Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > pomocy!!!!!!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tomaszeq
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

pomocy!!!!!!!!!

prosze o pomoc! gralem do tej pory bez problemów w spearhead- a ale po (niestety ) ponownej instalacji gry ( formatowałem dysk) mam takie lagi ,ze gra nie chce isc - to znaczy prawie zawsze lag999). Do tej pory wszystko bylo ok. {lacze sie bez problemu z serwerami, mam sdi } prosze o jakies sugestie. pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-07-2003 19:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]McCout
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

First Person Perspective LAG

To na pewno nei jest wina gry.
Moze masz odpalony jakiś program (typu Kazaa) który ci spowalnia łacze ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 09:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tomaszeq
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to niestety na pewno nie to. (jak gram wylaczam wszystkie inne programy ) 2x formatowalem dysk, gre instalowalem juz nie pamietam ile razy i ciagle bez efektow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2003 18:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Adziu
moh.fpp.pl



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

nawet gdybys formatowal dysk 100 razy to ci nie pomoze bo to nie jest wina gry lolq

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Adziu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Adziu Znajdź więcej post'ów przez  Adziu Dodaj Adziu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Adziu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tomaszeq
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

nie pisz chlopie co mi nie pomoze bo nie o to pytam. jesli masz jakies sugestie to sie poprostu z nimi podziel - nic wiecej, a jesli nie masz pomyslow to najlepiej nic nie mow.
nie pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 16:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Adziu
moh.fpp.pl



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez tomaszeq
jesli masz jakies sugestie to sie poprostu z nimi podziel


Własnie sie dziele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Adziu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Adziu Znajdź więcej post'ów przez  Adziu Dodaj Adziu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Adziu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tomaszeq
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

chyba jednak nie rozumiesz, ale moge ci przeliterowac:
miales napisac co twoim zdaniem moze pomoc zmienic dany stan rzeczy ( patrz post 1) ewentualnie co moze byc jego powodem, a napisałes co mi nie pomoze ( jasniej juz nie potrafie wyklarowac?????????????????????????????? [pisanie to nie wina gry.......] nic nie wnosi do tematu wiec jesli nie potrafisz lub nie chcesz pomoc to po prostu nie zabieraj glosu. nara

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2003 21:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Adziu
moh.fpp.pl



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez tomaszeq
miales napisac co twoim zdaniem moze pomoc zmienic dany stan rzeczy


Zmiana Łącza i przestań sie wymądrzać bo wogóle ci to nie wychodzi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2003 07:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Adziu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Adziu Znajdź więcej post'ów przez  Adziu Dodaj Adziu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Adziu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mario vel Zebi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Uaktualnij stery z grafy,zapodaj se najnowsze detonatory i
ewentuel wyłącz kazze na czas szpilu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 20:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Painmaker
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

może w menu multiplayer masz ustawione 28,8 k lub coś takiego. zmień na dsl lub isdn.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2003 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Painmaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Painmaker Znajdź więcej post'ów przez  Painmaker Dodaj Painmaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Painmaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
radek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Leszno

upieram sie
hmmm.A jednak bede sie upieral bo jest dziwna sprawa.Jak stawiam serwer to jak gram to malo osub do mnie sie przylancza choc dalem bardzo fajna mape(king tiger).I ci co sie podlaczyli do mnie (najwyzej 2 osoby) to muwia ze znalezli mnie na eye choc ja sam siebie nie widzialem.Czy ktos wie o co tu chozi???Dlaczego tak malo ludzi sie przylacza???

Gen.Radzio

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil radek Znajdź więcej post'ów przez  radek Dodaj radek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amoreg
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Ełk

moze dlatego ze jest bardzo wolny i nikt nie chce wchodzi, na jakim laczu go stawiasz?

__________________
AmOrEg
moje gg, jakby ktos... cos...(najlepiej mohaa : 568268
"mam 2 rece, i 3 nogi..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2003 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amoreg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amoreg Znajdź więcej post'ów przez  amoreg Dodaj amoreg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać amoreg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:21.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions