Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Liga NRT - lol :D
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

wiesh moze mash racja, bo loodzie z C4 itd by nie skopiowali regulaminu PRLu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Cala prawda o lidze...

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|Scarab
Ok, skopiowali regulamin i za to mozna by ich krytykowac, ale wydaje mi sie , ze tu wcale nie o to chodzi. Chodzi tu glownie o to kto organizuje ta lige. Jezeli organizatorem bylby klan typu C4, FF i inna czolowka Polska (czy tez ludzie z tych klanow) Parowa nawet bys sie nie odezwal. Mi sie wydaje , ze docenic trzeba by ich przynajmniej za to, ze mimo swojego mlodego wieku wzieli sie wogole za organizowanie czegos takiego. Poza tym Parowa twoj klan wcale w tej lidze grac nie musi, nikt cie zmuszac nie bedzie. Bardzo denerwuje mnie to, ze bardziej liczy sie z jakiego jestes klanu niz to jakim jestes czlowiekiem i czy chcesz cos zrobic, zeby inni nie musieli biegac codziennie FFA.


I tu punkt dla Scraba (Znowu ?? )
Ma racje, nie mozecie krytykowac ligi z powodu ludzi z klanu, ktorzy ja reprezentuja. to wydaje mi sie nie na miejscu. Jesli tka jak bylo mowione to nie bylo by zadnego lol'a i negatywnego odzywu z waszej strony. Wstydzcie sie
Dziekciaki

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Pomijajac juz to co pisalem ze zajebali reg

To powtorze glosno z dodatkami to co wczesniej pisalem :

Dobrze ze robia GL i HF, skoro sa klany grajace to jednak liga ma sens na 100% , a pan Parowa i sorry teraz za dobitnosc: niech nie *******i bo nic nie zrobil ala liga czy czegos z sensem dla sceny oprocz szczania na boardzie. Niech goscie robia co chca to wolny kraj. Jest liga i kropka. A Poison nie zagra dlatego ze nie ma czasu na to , bo trwa pare lig i ladderow *CB* w ktorych musi grac.

Nieznosze takiego *******enia, zasada 1: umiesz zrob lepiej or shut the fuck up. Ze sa mniej znani to qrwen po nich jezdza jakies lole, a wy co experci veterani? organizotrzy itp?

Szacun dla kazdego kto robi lige bo to praca ala stajnie augiasza.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 23:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

DarkXeno w tym momencie urosles w moich oczach
Popieram w 100 procentach.

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 07:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

DX masz całkowitą rację. Chylę czoło. Szacuneczek i pozdrówka

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sierp
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Wink

No ja terz dorzuce 3 mojes slowka... walek ze skopiowali .. stronka no "nie jets to flaszowa super hiper... np. http://www.thethinggames.com tak apropos zajebista gra )
ale jak dlamnie to wazne ze mozemy zagrac cos... bo jak narazie to ***A robimy a Oni cos jednak sami od Siebie ... no wiec nie bądzmy hamscy

__________________
a Po *** ?

W tym roku mikołaj trafił do wszystkich dzieci...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sierp Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sierp Znajdź więcej post'ów przez  Sierp Dodaj Sierp do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sierp prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

Exclamation NRT chala czy nie ????

ehhh.... Co do NRT :

1.Do dnia dzisjejszego bylem jednym z webmasterem tej ligi
wiem ze to zabrzmi dziwnie ALE NIE WIEDZIALEM ZE REG. JEST ZRABANY Z PRL !!!!. No bo niby jak ??? (gdy sie dowiedzialem odeszlem ) ;p .
Mysle ze powinnismy dac szanse rozwijac sie takim amatorskim liga wkoncu SCENA polskiego RTCW sie podobno sypie ?

2. Wypelnialem tylko "rozkazy" KUBY ktory wymyslil ta lige.

3. Z dniem dzisjejszym nie mam nic wspolnego z NTR, przepraszam wszystkich ktorym sie nie podobalo to co zrobilem

P.S. sor za blendu ort itp

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

Post

co do straki to ma nowy adres www.nrt.rtcw.glt.pl

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nowy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

No i prosze wszystko jasne. Z mojej strony moge tylko pogratulowac Kubie (ktory ma dopiero 12 lat), ambicji i pomyslu.
Wiecej takich ludzi a przed scena RTCW jeszcze dlugie zycie
Co do regulaminu to juz wszystko zostalo chyba powiedziane i pozostaje miec nadzieje ze nikt juz nie bedzie popelnial takich bledow. Zycze GL&HF i czekam na NRT edycja II

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nowy Znajdź więcej post'ów przez  Nowy Dodaj Nowy do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

Thumbs up

Niech dobry Bog blogoslawi DX za dobre slowa DDDDD
--------------------------------------------
2 edycja Idola glosujecie czy DX powinnien nim byc

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

ehh czemu CDA krytykuje gry... niech rusza dupe i lepsha zrobia

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

i masz pojebana zasade DX... czyli nie mam prawa wyrazac to co mysle tylko zrobic lepiej zasada numero uno: jak sie do czeogs beirzesz rob to pozadnie i miej o tym jakas wiedze
PS gdy pisalem te topic nie wiedzialem kto jest organizatoroem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
i masz pojebana zasade DX... czyli nie mam prawa wyrazac to co mysle tylko zrobic lepiej zasada numero uno: jak sie do czeogs beirzesz rob to pozadnie i miej o tym jakas wiedze
PS gdy pisalem te topic nie wiedzialem kto jest organizatoroem



tak jak czytamtwoje posty to ten podpis pod twoja ksywa to chyba prawda

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yashina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

Punkt dla Scaraba. A wlasnie.. PaRoWa, strasznie zawsze glosujesz, ciagle Cie slychac, a na serwerach uswiadczyc trudno. Powiedz moze gdzie grasz, chetnie popatrze, moze sie czegos naucze...

__________________
Hail Iron Cross

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yashina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yashina Znajdź więcej post'ów przez  yashina Dodaj yashina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yashina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

ja grma jak jzu spisz i napefno nie pod nickiem PaRoWa^^ mistrzu (pod tym nickiem na mp test 2 gralem )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking Scena

I jak zdieci, znowu sie kluca- faktycznie scena PL sie sypie. W stanach dopiero sie szalenstow zaczyna a u nas juz przygasa. Co z wami ludzie wiecje krzepki.

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

Cool NRT -------> zawieszona

heh .... chcialem tylko powiedziec ze : temat ligi NRT powinien byc juz zamkniety poniewaz zostala ona zawieszona. Po moim odejsciu ghhhh nie dali sobie rady (chyba)

P.S. Jeszcze raz mowie ze nie wiedzialem ze regulamin byl kopiowany :p

P.S.2.Jak kazdy zauwaza temat zaczety przez Paroowe (Liga NRT lol :> ) stal sie wielka klotnia Paroowy vs reszty swiata
Dajcie sobie juz spokoj ghhhhhh .

sor za bledy ort.

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

i kto mial racje goopie bambusy obywatelskie czy szczery paker paroowa ?? hehe jak paroof cos mowi to mowi a jak mowi to wie!! PS mnie tylko dziwi ile osob se na tym topicu psoty nabijalo mowiac ciagle to samo widzicie i na grzyba bylo wam bronienie recoma i nogoma ligi ?? JA WIEDZIALEM, ZE TAK BEDZIE... 'tak bedzie wiedzialem, gdy pierwszy raz na strone NRT spojzalem, ta liga sie rozpadnie powiedzialem' (malo przeroobka marnego rapu ;p)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

Qrfa.....

Dzieki wielkie Panie Mroova za spartaczenie naszych dzialan w celu obrony ligi. Ja tu sie razem z innymi **** staram, a Ty taki wal odwalasz. Powiem jedno- tak sie nie robi, tymbardziej , ze tyle ludzi zaangazowalo sie glupie klotnie.
Do Parowy:
Skromny jak cholera jestes....... hasla typu 'paker Parowa' sa w twoim przypadku nie na miejscu......
PS: Watpie zebys kiedykolwiek zostal raperem....

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

Sam Parowka jesteś lol jak niepotrafisz docenić czyjejś pracy.
Prziecież liga mogła istnieć dalej funkcjonować nawet dojść do końca. Ja również nie wiedziałem ze regulamin nie jest skopiowany. Teraz przez ciebie pewnie wiekszosc klanow sie wycofa i ligi nie bedzie. A wszystko przez jeden zasrany topic. i co tu poradzic ze ludzie maja ******** w głowie (cytat Parowy) widocznie tak masz Parowka w tym swoim lbie. Widać w Polsce niektórzy nie umieja docenic pracy innych i sami ja jeszcze na dodatek niszcza ja.

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

Plotki.....

Widac Mroova zostal zle poinformowany, gdyz jak dowiedzialem sie od doktora liga nie zostala zawieszona, czeka jedynie na klany.

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

doktor ty na seior jestes taki tempy czy tylko udajesz ??? przed chwila mroova napisal, ze liga juz nie istnieje... i ja moofilem, ze z takim podejsciem do tworzenia ligi nici z teog beda a teraz zaczneicie na mnie wine zrzucac bo gul wam skoczyl ze wasze obywatelskie zachowanie poszedl na marne... szkaredeq moglo to zaistniec jakby bylo w pelni dopracowane... gdyby tka bylo nawet bym sie nie odzywal a tak to coz... jak zwykle jestem otazcany przez 'gorszych' i nie umeijacych dostrzedz rzeczy oczywistych hehhe

UPDATE: a jednak liga dziala... niechaj dziala zobaczymy jak bedzie sie toczylo dalej

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

o a wypowiediz w stylu ze przez moje posty klany odejda brzmia jak: gloopi paroowa zdradzilw szystkiem ze skopiowalismy czyjs regulamin, shit a jzu prawie sie udalo bez rozglosu taki przekret zrobic'

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Qrfa.....

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st|Scarab
PS: Watpie zebys kiedykolwiek zostal raperem.... [/B]


lol jakbym przerabial kogos innego nish eloziomskei goofno (czyt. molesta) to by lepiej zabrzmialo, bo jaki orginal taka kopia bo 3/4 rymow ich to rymy czasownikowe... a tak wogule polski HH suxorz
PS czy zauwarzylsicie, ze stalo sie modne pozerowanie majac text peji w podpisie (juz 4 osobe taka widze )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

Parowa liga-lol:D

Pawrowa dobra ja Cie moge jeszcze zrozumiec bo kazdy ma tam jakis swoj poglad na swiat , ale po jakiego grzyba wypisujesz hasla typu, cytuje: 'jak zwykle jestem otazcany przez 'gorszych' i nie umeijaych dostrzedz rzeczy oczywistych hehhe'. Nie potrafisz zrozumiec, ze my tu nie chcemy sie klocic tylko napisac co o tym myslimy, a jak narazie najwiecej jest twojego *******enia o sobie samym i jacy to my zli i nie dobrzy jestemy. Widac, ze mimo wszystko uwazasz, ze jestes THE BEST (grasz pewnie pod fakiem FF|mitos nie ?).Uwazasz kazdego, ktory tutaj cios wypisuje za gorszego od siebie? Powiem tak- masz chlopie problem.
'

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
f@rtuch
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Wygnajewo

Re: Parowa liga-lol:D

ykhm, a ile wy tu jesio tak bedziecie na siebie wieszac psy? dajcie se wyluz, bo szkoda klawiry

__________________
= the war cost everybody =

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil f@rtuch Znajdź więcej post'ów przez  f@rtuch Dodaj f@rtuch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać f@rtuch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

lol przetrzyj se szkielka bo chyba nei widzish ze to moje wywyzszanie to joke... bede musial pisac po kazdym poscie '-joke' bo widze, ze na baorda wchodza niepelnosprytni i biora to sobie do serca PS jak grma juz pod jakims fake to FF|mit0s - joke ... ale czesciej uzywam nicka citizen z niejakiego team abuse - not joke

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Parowa ******* jak cie czytam to mi sie slabo robi. Jedno w czym sie zgadzamy to twoj podpis pod nickiem. A co do nied******* takich jak ty to z 2-3 razy (na topici gdzie gadalismy) musialem przytaczac definicje slowa -joke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

logo

Ja na pewno nie wezme udziału w lidze ktorej logo obraza gre Unreal Tournament. Przeciez w logu jest napis "New Real Turnament"...... Nie no....... Jak tworca loga mógł taki błąd popełnic? Nawet nie trzeba znac angielskiego zeby wiedziec jak sie pisze Tournament.......... Przecie ta gra........ taki fajny FPP.......... GRRRRRRRR.......... Jak ktos moze to niech zmieni to logo, ja nawet moge nowe zrobic.......... Tylko niech ten napis nie szpeci słowa Tournament......

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

tak czytam i czytam i coraz bardziej dochodze do wniosku ze was po*******ilo [; [przepraszam jesli kogos urazilem PP] nt topiq parowy hmm no kazdy mysli jak mysli i bez sensu jest dawac to na forum ale juz poszlo tak ze po sprawie.....a dyskusje parowa vs reszta boarda moze lepiej przeniesc na prv........
jak ktos robi lige to bardzo fajnie, jesli mu wyjdzie to jeszcze fajniej, gl nie ma co krytykowac i wysmiewac publicznie......

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 01:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:25.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions