Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Lista Cziterow
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
HELl$PAWn
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez FrugO
zaczynacie robic bydlo - zauwazcie, ze ten board to nie CS.PL i tu nie ma klotni i wyzwisk

ocknijcie sie




Frugo marudzisz jak stara baba...

Board jest od tego aby prowadzic dyskusje..
Nie wiem dlaczego nasza rozmowa to dla Ciebie klotnia, a co najwazniejsze gdzie Ty widzisz wyzwiska ????

ocknij sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HELl$PAWn Znajdź więcej post'ów przez  HELl$PAWn Dodaj HELl$PAWn do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

Rozumiem, ze mozecie sie nie zgadzac ze swoimi opiniami, ale jak poleca wyzwiska [a taka rozmowa czesto prowadzi do czegos takiego], beda bany. Troszke spokojniej, napewno takie sprawy da sie rozwiazac mniej drazliwie

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

o to mi chodzilo

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HELl$PAWn
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Dawno wyroslem z nawyku z ktorym co po niektorzy sie dalej borykaja, ze gdy braknie argumentow przechodza do rekoczynow...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HELl$PAWn Znajdź więcej post'ów przez  HELl$PAWn Dodaj HELl$PAWn do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław


jeżeli ktoś myśli, że nasza wymiana poglądów nie jest kulturalna to niech spojrzy na nasze fora polityczne!!! I TO JESZCZE LECI W TELEWIZJI!!!!! Rząd jest nieudolny (cóż może nie zawsze powininiśmy ich oczerniać - ale jak to śpiewał Kazik Staszewski: "koryto już puste - ale jeszcze można lizać", czy jakoś tak )

Ty chyba nie zrozumiales tego co napisalem...
Ja rozumiem ze sa tacy wymiatacze jak jesus, zamek, ziggi czy no
Ale nie umiem zrozumiec jak ktos kto gra w ta gre miesiac moze kosic z pingiem 200 eaglem ludzi z pingiem 20 ...
Nie zrozumiale dla mnie jest jak gosc to robi ze skaczac trafia hedy scoutem z konca mapy i to za kazdym razem !!!!
Ani tez, ze prawie kazdy strzal przez sciane czy drzwi konczy sie hedem....
Mozliwe, ze to dla Ciebie efekt miesiecznej pracy ale dla mnie to zwykle czity...!!
Zgadza sie nie mam dowodow ale takie jest moje osobiste odczucie ......

>masz racje - ale chciałem tylko zachaczyć, że scout jest moją ulubioną snajperą, i wcale nie jest gorszy niż AWP (no może nie ma takiego kopa), wystarczą dwa szybkie strzały na korpus lub jeden w głowe i koleś pada... Nawet Drako i Immo się nie wywineli (chociaż byłem sam), co do eagle'a: to jest armata - i również strzał w głowę powoduje natychmiastową śmierć, ale jeżeli chodzi o strzelanie przez ściany to zabijam tak tylko z karabinów... także można stwierdzić, że to były czity... ale jak ktoś nie wie jak skutecznie można strzelać przez przeszkody - to niech popatrzy na maniaca kiedy gra na assault - GAŁY MI WYSZŁY NA WIERZCH!!!

Zapewne jest Ci znany czit opengl..w kazdym badz razie tam jest takie fajne menu dzieki ktoremu mozna wylaczyc wszystkie czity w 2 sekundy ... A na demku nie widac wallhacka...

>nie nie jest mi on znany - tak na prawde to nigdy nie widziałem żadnego czitu na własne oczy (screeny jak coś)

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HELl$PAWn
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]climhazzard




quote:
masz racje - ale chciałem tylko zachaczyć, że scout jest moją ulubioną snajperą, i wcale nie jest gorszy niż AWP (no może nie ma takiego kopa), wystarczą dwa szybkie strzały na korpus lub jeden w głowe i koleś pada... Nawet Drako i Immo się nie wywineli (chociaż byłem sam)


Wiem wiem, rozumiem to ....
Ale nie mow, ze miales ping 200 oni po 20 i w dodatku skakales


quote:
[co do eagle'a: to jest armata - i również strzał w głowę powoduje natychmiastową śmierć


w 100% sie z toba zgadzam, tez czasami lubie sobie "pofolgowac" z eglem, ale jak widze goscia ktory 7 nabojami zabija 7 ludzi zaczyna mnie to irytowac....


quote:
ale jeżeli chodzi o strzelanie przez ściany to zabijam tak tylko z karabinów... także można stwierdzić, że to były czity... ale jak ktoś nie wie jak skutecznie można strzelać przez przeszkody - to niech popatrzy na maniaca kiedy gra na assault


Z glocka ? Nie wiem jak Maniacowi ale im sie to zdarzylo pare razy.....


quote:
[nie nie jest mi on znany - tak na prawde to nigdy nie widziałem żadnego czitu na własne oczy (screeny jak coś)


To zagldaj czescie na cs.pl, ostatnio byl tam filmik pokazujacy tego czita w akcji ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 06:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HELl$PAWn Znajdź więcej post'ów przez  HELl$PAWn Dodaj HELl$PAWn do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

CZITY sux

HEH, dla mnie osobiscie, to ci co urzywaja czitoow sa zwyklymi prostakami, majacymi moze jakies komplexy nizszosci w zyciu poza siedzeniem przed kompem i chca sobie w ten sposoob udowodnic ze sa cos warci na forum CSa.
Jest to zwykle oszustwo i tzw goowniarstwo .

I jeszcze jedno, czesto zachowanie niektoorych cziteroow podczas gry, wymienionych na liscie, bylo aroganckie i prostackie wlasnie ze wzgledu na nadzwyczajne wyniki jakie osiagali (to szczegoolnie tyczy sie graczy ACME) bo ich najczesciej widzialem.

Podsumowujac, teraz po prostu pozmieniali nicki i graja dalej majac wszystko w D...., ale nic sie nie da zrobic z tym.

Moja propozycja dla cziteroow - idzcie sie leczyc na nogi, bo na glowy to juz za poozno !!

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Angry Padlem ofiara cafe czy podszywacza a moze nieuwagi

Po pierwsze nie cheatowalem nigdy dla mnie counter to cos wiecej niz gra do wszystkiego tu doszedlem uczciwie do swojego poziomu gry ale przez jednego palanta ktory wlazl na mojej ksywie z wall hackiem "zostawilem swoja ksywe bo w cafe gram a tam program jest i on wylancza wszystko nie da sie nawet ksywy zmienic po przejsciu czasu" (tego palanta juz dorwalem ma ksywe Kujon jegpo ofiara jest tez [STREFA]ALiasS bodajze wytlumaczylem mu ze ksywe nalezy przed wejsciem na net zmieniac ;-) ) Zapisano mnie na czarna liste ludzie teraz jak wchodze na jakis serv to mnie wszyscy pytaja czy nie cheatuje puzniej sprawdzaja PB i sie odczepiaja jestem wiarygodny ale inni chca mnie banowac wyzywaja mnie ta lista to czyste bagno dla wrobionych niestety tak juz jest zadne prawo nie jest doskonale ale ludzie uwiezcie i zauwazcie to narescie NIE CHEATUJE I popatrzcie na liscie 1 lol to sub zero !! lol i wielu innych czy oni tez cheatuja pozostawiam wam to jako pytanie retoryczne ,,......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

huh... zdazaja sie i takie przypadki .. mAJKiEJ
a co do gunow, gralem na zagranicznym servie, na assaulcie. Byl freelook, dlatego jak mnie zabil polatalem sobie i zobaczylem goscia, ja stalem na dachu, on byl przy kamerach i mnie sciagnal ...
Jak widzialem jak sciaga innych to mi sie srac chcialo, patrzy w kamery, gosc z ct stoi na dachu, na narozniq. Koles qpuje granata i rzuca na ta rampe, nie wiem jak na to sie mowi
no i tamten na dachu obrywa.. polowe zycia..
Ale ci goscie sa pomyslowi, czego to oni jeszcze nie wymysla.
Ja juz myslalem ze jakis cheater.
a cheaterow to tylko

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

HAHAHA, Neo taki stary wyjadacz i nie znasz tego numeru , to jest standardowa zagrywka na assulcie, ktos po cos zamontowal tam te kamery. BTW ja tam rzucam szybko 2 granaty i jak koles sie nie ruszy albo jest troche dobity to ginie , nawet niewiedzac dlaczego.!!!

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Koras
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wrocław

Ludzie, wy chyba czitow nie widzieliscie... otoz grlalem na szwajcarskim serwie i takie cos: de_aztec, jestem w ct. Na samym poczatku rundy jeden za drugim z mojego teamu pada od hs, tak bez niczego... po 2 rundach: kurde, co jest??? Poczekalem na miejsce w T i sie przenioslem. Na starcie szok: 2 kolesi zaczyna strzelac w niebo z AK i ct padaja jak mrowy, jeden za drugim. Wchodze na inny zagraniczny, tu ten sam cheat, tylko lzejszy: koles strzela w sciane i 2 strzaly po nogach 3 w leb. Na aztecu kami koles z tym guwnianym uzi terro, ja go od tylca z nozem chce strzelic. Koles wali na 2 strone i moj kumpel pada, ja frajerowi jeden cios, ten dalej strzela przed siebie i ja gine... i wy narzekacie na czity w Polsce?... a co do listy cziterow: powinny byc nie bany, ale straszne wqrzanie kolesia, nie wiem czy cos takiego mozna, ale niech tylko wejdzie na serw i od razu slapow z 50 a potem kill Chrzanic cziterow!!!

__________________



Dupa jest jak akumullator: czasem trzeba ja ladowac

Czlowiek sie rodzi-z dupy wychodzi. Czlowiek jest mlody- na dupe wchodzi. Czlowiek umiera-na dupie lezy i tak od dupy zycie czlowieka zalezy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2001 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Koras Znajdź więcej post'ów przez  Koras Dodaj Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Cheaty cd.

Mam jeszcze jedno pytanie a jeśli taki cheater siedzi w cafe (zapuśćmy) i wy takiego delikfenta banujecie na ksywe to chyba nie zprawi mu większego problemu grać pod innym nickiem ,a jeśli byście chcieli zbanować IP to przypominam ,żę sporo kafejek mają jedno IP . Ech a nawet jak by ktoś grał pod moją ksywa ,lub jakiegoś inego gracza to chyba będzie troche upokarzające jak mój nick znajdzie się na liście cheterów

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Talking Re: Cheaty cd.

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Cali
Mam jeszcze jedno pytanie a jeśli taki cheater siedzi w cafe (zapuśćmy) i wy takiego delikfenta banujecie na ksywe to chyba nie zprawi mu większego problemu grać pod innym nickiem ,a jeśli byście chcieli zbanować IP to przypominam ,żę sporo kafejek mają jedno IP . Ech a nawet jak by ktoś grał pod moją ksywa ,lub jakiegoś inego gracza to chyba będzie troche upokarzające jak mój nick znajdzie się na liście cheterów


Cali tak jak mnie zalatwili pamietasz Kujona to on na mojej ksywie bawil sie wall hackiem i teraz jestem na liscie cheaterow niezly pajac z niego cali przy okazji gdzie ty byles jak byl turniej w x-it i przyjdz tam teraz sie tam zbiera duzo osbo nawet ze strefy itp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:42.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions