Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake > quake - praca
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
lip@
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quake - praca

witam.
zależy mi na znalezieniu pracy magisterskiej pt.: "Quake - fenomenspołecznego odbioru gry komputerowej". Z linków, które podaliście we wczesniejszych topicach - niestety zaden nie działa. Zależy mi na tym, aby ta praca trafiłą w moje rece. Dlategoteż jezeli ktośz Was posiada gdzies na dysku tą pracę prosze o wysłąnie jej do mnie - [email protected] lub tez podanie miejsca gdzie taka praca lezy.
Druga sprawa - teraz to chyba mnie poćwairtujecie poszukuje full wersji Quake'a I. We wcześniejszych postach /strasznie starych/ znalazłem odnośniki do ftp, tylko te niestety nie działaja. Google także nic nie pokazuje ciekawego. Poratujecie mnie także i w tej sprawie???

pzdr.
/lip@

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 17:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Calego quake'a masz tutaj http://gibbage.mine.nu/ spakowany wraz z mapkami itp ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lip@
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dzieki dzieki. katalogów cała masa. pewnikiem znajde.
teraz jeszcze ktos poratuje mnie praca i bedzie git.

pzdr.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 12:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skrypciu
its good to play together



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Jędrzychów

nie zebym nie mial Quake ale ktore katalogi sciagac? gdzie jest Quake? Bo chyba nie w maps ani w mods
pozdr

__________________
Ja nie piję i nie palę, ja poprostu tak wyglądam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 01:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skrypciu Znajdź więcej post'ów przez  skrypciu Dodaj skrypciu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skrypciu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lip@
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja zasysałem z tego katalogu:
http://gibbage.mine.nu/main.php?&am....installations/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 07:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

"Quake - fenomen społecznego odbioru gry komputerowej", prosze bardzo

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lip@
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wielki dzieki. WIELKIEEEEEEEEEEEEEE

Bardzo sie ciesze, ze praca ta trafiła w me ręce.

pzdr.
/lip@

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 12:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skrypciu
its good to play together



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Jędrzychów

plik readmie w katalogu custom instalations twierdzi ze samemu tzrba sobie dograc olik pak1.pak

__________________
Ja nie piję i nie palę, ja poprostu tak wyglądam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skrypciu Znajdź więcej post'ów przez  skrypciu Dodaj skrypciu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skrypciu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

www.bof.pl/quake/

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RetaliatoR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Poznań

Talking

re up:

nie pozostaje mi nic innego jak pogratulowac Fes+ynowi zajebistego pomyslu.

mam tylko nadzieje, ze nie bedzie tak jak z innymi stronkami swego czasu, ktore po kilku(nastu) dniach znikaly lub byly kasowane przez adminow...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RetaliatoR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RetaliatoR Znajdź więcej post'ów przez  RetaliatoR Dodaj RetaliatoR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RetaliatoR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

zdecydowanie ciekawiej wyglada projekt equake. Troche wiecej troche lepiej troche milej.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2003 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:45.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions