Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Jaka mycha.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

tak chwalicie te mychy, ale zapodajcie zdjatka tego wingmana i mousemana..
a wracajac do mousemana to o tego wam chodzi ?? (looknijcie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

aha.. i podajcie ceny obu myszek.. i moze jakies strony, skad mozna je zamowic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

a sory.. cena mousemana byla juz podana.. tylko jeszcze dokladny link poprosze.. a jezeli chodzi o wingmana, to slyszalem, ze ich juz nie produkuja, ale znalazlem takie o to cos:
LOG-MSE-GAMING MYSZ LOGITECH WINGMAN GAMING MOUSE 102,00 pln
teraz to juz sam nie wiem co mam myslec na ten temat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A gral ktos na Boomie? Nie! A ta mysza r0x i wingman jej nie dorasta do piet....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 11:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Logitech Wingman Gaming Mouse to jest taka "mała" trójkątna szara myszka. Kosztuje coś koło 100 zł. i jest to full wypas mycha

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kieru
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warsaw, PL

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
Ja mam Logitech Wingman Gaming Mouse, do szczęścia brakuje mi tylko tej "magicznej super duper podkładki ". Po tych postac SPINACZA I Mantisa chyba ją sobie zamówie


wingman gaming mouse ssie i to ostro
logi mouseman dual optical rzadzi i dzieli
(podkladka szmata za 3 zl)

__________________
kieRu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kieru Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kieru Znajdź więcej post'ów przez  kieru Dodaj kieru do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kieru prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Co sobie ustawiacie pod MOUSE3?
Ponieważ przerzuciłem z myszki z rolką na wingmana pod MOUSE4 mam skok (taka atrapa r0lki )

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

+reload

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 14:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Ja tez mialem problem z mycha pod XP ale w menu myszki (jak masz jakąś pożądną) jest jakiś świński przekładniczek typu ANIMACJA RUCHU KURSORA czy cosik takiego - wyłączysz to to wszystko pięknie działa.........

Ach a ja mam myszkę LOGITECHA nie wiem jaki model (ta najdroższa bezprzewodówka), mi się gra ZAJEb...... poprostu, choć moi koledzy mówią że za ciężka ale oni się nie znają bo takimi lekkimi gówienkami się o wiele gorzej gra....

A podkładka,,,, z Anglii.. ma tam na sobie nowe RENAULT CLIO... no ludzie POezja.. OKRĄGŁA jest, i cieniutka....

NO JEDNYM SŁOWEM niech się te wasze zestawy schowają....

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krrett
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Żywiec

ja juz sie jakos przyzwyczajilem grac z "plywajaca myszka"

__________________
Jaki z tego morał ?
Nie stawiaj rovvera koło kaloryfera !


i na koniec


the end

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krrett Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krrett Znajdź więcej post'ów przez  Krrett Dodaj Krrett do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krrett prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Al Fitto
Ja tez mialem problem z mycha pod XP ale w menu myszki (jak masz jakąś pożądną) jest jakiś świński przekładniczek typu ANIMACJA RUCHU KURSORA czy cosik takiego - wyłączysz to to wszystko pięknie działa.........

Ach a ja mam myszkę LOGITECHA nie wiem jaki model (ta najdroższa bezprzewodówka), mi się gra ZAJEb...... poprostu, choć moi koledzy mówią że za ciężka ale oni się nie znają bo takimi lekkimi gówienkami się o wiele gorzej gra....

A podkładka,,,, z Anglii.. ma tam na sobie nowe RENAULT CLIO... no ludzie POezja.. OKRĄGŁA jest, i cieniutka....

NO JEDNYM SŁOWEM niech się te wasze zestawy schowają....



ja tam mam zwykla myche (a4tech www11 czyli 4 przyciski i 2 scrolle) ale za mam za to zayebista podkladke - nie standard jaki daja do kompa ani nie zadna wypas-super. chodzi oto ze jest b. cienka (okolo milimetra), jest troszke wieksza niz zwykle podkladki i zupelnie sie nie slizga. jak dla mnie super i przynjamniej u mnie mialo to wplyw (maly bo maly ale mialo) na gre - od razu lepiej heady wchodza i przyjemniej sie gra. polecam (btw. ma reklame optimusa, przejdzcie sie gdzies do sklepu optimusa, jak ktos chce wiedziec wiecej jak to wyglada na priva, i kupcie naprawde jest fajna)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Re: Re: Jaka mycha.

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali


Szukasz dobrej yszki za przyzwoitą cene pujdz do zoologicznego tam sprzedlaja fajne myszki. Możesz kupic biała ,białą z czarnymi łatami ,czarna z białymi łatami i brązową wybór należy do ciebie


A czy można taką myszkę kupić w zestawie z podkładką ?? .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Skarhead
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

hmm ja gram na wingmanie od 1.5/2 lat .
Jest to dla mnie najlepsza myszka i do q2 (glownie) i do cs'a

Everglide'a kupilem rok temu - podkladka jest zajebista choc ma pare wad :

Wgina sie - coz mozna to potem naprawic ale jest to nuzace

Wcale nie jest taka niescieralna na jaka wyglada - po niespelna roku niektore miejsca sa juz lyse ...

wingmanow niestety juz nie produkuja wiec trzeba sie streszczac , a co do everglide'ow to ja od 2 tygodni gram na podkladce fellowes z kubusiem puchatkiem / myszka miki
- te podkladki sa zajeb... - ciezkie wiec sie nie slizgaja,
Powierzchnia podkladki jest dokladniejsza od everglide'a
Z powodu tej podkladki zrezygnowalem ze sprowadzania everglide'a choc mialemku temu sposobnosc.

no i cena
everglide giganta (bo te mniejsze sie do niczego nie nadaja) - 70 / 60 zeta w germanii

fellowes do dostania w empikach / media marktach po 21 zeta

Jak sadzicie na jakich podkladkach gra teraznajlepszy team w q2 w polsce i jeden z najlepszychna swiecie - wlasnie kombo wingman / fellowes

__________________
when I die fuckin' i wanna go to hell
cause I'm a piece of shit and it ain't hard to fuckin' tell

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2002 07:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Skarhead Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Skarhead Znajdź więcej post'ów przez  Skarhead Dodaj Skarhead do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Skarhead prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$hizO
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaka mycha.

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Joł joł joł
jaka myszka jest najlepsza do gry i ogolnie do wszystkiego?
i taka w miare z przyzwiota cena.


Ja polecam Logitech'a, jedna rolka i ogonek

__________________
Mozna wybaczyc, ale nie zapomniec! ;DD



GG: 1201520

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2002 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $hizO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do $hizO Znajdź więcej post'ów przez  $hizO Dodaj $hizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $hizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Itak miliemetrowe podkładki są ZJEMBIS.... i szkoda gadać o innych . Nie grałeś na takiej to żałuj.......

LOL

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2002 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Gralem na fellows od kumpla i jakos mi sie tak nie gralo jak na everglide. My jak sie nam podkladka sciera to ja poprostu piaskujemy u znajomego i po chwili przetarcia ma znow taka fakture jak na poczatku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2002 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez Skarhead
wingmanow niestety juz nie produkuja wiec trzeba sie streszczac


co to znaczy sie streszczac ??

quote:
... od 2 tygodni gram na podkladce fellowes z kubusiem puchatkiem / myszka miki
- te podkladki sa zajeb... - ciezkie wiec sie nie slizgaja,
Powierzchnia podkladki jest dokladniejsza od everglide'a
Z powodu tej podkladki zrezygnowalem ze sprowadzania everglide'a choc mialemku temu sposobnosc.

fellowes do dostania w empikach / media marktach po 21 zeta



a mozesz podac jakis adresik z tymi podkladkami ??? interesuje mnie to ... (jak narazie to gram na myszce a4tech www-21 i cienkiej antyposlizgowej podkladce) no i cena przystepna....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2002 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Skarhead
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Mantis - zalezy na jakim fellowesie grasz - na nowych powierzchnia jest luzna/ mlodziezowa

wyjasnij opcje z piaskowaniem - nie bardzo kumam oco chodzi ? a w sumie nowy everglide za free to cos jednak jest DD

fellowesy sa dobre obecnie na nich klikam w q2
i od startego everglide'a sa zdecydowanie lepsze
poza tym grajac na b.niskim sensitivity (q2 - 1.5 a cs 1.2 ) rolki w wingmanie sie zuzywaja i sie wiatraczek robi :S

Boomslang - gralem - imho suxxorz - to jest mysz do duzego sensa ktory jest absolutnie niepotrzebny - ta wersja z 1000 dpi nie jest np jakas taka zajeb - wingman tez ma 1000 okolo moze jak mamba w koncu wyjdzie

a no i kubusie puchatki sa do dostania w kazdym wiekszym empiku / supermarkecie / media markcie

__________________
when I die fuckin' i wanna go to hell
cause I'm a piece of shit and it ain't hard to fuckin' tell

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Skarhead Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Skarhead Znajdź więcej post'ów przez  Skarhead Dodaj Skarhead do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Skarhead prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XerXess
The Trooper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Jaka mycha.

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor

Ja używam A4TECH, dwie rolki, bez ogonka, jednak ma kulkę... (...) Ja z mojej jestem zadowolony, a kosztuje jakieś... hm... 40, 30 zł (?). Pozdrawiam.



Ja tez mam cos takiego. Raczej nie narzekam tylko ze co 3 miechy trzeba baterie wymieniac.

__________________
<>Heaven<>Can<>Wait<>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2002 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XerXess Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XerXess Znajdź więcej post'ów przez  XerXess Dodaj XerXess do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XerXess prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
On|x
Taki Tam Sobie Gracz :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

Ja Gram na myszcze Mikroshitu 'Trakker'
To jest zwykly shit za 75 zl mam zamiar qpic se MouseMan-a
Co sadzicie o tej myszy ?

__________________
On|x <--- Gg:3506461

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil On|x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do On|x Znajdź więcej post'ów przez  On|x Dodaj On|x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać On|x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mouse Man jest bardzo zajebisciue fajny i super mi sie na nim gra i nie mam zamairu go zmieniac dopoki mi sie nie roz*******i, a znajac zywotnosc myszek Logitecha to 2 latka spokojnie na nim pociagne...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 12:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
On|x
Taki Tam Sobie Gracz :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Mouse Man jest bardzo zajebisciue fajny i super mi sie na nim gra i nie mam zamairu go zmieniac dopoki mi sie nie roz*******i, a znajac zywotnosc myszek Logitecha to 2 latka spokojnie na nim pociagne...

Ql chcialbym miec MouseMan-a Ale ile on kosztuje ?!?!?!
Slyszalem ze jest Wypas

__________________
On|x <--- Gg:3506461

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil On|x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do On|x Znajdź więcej post'ów przez  On|x Dodaj On|x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać On|x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez On|x

Ql chcialbym miec MouseMan-a Ale ile on kosztuje ?!?!?!
Slyszalem ze jest Wypas


Nieeee...kulkowy kosztuje od 120 do 150 a optyczny 250. Nie wiem dokladnie. Moze ceny ulegly zmianie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
On|x
Taki Tam Sobie Gracz :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

Nieeee...kulkowy kosztuje od 120 do 150 a optyczny 250. Nie wiem dokladnie. Moze ceny ulegly zmianie.


Wow tak tanio ja myslalem ze 250 kulkowy co lol to lol
Ale ogolnie to moficie ze MouseMan To Dobra Mysz ?

__________________
On|x <--- Gg:3506461

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil On|x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do On|x Znajdź więcej post'ów przez  On|x Dodaj On|x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać On|x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja za mojego kulkowego cordlessa dalem 209 zlociszy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 16:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

ja powiem tak gram od roku na wongmanie albo cos kolo tego
a evergilda nie giganta mam od jakis 3 miechow , gra mi sie bardzo dobrze, wiec nie bede zmienial na jakies tam inne "badziwie" bo i tak juz nie gram tak czesto jak kiedys
tylko ze koszt tego "duealu" kosztuje mniej wiecej 200 o ile jeszcze gdzies mozna dostac wingmana
pozdr00vka dla all graczy i myszek =]

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 02:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

nie chce mi sie czytac tych postow wszystkich
ile za ta myche spinacza mantisa i lisena?
i ile ta podkladka?
i gdzie to dostac?

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
On|x
Taki Tam Sobie Gracz :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

Qrde Umnie w Olsztynie Ta mysz kosztuje ponad 200 zl ;[
a w wawie ponad 100 to jest niesprawiedliwe ja tak chcem miec ta mysz ale musze pozbierac kase ale tez chcem qpic proca

__________________
On|x <--- Gg:3506461

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil On|x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do On|x Znajdź więcej post'ów przez  On|x Dodaj On|x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać On|x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:04.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions