Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > DF:RELOADED -> DELTA FORCE® ONE: Next Gen
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

First Person Perspective DF:RELOADED -> DELTA FORCE® ONE: Next Gen

Jeśli wydadzą ten tytuł, a w wersji sieciowej będzie bez PB, to mogą sobie ją załadować w d.... . Każdy kto gra w JO wie co oznacza dobrodziejstwo PB. Nie wiem jak Wy ale jak narazie nie widziałem w JO żadnego cheatującego gnoja.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 06:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Masło maślane. Temat był tu już poruszany kilkakrotnie. PB to doskonała rzecz ale i tez doskonały "usypiacz". Gracz jest w stanie łatwiej uwierzyć że dane "zdolności" delikwenta są prawdziwe bo przecież jest PB. Ja zawsze podchodze do takich zabezpieczeń z rezerwą aczkolwiek trzeba przyznać że PB to najskuteczniejszy antycheater.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 07:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: DF:RELOADED -> DELTA FORCE® ONE: Next Gen

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
.......Każdy kto gra w JO wie co oznacza dobrodziejstwo PB. Nie wiem jak Wy ale jak narazie nie widziałem w JO żadnego cheatującego gnoja.



Też nie widziałem i mam nadzieje, że nie zobacze Jest tylko jeden problem... Nie ma automatycznego updeta do PB w samej grze. Trzeba robić to samemu i szukać po stronach twórcy anticheata. Niestety, część(jak nie większość) serwerów, nie ma uaktualnień PB.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: DF:RELOADED -> DELTA FORCE® ONE: Next Gen

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Też nie widziałem i mam nadzieje, że nie zobacze (...)

to się dobrze rozglądaj za gostkami latającymi między koronami drzew
quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
(...) Jest tylko jeden problem... Nie ma automatycznego updeta do PB w samej grze. Trzeba robić to samemu i szukać po stronach twórcy anticheata. Niestety, część(jak nie większość) serwerów, nie ma uaktualnień PB.

na szczęście nie jest to wiedza tajemna i postępując zgodnie ze wskazówkami wydawcy PB każdy średnio rozgarnięty gracz uaktualni sobie go w parę minut (zależnie od łącza).
Na dzień dzisiejszy program typu PB to jedyne chyba "skuteczne" zabezpieczenie przed oszustami, pozostaje opcja ręcznego "kopa w dupe" ale przy realiach JO kontrolowanie 150 grających to utopia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 08:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Masło maślane. (...).

Powiedziałbym, że jeden cheatujący gnój jest jak rzyg w beczce piwa, jeśli ta gra nie będzie miała zabezpieczenia typu PB to jaki jest sens w nią grać , widoki sobie pooglądać. Walą mnie dokładnie wszystkie ratio, ale co to za przyjemność grać z przeciwnikiem który ma "osiagnięcia " nie wynikające z jego indywiduaknym zdolności???
Już dzisiaj powinna być petycja wszystkich fanów DF: o "zabezpieczenie" nowego tytułu!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Powiedziałbym, że jeden cheatujący gnój jest jak rzyg w beczce piwa, jeśli ta gra nie będzie miała zabezpieczenia typu PB to jaki jest sens w nią grać , widoki sobie pooglądać. Walą mnie dokładnie wszystkie ratio, ale co to za przyjemność grać z przeciwnikiem który ma "osiagnięcia " nie wynikające z jego indywiduaknym zdolności???
Już dzisiaj powinna być petycja wszystkich fanów DF: o "zabezpieczenie" nowego tytułu!



Każda szanująca firma powinna zabezpieczyć swą grę np. PB ale znając realia "szołbiznesu" to taką petycją prezes Novy podetrze sobie tyłek i zrobi tak jak będzie uwaał za stosowne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 11:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
(...) znając realia "szołbiznesu" to taką petycją prezes Novy podetrze sobie tyłek i zrobi tak jak będzie uwaał za stosowne.

gorzej jak mu wyniki sprzedaży spadną, wtedy faktycznie może zacząć podcierać tyłki za pieniądze, jak to w szołbiznesie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
znając realia "szołbiznesu" to taką petycją prezes Novy podetrze sobie tyłek i zrobi tak jak będzie uwaał za stosowne.


właśnie realia zupełnie nie powinny być takie... z moich obserwacji wynika, że coraz więcej i więcej osób odwraca sięod Novy. Wystarczy popatrzeć chociażby na ilość pozamykanych serwisów na temat JO, takich semioficjalnych... Nova tnie w pięć złotych i ludziom się to bardzo nie podoba. Może być tak, że DF1:NxtGen mimo absolutnego dopracowania, super miodu i grywalności nie będzie sięcieszyć popularnością po tym, jak Nova pojechała z JO. Lepiej pisać niż nie pisać

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
(...). Lepiej pisać niż nie pisać

niech ktoś napisze to ja się dopiszę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

A druga ważna rzecz, to taka, że gra musi chodzić na różnych platformach systemowych.
Firmy zajmujące się profesjonalnym wynajmem serwerów do gier nie stawiają na windzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
A druga ważna rzecz, to taka, że gra musi chodzić na różnych platformach systemowych.
Firmy zajmujące się profesjonalnym wynajmem serwerów do gier nie stawiają na windzie



no to teraz pojechałeś, a BHD?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
no to teraz pojechałeś, a BHD?


Z czym pojechał ? 99% firm sprzedających serwery gier do wynajęcia hostują gry działające pod konsolą i najlepiej pod linem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 18:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Z czym pojechał ? 99% firm sprzedających serwery gier do wynajęcia hostują gry działające pod konsolą i najlepiej pod linem


wiem, bo tak są zrobione sensowne gry, że mają serwer spod konsolki natomiast firmy, zajmujące się hostingiem profesjonalnie mają w swojej ofercie też BHD, czyli hipotetycznie są w stanie zahostować każdy wart tego tytuł windziany.

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

Nie no lame masz rację, ale takie hostowanie kosztuje 5-10 razy drożej.
Tyle przynajmniej proponowały mi firmy z którymi rozmawiałem i nie kasztań mi tu o stereo dobra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Nie no lame masz rację, ale takie hostowanie kosztuje 5-10 razy drożej.
Tyle przynajmniej proponowały mi firmy z którymi rozmawiałem i nie kasztań mi tu o stereo dobra



stereo nie ma nic do rzeczy
nie wiem jak koszta, bo się nigdy nie dowiadywałem

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2005 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Ciekawe kto będzie polskim wydawcą i kiedy zobaczymy pierwsze screeny

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Z tego co przeczytałem na gry-online.pl

quote:
Dzięki nowemu silnikowi graficznemu (wykorzystywanego w ostatnich produkcjach Novalogic Inc.) fani Delta Force ujrzą w grze ulepszoną oprawę wizualną...

można się domyślić, że gra będzie używać silnika graficzengo użytego w JO.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
można się domyślić, że gra będzie używać silnika graficzengo użytego w JO.


z tego można się domyślić, że dystry PL będzie jak w przypadku wszystkich produkcji NovaLogic Cenega

a skrina chętnie sam bym obejrzał...

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Z tego co przeczytałem na gry-online.pl
można się domyślić, że gra będzie używać silnika graficzengo użytego w JO.



No to jak tak będzie, to pozbawią dużą rzeszę fanów BHD możliwości grania. Dlaczego??? Chodzi tylko i wyłącznie o wymagania sprzętowe. Ciekawe, czy zrobią taki sam numer jak z JO i trzeba będzie grać tylko przez Novą.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
(...) Ciekawe, czy zrobią taki sam numer jak z JO i trzeba będzie grać tylko przez Novą.

raczej tak

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Z tego co przeczytałem na gry-online.pl

można się domyślić, że gra będzie używać silnika graficzengo użytego w JO.




Silnik z BHD to silnik z C4 z małymi poprawkami. A silnik z JO to silnik z BHD z małymi poprawkami .... generalnie silnik będzie ten sam, z małymi zmianami. A tak piszą na novej :


"Delta Force: Reloaded sees the cream of the crop classic single and multiplayer missions from the original game return, using a specially optimized game engine "

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
...A tak piszą na novej :


"Delta Force: Reloaded sees the cream of the crop classic single and multiplayer missions from the original game return, using a specially optimized game engine "




Nie każdy zna angielski


quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Silnik z BHD to silnik z C4 z małymi poprawkami. A silnik z JO to silnik z BHD z małymi poprawkami .... generalnie silnik będzie ten sam, z małymi zmianami.



Jeśli tak, to co się zmieniło, że te "małe" poprawki wymagają sprzętu z górnej półki?

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Nie każdy zna angielski
Jeśli tak, to co się zmieniło, że te "małe" poprawki wymagają sprzętu z górnej półki?



Trza sie uczyć języków

A na poważnie, to znawca nie jestem. Tyle wyczytałem na novej. Wysokie wymagania sprzętowe tłumaczyli: sprzętem latająco - jeżdzącym, ilością graczy mozliwych na serwie, itd. A tak w ogóle, wg pudełka, to JO winno pójść na MX400 przy ramie 256

a na modemie 56k powinno "chodzić gładko " ("runs smoothly" )

Nie wiem czy śmiać sie czy płakać.

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Jeśli tak, to co się zmieniło, że te "małe" poprawki wymagają sprzętu z górnej półki?

te same obiekty i modele ale "bardziej zlozone i szczegolowe", wieksze tekstury... dodane efekty z DX9... BHD chodzilo na DX8.1

no i zapewne po dodaniu poprawek tylko "lekko" zoptymalizowali kod

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Silnik z BHD to silnik z C4 z małymi poprawkami. A silnik z JO to silnik z BHD z małymi poprawkami


yy... silnik z tim sabre to silnik z C4 (zrobiony na bazie bhd ale raczej odmieniony

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Nie każdy zna angielski



to niech czyta niusy na bhd.fpp.pl

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
...to niech czyta niusy na bhd.fpp.pl



niech żyje LAMA redaktor

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
yy... silnik z tim sabre to silnik z C4 (zrobiony na bazie bhd ale raczej odmieniony



to niech czyta niusy na bhd.fpp.pl


zawsze można coś wkleić

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

kto grał w "jedynkę"?
P.S.
na board'zie powinno się zmienić ogólny tytuł na Delta Force licząc BHD, TS, JO:TR i E i miejmy nadzieję kolejnyn tytuł będzie tego już 4-5 edycji tej serii

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2005 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Co do tych silników, zobaczcie nowe tekstury na modzie Operation Black - nowe budwle, kwiatki, roslinki i wyglada prawie jak JO. Sama instalka moda zajmuje polowe calej BHD. Nie tędy droga zeby pakować nam do kompa stary silnik z teksturami na 6 płytkach CD. To powinno być cos nowego, wykorzystującego nowe technologie zawarte na naszych super szybkich kartach graficznych.

P.S. Proponuje sie przygladnąc enigine'owi z Half Lifa2. Walnijcie trupa łomem, podskakuje jak prawdziwe ciało pod wiejską dyskoteką))), zestrzelony gołąbek tez traci pióra po 3 udezeniach łomem. No i mistrzostwo nad mistrzostwami to paleta EURO pływająca w basenie, a ty próbujący sie na nią wdrapać. To moim zdaniem przełom. Na first miejscu pod względem ladnych textur pozostaje FarCry dla mnie.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2005 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Co do tych silników, zobaczcie nowe tekstury na modzie Operation Black - nowe budwle, kwiatki, roslinki i wyglada prawie jak JO. Sama instalka moda zajmuje polowe calej BHD


na radeonie 9k tnie się jak samobójca z żyletką...

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2005 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:11.    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions