Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Doooobre, zaprawde dooooobre...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Doooobre, zaprawde dooooobre...

www.mind-fx.com

ROFL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

hmm wydaje mi sie ze mozna podobne srodki na esreality zamowic

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
savko
Spinfuzer



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oulu, Finland

Ctfl+F 'Tribes' nic nie znalazl...

A moze to byla aluzja do poziomu gry na servach?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil savko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do savko Znajdź więcej post'ów przez  savko Dodaj savko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać savko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
4DDh
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

Smile

hehe:)))))
juz widze badania plynow ustrojowych przed lanparty:)))))))))))))))))
a swoja droga ciekawe ile osob w tak zwanym pro-gamingu takich specyfikow uzywa:)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 4DDh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 4DDh Znajdź więcej post'ów przez  4DDh Dodaj 4DDh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 4DDh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Heh, teakuja (lol, co za wyraz...) engine (lol2) gry, reguly gry, to moga i siebie, hihihi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Hmm ? W czas odkryles :P Gdyby to bylo dostepne u nas zamowil bym od razu (szczegolnie MaxxImpulse). Ja w nich nie widze nic dziwnego... czesto podczas dlugich sesji czuje, ze brak mi energi.

Imo to nie rozni sie zabardzo od energy drinkow, ktore wszyscy popularnie wykorzystuja. Osobiscie polecam tabletki BodyMax... Naprawde dobre. A popijam Izostarem jak Kary ;)

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2003 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Wole herbatke/kafffke/pepsi i wlasna chemie W glos sie smieje z "profesjonalizmu" w stylu redukowania cech swiata gry w celu uproszczenia gry, w glos sie bede smial z mentalnosci ludzi, ktorzy chcac wygrywac - zamiast cwiczyc ida sobie kupic... kropelki energetyzujace.... Jak takie staruszki... Zachowanie staruszek, ambicja staruszek...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2003 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Z normalnych sportowcow tez sie smiejesz bo oni takie rzeczy na codzien masowo lykaja...

Chcialbym zauwazyc, ze te srodki maja wlasnie zastapic kofeine przez Ciebie sporzywana, ktora ma wiele negatywnych skutkow na nasz organizm. Nie mowiac, ze w niektorych przypadkach kofeina jest poprostu zaslaba.

Gracze od dawna juz korzystaja z srodkow o takowym dzialaniu i o takich skladnikach. A takie produkty dedykowane dla graczy tez juz byly sporo wczesniej.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2003 00:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>Z normalnych sportowcow tez sie smiejesz bo oni takie rzeczy
>na codzien masowo lykaja...

Tez. Czego to chec zwyciestwa nie zrobi z czlowiekiem... I najlepsze, ze oni maja z tego... satysfakcje, lol. Widzisz, jam przedstawiciel wymierajacego gatunku ludzkiego... mam pewne idealy i jesli w czyms mam sie sprawdzic, to wlasnie chce sie sprawdzic. Ja. Nie producent uzywek.

A tak w ogole... co to jest "normalny sport"? Dla mnie to postawa, to walka z samym soba i doprawdy, za przeproszeniem w dupie mam wyniki. Zazdroszcze ludziom, ktorzy moga miec satysfakcje ze zwyciestw, przed ktorymi koniecznie musza sie napic jakiejs uzywki.

No, ale zdaje sie ja w wielu miejscach sie roznie od ogolu graczy :-P

>Chcialbym zauwazyc, ze te srodki maja wlasnie zastapic kofeine
>przez Ciebie

Te srodki zostaly przygotowane specjalnie w celu poprawy koncentracji i polepszenia refleksu, podczas gdy pozostale napoje sa normalnymi, powszechnie stosowanymi napojami. Problem nie lezy w tym, ze kofeina znajduje sie w Pepsi, problem lezy w tym, ze sa ludzie, ktorzy dla poprawienia refleksu sa sklonni zazyc wszystko, co tylko go poprawia. Wybacz, moj stosunek do tego jest identyczny jak do kulturystyki nafaszerowanej proteinami - to forma intelektualnego inwalidztwa.

>Gracze od dawna juz korzystaja z srodkow o takowym dzialaniu
>i o takich skladnikach.

No patrz. Wiesz, naprawde nie jestem zdziwiony

PS. Teraz juz wiem, co to sie dzieje, gdy faworyci odpadaja w przedbiegach z turniejow. To nie ich wina. To w sklepie przy wejsciu do kafejki zabraklo Red Bulla :-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2003 01:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qter Horda
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Był jeden taki, nazywal sie Ben Jonsosn. Mial rekord swaita i byl najleprzy. Ale tak naprawde to wogole go nie bylo. Tak naprawde to był to sloik na stymulanty. kiedy stymulanyy wylano słoik został i pustka.

Normali sportowcy nie sa naormalni daltego moło mnie kreci lekkoatletyka i inne sporty w tym stylu.

I podpisuje sie pod szyderstwami Yavora obiema rekami.

Nie stosuje ułatwiaczy nie stosyuje drabinek w trybach do mortara choć mógł bym i jak głupek siedze i dwie godziny szukam punktow spamu na mapie biorąc namiar wedle widoku dostepnego karzdemu graczowi. Ale lubie ten mój zgłupieć

tak trzymac Yavorku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2003 03:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qter Horda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qter Horda Znajdź więcej post'ów przez  Qter Horda Dodaj Qter Horda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qter Horda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Wiesz ale akurat tabletki poprawiajace koncentracje i reflex to sa tylko jednymi z wielu. Jezeli patrzec na koncentracje to raczej mozna to uznac za lekarstwo dla tych co maja z nia problemy... Co do reflexu to nie sadze by dzieki temu dobremu graczowi udalo sie zejsc ze sredniej 180ms. Wiecej juz daje dobranie sprzetu - odpowiednie rate myszki dzieki ktoremu mozna reakcje przyspieszyc nawet o jakies 40ms (uklony w strone tekstu o sensie itp. by Exile czy jakos podobnie w jubileuszowym SGK-AO... pominol wazne rzeczy, a to co napisal o rate napisal po prostu blednie).

Poza tym... nie wiem. Ja tu nie widze nic zlego. Jezeli nie mam juz sily dalej grac i doslownie padam to wybor - albo lykam odp. pastylke albo wracam do domu... Gdybym takie srodki zaczol wczesniej brac to imo moglo by to uratowac nas na PGCH.

O wlasnie przyklad z PGCH... W samym turnieju verbal (albo fetter... ale chyba to verbal wtedy byl) przegral z deathem. Mial on przewage we fragach i kontrole mapy. Mozna bylo powiedziec, ze juz po meczu nawet. Ale... wykonujac pewien baaaardzo podstawowy skok spadl i sie zabil... Po chwili znow to samo... W tym czasie przeciwnik przejol mape, sfragowal go po spawnie i juz pozniej nie popelnil bledu. Dlaczego verbalowi nie wyszlo cos co sie robi z zamknietymi oczami ? Odpowiedz - bo byl wykonczony. Po odpadnieciu z turnieju zrobil sobie odpoczynek i potem juz poza turniejem pojechal deatha z duuuuza roznica (kolacze mi sie 23:1 ale nie pamietam).

Wiec lepszy gracz ma cierpiec przez to, ze ten aktualnie slabszy mial czas i warunki by grac w pelni wypoczetym ?

Albo inaczej > daje sie nam 3h na sen i stawia przed graczami, ktorzy przespali cala noc. To tez uczciwe ? Takie tabletki maja dodawac energi by walka mogla byc na w miare rownych warunkach.

One nie zrobia nagle z kogos mistrza. To nie sa sterydy, ktore poprawia skill graczy. To naturalne i zdrowe substancje dostarczajace "wzbogaconego paliwa" naszemu organizmowi.

To tak jakby sie gralo w rpg i uzylo buteleczki z energia :P

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2003 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qter Horda
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Pajda bez jaj na tym polega sport ze komus wychodzi a komus nie wychodzi, popatrza na tenisistow moim zdaniem tez wala niemilosiernie bo nie uwierze ze człowiek jest w stanie bez stymulantow zasówac 5 godzin po korcie jak ostatnio Rodic wczesniej bawiac sie hucznie na imprezce owszem mógł by ale z innym nastawieniem inaczej inna drogą . ale tenis ma ta zalete ze musisz porostu wyszlifowac technike. lekkatletyka sporty silowe są dla mnie praktycznie farsa. i nie zdziwie sie ze niedlugo wymysla taki dopalacz ze wszystko przed kompem bedzie wydawalo sie jakby w zwolnionym tepie bedziesz mial czas na podiecie dezycji namierzenie itd., to sie nazywa odbieranie duszy po plasterku. Proponuje przesledzic historie mkolu i srodkow uwazanych kiedys za doping a teraz jakos nie. i zaprawde to sie niczym nie rózni przynajmniej dla mnie. znaczy powiem tak niech inni sobie łykaja na zdrowie im ja nie bedę. wiadomo witaminki to witaminki ale niektore dozwolone np preparaty białkowe az wlos sie jerzy na glowie jak sa poskładane. Podam ci przykald ciekawy sa zdiecia bardzo stare z pierwszej plowy dziewietnastego wieku i naoczne relacje swiatkow jak jedno z plemion afrykańskich skakalo sobie przez tyyczke dal rozrywki przy bialych podróznikach ot tak normalnie jak przez plotki jeno boczkkiem troszeczke. njleprzy z nich sadził susa przez patyka zawieszonego na 2,20 jestem ciekaw ile by skalal jak by go nauczyli flopa 3metry..... czlowiek ma naprawde do granicy swych fizycznych mozliwosci ładny kawałek bez wspomagania swpecyfikami trzeba tylko chieć troszeczke wiary i determinacji potrzeba
ludzie w chilach stresu wyrywali całe kraty łacznie z mórem drobne kobiety przestawialy samochodzy zeby ratowac swoje dzieci.
da sie garc cudownie bez wspomagaczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2003 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qter Horda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qter Horda Znajdź więcej post'ów przez  Qter Horda Dodaj Qter Horda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qter Horda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Ehh nie rozumiesz... Tu nie chodzi zeby to brac dla jak najlepszych wynikow, by wygrywac ale zeby w ogole moc grac. Odsylam na esr bo niegdys bylo tam bardzo wiele artykulow mowiacych jak ktos nie mial juz sily grac (ale nie o fizyczne sily tu chodzi), stwierdzenie "mentalnie wylaczony" i podobne tez juz sie w polskich dyskusjach przewalaly. Dyskutujemy tu o srodkach pomagajacych utrzymac sie na nogach trzezwym (ktore poleci praktycznie kazdemu lekarz, a same srodki mozna kupic normalnie w aptece czy czasem kiosku ruchu), a nie bezposrednio zwiekszajacymi osiagi sterydami.

Zreszta ja nie widze sensu dalszej dyskusji. Nie chcesz korzystac z naturalnych srodkow znanych czlowiekowi od wielu lat twoja wola. Ja jednak chce grac i byc przytomny gdy moge, szczegolnie gdy jestem na jakims turnieju.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2003 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:29.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions