa, bardzo chętnie bym się z nią podzielił, ale niestety takowej niestety nie posiadam, jak narazie .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor

Jeżeli bym posiadał jakąś wiedzę na temat zakładania serwa, bardzo chętnie bym się z nią podzielił, ale niestety takowej niestety nie posiadam, jak narazie .



powaznie?

emzor, gdzie dokladnie pod lodzia mieszkasz?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Dobra to chyba nic tu po mnie.
Troche się zawidołem na tym tzw" formu" czy "faq" dla cs'a.
No nic może kiedyś ktoś zaglądnie tu i napisze jak założyć serv'a.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH GRACZY CS'AAAAAAAAAAA.

__________________
Jaro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro Znajdź więcej post'ów przez  Jaro Dodaj Jaro do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

Napisz do Cybera. On bedzie wiedzial.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Piszecie tu takie głupoty, że głowa mała... Co ma wspólnego dysk twardy z wydajnością serwera (nie mówię tu o extremalnych przypadkach? Po prostu lol...

Jaro, do postawienia serwera potrzebujesz trochę lepszego łącza niż SDI, bo lagi będą ogromne powyżej dwóch osób. Na każdą trzeba liczyć trochę powyżej 5 kB/s, SDI starczy więc maks. na dwie osoby (oprócz serwera, jeżeli to lisenserver). Powiem ci tyle... daruj sobie lepiej zabawę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 13:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Dalem mu linka , jak by go odwiedzil to by sie co nieco dowiedzial, ja wlasnie tak postawilem serwer i hyh nawet jeszcze dziala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 13:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez del


powaznie?

emzor, gdzie dokladnie pod lodzia mieszkasz?


No, poważnie .

Mieszkam 24km na północ od Łodzi; miasteczko 30tys. mieszkańców, wystarczy? . A dokładniej, to Ozorków . Fajnie się mieszka, hehe... .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor

Mieszkam 24km na północ od Łodzi; miasteczko 30tys. mieszkańców, wystarczy? . A dokładniej, to Ozorków . Fajnie się mieszka, hehe... .



leeeh...przejezdzalem tam ostatnio bo mielismy kogos w bagazniku postraszyc a tuszyn jest juz nudnawy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Back




Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

SERVEREK

Jak chcesz wiedziec jak postawic to napisz do mnie na maila, a ja Ci wysle instrukcje. A mozesz tez poczekac na poradnik w cs.fpp.pl. Mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Back Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Back Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Back Dodaj [FPP]Back do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Back prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ej KOsiMazaki jakbyś czytał uważnie to co napisałem w odpowiedzi to byś wiedział, że chce na WINDOZIE postawić serv'a a nie na lInuxie ( te artukuły to są o LInuxie). Więc nie trudź sie juz więcej i nie ******** o tych linkach.

A ten serwer może być nawet na dwie osoby
Tylko chce wiedzieć jak to sie robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Jaro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro Znajdź więcej post'ów przez  Jaro Dodaj Jaro do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Niedenerwuj sie Jarod bo zlosc pieknosci szkodz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

jaro napisz maila do Ola (tworcy clan moda) albo wejdz na strone www.olo.counter-strike.pl i tam chyba powinno byc jak postawic, skonfiguropwac itp.
cali a co do ramu to chyba takie drogie nie sa wiem ze 2 miechy temu dokupowalem 64mb ram i z montarzem placilem 60 zl teraz sie nie orientuje w cenach ;D

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Spox Kozi

Zrelaskuj sie i właź na www.homjar.prv.pl

__________________
Jaro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro Znajdź więcej post'ów przez  Jaro Dodaj Jaro do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Jaro ale mam pytanko ty chcesz postawic serv na swoim kompie ?
bo jak tak to jak bedziesz grał w CS'a to na twoim serwie beda pingi po 1000

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Cali jak wiesz jak postawić serv'a to napisz?

__________________
Jaro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro Znajdź więcej post'ów przez  Jaro Dodaj Jaro do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

powiedz gdzier mieszkasz to przysle co kiolesia co postawi ci SERV taki ze glowa mala !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2002 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:28.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions