Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Filmy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (41): « First ... « 16 17 [18] 19 20 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

No ja dzisiaj zaliczyłem nową edycje Star Wars Troche poprawili, ogolnie fajnie sie ogląda.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 00:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

gwiazdor

nie takie tragicznie nudne jak sie spodziewalem po komentsie maslaka. choc koncowe 20 min. rzeczywiscie bylo irytujaca zmudne. ale ogolnie do przebolenia. muza jakas taka w tle wiec jeszcze tak zle nie bylo. wnioski z filmu, bylo ich sporo i spory metlik w glowie mam po tym paradokumencie na temat pana wisniewskiego. ogolnie mam wrazenie, ze to wciaz jest dziecko w ciele mezczyzny. taka ma mentalnosc jakas i los go tak pokrzywdzil po czym mu wynagrodzil stracone lata, ktore teraz odbija sobie za brak dziecinstwa normalnego. w sumie do goscia nic nie mam za bardzo, szczegolnie ostatnio jak juz przycichl i nie widze jego niezbyt wizualnej twarzy co i rusz i nie slysze bredni jakie wygaduje w telewizji. co innego jego muza. caly czas nie moglem sie domyslec co to kurna za muza. bo disco polo to to nie jest. ale jakos tak znajomie brzmialo. no a jak potem dowiedzialem sie ze jeden z tych trojki to jest rezyser musicalowy i wisniewski tez mial takie zapedy za mlodu no to wszystko sie wyklarowalo. te show co robi na scenie, te kostiumy, ta muzyka, ktora zazwyczaj jest zwyklym, chamskim coverem jakis (glownie niemieckich) zagranicznych wykonawcow z przerobionymi jedynie tekstami na polskie. to wszystko to jest wlasnie jeden wielki kabaret/musical. taka tania muzyczna rozrywka dla ludzi z waskimi horyzontami muzycznymi. to taki rodzaj muzyki, w ktorym potrzebna jest cala ta otoczka wizualna wlasnie po to by omamic sluchacza, by mial na co zwracac uwage zamiast skupic sie na muzie. na koniec taki plus dla wisniewskiego, ze docenia role fanow. rzeczywiscie on zawsze jest na nich otwarty i ma swiadomosc, ze to dzieki nim zarabia krocie wiec dba o nich jak o kaczke (kure? jak sie mowi bo bez kitu nie pamietam :o) znoszaca zlote jajka. to jest madre z jego strony. reszty refleksji nie pamietam, za wszystkie serdecznie przepraszam.

ps: maslav: widzialem juz nakreconych i blockersow. teraz mam chrapke na "to my rugbisci" ale nie moge tego nigdzie dostac a nie wiem czy warto sie tak wysilac w poszukiwaniach. widziales to moze? jakis komentarz? a moze ktos inny widzial i moze cos powiedziec na ten temat?

zig zag

film z gosciem od romeo and julia czy moulin rouge (ten taki latynos). koles naprawde niezle juz grywa. troche teatralnie, moze wystepowal na deskach jakiegos teatru ostanimi czasy, tego nie wiem, tak tylko przypuszczam sobie. niektorym to moze przeszkadzac a mnie nie. ja nawet lubie jak aktorzy graja troche sztucznie, teatralnie. ma to dla mnie jakis klimat. w filmie mala role dostal tez snipes. fabula opowiada perypetie z decydujacego momentu zycia pewnego, lekko uposledzonego chlopca murzynskiego. ma bardzo wiele elementow humorystycznych pomimo tego, ze opowiada historie dosc malo zabawna. ciezkie dziecinstwo itp. sprawy. ogolnie film mi sie podobal. zadne aj waj ale zawsze jakas odmiana od strzelania, zabijania, robotow, wampirow a przy tym nie byl smiertelnie powazny i nudny jak niektore obyczaje. taki film dla kazdego, ktory choc troche pobudza szare komorki. dla mnie na plus.

a jutro 3 h dogville. wersja dvd, nie kinowa, stad taka dluga. zebym tylko nie przysnal jak znam von triera.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

krzysiek, nie przysniesz, jeśli cie kręcą dylematy moralne. ten film poza tym jest genialnie zagrany, naprawdę.

"Angelus" - dziwny, zakręcony film z silnymi elementami folkloru, bardzo plastyczny, odrobinę gorteskowy, odrobinę zabawny, melancholijny jakiś taki... ciekawy.

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

dogville

no i sie nie nudzilem. moim zdaniem obok "miedzy slowami" drugi doskonaly film kinowy ostatnich czasow. wszystko tam bylo niemalze doskonale. i nie przesadzam bo jestem juz pare ladnych godzin po filmie wiec zdazylem go przetrawic i ocenic na chlodno. naprawde ja nie znalazlem tam niczego do czego moglbym sie przyczepic. forma niespotykana, prosta ale uzasadniona w swej niekonwencjonalnosci. nie jest to tylko tani chwyt. taka a nie inna scenografia ma sens. pokazuje doskonale calosc obrazu a nie tylko jego fragmentarycznosc, dzieki braku scian, ogordzen. widac to doskonale w scenie pierwszego gwaltu. gdy miasteczko zyje wlasnym rytmem, a obok rozgrywa sie scena tragiczna. ponadto jak sam tytul wskazuje, bohaterem tego filmu jest wioska dogville a nie jakas jednostka. i znowu sensu nabiera takie a nie inne zastosowanie formy przedstawienia "spektaklu". gra aktorow tak jak mowi driada, bardzo dobra. ale von trier zawsze dobiera swietnych aktorow, po "cast" na koncu widac, ze nie tylko amerykanskich i dodatkowo jeszcze wykrzesza z nich to co najlepsze. muzyka vivaldiego swietnie wtapia sie w tlo filmu, nie przeszkadzajac, stajac sie nie zauwazalna. ponadto na uwage zasluguje gra swiatel, ktora w tak surowej formie jest kluczowym moim zdaniem elementem. podzial na rozdzialy i dodanie prologu klaruje nam dosc dobrze ten dosc dlugi film, ktory moglby nam sie poplatac bez poszatkowania lekkiego jego. ale dosyc o formie, czas skupic sie na tresci. a ta jak juz mowila driada, dla ludzi lubiacych dylematy moralne jest moim zdaniem bardzo dobra. tak sie sklada, ze przedstawiony w tym filmie problem jest mi wyjatkowo bliski i rozwazania na jego temat ciagne juz od dluzszego czasu, ale powoli zaczynam znajdowac "swoja droge" w tej kwestii, co mozna bylo zaobserwowac w topicu o terrorystach czeczenskich. nie chce zbyt dokladnie opowiadac filmu, bo warto go obejrzec totalnie nic o nim wczesniej nie wiedzac (tak mialem ja na przyklad). powiem tylko, ze problem dotyczy oceny dzialan innych ludzi oraz postawy moralnej wobec ich dzialan. os rozciaga sie miedzy "jak ktos cie kopnie w zadek, nastaw drugi posladek" a "oko za oko, zycie za zab". i to co u von triera kocham - nie wartosciuje. ale w zupelnie innyc sposob okazuje obiektywnosc w temacie. nie jak wiekszosc rezyserow ukazujac pozytywy i negatywy obu postaw, tylko poprzez ukazanie (przerysowane oczywiscie) bezsensownosci jednej i drugiej postawy. a widz, musi wybrac wedle wlasnych przemyslen, bardziej racjonalna droge. tak wiec, pozycja obowiazkowa. cos czuje, ze przez dluzszy czas bede mial teraz niedosyt ogladajac filmy, bo dogville wysoko postawil poprzeczke.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

krzysiek, lubię jak piszesz

a ja baardzo leciutko wczoraj - "do diabła z miłością", renee zellweger i ewan macgregor ( czyli aktor o niesamowitym głosie, po prostu powalającym). komedia romantyczna, ale stanowczo bardziej komedia, niż romantyczna. zasługuje na uwagę, bo robi sobie jaja z amerykańskich filmów lat 60, z calego ich przesłodzenia i całej ich teatralności (sztuczności). muzyka parodiuje taką klasyczną starą muzykę, zdjęcia i praca kamery parodiują te klasyczne ujęcia, np. dzielenie ekranu na pół w trakcie rozmowy telefonicznej, a juz mimika twarzy aktorów i ich stroje to majstersztyk. scenograf był geniuszem wychowanym na monty pythonie, jestem pewna no, naprawdę się dobrze bawiłam, w swojej klasie ten film jest pierwsza klasa

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez driada
w swojej klasie ten film jest pierwsza klasa:)


masło maślane

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

tomasz, nie zauważyłeś oczywiście subtelnego żartu językowego, prawda? i nie rozróżniłes dwóch znaczeń wyrazu "klasa", których użyłam, prawda? jak to sie dzieje, ze z takim słabo działającym umysłem nadal funkcjonujesz?

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Hmm.

Poprostu, popełniłaś gafę, ale się do tego nie przyznasz i wymyślisz na prędce ideologie do tego. Tu nie tędy droga, w życiu ważną cechą jest umiejętność do przyznawania się do błędów swych.

Stara baśń - eeeej, fajny filmik, aby sobie przy winku świerzo utoczonym obejrzeć. Trylion razy lepszy od Ogniów Mieczów, Kwowadisów itp.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez driada
jak to sie dzieje, ze z takim słabo działającym umysłem nadal funkcjonujesz?


Wybryk natury ?



Ja dzisiaj wreszcie (choc mam divx'a bdb jakosci od 2 lat albo i dluzej ktorego sam sciagnolem poswiecajac moj limit :> ) zobaczylem na niesponsorowanej przeze mnie TVP komedie (?) o tytule "Legalna Blondynke". Nie wiem jak to mozliwe ze ten film nazwano komedia ale tam oprocz jednej sceny jak wladza uczelni ogladala tasme wideo kandydatki , nic doslownie nic smiecznego nie stwerdzilem. Chyba ze to taka komedia ktora sie ogolnie oglada z milym wyrazem twarzy i to ma styknac

Czy czesc 2 jest lepsza i czy warto powiecac limit?

Dla mnie najlepsza komedia jaka widzialem tego lata to Euro Trip chyba ze jeszcze zdarze zlukac Shaun of the dead (kiedy sie lato konczy?)

Pozdr.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

zarowno kalendarzowo jak i pogodowo skonczylo sie pare dni temu.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

C Y P H E R - psychodela, kompletne zakręcenie. Potrafi przykuć do monitora. Warto obejrzeć i to nie raz aby się połapać o co tak naprawdę tu chodzi.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 01:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
(ciach)
Czy czesc 2 jest lepsza i czy warto powiecac limit?
(/ciach)



Zdecydowanie NIE - chyba nawet gorsza od jedynki - a ogladalem jednym okiem, jakos w tv chyba, albo ktos na innym compie obok ogladal...

A ja sie teraz bede zabierał z "The Terminal" a potem za "The Village". Ten pierwszy zebrał u kolesi same pozytywki, drogi podobno senny i nudny We'll C

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Statek Widmo (ghostship) - w sumie napisali horror, wiec smutek. A jednak rezyserowi udalo sie jakies zarysy psychologiczne bohaterow wcisnac, przez co film raczej nie byl smieszny. Jesli chodzi o horrory, to troche zbyt amerykanski, ale i tak w miare dobry. Jako film to raczej z nizszej polki :> Aha, pierwsze 5 minut filmu zawiera fajna scene :E

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

zle wychowanie. (almodovar) -> dajcie se spokoj. nie idzicie/nieogladajcie.. chala jakich malo :/ nudny film i nawet nie ma na czym oka zawiesic [praktycznie sami faceci /transwestyci]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

a ja sie wylame:

legalna blondyna - troche bylo smiesznosci (przesluchiwanie czysciciela basenow w sądzie np) film dla malo wymagajacych (a taki wczoraj bylem )

w piatek bylem w kinie na Kronikach Riddicka - kolejny film dla fanow s-f , moze nie ma w nim żadnego podłoża science ale i tak miło obejżeć takie efekty specjalne, dlatego tez zbrodnią jest oglądac taki film w cienkiej wersji (d'oh!) z utęsknieniem czekam na angielskiego dvdripa

teraz tylko czekam na AvP jak wejdzie do kin i bede spełniony

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

japonskie wilki

tytul oryginalny zupelni inny (tokio riders) ale akurat w tym przypadku tlumaczenie dosc trafne bo klimatem film rzeczywiscie troche przypominal polska produkcje sensacyjna sprzed paru juz lat - "mlode wilki". a i tytul "jezdzcy tokijscy" bylby srednio udany i dwuznaczny. film juz wczesniej widzialem, ale kompletnie go nie pamietalem i sadze, ze znowu szybko zapomne. taka to wlanie fabula tam jest. niemniej niezly ubaw mialem jak sobie skojarzylem taka mysl: film jest chinski z chinska obsada, dzieje sie w japonii, muzyka jest latynoska a dubbing angielski. to dopiero sie nazywa iscie japonska "internacjonalizacja" (tyle ze w sumie w wyadniu chinskim). i na koniec tego filmu taka krotka refleksja: kobiety azjatyckie jako glupawe, bezradne, kawaii sie w dzisiejszym czasie jako jedne z nielicznych juz sprawdzaja wizualnie. europejki tego typu sobie nie wyobrazam, wygladalaby groteskowo.

tomb rider 2

o moj boshe! andżelina walnela tam z piesci w nos wielgachnego zarlacza bialego, i to pod woda. nie wiem tez co ten rekin robil w morzu srodziemnym. :o krotko i na temat wiec mowiac: fajnie, ze film jest adaptacja gry i ma podobnie absurdalny klimat, ale nie jest to zupelnie moj klimat. dlatego sie nie podobalo. jednakze doskonale nadawalo sie do "lecenia sobie w tle" podczas pracy, gdy nie mozna pelnej uwagi zwracac na ekran telewizora.

jutro bedzie japonsko. czyli "pillow book" i "imperium namietnosci" (ai no borei), kontrynuacja "imperium zmyslow" (recenzowanego juz przeze mnie tutaj) ale mniej hardcorowa. zapowiada sie wiec milusio.

ps: z ciekawostek, uwazajcie co ludziom polecacie ogladac, ostatnio do wypozyczalni wpadl mi klient z awantura, ze polecilem mu "moj brat niedzwiedz", ktory jak sie okazalo silnie ponoc uderzal w jego uczucia religijne.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2004 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

a ja sciagam Ghost in the Shell 2: Innocence - narazie moge powiedziec ze jest brutalny, w japonskiej wersji jezykowej+angielskie napisy) - zobaczymy czy jest godnym następcą

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 09:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

film jest bardzo dobry na swoj sposob. jeszcze go nie zrecenzowalem bo obejrzalem tylko polowe i stwierdzilem ze hawks zrobil kupe a nie fansub. zadne z napisow nie sa tlumaczone, nawet poczatkowy cytat otwierajcacy film, napisy sa ponoc zerzniete z soft subow do screenera. hawks tlumaczy sie ze to bylo robione na predce i wogole i ze lepiej wykaza sie w rilisie dvd. ale jakos gowno mnie te tlumaczenia obchodza. poczekam wiec chyba z druga polowa filmu na raw dvd-rip i pozadne soft suby by sobie nie spartoczyc filmu ciaglymi pauzami na czytanie napisow i zrozumienie ich (czcionka tez z dupy).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 09:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]krzysiek
[...]


czytalem ze nie tylko jakosc prezencji tych hawksow jest z dupy, ale tez tlumaczenie jest calkowicie wypaczone i fokule, jak to ktos na ktoryms forum napisal 'I think if you watched the movie with Hawks' dubs, you've gotten a completely different story than the one intended by Mamoru Oshii.'

TLF zrobil podobno calkiem niezle softy, ale ktos tam robi porzadnego harda tylko nie wiem kiedy co jak i gdzie

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

Miasto Boga

Miasto Boga
To jest dopiero wy****** film, nie jakieś hollywoodzckie superdziadostwa. Ma klimacik. I na faktach. Ostry hardcore.
A myślałem, że Brazylia to miły kraj...

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez 1_Al!EN_0
czytalem ze nie tylko jakosc prezencji tych hawksow jest z dupy, ale tez tlumaczenie jest calkowicie wypaczone i fokule


hmm na usenecie razem z cd1 byly napisy - nie znam japonskiego wiec nie wiem czy sa dobrze przetlumaczone (w zalaczniku)

Załącznik: [hawks]ghost_in_the_shell_2_(innocence)[dvdrip-cd1].txt
Załącznik został 118 razy przeglądany.

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

quote:
Napisane oryginalnie przez 1_Al!EN_0
TLF zrobil podobno calkiem niezle softy


zrobil, zrobil ale co z tego skoro nie ma dvd-rip'a raw'a jeszcze. zrobil do screenera. ale, wychodze z zalozenia ze tyle juz czekalem to poczekam jeszcze troche, a poki co upajam sie tym czym dla mnie i tak jest innocence - klimatycznymi fragmentami z muzyka. bo fabula jest slabsza niz w jedynce, nie wiem czy to wiecie czy nie. sporo plytsza.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
hmm na usenecie razem z cd1 byly napisy - nie znam japonskiego wiec nie wiem czy sa dobrze przetlumaczone (w zalaczniku)


jak ty tod masz zamiar to ogladac? :o angielski hardsub i na nim polski soft?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
a ja sciagam Ghost in the Shell 2: Innocence


A ja się dzielnie powstymuję. Czekam na DVD rip'a....

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Resident Evil : Apocalipse
Film zaczyna sie i sie ciaaagnie i ciaaagnie jak flaki z olejem, ale gdzieś tak kawalek za polowa sie zaczyna dosc fajny film . Zupelnie inny, w porownaniu z 1sza czescia. Efektow specialnych malo, ( kilka lecacych w slo-mo kul + taka dosyc sporawa eksplozja [Ci co widzieli - kojazą ], no i animacja potworków ) Ogolnie wart polecenia, tylko, jak pisalem wczesniej, nie zrazac sie poczatkiem.
A, no i OST calkiem sympatyczny ( z tego co dalo sie podczas ogladania uslyszec ) - wlasnie sie torrenci

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
A ja się dzielnie powstymuję. Czekam na DVD rip'a....


no ja tez ale ile mozna... jeszcze troche, jeszcze troche :/

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]krzysiek
jak ty tod masz zamiar to ogladac? :o angielski hardsub i na nim polski soft?


mowie ze mam - ale czy bede ogladal to nie wiem (brak czasu-ustna matma w srode :/)

musze sia zgadac z qmpelm ktory tez to ma (tylko nie wiem jaka kopia:dvdrip,hawks dvdrip, dvdr, cam itp itd)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

już są dvdripy
hawksa - z kijowymi hardsubami i drugi raw :S

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

to podaj linka do raw'a.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Szpon
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up CS THE MOVIE 2 !!!!!

Po kilku miesiącach udało nam się wreszcie spłodzić kontynuację Naszego CS The Movie, film pod tytułem "Wachhund Krieg 2: Rache" (chcialbym dodac ze oficjalna nazwa cs the movie to teraz "Wachhund Krieg"). Tym Razsem terroryści porywają naukowca który konstruuje im bombę zdolną zniszczyć całe miasto. Oczywiście Antyterroryści starają się do tego nie dopuścić. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.diabolicteam.prv.pl oraz sciągania filmu
Oczywście po ściągnięciu prosimy o opinię

Screeny:



















Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2004 18:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:36.    Strony (41): « First ... « 16 17 [18] 19 20 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions