Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Nie Jestem Cziterem !!! :(((
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Thumbs down

boshe...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 05:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x


Koles, przeczytales juz pewnie posta subz3ra
Zobacz jeszcze raz co napisales i sie nad tym zastanow blaznie...
Czy jescze uwazasz ze cziter jestem lamuchu?
Elita to ja nie jestem ale czsami wiem co mowie
A takie lamerskie cioty jak ty sie wypowiadaja nie biorac pod uwage reputacji ludzi. Posadziles o czitowanie ludzi ze SPECNAZU i SUN'a a to sa jedne z najlepszych klanow w polsce wiec CHCWD.



Twoje podejscie jest ciekawe? Dowody byly przeciwko tobie wiec nie dziw sie ze ludzie cie uwazali za cziterka
Nikt nie nazywal cie tak z powietrza wiec nie miej pretensji.

btw. plugin dzialal dobrze a zbieg okolicznosci jest tylko zbiegiem okolicznosci i czy widziales kiedys czitera ktory sie przyznal do tego?

Nie zostales uniewinniony tylko dlatego ze jestes ze specnazu lub Suna. Klan nie mial tu zadnego znaczenia. I przy takiej mozliwosci oszukiwania jaka zaistaniala ostatnio nie dziw sie ze ludzie sa na to cięci.
pozdrowka

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Dlaczego nie moge skasowac posta?

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

bo mozesz tylko edytowac

SubZero, czy "Boshe" było komentarzem do mojego posta ?

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

ON widzialem kiedys czitera ktory sie przyznal.
A to ze ktos jest w zajebistym klanie to chyba o czyms swiadczy.
Ze nie jest to jakas lama co gra 2 tygodnie, i czituje zeby byc lepszym. Ja gram w fpp 3 lata i mam jakies doswiadczenie...
Zeby byc w dobrym klanie trzeba miec umiejetnosci a nie czita.

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
ON widzialem kiedys czitera ktory sie przyznal.
A to ze ktos jest w zajebistym klanie to chyba o czyms swiadczy.
Ze nie jest to jakas lama co gra 2 tygodnie, i czituje zeby byc lepszym. Ja gram w fpp 3 lata i mam jakies doswiadczenie...
Zeby byc w dobrym klanie trzeba miec umiejetnosci a nie czita.



Alez mi nie chodzi o to ze ty jestes lama
To gra przez siec i kazdy moze oszukac i nikt mu tego nie udowodni. Ladny aimbocik i gosc kozak jest maxymalny.
I do zajebistego klanu wtedy latwo sie dostac, rozumiesz.
Co innego klan cafejkowy. Jesli jest dobry i ma graczy z cafe to latwiej jest goscia sprawdzic no nie?
Pozdrowka
ps. a co do grajacych z domku zawsze moze istniec przypuszczenie ze oszukuja (nie mowie o tobie).
Tylko stwierdzam fakt.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

No i dobrze robie ze wogole nie odzywam sie na wszelkich topicach z serii cziter .... jak widac nie zawsze mozna kogos obrzucac blotem, bo potem on bedzie mogl obrzucic ciebie

Eh... meczy mnie juz wogole to cale zamieszanie z cziterami... gram sobie goscie z druzyny przeciwnej biegaja z szybkoscia odrzutowca, strzelaja przez sciany, wala same heady a wynik maja 78:0 ... wiecie co wtedy robie? Wylaczam komputer i ide sie nachlac...

...wole sie nastukac znalezc sie na wyzynie,
niz patrzec jak inni kantera plamia dobre imie...

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
major Vasca
Zawiany.Henio



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Ktoś za to beknie...

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
Vasca, lamko, po znakach przestankowych wstawia się spacje (taką przerwę) na większości komputerów jest to możliwe przy użyciu klawisza "spacebar"(chyba jakoś tak) więc Qrna zacznij używac, bo mi się nie chce czytać Twoich postów już na wstępie jak je widze hyhyhyhyhy...kiedy idziemy na browca ????

Versus -->>>> kekekekeke..przeczytaj sam siebie teraz, buhahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahhahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha
hahhahahaahahahahahahahahahahahahahahaah, nie, nie zacieła mi się klawiatura



Pedancik się znalazł
A co do browara to idziemy po moim egzaminie

__________________
Jesli masz kłopoty z piechotą,to najlepiej walic po niej napalmem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil major Vasca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do major Vasca Znajdź więcej post'ów przez  major Vasca Dodaj major Vasca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać major Vasca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Talking

N_H to jednak ma pecha jak nie blad to ip cziterskie

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 11:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Wink

Heh
No trochę
Dwie wpadki w ciągu tygodnia

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
SubZero, czy "Boshe" było komentarzem do mojego posta ?

tak

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Oni wrocili do specnazu?
Btw goos nie zciaga banow

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Btw goos nie zciaga banow

on jest leniwy

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Dzisiaj kolejny znajomy dostal bana na TopGunie.
Mial OGC4.3

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Sub..ja z Vaską sie znamy i czasem sobie takie bzdury piszemy ,

Co do N_H*** to odszedł on z klanu i nie jest juz w SPECNAZ. Qspy pozostał u nas.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blackpussy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Angry

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
Vasca, lamko, po znakach przestankowych wstawia się spacje (taką przerwę) na większości komputerów jest to możliwe przy użyciu klawisza "spacebar"(chyba jakoś tak) więc Qrna zacznij używac, bo mi się nie chce czytać Twoich postów już na wstępie jak je widze hyhyhyhyhy...kiedy idziemy na browca ????

Versus -->>>> kekekekeke..przeczytaj sam siebie teraz, buhahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahhahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha
hahhahahaahahahahahahahahahahahahahahaah, nie, nie zacieła mi się klawiatura


I wlasnie przez takie **** Polska scena csa sie sra.
Heh bez sensu powinni znabowac ich na wszystkie servery to moze ich cos to nauczy. Heh Ze tez ziemia nosi takie gowno jak cziterzy ...
____________________________________________________
Wszyscy jestesmy z tej samej gliny, popełniamy błedy bo , zycie ma zakryty ton - Jest logiczne dlugie jak drzewo genealogiczne naszej rasy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blackpussy Znajdź więcej post'ów przez  Blackpussy Dodaj Blackpussy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blackpussy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
major Vasca
Zawiany.Henio



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Ktoś za to beknie...

Black , apropo czego jest twoja wypowiedź ? Bo nie zrozumiałem tego co napisałeś ...Masz problemy z wysławianiem?

__________________
Jesli masz kłopoty z piechotą,to najlepiej walic po niej napalmem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil major Vasca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do major Vasca Znajdź więcej post'ów przez  major Vasca Dodaj major Vasca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać major Vasca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spawacz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
W QW na przyklad ciezko jest teraz zrobic dobrego zbota (aimbot dla niezaznajomionych) bo gra sprawdza czy nie ma jakichs proxy pomiedzy Klientem a serverem , eeee nie chce mi sie tylumaczyc !!


Ehh mantis lamko Nie dokladnie gra, tylko mod (czyli k'team) to sprawdza, gole qw mozna niezle w konia zrobic ale jakos dziwnym trafem w qw spotykalo sie bardzo malo cheaterow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 20:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
Co do N_H*** to odszedł on z klanu i nie jest juz w SPECNAZ.

Wcale mu sie nie dziwie

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N_H***
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: JASTRZEBIE ZDROJ

punkbaster !!!!

WITAM WSZYSTKICH GRACZY I ADMINOW SERERA !!!!


Ja chcialbym napisac tylko jedna mala wzmianke na temat punkbastera , a mianowicie ze nie sa uaktualniane punkbastery i dlatego sa na serverach cziterzy i to widac az oczy szczypja.
Jak goscia widze na serverze pierwszy raz i ma 38/4 i mowi ze nie jest cziterem to moge smialo sie smiac jemu w oczy , a to jest wina adminow ze na takie cos pozwalaja . Jakby zagladali na strony pb to by uaktualniali tego pb i by nic takiego na serverach nie bylo .

Na tym koncze i prosze zastanowcie sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 10:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N_H*** Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N_H*** Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N_H*** Dodaj [SPECNAZ]N_H*** do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N_H*** prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

No przeciez PB wycodujw sie z ochrony CS'a . Ma byc jakis nowy programik , ale narazie o tym cicho ! A podobno ostatnio wyszedl nowy OGC , ktorego narazie nic nie wykrywa !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

tak to juz bywa z chitami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Re: punkbaster !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N_H***
WITAM WSZYSTKICH GRACZY I ADMINOW SERERA !!!!


Ja chcialbym napisac tylko jedna mala wzmianke na temat punkbastera , a mianowicie ze nie sa uaktualniane punkbastery i dlatego sa na serverach cziterzy i to widac az oczy szczypja.
Jak goscia widze na serverze pierwszy raz i ma 38/4 i mowi ze nie jest cziterem to moge smialo sie smiac jemu w oczy , a to jest wina adminow ze na takie cos pozwalaja . Jakby zagladali na strony pb to by uaktualniali tego pb i by nic takiego na serverach nie bylo .

Na tym koncze i prosze zastanowcie sie



Alez jestem leniwy admin i pb mam stare

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Re: punkbaster !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N_H***
WITAM WSZYSTKICH GRACZY I ADMINOW SERERA !!!!


Ja chcialbym napisac tylko jedna mala wzmianke na temat punkbastera , a mianowicie ze nie sa uaktualniane punkbastery i dlatego sa na serverach cziterzy i to widac az oczy szczypja.
Jak goscia widze na serverze pierwszy raz i ma 38/4 i mowi ze nie jest cziterem to moge smialo sie smiac jemu w oczy , a to jest wina adminow ze na takie cos pozwalaja . Jakby zagladali na strony pb to by uaktualniali tego pb i by nic takiego na serverach nie bylo .

Na tym koncze i prosze zastanowcie sie

N_H*** ty kretynie niepieprz bo sie we mnie az zagotowalo co ty m00fisz ze jak koles ma staty 38/4 to jest cziter do urwy nedzy moze np nie widziales go nigdy bo to dobry gracz ktory zmienil ksywe dla zabawy albo ma farta albo talent ty go odrazu od cziterow bo ma leprze staty od ciebie woogule jak masz takie rzeczy mowic to sie na tym bordzie nieudzielaj !!!! bo to najgorszy farmazon jaki slyszalem.Zreszta co ty mowisz ze to wina adminow ze na necie sa cziterzy LOL a moze tez wina adminow ze na serverach graja dobzi gracze LOOOL
Przy okazji punk buster juz chyba nierobi nowych wersji swojego programu anty czitowego... teraz valve ma zrobic jakis swoj ...!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Re: Re: punkbaster !!!!

ty m00fisz ze jak koles ma staty 38/4 to jest cziter do urwy nedzy

mAJKiEL ma takie staty czasami to napewno cziter

zbanowac go !!!!!!!!!

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N_H***
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: JASTRZEBIE ZDROJ

Re: Re: Re: punkbaster !!!!

Zrozumcie , ze punkbuster jest uaktualniany bo przeciez ja na serverze mam juz nowego punkbastera i jakos wykrywa cziterow i ich banuje jak sie da i niech ktos mi nie mowi ze ja mowie jakies bzdety bo to nie prawda , a jesli on czituje to sie skonczy ....
A TAK POZATYM SKORO SIE TAK OBUZYLES TO JEST W TYM JAKAS PRAWDA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 09:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N_H*** Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N_H*** Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N_H*** Dodaj [SPECNAZ]N_H*** do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N_H*** prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: punkbaster !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N_H***
Zrozumcie , ze punkbuster jest uaktualniany bo przeciez ja na serverze mam juz nowego punkbastera i jakos wykrywa cziterow i ich banuje jak sie da i niech ktos mi nie mowi ze ja mowie jakies bzdety bo to nie prawda , a jesli on czituje to sie skonczy ....
A TAK POZATYM SKORO SIE TAK OBUZYLES TO JEST W TYM JAKAS PRAWDA



Oczywiscie ze jest aktualny. Ostatnia wersja ma tylko dwa miesiace

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: punkbaster !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N_H***
Zrozumcie , ze punkbuster jest
[...]



zrozum, ze nie wiesz o czym piszesz...
HINT: zwroc uwage na date wypuszczenia "najnowszego" PB

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 09:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Re: Re: Re: Re: punkbaster !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N_H***
Zrozumcie , ze punkbuster jest uaktualniany bo przeciez ja na serverze mam juz nowego punkbastera i jakos wykrywa cziterow i ich banuje jak sie da i niech ktos mi nie mowi ze ja mowie jakies bzdety bo to nie prawda , a jesli on czituje to sie skonczy ....
A TAK POZATYM SKORO SIE TAK OBUZYLES TO JEST W TYM JAKAS PRAWDA

tia ale nowch czitow juz niewykrywa a bzdury to ty gadasz ... niestety pozatym pb to teraz glownie wykrywa takie rzeczy jak gl_max size 1 niestety jak szybko czegos niezrobia to dupa.

i jeszcze jedno czasami mam staty takie jak mowil ON. i wszyscy ktorzy mnie znaja wiedza ze to nie czity wiec na swoim przykladzie mowie zo mozesz w ten sposob pieprzac oskarzac niewinnych i jeszcze nawolujesz do ich kickowania LOL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:32.    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions