Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Prawdy i mity o Astercity
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Bols. Heh. Lol. Oczywiscie ze ACN ma sie coraz gorzej... A wiesz jaki stek bzdur i komunalow dostalem od nich ostatnio mailem? Wkleje to tutaj ku Twojej i innych uzytkownikow ACN radosci:



witam,
poniżej przesyłam oficjalny komunikat ACN'u

Szanowni Państwo,

Ze względu na znaczny, przewyższający nasze prognozy, przyrost Klientów usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu w ostatnim okresie, doszło do tymczasowego przeciążenia serwerów obsługiwanych przez Aster City. W związku z tym użytkownicy usługi Internetu mogą napotkać na pewne chwilowe niedogodności, np.
a) trudności w korzystaniu z usług WWW, poczty elektronicznej i NEWS,
b) utrudnienia w dostępie do skrzynek pocztowych z innych serwerów niż znajdujących się w sieci Aster City.

Sytuacja, która wystąpiła ma charakter przejściowy. Zapewniamy, iż AsterCity czyni pilne starania o przywrócenie satysfakcjonującego poziomu funkcjonowania usług internetowych. Za wszelkie problemy, które mogą zaistnieć bardzo przepraszamy.

pozdrawiam
Frączek Waldemar
Koordynator d/s Internetowej
Obsługi Klienta D.O.K.
Tel. 0-800 114 114
Tel. 4 114 114
e-mail: [email protected]


Odpowiedzialem im tak, 23.09., oczywiscie zlano mnie totalnie i nie udzielono jakiejkolwiek odpowiedzi do tej pory:


Oooo, niesamowite, ktos sie odezwal... W takim razie, pozwole sobie Panstwa dalej pomeczyc:

1. " (...) usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu w ostatnim okresie (...)".

Ale to co opisuje trwa z gora pol roku. Panstwo nazywaja to ostatnim okresem, czy tez w zasadzie zupelny brak internetu okreslaja Panstwo "czasowym przeciazeniem", a jego tragiczne, ale jednak jako takie, wczesniejsze, funkcjonowanie "stanem normalnym"?

2. " (...) Sytuacja, która wystąpiła ma charakter przejściowy (...)".

Jak juz napisalem, trwa to PONAD POL ROKU. Czy mogliby Panstwo, dla odmiany, KONKRETNIE okreslic kiedy uda sie Panstwu dokonac tej niezwyklej sztuki administrowania, czyli poszerzyc lacza i zupgradeowac serwery?

3. " (...) czyni pilne starania o przywrócenie (...)".

Prosze o konkrety. Jestem juz wyjatkowo zmeczony bullshitem jaki slysze z Panstwa strony, i chcialbym uzyskac KONKRETNE informacje. Wiem, ze prosba o KONKRET owocuje ZAWSZE zignorowaniem takiego maila (czytaj: nikt na niego nie odpowie), ale czemu nie sprobowac po raz 20-ty? Ja sie latwo nie zniechecam...

4. " (...) satysfakcjonującego poziomu funkcjonowania (...)".

Co to znaczy? Co to znaczy SATYSFAKCJONUJACE? Bo widzi Pan, moje doswiadczenia z Panstwa firma wygladaja nastepujaco: pojawia sie jakas awaria / przeciazenie laczy, przez jakis czas sami Panstwo nazywaja to awaria, a potem powoli zaczyna sie nazywanie tego, przez Panstwa, "stanem normalnym". Czyli NIE MA awarii i czego sie klient czepia? Ludzi ktorzy chca zeby lacze dzialalo tak jak w momencie gdy sie na nie decydowali okresla sie potem (to cytat z Panstwa helpdesku) "marzycielami" i "przewrazliwionymi".

OCZEKUJE NA ODPOWIEDZ.



I jak to Wam sie podoba? :/

Acha, Swiety. Wrzucaj dalej screeny od siebie, to przeciez nic zlego i chetnie obejrze jak sytuacja u ciebie wyglada (ja tez mam archiwum screenshotow, teraz to juz w sumie ze 30). Nalezymy wszyscy do tej samej kasty: "ruchanych przez providerow" i potrafimy zrozumiec cudza frustracje...

Pzdr.,
Sff

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Bardzo czekalem na takie posty Pierwotnie planowalem aby ten topic byl nie tylko na boardzie Wolfa. Zdaje sobie sprawe ze teraz to nawet przy przegladaniu www ACN potrafi sie slimaczyc jednak najbardziej cierpia gracze :/
Tak BTW wiesz jak wspominam gre w demko SOF 2 ?
szukanie servera na ktorym ping bedzie mniejszy od 300 i bedzie przynajmniej kilka osob... ale ogolnie gierka spoko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

co do demo to w tej chwili sa 2 serwery z czego ja na jeden nie wchodze (nie lubie chamstwa 15 latkow) na drugi wchodze jak mam cos namieszac (czytaj administrowac) na serwerze
do jednego (czytaj tego lepszego) ping mma znosny jakies 70 w grze bedzie ze 100
natomiast do 2 pingu 350 i dobrze
na swiecie jest taka sytuacja ze smiac mi sie chce pingi ponizej 300 to rzadkosc a norma to 1500
niewiem co im sie stalo ale tak jest od 2 dni powtarzam ze wczesniej bylo ok i naprawde niemoglem narzekac mialem jedne z l;epszych pingow w polsce
zadzwonilem pod 0 800 114 114 po raz kolejny i uslyszalem ze maja problemy bo musza wykupic wiecej lacz i nie wiedza kiedy to zrobia chu*** mnie strzela bo sobie nie moge nigdzie poza polska zagrac a w polsce niema gdzie z nerwow chyba bede musial cs zainstalowac albo w testa ciac wrr
pozdrawiam
ps
jak by ktos mial ochote zdrowie czas nerwy to niech zadzwoni pod 0 800 114 114 i ich podobnie jak ja zdrowo opier*** moze kiedys pomoze

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Nie wiem

Mi już najdziwniejsze pomysły przychodzą do głowy, tym dziwniejsze pomysły i większe rozstrojenei nerwowe im większy ping. A będzie coraz gorzej bo ostatnio jak mam ping mniejszy od 200 to moge mówić o dużym szczęściu (A jeszcze tak niedawno miewałem nocami nawet 20 !!!).

Podobno ostatnio Tepsa majstruje coś przy Polpak-T (jakiś remont czy coś takiego) tylko dlaczego ja mam z tego powodu większe pingi ?.

Wracając do chorych pomysłów które w naszej chorej sytuacji mogą okazać się bardzo zdrowe:

Może założyć jakie stowarzyszenie osób ze z******m pingiem.
Samemu raczej nikt nic nie załatwi ale jak zbierze się grupa powiedzmy 100 userów i wyśle jakieś pisemko do ACN lub innego zjeba to tam zaczną się liczyć z taką masą. Pojedyńczego klienta można robić w balona, zlewać, traktowac go jako idiote, ale 100 już nie zabardzo.

Ja akurat nie jestem w sieci ACN ale chętnei bym pomógł.

Nie chodzi o marsz z pochodniami na siedzibe firm tylko odpowiedni nacisk.

Może ząłożyć jakąś stronke www na której przestrzegalibyśmy przed wyborem danego prowajderka ? starać się zamieszczać jakieś artykuły w gazetach. Wszystko w celu zmiękczenia ACN i wielu innych.

CHodzi o zmiękczanie loklalnych osiedlowych prowiderów bo z TPSA nie ma co walczyć, zresztą największe problemy są właśnie na łączach tych mmniejszych niż gigantów

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Bubi

Ide, moze na jakims serwerze szachowym nie zauwaza ze mam laga. W co, szczerze mowiac, watpie, porownujac jakosc uslug ACN z dynamika tej gry.




ROTFL

BTW. dobrze, że swiety dał cynk o tym topicu na forum q3 bo właśnie się będę niedługo przeprowadzał i miałem brac ACN

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
ROTFL

BTW. dobrze, że swiety dał cynk o tym topicu na forum q3 bo właśnie się będę niedługo przeprowadzał i miałem brac ACN


niestety musze cie rozczarowac ale do przedwczoraj wszystko (przynajmiej w moim przypadku) bylo ok przewy w sieci byly naprawde sporadycznea transfery naprawde czasem spore
raz im sie cos pokickalo na routerach i mialem transfery na poziomie 2 mb akurat 30 MB zaciagalem i nie zdazylem nawet sobie pogadac z kumplem o cym co zaciagam jesli masz jakis inny wybor to powinienes sie naprawde zastanowic nad tym co chcesz w chello nie jest wcale tak cukierkowo jak by sie moglo wydawac
jakas petycja to niezly pomysl wiem ze w asterze jest naprawde sporo graczy nie wiem jak to na scenie wolfa wyglada ale do tej pory w sof2 bylo tak ze jak ktos mial w miare niezly ping (czytaj najnizszy) to zwykle byl z astera a takich graczy to kilka bylo
poza tym akurat wiem cos na temat tego kto skad gra bo trochy sie zajmowlem administracja serwera do sof2 i znam kilku graczy ktorzy w tej chwili ostro klna na acn
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Ja tesh ponarzekam na chello-od kilku dni to widze w eyku wieczorami
.:BiA:fUzz:.|241ms|195.114.173.143:27960
^4F^7ear ^4F^7actory ^4C^7lan|345ms|150.254.65.142:27960
^117^7th^1SS ^7CLAN SERVER|374ms|212.14.6.106:27960
[^6=||=^7]-IC&^3[^7POISON^3]|375ms|195.114.173.143:27962
^1[BSM] ^4Night Club ^6OSP 0.3 Test|384ms|195.82.163.98:27960

(to sa te z najlepszym pingiem)
Ale zeby nie bylo za pieknie to i tak nieda sie grac bo pl na kazdym to minimum 70-i ktos tu chwalil chello??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Tragedia

Jest godzina 24.00. Przez ostatni tydzień miałem pingi rzedu 300
na 195.114.173.143
Dzisiaj to już tragedia - pingi rzędu 500. Pingi rosną w postępie geometrycznym, rozmnażają się niczym komórki rakowe.
Jak tak dalej pójdzie za miesiąc będe miał ping rzędu długości respawnu allies na assault.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Kabu, eh, ja wcale nie mowie ze chello jest idealne :/ Dostrzegam pewna prawidlowosc w dzialaniu poszczegolnych uslug internetowych. Sa obszary Polski/miast/blokow (!) gdzie dana usluga (np. ACN) dziala conajmniej poprawnie. Natomiast np. na drugim koncu miasta dany provider ma tak s*******one lacza ze sie plakac chce :/ Powodow takiego stanu rzeczy jest zapewne wiele (nie znam sie wiec niech odpowiednie persony zabiora glos ), jednak jak zwykly szaraczek (Kowalski) moze wybrac ta wlasciwa usluge ?. Najlatwiej pojsc do kumpla z bloku i przetestwac... tak zrobilem rok temu =] Co mam dzisiaj ? z****** AstercityNiET i coraz bardziej mgliste perspektywy na przyszlosc :/
Moze sie mocno pomyle, ale osob ze z******m ACN jest IMO przytlaczajaco wiecej... Sasiad (pietro wyzej) ma chello ktore dziala Z-A-J-E-B-I-S-C-I-E. Niby mam wyjscie ale zmiania providera jest dla mnie bardzo klopotliwa... pozatym dlaczego musze zmieniac providera zeby miec lepszy net - absurd (tutaj otwiera mi sie klapka, wychodzi z niej skrzacik i mowi "Bolsik przeziez mieszkasz w Polsce, odpadzie Europy ktory lezy w samym jej centrum..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 23:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

swiety godzinka minela i .:BiA:fUzz:.|20ms|195.114.173.143:27960
bez komentarza wam sie te pingi w oczach mnoza
bols chcesz chello spoko to je sobie wez skoro jestes taki genialny zajrzyj na grupy dyskusyjne nie musisz lazic do kumpla na astercty ktos byl na tyle mily ze juz to zrobil i chyba w binarkach wrzucil powtarzam ze niejest to zbyt cukierkowe i ja jak bylem u znajomego z chello to wcale tak cudownie nie bylo
zainstaluj sobie chello i zaloz topick prawdy i mity o chello

powtarzam jeszcze 1 od 2 dzis juz 3 dni sa skopane lacza na europe i wogule poza granice polski taki widok jolt.co.uk - (15) SoF2 Infiltration FF on|1598ms|195.149.21.139:20104 to lekka przesada a do tego nie zebym mial jakies ale 66% PL
nosz qwa
biezemy pochodnie i na astera na domaniewska
pozdrawiam
ps
sory zeby nie bylo niedomowien ja na tm sarwerze 3 dni temu mialem jakies 50 60 pingu

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Juzef, wyobraz sobie moja i bolsa frustracje. Bo u nas dzieje sie DOKLADNIE to co opisujesz, pingi 1500+ do game serwerow, itp. (aczkolwiek moj rekord padl na IRC lublin, ping 68.000 ms - szescdziesiat osiem tysiecy milisekund).

Jedyna roznica jest taka, ze my may te problemy, dzien w dzien, OD CHOLERNEGO POL ROKU! Nie spodziewaj sie wiec, ze ACN zrobi cos w najblizszym czasie; tak samo jak *******a nas, tak samo teraz beda mieli w dupie Ciebie.

Polecam szachy badz warcaby online, albo w realu bierki elektryczne. O komfortowej grze w SOF2, RtCW, Q3 itp. mozesz zapomniec. Witamy w klubie.

Pzdr.,
Sff

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rebelyell
exeq7or



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 100lica

Co tu dużo mówić, też mam ACN od blisko półtora roku t.j. od kwietnia 2001 roku. Nie wiem jak było wtedy z pingami bo nie byłem na początku zainteresowany tematem. Dopiero we wrześniu zeszłego roku zainteresowałem się demkiem wolfa i o ile dobrze pamiętam wszystko było cacy. Po ukazaniu się pełnej wersji przez jakiś czas też było ok. Niestety to się dość szybko zaczęło zmieniać na niekorzyść co w połączeniu z korzystaniem z "kopii bezpieczeństwa" gry i ograniczenom co do wyboru serwerów skutecznie zniechęcało mnie do gry. Potem nastała dla mnie epoka demo SOF 2 i tu szok, mogłem grać na tak egzotycznych serwerach jak koreańskie czy japońskie. Niestety sielanka nie trwała długo i już tak dobrze nie ma o czym już zdaje się wspominał juzef. Wkurzające jest to że ta sytuacja ma tendencję spadkową i przykładowo w bf1942 pingi od początku były ogólnie mówiąc nieciekawe Jedyne pocieszenie to takie, że częściowo za obecną sytuację winę ponosi demo UT 2003. Jest ono tak popularne w sieci że w ciągu kilku pierwszych dni od ukazania się wydolność światowej pajęczyny spadła o połowę (!) w związku z tak licznymi pobraniami pliku. Ale to nie zmienia faktu że ktoś tu z nas graczy robi wała :/

i jeszcze jedno ostrzeżenie dla przyszłych, "szczęśliwych" posiadaczy ACN: niech was ręka boska broni przed podłączaniem modemu do kompa przez USB jeśli używacie windows'a 98. To istne piekło które zaczyna się już przy 1 podłączaniu (jak winda rozpozna i zainstaluje sterowniki do modemu za 1 razem po reinstalacji systemu to biegusiem do kolektur totolotka bo z takim fartem to 6-stka murowana )

__________________
Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas, and za
każdym cornerem czai się danger ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rebelyell Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rebelyell Znajdź więcej post'ów przez  Rebelyell Dodaj Rebelyell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rebelyell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Unhappy :/

" Co tu dużo mówić, też mam ACN od blisko półtora roku t.j. od kwietnia 2001 roku. Nie wiem jak było wtedy z pingami bo nie byłem na początku zainteresowany tematem. Dopiero we wrześniu zeszłego roku zainteresowałem się demkiem wolfa i o ile dobrze pamiętam wszystko było cacy. Po ukazaniu się pełnej wersji przez jakiś czas też było ok. Niestety to się dość szybko zaczęło zmieniać na niekorzyść co w połączeniu z korzystaniem z "kopii bezpieczeństwa" gry i ograniczenom co do wyboru serwerów skutecznie zniechęcało mnie do gry. Potem nastała dla mnie epoka demo SOF 2 i tu szok, mogłem grać na tak egzotycznych serwerach jak koreańskie czy japońskie."

eee, jak dalo sie grac w SOF 2 to w Wolfie napewno tez zle nie bylo...


"i jeszcze jedno ostrzeżenie dla przyszłych, "szczęśliwych" posiadaczy ACN: niech was ręka boska broni przed podłączaniem modemu do kompa przez USB jeśli używacie windows'a 98. To istne piekło które zaczyna się już przy 1 podłączaniu (jak winda rozpozna i zainstaluje sterowniki do modemu za 1 razem po reinstalacji systemu to biegusiem do kolektur totolotka bo z takim fartem to 6-stka murowana "

Swieta racja :/ tak BTW to pisalem o klopotach USB w pierwszym poscie tego topicu...

"swiety godzinka minela i .:BiA:fUzz:.|20ms|195.114.173.143:27960
bez komentarza wam sie te pingi w oczach mnoza"

Moze naprawde jestem po****** ? mam 1-2 servy z pingiem <50 i 4-5 <100 (oczywista chodzi o Polske) - bardzo dobry net ...
Co do pingu na servie .:BiA:fUzz:. to mam podobny ale to (nie wiem czy wiesz) wynika z faktu iz polaczenie przez ACN z tym serverem ma charakter praktycznie lokalny (zeby nie powiedziec ze to LAN na dlugim kabelku ;> ) Nie moge grac wogule na zachodzie czlowieku ! nie moge brac udzialu w zadnych zagranicznych ligach/turniejach, czy poprostu pograc z zachodnimi besciakami . Co mi ***** po 1-2 servach z pingiem 30-50 ?

"bols chcesz chello spoko to je sobie wez skoro jestes taki genialny"

napisalem ze aktualnie nie moge miec chello (mimo ze mam taka mozliwosc), pozatym co z tymi ktorzy nie moga miec nic innego poza ACN (vide Bubi) ? BTW. nie jestem raczej genialny (mimo ze wpajala mi to mama) ale napewno mocno wkurwiony, ok ?

"zajrzyj na grupy dyskusyjne nie musisz lazic do kumpla na astercty ktos byl na tyle mily ze juz to zrobil i chyba w binarkach wrzucil powtarzam ze niejest to zbyt cukierkowe i ja jak bylem u znajomego z chello to wcale tak cudownie nie bylo "

Grupa dyskusyjna ? pierwszy slysze :O Swego czasu intensywnie poszukiwalem wszelkich miejsc gdzie temat ACN czy innych providerow bylby poruszany - bezskutecznie :/
Co do lazenia do kumpla to wydawalo mi sie ze konkluzja z moich wywodow moze byc jedna : co z tego ze teraz dziala dobrze ? kupie a za pol roku bede mial gowno... co dalej ? zmiana providera i kolo sie zamyka :/ Wiem ze chello nie wszedzie jest ok (hmm, napewno juz o tym pisalem...) ale przytlaczajaca wiekszosc "poszkodowanych" korzysta z uslugi ACN A kumplowi chello dziala zajebiscie (nieee, napewno nie pisalem o tym) i mysle ze ta firma to dla mnie jedyne wyjscie :/

Tak wlasciwie to co mi zmienila ta "ogolnopolska" awaria ACN ?
Ano zmienila to ze tam gdzie (jeszcze kilka dni temu) mialem ping 300, dzisiaj mam 800, tam gdzie mialem 800 to mam 1500 a tam gdzie mialem 1500 mam 9999... ale jestem po****** bo mam dobry ping na Bia-Fuzz i za to bule 160 zyla na miech.

Edytowane przez C4|Bols dnia 03-10-2002 o godz. 18:59

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

bols do chol*** co ty sobie myslisz ze ja jestem spokojny chodze wkur*** tak ze wszyscy mi z drogi zchodza w polsce nie mam jak grac albo chamy albo taki ping ze sie nieda grac sory ale powiem to jeszcze raz w miejscach gdzie mialem 30 ping mam 1500!!!! kurw** a pliki mi sie zaciagaja z zawrotna predkoscia 3 KB/s z filefrontu z ktorego lecialo 60 KB/s nie wiem o co chodzi ale jak to im w miare szybko nie przejdzie to chyba zrezygnuje z nich albo pojde na domaniewska ich napierd**** recznie
jak chcesz zrezygnowac to slyszalem o mozliwosci podlaczenia 4 mb do podzialu na 10 os tylko jedyne co odrzuca to cena za podlacznie 1/10 2.5 tys ale oplaty sa na jakims poziomie 110 zl niewiem w kotrym rejonie warszawy mieszkasz ale wiem ze na natolinie jest cos takiego chyba mozliwe
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Ja juz powoli nie mam sily sie ******** :/ Faktycznie jest opcja z 4 mb ale poza (jak powiedziales) kosmiczna suma za podlaczenie blokuje mnie bardziej prozaiczny powod : nie mialbym z kim dzielic tego lacza - powaznie :/
Ale wiesz co mnie boli najbardziej ? ze moj klan prawie sie rozpadl przez z****** net Od dluzszego szasu nie gramy w CB ani w innych ligach czy turniejach zagranicznych - mozna sie nie wkurwic kiedy w swojej grze jestes ograniczony do kilku PL servow ?
BTW. Wlasnie ogladalem sobie wolftv... z pingiem 1400 oglada sie fascynujaco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

wlasnie o jakiejs 22 :00 zadzwonilem sobie po raz 3 albo 4 do biura obslugi pani uprzejmie zanotowala moje zgloszenie nosz qwa ja im napier*** 3 dzien ze pingi leca a oni dzis moje zgloszenie biora
zeby bylo smieszniej juz tak sie wkur*** bo niemam gdzie grac ze zainstalowalem wolfa w ktorego nigdy nie gralem i staram sie teraz nauczyc w to grac pojechana ta gra niezle

co do ceny nie jestem pewien bo cos mi potem mowila osoba ktora to wspominala ze juz chca opuscic do 800 pln niewiem i nie bardzo sie chce wypowiadac jak bym mial mozliwosc (znalazl 10 os) jabym sobie to bez wachania zainstalowac zeby tylko mamona byla
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
krogoth
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja:

No to mi ladna zagwozdke daliscie.
Nie dosc ze aster nie ma juz promocji i za instalacje musialbym zaplacic 500-600 zl to jeszcze te pingi, a w sumie u mnie podstawa to dobre pingi.

Dziwne to troche bo znam duzo osob, ktore caly czas maja dobrze, wiec moze przeciazenie lacza dotyczy tylko niektorych rejonow warszawy.


Na koniec jedno pytanie. Jezeli cena "zalozenia" astera wynosi 500 zl to czy w ta cene wliczony jest takze modem i wszelkie inne koszty?
Nie chcialbym zeby okazalo sie, ze 500 zl za zalozenie potem jeszcze 400zl za modem + inne *******y.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil krogoth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do krogoth Znajdź więcej post'ów przez  krogoth Dodaj krogoth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać krogoth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

za podlaczenie placisz ponad 500 natomiast za modem nie placisz dostajesz go w dzierzawe placidz za dzierzawe w abonamencie
aster stale ma promocje jeli masz kablowke albo chcesz zalozyc kablowke to placisz 1 zl przynajmiej do niedawna tak bylo

to ze pingi na swiat poszly sie jeb** to jest w calej sieci a nie w niektorych rejonach warszawy trwa to od kilku dni wczesniej byly cukierkowe
narazie radze ci sie wstrzymac z siecia przynajmiej kilka dni bo jak tak dalej bedzie to ne masz co sobie zawracac glowy astercity kup sobie modem 56 k bedziesz mial lepiej

kurde moze gracze ktorych jest dosyc sporo nie tylko ze sceny rtcw zaloza jakas grupe nacisku na astercity stronki ostrzegajace itp bo sobie nas klijetow cosik olewaja

pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
ROTFL

BTW. dobrze, że swiety dał cynk o tym topicu na forum q3 bo właśnie się będę niedługo przeprowadzał i miałem brac ACN


hyhy
no będziesz miał problem.
a ja ?
ja mam firme która kupuje na 140userów 2MBity i im to rodziela.
Oż taka firma.
Good night.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Swietego
Może założyć jakie stowarzyszenie osób ze z******m pingiem.
Samemu raczej nikt nic nie załatwi ale jak zbierze się grupa powiedzmy 100 userów i wyśle jakieś pisemko do ACN lub innego zjeba to tam zaczną się liczyć z taką masą. Pojedyńczego klienta można robić w balona, zlewać, traktowac go jako idiote, ale 100 już nie zabardzo.



Sorry nie czytalem dalszych postow, za to odpowiedz jest bajecznie prosta: Sys|Yavor i jego Stowarzyszenie Wirtualnych Wojownikow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 01:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
Sorry nie czytalem dalszych postow, za to odpowiedz jest bajecznie prosta: Sys|Yavor i jego Stowarzyszenie Wirtualnych Wojownikow.

moge prosic jasniej
przegladalem grupy dyskusyjne sporo osob jednak jest wkurwionych i sadze ze na hotline w asterze im sie grzeja przewody
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 01:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

CHodzi o goscia (jakis niezly wymiatacz, chyba z sceny q3) ktory zaproponowal w swoim czasie zalozenie organizacji broniacej praw graczy fpp i innych gier komputerowych -
wchodzily kwestie skladek, turniejow itp
pewnie przy wiekszym zrzeszeniu moznaby zaczac naciskac nieuczciwych providerow typu tpsy czy ASN i nawet ciagac po sadach - to stowarzyszenie mialo miec osobowosc prawna, wiec nie byloby klopotu z takimi sprawami - jak bd mial czas, to przeszukam board za tym topem i wyciagne na wierzch

_____________
edit
_____________

pierwszy topic sys|Yavora
drugi topic sys|Yavora

Edytowane przez dnia 06-10-2002 o godz. 16:21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 10:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

E tam

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
Sorry nie czytalem dalszych postow, za to odpowiedz jest bajecznie prosta: Sys|Yavor i jego Stowarzyszenie Wirtualnych Wojownikow.


Akurat SyS|Yavor i jego stowarzyszenie nie miało głównie na celu bronić osób ze słabym pingiem tylko organizować turnieje, reprezentować sieciowe gry komputerowe (e-sports) na zewnątrz itp. Oczywiście jego stowarzyszenie też mogłoby np bronić osób ze słabym pingiem. Ale najlepiej byłoby zebrać osoby wyłącznie ze słabym pingiem, którym najwięcej zależałoby na poprawieniu pingów, poprzez nacisk na providerów.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 07:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
CHodzi o goscia (jakis niezly wymiatacz, chyba z sceny q3)

_____________
edit
_____________

pierwszy topic sys|Yavora
drugi topic sys|Yavora



Male sprostowanie. SYs|yavor działa głownie na scenie Tribes 2 jesli sie nie myle

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Oryginalnie napisane przez Swietego
Male sprostowanie. SYs|yavor działa głownie na scenie Tribes 2 jesli sie nie myle

Zapewne masz racje Swiety nie znam dokladnie calej sceny fpp w Polsce - jednak mysl ogolna jest chyba dobra.
O ile nie trudno ruchac pojedynczego klienta, o tyle stowarzyszenie zlozone z powiedzmy 2 tys ludzi nie jest juz tak mile do robienia w przyslowiowe ba-mbu-ko.
Co prawda TP.sa *******i (po lewej napisalem p-i-e-r-d-o-l-i, gwoli scislosci) ok 10 milionow ludzi, ale to niemal evenement.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 08:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

dobra
wyleczylem sie z twierdzenia ze astercity jest dobre
WALA KLIJETOW W DUPE
ROBIA Z NICH WALA
kurcze nie ma ktos znajomkow w serwisach portali podali by newsa o astercity moze to im pomoze jak sie trochy antyreklamy zrobi bo jak narazie to sobie rowno leca w wala
2 tydzien mam net tak zje***** ze sie w pale nie miesci
w polsce jeszcze da sie przetrwac wali sie ale w normie ale z zagranicznych serwerow to lepiej nie otwierac stron po co sie denerwowac
jeszcze na hotline cie w h** zrobia

pozdrawiam
ps
sory ale skonczyla mi sie cierpliwosc

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Juzef, wybacz, ale jak obserwuje Twoje zacietrzewienie to cos mi w srodku chichocze. To co masz od dwoch tygodni my mamy z gora POL ROKU. 6 MIESIECY. Uwierz. Probowalismy WSZYSTKIEGO.

Ja sam mam na koncie ponad 80 zgloszen na hotline ACN. Moj mail jest od dawna w kill file'u, bo mialem niemily zwyczaj przesylania im screenshotow dokumentujacych fakt jak niewyobrazalnie gowniana usluge oferuja. Na moje telefony odpowiadaja nieodmiennie ze oddzwonia, i nie robia tego. Na oficjalne pisma z protestem otrzymuje odpowiedz gdzie jakis mis wykonal operacje typu copy - paste z ich broszury reklamowej (tzn. na przyklad na pismo, w skrocie: "lacze dziala nie tak jak powinno, oddawac moja kase" otrzymalem odpowiedz: "astercity oferuje szeroki pakiet uslug w tym i mail". Koniec).

Naprawde. Nie przesadzam.

Pisze tutaj aby dac upust frustracji, oraz... mam nadzieje ze zdarzy sie cud? W sumie tak wlasnie prawda wyglada. Chyba ze ktos ma genialny pomysl ktory nam uciekl. Przysiegam, ze powaznie rozpatrze KAZDA idee nie glupsza niz "podlozmy bombe pod ich biuro". Chociaz to wcale nie jest taki glupi pomysl...

Pzdr.,
Sff

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Heh dzis o 20 1 serw z pingiem mniejszym niz 100 (jakis zagraniczny, nastepny serwer ma 235 polskie od 400 do 800 z polowa serwerow to 999-ciekawi mnie czy inni uzytkownicy chello tez tak maja czy tylko ja??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Własnie coś sie całkiem ******o. Padła połowa połowa polskich serwow rtcw. Niezniszczalne Piekary stoją

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Teraz to nic dziwnego-mamy ogolnopolska awarie netu. tylko ze ja taka niby awarie w godzinach wieczornych mam od tygodnia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:14.    Strony (7): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions