Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Co ma zrobić klan???
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Co ma zrobić klan???

Wiem, że to głupie pytanie, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć co ma zrobić jakiś przykładowy (mój z kolegami) klan, aby zabłysnąć, albo chociaż trochę się rozwinąć... nie chodzi mi o trningi tylko o formalne kwestie.... tzn. gdzie co trzeba zgłosić z kim zagrać itp..

Poprostu wszystko o młodym klanie....

A może jak powstawal wasz klan ????

PS
My mamy po 15/16 lat więc na razie nie ma mowy o necie z pracy, tylko caffe

PS2
Za jakieś dwa tygodnie planujemy użądzić competition do naszego klaniku... i wtedy sie okaże co dalej

POMOCY

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2002 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Po pierwsze ROZUM, a po drugie Cieżka praca

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 07:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Zeby zablysnac ? Np nakopac S^14 ale to bedzie ciezkie

Z pewnoscia trzeba usiasc, pomyslec nad taktykami, rozdzielic zadania klanowiczom, aby kazdy bral udzial w tworzeniu tej malej wspolnoty, zagrac kilka klanowek z " lamkami " a potem podnosic sobie poprzeczke coraz wyzej, w miedzy czasie doszlifowywac takty itp itd ..

BTW .. Mozecie sie pokazac na turnieju CS'a na 1000-lecia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 07:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

Jesli jest was powyzej 6 5 to se zapisac do CB jesli ponizej 5 4 to do CB 2 on 2 i wygrac mecz z lamusiami ;D

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Neck
Jesli jest was powyzej 6 5 to se zapisac do CB jesli ponizej 5 4 to do CB 2 on 2 i wygrac mecz z lamusiami ;D

korzystajac z topiku chcialbym sie zapytac w jakim progrsie najlpiej robic taktyki? widzialem ze na cs.pl byl jakis ale zamotany

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 09:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

pomyslec i narysowac swoje, bierzesz mapke 2d i rysujesz

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
pomyslec i narysowac swoje, bierzesz mapke 2d i rysujesz

dokladnie najlepsza jest wlasna mozna cos nowego glupiego wymyslec itp

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 09:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Neck

dokladnie najlepsza jest wlasna mozna cos nowego glupiego wymyslec itp


thx

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

dziękiza DUŻO odp. jak się za 2 tygodnie już złożymy na stałe to coś trzeba będzie pomyśleć..... może jeszcze napiszę WTEDy

na razie dalej czekam na pomysły co mam robić...

i jeszcze jedno mapki to porostu screenshoty danej may z Free Looka ??

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Ja tam jak sie bawie w taktyki to na tutaj:
Half-Life\CSTRIKE\overviews
sa wszystkie standardowe mapki do CS 1.3

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Czy te mapki ci starcz do turniejów bo czasem nie wszystkie mapki muszą być tak oklepane jak DUST czy ITALY ???

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Koleś, a gdzie ty widziałeś ostatnio poważny turnej na italy? Taktyki najlepiej robić w SatStracie, mapki do tego masz na Counter-Strike 2D.

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
Ja tam jak sie bawie w taktyki to na tutaj:
Half-Life\CSTRIKE\overviews
sa wszystkie standardowe mapki do CS 1.3


Życzę powodzenia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall

Życzę powodzenia...

Co? jak to?
przeciez tam jest dobrze. Latwiej mi jest zobaczyc niz na 2D.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Chyba si nie zrozumielimy mi własnie o to chodzi ze nie ma już turniejów na ITALY itp.... i pytam skąd mam wziąsć te mapki w 2D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A teraz już wiem i dziekuje !!!!

PS
Nie ma tu w Cafee Polskiej klawiatury a nie chce mi sie przestawiać bo kończe....

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

na stronie www.uop.server.pl jest swietny program do robienia taktyk polecam moga je robic ludzie z siecie poprostu sie lacza do Ciebie i razem piszecie.A co do CB to lamki nie zawsze sa lamkami!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2002 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

JAKIES PROBLEMY

Kurde ostatnio wchodze na NETA a tu mnie rozwalają i to cieżko.. wiem że jestem i byłem LAMA, ale albo mi sie wydaje albo poziom za Internecie POLSKIM wzrósł i to sporo.....

Ciekawe czy wy też macie takie odczucie, czy tylko ja Lamie jak zwykle...

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

oh bejb żeby zostać znanym klanem musicie:

opcja pierwsza- wyzwać jakiś bardzo dobry klan i wygrać z nimi.

opcja druga- wyzwać jakiś bardzo dobry/znany klan i teraz po kolei co macie zrobić:
1. spóźnić się sporo na serv
2. od razu zacząć narzekać na ping
3. wyzywać przeciwników od lam, chaterów, debili
4. floodować ile wlezie
5. jeśli przeciwnicy jeszcze wytrzymują (choć nie powini) wszyscy klanowicze wyłączają Cs'a, odpalają chaty i ponownie wchodząc na serva i się tłumacząc że się zrobili profilaktycznego reconecta
6. następnego dnia na wszystkich boardach cs;owych rozgłaszać swoją wygrana

1000% sławy i rozgłosu dla klanu gwarantowane

opcja trzecia- wziąć jakiś inny klan potrzebujący rozgłosu i wejść z nim na jakiś publiczny server i kląć na zwykłych graczy "że się tu klanówke gra i niech spierdalają". (tak na serio to kiedyś taka akcja miała miejsce i oba klany stały się sławne automatycznie, założono stronę z logiem ich występu, starzy wyjadacze pamiętają napewno ).

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Dzięki za radę, ale raczej i z tej i z tej raczej nie skorzystamy...

Po 1 dlatego bo przyjmowanie ludzi do klanu za 2 tygodnie (w 3 nic nie zrobimy !!!)

Po 2 bo ja mam doła, że Cieńko mi idzie w CSa (co zresztą jest prawdę i widać od razu...)

Po 3 Takie lamery z nas (chyba) jeszcze nie są żeby tak wchodzić w krąg znanych klanów

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

zróbcie se stronke i ją rozleklamujcie....dam dajcie info o klanie i możliwość zgłaszamnia sie innych klanów do pojedynków. No i oczywiście trzeba umieć dobrze grac.......
Więc musiecie grać dużo klanowek...
a jak kcecie moge wpaść do waszego klanu bo mój (Ciemna Szyna), ze tak powiem sie rozpad....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

hmm...

Wiesz co robię stronkę ale pomyslałem, że umieszczę i dokończę za 2 tygodnie po rekrutacjii.DOPIERO (o czym myslisz mówiąc ROZREKLAMUJEMY ???)

A co do twojego cvzłonkowstwa to z naszej strony b. chętnie bo napewno jesteś SUPER DOBRY, ale coś mi się wydaje, że my jesteśmy zbyt duże LAMY, a poza tym zobaczymy, czy w ogóle ktoś będzie chciał z nami grać..... bo tak szczerze to oprócz teamlidera i jednego goscia.. to raczej wszyscy (i ja) to taka kacha biorąc pod uwagę poziom innych klanów.

Ale wiesz jesteśmy chętni....

A i jak tak sobie dziś pomyślałem to same trudności na razie widzę, ale może jakoś ROZWIĄŻĘMY i bdzie "KUL"

Także jak widzisz na razie same problrmy... ale coś może wyjdzie...

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hehe..taki superdobry to nie jestem, ale grać umiem.....a rozreklamować to dawać linki gdzie sie da.....wymiany banerów z innymi klanami itp. itd.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Sorki, że zadaje takie pytania, ale dla mnie klany to na razie czarna magia... no vyłem może na stronach kilku ale to jeszcze nic

Wiesz jaki jest podst. problem tego klaniku [Gorillaz], że malo tam mamy Cooperativa i włanie dlatego ciieńko by nam szło na necie......

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-02-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Hehe niezly topic. A tak na serio juz to zeby byc dobrym to trzeba duzo grac i uzywac przy tym glowy , grac duzo klanowek , znalesc dla swojego klanu sparing partnera o podobnym poziomie z ktorym mozna w miare regularnie grac i trenowac , podpatrywac i grywac z lepszymi , nie lekcewazyc nikogo , nie bluzgac na team przeciwny jak sie przegrywa, ogladac wlasne i zachodnie demka i myslec co mozna by poprawic czy skopiowac do wlasnych taktyk ustawien i co najwazniejsze nie uzywac zadnych wspomagaczy czytaj czitow czy cheatow jak kto woli i pod zadnym pozorem nie dopuscic zeby klan zostal slusznie o nie oskarzony a jak juz cos takiego ma miejsce to usunac danego zawodnika i oglosic to publicznie na forum , aha i myslec myslec myslec w trakie gry i jeszcze dodatkow sluchac.
Poznacie ze jestescie juz dobrzy po tym ze : ludzie beda was poznawac na serwerach, lamki oskarzac o czity , bedziecie wygrywac wiekszosc klanowek , miec pelna satysfakcje z gry.

Takie jest moje zdanie a gram w ta gre juz ladny kawalek czasu (no jakies 20 miesiecy )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=cs=Hitman
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Klewki

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
pomyslec i narysowac swoje, bierzesz mapke 2d i rysujesz
ALe ja nie umiem rysowac (joke)

__________________
TELEkompromitacja Rozlacza nas Coraz WIEcej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =cs=Hitman Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =cs=Hitman Znajdź więcej post'ów przez  =cs=Hitman Dodaj =cs=Hitman do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =cs=Hitman prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Właśnie niedługo nasz klan będzie grał pierwszą klanówkę z innym osiedlowym klanem (czytaj i my i oni CIENIASY) za jakieś 2 tygodnie najpóźniej......

Wiem, że to długo ale potam podam wynik... poza tym nie mamy jeszcze na razie całego squadu

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

quote:
Napisane oryginalnie przez Al Fitto
Właśnie niedługo nasz klan będzie grał pierwszą klanówkę z innym osiedlowym klanem (czytaj i my i oni CIENIASY) za jakieś 2 tygodnie najpóźniej......

Wiem, że to długo ale potam podam wynik... poza tym nie mamy jeszcze na razie całego squadu


jak by co to bylo by dla mnie miejsce? nasz klan lider jest zkichany i chyba powiem mu PAPA jak skonczysz stronke to podaj adres

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krrett
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Żywiec

Czy tez moglbym sie przylaczyc , ze mnie lama to tez niezla , i sie wszyscy pewnie beda smiac ale nieoto chodzi , w cs gram od niedawna 9jakis miesiac) i to tylko w gralni , dopiero niedawno sciaglem sobie caly "sprzet" potrzebny do grania w cs u siebie na kompie (HL , HL PATCH , CS) jak narazie niedziala (patrz inny watek) ale jakos sobie poradze , i wtedy pogadamy ... aha co do strony to moge pomoc jestem nieco dobry w html....

__________________
Jaki z tego morał ?
Nie stawiaj rovvera koło kaloryfera !


i na koniec


the end

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krrett Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krrett Znajdź więcej post'ów przez  Krrett Dodaj Krrett do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krrett prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Dobra dzięki za zgłoszenia.... jak coś to za tydzień w sobote od 09 00 użądzamy w CAFEJCE w aquaparku rekrutację//////

Jak nie jesteście z Krakowa to większy problem ale da się załatwić EWENTUALNIE

Dziś pokłuciłem się z LIDEREM więc na razie nic więcej nie mówię, bo to wszystko staje pod znakiem zapytania...

Napiszę jeszcze jak się coś zmieni...

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Angry

Powiedz mi jeszcze tylko jaki rozmiar butow nosisz i co jesz na sniadanie i bede maxymalnie szczesciliwy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 23:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Dark
Powiedz mi jeszcze tylko jaki rozmiar butow nosisz i co jesz na sniadanie i bede maxymalnie szczesciliwy...
AliasS chapie !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:17.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions