Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > moze jakies urozmaicenie w lidze...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Exclamation moze jakies urozmaicenie w lidze...

mam propozycje do graczy bioracych udzial w lidze.
mozna by urozmaicic mecze ligowe poprzez wprowadzenie jakichs regul?

proponuje okreslic specjalonosci np. dla 8 graczy w druzynie:
2 gunnerow
4 CQB
2 medykow lub snajperow (do wyboru)

co sadzicie o takiej idei?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2003 03:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodrigez
kreutzritter



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Sztum

Post Re: moze jakies urozmaicenie w lidze...

proponuje okreslic specjalonosci np. dla 8 graczy w druzynie:
2 gunnerow
4 CQB
2 medykow lub snajperow (do wyboru)

co sadzicie o takiej idei?
to ciekawa propozycja, lecz widze co bedzie sie dzialo dalej, podniesie sie raban ze liga wprowadza kolejne nieuzasadnione ograniczenia. z drugiej strony druzyny zdyscyplinowane i rozsadne wiedza na ktorej mapie potrzeba im wiecej cqb,snip,med kosztem ilosci ganerow. wedlug mnie zamiast wprowdzac sztuczne ograniczenia profesji w druzynie, ktore zaogni atmosfere na scenie, dobrze byloby uswiadomic ludkow ze druzyna nie musi sie skladac wylacznie z kolesi z m60, moze nie wiedza ze mozna inaczej

__________________
"...kto mieczem wojuje, od pochwy ginie..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2003 10:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodrigez Znajdź więcej post'ów przez  rodrigez Dodaj rodrigez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodrigez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

zaraz usłyszysz że każdy gra tym czy lubi i że to zależy od mapy i inne takie ble,ble.
Sam pomysł jest niegłupi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2003 10:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: moze jakies urozmaicenie w lidze...

quote:
Napisane oryginalnie przez rodrigez
(...)wedlug mnie zamiast wprowdzac sztuczne ograniczenia profesji w druzynie, ktore zaogni atmosfere na scenie, dobrze byloby uswiadomic ludkow ze druzyna nie musi sie skladac wylacznie z kolesi z m60, moze nie wiedza ze mozna inaczej


No to już zacznij uświadamiać a jak będziesz dobry to może pojedziesz na misję do innych krajów ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2003 10:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodrigez
kreutzritter



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Sztum

Smile Re: Re: Re: moze jakies urozmaicenie w lidze...

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
No to już zacznij uświadamiać a jak będziesz dobry to może pojedziesz na misję do innych krajów ?

a nie chcesz mi pomoc, powstanie wtedy szkolka niedzielna armii zbawienia dla graczy bhd

__________________
"...kto mieczem wojuje, od pochwy ginie..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2003 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodrigez Znajdź więcej post'ów przez  rodrigez Dodaj rodrigez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodrigez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

coś a`la krzyżacy ? Niosąc dobre słowo będziemy wycinać w pień

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2003 11:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodrigez
kreutzritter



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Sztum

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
coś a`la krzyżacy ? Niosąc dobre słowo będziemy wycinać w pień

dokladnie jak krzyzacy! jesli nie wiesz to wszyscy krzyzacy to PACYFISCI- o specjalizacji:pacyfikacja miast i wsi.

__________________
"...kto mieczem wojuje, od pochwy ginie..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2003 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodrigez Znajdź więcej post'ów przez  rodrigez Dodaj rodrigez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodrigez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Zmiany?

Witam.
Odnośnie urozmaiceń to proponowałbym nie grać tak jak na MOST.PL głównie chodzi mi o niewchodzenie do bazy przeciwnika...to jest bezsensownu gdy gra 8 na 8. Takie rzeczy mozna "akceptować" na MOST.PL gdy gra łacznie 40 osób! A skoro mówimy o Lidze, która w/g mnie powinna być prestiżowa to powinien być jakiś punkt w regulaminie na ten temat. Tu chodzi poprostu o ladną gra a nie QUAKE!! Wiem że zaraz sie "rozkrzyczą" miłośnicy nabijania statów, zaczną sie teksty typu: każdy gra tak jak potrafi, jak przeciwnik pozwala itd.
Powiem szczerze: Gdybym chciał grać w Lidze tak samo jak na MOST.PL to nie pisałbym sie do Ligi.To jest moje zdanie.
Pozdrawiam

P.S. A skoro Liga powstała na wzór zachodni to trzymajmy sie tego, na zachodnich serwerach baserape jest bardzo nie mile widziany...tam poprostu cenią sobie ładną gra.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 01:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*Pit
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

Re: Zmiany?

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Witam.
Odnośnie urozmaiceń to proponowałbym nie grać tak jak na MOST.PL głównie chodzi mi o niewchodzenie do bazy przeciwnika...to jest bezsensownu gdy gra 8 na 8. Takie rzeczy mozna "akceptować" na MOST.PL gdy gra łacznie 40 osób! A skoro mówimy o Lidze, która w/g mnie powinna być prestiżowa to powinien być jakiś punkt w regulaminie na ten temat. Tu chodzi poprostu o ladną gra a nie QUAKE!! Wiem że zaraz sie "rozkrzyczą" miłośnicy nabijania statów, zaczną sie teksty typu: każdy gra tak jak potrafi, jak przeciwnik pozwala itd.



No dobrze. Ale to chyba tez zalezy od specyfiki mapy np. Co mam zrobic w Rampage jesli zdobede PSP ? Biegac dokola niego ? Kampowac przy budynku az wyjdzie przeciwnik ? Co innego w Panic Atak tam jest kilka wyjsc i PSP sa w roznych miejscach. Ale w Rampage jest tylko jedna linia ataku wiec sie idzie do przodu.
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z ta ladna gra. Dla mnie ladna gra to szacunek do przeciwnika i kultura w grze. A nie bluzganie i obrazanie (Jesli chcesz podesle ci kilka screnow z meczu ligowego jakimi slowami okresla sie przeciwnika). Jesli ja gram marnie i trace punkty ( a narazie gram marnie ) to dostaje ochrzan od swoich kolegow z druzyny ale jakos nie moge zaakceptowac ze przeciwnik ktory moglby byc moim synem wyzywa tak ze az glupio tu pisac.

Pozdrawiam

*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*Pit Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*Pit Dodaj *|SLS|*Pit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*Pit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Re: Re: Zmiany?

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*Pit
... w Rampage jest tylko jedna linia ataku wiec sie idzie do przodu.



"jak ktos jest do przodu to mu z tylu czasem brak"

quote:
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z ta ladna gra.


"baserape" - pomysl troche... to nie sprawia bolu, u innych jest to naturalne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*Pit
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

Re: Re: Re: Zmiany?

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
"jak ktos jest do przodu to mu z tylu czasem brak"



A jak to mam rozumiec ?

quote:

"baserape" - pomysl troche... to nie sprawia bolu, u innych jest to naturalne



Ok taka sytuacja.. Zabralem PSP. Nie wchodze do bazy przeciwnika. Po lewej przeciwnik ma snajperów po prawej tez. W srodku podklada miny. no to czekam na niego ona na mnie i .. nie ma gry. Teoretyzuje teraz ale tak to wyglada.

*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*Pit Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*Pit Dodaj *|SLS|*Pit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*Pit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Oho, widze ze jest ciekawy temat wiec dodam cos od siebie. Bardzo sobie cenie kulture w grze a szczegolnie jej przejaw w postaci szacunku dla innych graczy (nie licze tutaj przypadkow odpowiedniego potraktowania zlosliwych perfidnie graczy). Bluzgi leca najczesciej za mordowanie lub podejrzenia o cheaty/lagi. Niechciany mord zdazyl sie juz kazdemu, a ja nie spotkalem sie jeszcze na szczescie z przypadkiem mordu zamierzonego. Fakt, warto czasem ostro upomniec kogos kto "olewa" kolegow z druzyny i strzela na oslep. Podejrzenia o cheaty wynikaja raczej z lagow. To ze ktos strzela czy przechodzi "przez sciane" to pewnie efekt tzw. teleportu, ktory czesto mozna zaobserwowac na moscie. Ja np. wczoraj mialem taka sytuacje ze celujac z M21 ok. 5 metrow obok biegnacego kompana postrzelilem go i za chwile to sie nawet powtorzylo. Jesli mamy takie lagi na serwerze to moga sie przydarzyc dziwne przywidzenia. Co sie tyczy samych lagow to maja je chyba wszyscy na moscie (czesciej, rzadziej, mniejsze, wieksze) i na to nic nie poradzimy,tak jak na dziurawe drogi. Mieszkamy w Polsce, lacza jakie mamy takie mamy i trza sie z tym pogodzic.
Sprawa baserap'u: to trudne do uregulowania, bo gdzie wyznaczyc granice gdzie zaczyna a gdzie konczy? do jakiej odleglosci do bazy mozna podejsc? kiedy juz mozna strzelac? takiej granicy nie ma, a jak jej nie ma to metr po metrze gracza bedzie sciagalo tam gdzie moze spotkac przeciwnika. Nie gralem jeszcze na zachodnich serwerach i nie wiem jak to tam wyglada, ale pisza ludzie ze tam baserap'u nie, wiec moze jest jakas granica...

ps. mnie osobiscie drazni jak ktos chamsko sie do mnie odnosi na moscie, ale co takiemu zrobic? scigac sie w bluzgach? straszyc sie? najlepiej ignorowac ewentualnie jest regulamin i jego punkt 2 - obrazanie jest niemile widziane a logi z czatu w grze sa zapisywane...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Święta racja... Jeśli chodzi o baserape to na zachodzie też jest, natomiast wszyscy wiedzą, że to jest gra, i oni też mogą to samo zrobić przeciwnikom. Kultura gry bardzo wysoka, gracze przyjaźni, można spędzić naprawdę miłe chwile w Holandii, Danii lub w Niemczech I nikt nie płacze że ma lagi, ostatnio na Normandy*PR grał Australijczyk (!) z pingiem ponad 700 i mimo tego ani on nie uskarżał się na jakość połączenia, ani nikomu innemu nie przyszło do głowy żeby z tego powodu marudzić.
A co do zasad w lidze, to myślę że najpotrzebniejsze są rzeczywiście zasady savoir-vivre'u

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Jeszcze mi sie przypomnialo cos "kulturalnego" IMO. Widzialem, kilka razy chyba nawet, ze jak na moscie jakis zagraniczny gracz kopal tylki tutejszym "wymiataczom" to wyganiano go do domu, z serwera i z Polski wogole. Wstyd taki dla nas ze po prostu glowa w piasek
Niestety anonimowosc w necie zacheca do wyzbycia sie hamulca wewnetrznego, kazdemu mozna dokopac prawie bezkarnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
(!) z pingiem ponad 700 i mimo tego ani on nie uskarżał się na jakość połączenia, ani nikomu innemu nie przyszło do głowy żeby z tego powodu marudzić.


jeden austarlijczyk... a co powiesz, ze na meczu ligowym na serwerze jest 8 graczy w jednej druzynie z czego 7 ma ping w zakresie 450-900... co sadzisz o czyms takim? chyba nie jest to normalne?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery


wstyd i hańba...

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
(...) chyba nie jest to normalne?!


tak po prawdzie to tylko gry lanowe są ok... Taka jakość internetu naszego, więc chyba normalne... Nie można nikogo winić za to że ma taki ping, jaki ma i że chce grać w DF czy cokolwiek innego.

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 11:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*Pit
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
tak po prawdzie to tylko gry lanowe są ok... Taka jakość internetu naszego, więc chyba normalne... Nie można nikogo winić za to że ma taki ping, jaki ma i że chce grać w DF czy cokolwiek innego.


Mozna ;-) Niech wylaczy kaze, jakies emule i inne badziewia i poprosi sasiada zeby sie wstrzymal z downloadem.
Ja nawet gg wylaczam na czas gry ;-)

*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*Pit Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*Pit Dodaj *|SLS|*Pit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*Pit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*Pit
(...)
Ja nawet gg wylaczam na czas gry ;-)
(...)



ja wyłączam wszystko łącznie z explorerem windowsowym, a o kazaach i innych emułach nawet nie ma mowy To jest właśnie ta kultura gry, której łakną wszyscy jak kania dżdżu... A chodziło mi tylko o biedulków na modemach

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wg mne łatwiej jest chyba określić granicę bazy czy jak ja mawiam wylęgarni niż określić granice kultury i chamstwa w grze. Wylęgarnie są na ogół w jakiś sposób osłonięte (murem, budynkiem) więc można przyjąć że to jest właśnie granica bazy. Co do kultury tu jest gorzej. Są oczywiście prostaki i chamy ale też są ludzie którzy grają fair - niestety taki typ gry potrafi wykrzesać z najporządniejszego człowieka niezłego bydlaka jeżeli coś notorycznie psuje mu dobrą grę i nawet najspokojnieszy ludzik może pokazać różki - Róznica będzie taka że on się będzie później tego wstydził i raczej nie będzie tego zbyt często stosował a cham pozostanie chamem.
Sprawa pingu ? No cóż, powinno być raczej tak że jednak gdy gracz ma za wysoki ping to nie powinien być wpuszczany na taki serwer z tego właśnie prostego względu że psuje innym grę a że serwerów do BHD jest naprawdę sporo to każdy może znaleść kilka o dobrych parametrach łącza.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 12:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*Pit
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)

Wg mne łatwiej jest chyba określić granicę bazy czy jak ja mawiam wylęgarni niż określić granice kultury i chamstwa w grze. Wylęgarnie są na ogół w jakiś sposób osłonięte (murem, budynkiem) więc można przyjąć że to jest właśnie granica bazy.


No to niech bedzie taki wpis w regulaminie lub admini klanow uzgodnia przez walka i bedzie ok. Jesli nie jest zabronione ani nikt o tym na poczatku nie wspomnial to o co sie czepiac ?

quote:

Co do kultury tu jest gorzej. Są oczywiście prostaki i chamy ale też są ludzie którzy grają fair - niestety taki typ gry potrafi wykrzesać z najporządniejszego człowieka niezłego bydlaka jeżeli coś notorycznie psuje mu dobrą grę i nawet najspokojnieszy ludzik może pokazać różki - Róznica będzie taka że on się będzie później tego wstydził i raczej nie będzie tego zbyt często stosował a cham pozostanie chamem.



Ja nie wiem kto jest prostakiem i chamem a kto pokazuje rozki. Wiem natomiast, ze czasem wystarczy powiedziec: "Przepraszam kolegow z klanu tego i tego za swoje zachowanie" i bedzie po sprawie. Wtedy sie jasno okresli, ze jest wporzadku.

quote:

Sprawa pingu ? No cóż, powinno być raczej tak że jednak gdy gracz ma za wysoki ping to nie powinien być wpuszczany na taki serwer z tego właśnie prostego względu że psuje innym grę a że serwerów do BHD jest naprawdę sporo to każdy może znaleść kilka o dobrych parametrach łącza.



To o ile mnie pamiec nie myli na Moscie tak jest ze powyzej 500 wyrzuca z servera ? Ja mam sam SDI ping od 150 do maksymalnie 400 i mnie nie wyrzucilo nigdy.

*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*Pit Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*Pit Dodaj *|SLS|*Pit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*Pit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*Pit

To o ile mnie pamiec nie myli na Moscie tak jest ze powyzej 500 wyrzuca z servera ? Ja mam sam SDI ping od 150 do maksymalnie 400 i mnie nie wyrzucilo nigdy.



Ja mam od 40 do 500+ i już nieraz mnie wyrzuciło.

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No właśnie ten z "tymczasowymi różkami" na ogół przeprosi A z tym pingiem to tak róznie bywa - timeout jest dosyć duży więc jak komuś skoczy ping do 2000 na 10 sekund to gra nie zareaguje a efekt tego skoku będzie taki że gość którego chciałeś odstrzelić przy PSP nagle znajduje się za Twoimi plecami i właśnie podrzyna Ci gardło
P.S.Najlepiej po prostu unikać takiego typu sytuacji i ugryżć się w język.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 13:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Ja np. mialem do czynienia z "tymczasowymi rozkami", raz wlasnie zdarzylo sie ze juz, juz bylo blisko do malej draki, mi udalo sie powstrzymac epitety choc juz cisnienie skoczylo. Druga osoba rzucila troche miecha ale zaraz przeprosila i wszystko bylo OK. Bardzo mnie sie to podobalo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Witam.
Ty Pit masz jakiś problem ze zrozumieniem podstawowych wyrazów!! Idz do lekazra z tym póki nie jest za pozno.!!!
Czy ja wytykałem komuś gre na tym forum? Ja tylko zasugerowałem pewne zmiany w Lidze to wszystko, a jeżeli zaczynasz wytykać palcami to teraz ja Ci wytkne:

Dokładnie..grasz kiepsko i bedziesz grał kiepsko jezeli bedziesz sie stosował do baserapów by jakies poj**** staty nabijac które naprawde Wam jako klanowi poprzewracały w głowie.

Nie umiecie walczyć jak mężczyzni z jajami, tylko wejsc do bazy i tłuc po plecach, ale juz mnie to nie dziwi bo w tym wieku zdażają sie problemy z prostatą.

Wyjaśnij mi pojęcie GGA skoro tłuczesz w bazie zdezorientowanych graczy którzy sie dopiero odrodzą, chyba Ci sie pomyliło z QUEKE!!!

Na koniec nie mam zamiaru być Twoim synem, bo jestem w wieku takim ze sam go mam i gre traktuje jako przyjemność a nie obowiązek nabijania statów, a Ty między innymi mi psujesz TE przyjemność.

Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2003 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

DOBRZE POWIEDZIANE


nieraz w grze "mozna dostac ataku" przez "statmanow".

jesli na kogos cos napisalem (bez powodu raczej tego nie robie) to przepraszam... nie obiecuje, ze to sie wiecej nie powtorzy

pzdr wszystkich... z wyjatkiem "baserapmanow"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2003 00:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Jeśli komuś naprawdę zależy na prawdziwej zabawie, mam prostą radę. Dajcie sobie spokój z MOST. To miejsce jest zarażone chorobą wściekłych statów. Przy odrobinie cierpliowści znajdziecie serverek który Wam spasuje. Pogracie na luzie, pogadacie , zapalicie fajkę w bazie. Aż się chce grać.
Co do ustalenia pewnych zasad to jest to orka na ugorze. Można ustalić najlepsze zasady. Problem w tym by po stronie odbiorców tych norm był imperatyw moralny by je przestrzegać. Za przeproszeniem , prędzej wody braknie w Wiśle, niż to się stanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2003 00:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
(...)nieraz w grze "mozna dostac ataku" przez "statmanow"(...)


Same się nabijają

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
(...)Problem w tym by po stronie odbiorców tych norm był imperatyw moralny by je przestrzegać. Za przeproszeniem , prędzej wody braknie w Wiśle, niż to się stanie.


__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2003 00:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
Same się nabijają


to fakt!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2003 03:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Zgadzam się z tomcatem choć nie dokońca moim skromnym zdaniem gra to nie prawdziwa wojna i zdobycie bazy nie ma takich samych skutków co na wojnie. W grze po obstawienu bazy nie można wezwać posiłków z zewnątrz a tylko odradzać się w bazie a przeciwnik ma za dużo czasu na dobre ustawienie się bo przecież odrodzenie nie następuje od razu lecz po jakimś czasie i to w obrebie małego terenu. Obstawienie go powoduje że taka zamknięta drużyna nie ma szans się wydostać. W grze chodzi przeciz nie o zdobywanie bazy po potym gra musiałaby się skończyć lecz w zależności od typu rozgrywki na zdobywaniu PSB lub też utrzymywaniu określonego terenu (strefy) przez jak najdłuższy czas. Proponuje więc żeby atakowanie bazy było jednak dozwolone ale po jej zdobyciu atakujący wrucili i dali czas na wznowienie gry odradzającym się bo głównym celem gry nie jest zapanowanie nad bazą (nie widziałem nigdy takiego typu gry) lecz takie jak wyżej a mordowanie ludzi w "szpitalu" nawet na wojnie jest niemile widziane i karane za zbrodnie wojenne.
WIĘC PROSZE DAJCIE POGRAĆ A NIE DOPROWADZAJCIE DO RZEŹNI !!!
Jeśli chodzi o ping to już wiele razy mówiłem że nie wszyscy mogą mieć cudne łącza choćby niewiem jak chcieli ja zawsze mam ping od 300 - 700 i myślicie że mi się dobże gra jestem załamany ale co mam nie grać skoro to lubie. Jak ci szczęściaże którzy krzyczą wywalać tych z dużymi pingami są tacy mądrzy to niech przyjadą do mojej dziury pod Ostrowm Wlkp. i założom mi dobre łącze to mu bardzo podziękuje anawet dam buzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2003 09:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
(...)anawet dam buzi.




Jeszcze raz powtórzę - to tylko gra, a wydostanie się z oblężonej bazy jest dużym wyzwaniem i mi osobiście sprawia sporo radości, oczywiście nie w momencie kiedy wszyscy lecą przed siebie z ogniem w oczach, bez osłony, bez pomysłu... Bo brak przede wszystkim fajnej, kulturalnej gry (jak to jest, że tam po lewo na mapie goście których nie znasz są dla Ciebie mili nawet jak robisz -300 punktów? wyobrażacie sobie reakcje u nas - "won z drużyny, lamo" itp...) A pingi to w naszym piętknym kraju nadwiślańskim kwestia przypadku, a chętnych do zakładania łącza zapraszam rónież do mnie

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2003 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:58.    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions