Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Liga miast ?
Czy wzial bys udzial w takich rozgrywkach ?
You do not have permission to vote on this poll.
TAK, bardzo chetnie 15 55.56%
tak, moze byc fajnie 6 22.22%
nie, niemam czasu niestety 2 7.41%
NIE !!! to glupi pomysl !!! 4 14.81%
W sumie: 27 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Question Liga miast ?

Tak se wpadłem na pomysł że jeśli jest liga miedzynarodowa i miedzy klanowa to czemu by nie zrobic Ligi Miast ??
Wygladalo by to tak :
Udzial w rozgrywkach braly by miasta z ktorych bylo by co najmniej kilku graczy ( w zaleznosci od rodzaju rozgrywek "moze 4 vs4" )
By dowiedziec sie kogo cl (cl'a wybiera dowodzacy liga (bierze pod uwage umiejetnosci) ) ma do dyspozycji na stronie byla by ankieta ( nie anonimowa) z ktorego miasta gracz pochodzi
O szczegolach powiem jesli odbierzecie to z entuzjazmem i wola gry w takich rozgrywkach !!
Mysle ze to bylo by jakies uatrakcyjnienie ... poznanie nowych ludzi ze swego miasta.
Klanowka w jednej cafe to tez fajna rzecz
Wiec piszcie swoje opinie !!
Aha przydal by sie ktos do pomocy ;/ moze jakis weabmaster
i kilku sedziow !!
ale co ja gadam najpierw trzeba zobaczyc co wy o tym sadzicie !!
wiec słucham waszych opini !!

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

czemu ni???!!!

Jestem zapracowanym leniem, ale jeśli mógłbym reprezentować Wrocek, to z dziką roskoszą ;-) na pewno jeszce Pyza, Szakal, Leo (szkoda że Kiler na emeryturze :-(

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Talking ejj ejj jeszcze ja :P:P

Jeszcze ja no w sumie Wrocek chyba bedzie
aha
PS
ten "dowodzacy liga" to ja oczywiscie jak by ktos sie domagal tego stanowiska

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Arrow s1lVer1x1

z radomia to ja jestem marcel resrved matys uszy waszka
pwned !

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beFree|Bida
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: lbn

Thumbs up

Heh fajnie by bylo.Mysle ze u nas w Lublinie tez by sie moze ktos znalazl (Roundy ,Ranger ,Brian,Psychol)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beFree|Bida Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beFree|Bida Znajdź więcej post'ów przez  beFree|Bida Dodaj beFree|Bida do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beFree|Bida prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JaCKeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking Dobreee

fajny pomysl zobaczymy jakie miasto rzadzi w urt !!!!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 21:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Datrixo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

hm a powiedzmy ze z katowic to ja i pwael bo tylko jego znam co gra w urt'a i jest z mojej okolicy :f

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 07:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Datrixo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Datrixo Znajdź więcej post'ów przez  Datrixo Dodaj Datrixo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Datrixo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

hmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Datrixo
hm a powiedzmy ze z katowic to ja i pwael bo tylko jego znam co gra w urt'a i jest z mojej okolicy :f

No wlasnie a byc moze ktos jeszcze gra a wy o tym niewiecie !
Najprawdopodobniej bedzie 3 vs3 lub 4 vs 4 zalezy ile miast sie zglosi z jaka liczba zawodnikow ;/
DaTrixo Potrzebujecie jeszcze 1/2 byc moze ktos taki jest a wy o tym nie wiecie ( nie z waszych okolic)

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 07:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

To ja juz wam moge powiedziec kto rządzi, jezeli Gruszka gra jeszcze w UrT to BIALYSTOK =)

__________________
GG 2189404

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

Biorac pod uwage farta datrixa polaczonego ze skillem pwaela to pewnie by wygraly katowice, potem pewnie jakis bialystok albo jakas czestochowa, a potem wawa...
Kto przyjmuje zaklady?
A biedny rzeszow jak zwykle gdzies z tylu, bo kogo my tu mamy? Foxa? :)

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Kiedys juz byl meczyk bodajrze, Jelenia Gora vs. Radom ;>
Wyniku nie pamietam (bo nie gralem :Q ) , ale chyba Jelonka wygrala :>

OGolnie taki turniej to chyba fajna sprawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking hehehe

No ja jak troche potrenuje to moge reprezentowac Krakow

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gb|KoNNiU
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

.....

ja tez z Krakowa !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 13:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Biorac pod uwage farta datrixa polaczonego ze skillem pwaela to pewnie by wygraly katowice, potem pewnie jakis bialystok albo jakas czestochowa, a potem wawa...
Kto przyjmuje zaklady?
A biedny rzeszow jak zwykle gdzies z tylu, bo kogo my tu mamy? Foxa?


Anim ;/ przekonamy sie mam nadzieje ;/
Ale tylko wtedy jak 70% waszych komentarzy i glosow a ankiecie bedzie na TAK
aha no i potrzebowal bym do pomocy se 2/3 sedziow i jakiegos weabmastera !!!
moje gg: 5930820 juz przyjmuje zgloszenia bo mysle ze to jednak wypali
na gg mi mowia ze sa za ale albo nie sa zalogowaniu w boadzie albo im sie niechce !

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Biorac pod uwage farta datrixa polaczonego ze skillem pwaela to pewnie by wygraly katowice, potem pewnie jakis bialystok albo jakas czestochowa, a potem wawa...
Kto przyjmuje zaklady?
A biedny rzeszow jak zwykle gdzies z tylu, bo kogo my tu mamy? Foxa?


Anim ;/ przekonamy sie mam nadzieje ;/
Ale tylko wtedy jak 70% waszych komentarzy i glosow a ankiecie bedzie na TAK
aha no i potrzebowal bym do pomocy se 2/3 sedziow i jakiegos weabmastera !!!
moje gg: 5930820 juz przyjmuje zgloszenia bo mysle ze to jednak wypali
na gg mi mowia ze sa za ale albo nie sa zalogowaniu w boadzie albo im sie nie chce !

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Lightbulb

a nie mozna by tych mistrzostw miast zrobic w ramach http://www.ladder.ods.org/ ??

Cos w rodzaju CUP`a. Problem nowego www byl by z glowy i nie trzeba by zbytnio reklamowac nowej domeny itp. itd.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

o to jeszcze zyje :o

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

a moze by tak lige 2/2 miastami ?

bo u nas w miescie sa osoby z ktorymi ani ja ani dark teamu nie zrobimy (sDc)

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
o to jeszcze zyje :o


chodzi ci o to ? http://www.ladder.ods.org/ ?

Nawet nie wiem ;p
Chodzi mi o to ze szkielet ,czyli www ,system,skrypty juz sa i tego CUPA mozna bedzie zrobic wlasnie na podstawie tego www (po prostu oddzielny dzial ).
Proste .

CUP 2v2 bardziej :> Albo po prostu pare timow z jednego miasta ;p;

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Borat
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kazachstan

hahaha to Bydgoszcz was zownuje bo stad znam tylko jednego gracza... siebie, no ale wiem ze Bydgoszcz kocha Zabrze wiec kood z FrD i jego 300fps cos moze zdzialac. Przynajmniej jesli chodzi o kwestie picia tanich win.. bo o to w calej tej lidze chodzi, nie?

whateva.

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Borat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Borat Znajdź więcej post'ów przez  Borat Dodaj Borat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Borat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Wink no czemu nie!!

w sumie to dobry pomysl !! chcialbym pogadac z kims kto sie zajmuje leaderem zeby mi udostepnij dzial jakis fajny i zaczniemy aha dalej potrzebuje jakis 2/3 sedziow !!
a z tym 2 na 2 miasta to bedzie lipa szczeze bo polacza sie 2 najlepsze i reszta papa !!
wiec niewiem musialbym to przemyslec ;/
ci co sa ze wsi lub graja jedyni ze swych miejscowosci moga sie dolaczac do miasta ktore jest najblizej ich !!!
g 5930820 !! czekam na kogos z leadera pogadamy se i na sedziow !!

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: no czemu nie!!

quote:
Napisane oryginalnie przez n@sTi
w sumie to dobry pomysl !! chcialbym pogadac z kims kto sie zajmuje leaderem zeby mi udostepnij dzial jakis fajny i zaczniemy aha dalej potrzebuje jakis 2/3 sedziow !!
a z tym 2 na 2 miasta to bedzie lipa szczeze bo polacza sie 2 najlepsze i reszta papa !!
wiec niewiem musialbym to przemyslec ;/
ci co sa ze wsi lub graja jedyni ze swych miejscowosci moga sie dolaczac do miasta ktore jest najblizej ich !!!
g 5930820 !! czekam na kogos z leadera pogadamy se i na sedziow !!


no chyba ze ja wybiore takie miasta zeby sie zlaczyly zeby nie naj z naj tylko np naj ze srednim !! na to sie zgodze ale jesli mieli byscie sami sie zlanczac to raczej to by byla lipa !! zobaczcie wyzej juz FrD se koles bierze bo am 300 fps no bez takich prosze

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

hmm :) n@sti - kto go pamieta??:)

no prosze powrót syna marnotrawnego hyhy pomysł niezły z Warszawy można zrobić z 3 drużyny pewnie, ale ja osobiście chciałbym zagrać z Merlinem, Maro, Kmb i Christoffem - tylko nie wiem co oni na to

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: hmm :) n@sti - kto go pamieta??:)

quote:
Napisane oryginalnie przez gniazdo
no prosze powrót syna marnotrawnego hyhy pomysł niezły z Warszawy można zrobić z 3 drużyny pewnie, ale ja osobiście chciałbym zagrać z Merlinem, Maro, Kmb i Christoffem - tylko nie wiem co oni na to

Gniazdo znowu bede was miarzdzyl !!! niech no tylko doje do dawnej formy w sumie malo osob mnie pamieta z PK i z CyK ale ja wam przypomne kto u wymiatal kiedys
a tak wogole to o samym pomysle co myslisz ?

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

hmm

mam takie pytanie skierowane do n@stiego KIM TY ***** JESTES ? ŻE SIE TAK RZĄDZIS ? aha i mowisz ze zostajesz cl wrocka i wspomianles tez cos o skillu ze cl musi byc najleszpy wiec moim skormnym zdaniem ty sie nie nadajesz ... jak siebie znam to pomysl i tak niewyapli nara :>

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cycum
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

hehe

Pomysł spox... jak wypali !! Moze byc fajna zabawa z tym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cycum Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cycum Znajdź więcej post'ów przez  cycum Dodaj cycum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cycum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: hmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil
mam takie pytanie skierowane do n@stiego KIM TY ***** JESTES ? ŻE SIE TAK RZĄDZIS ? aha i mowisz ze zostajesz cl wrocka i wspomianles tez cos o skillu ze cl musi byc najleszpy wiec moim skormnym zdaniem ty sie nie nadajesz ... jak siebie znam to pomysl i tak niewyapli nara :>

co ty piepszysz ???? nigdy nie powiedzialem ze bede cl'em Wrocka zobacz do kory napisalem ze ejstem z Wrocka a jak jest sie tempym to nie moja wina ;/
wiec stary spusc z tonu przeczytaj se jeszcze raz i pwiedz gdzie jest takie cos wspomniane a tak po za tematem to cl wcale nie musi byc najlepszy !!! tylko musi miec czas i umiejetnosci by wprowadzic dobry klimat i zajmowac sie klanem (ustalanie meczów itp) Wogole zes sie urwal niewiem skad bo ja ciebie tez nie znam i wieim co sie tak zadzisz !!!!
moje rady :
KUP SE OKULARY I POMYSL ZANIM COS POWIESZ !!!! bo ja tu nigdzie niewidze tego oczym ty mowisz !!

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Re: hmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil
mam takie pytanie skierowane do n@stiego KIM TY ***** JESTES ? ŻE SIE TAK RZĄDZIS ? aha i mowisz ze zostajesz cl wrocka i wspomianles tez cos o skillu ze cl musi byc najleszpy wiec moim skormnym zdaniem ty sie nie nadajesz ... jak siebie znam to pomysl i tak niewyapli nara :>

No dobra przesadzilem znam cie i wiem kim jestes ale co do rzadzenia to mam jakies prawo decydowac o moim pomysle !!
Wiec plis jesli kogos nei znasz to po cos ie odzywasz i jeszcze obrazasz ??

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

hmm

czas rozroznic obrazanie od prawdy ...

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Angry Re: hmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Silverdevil
czas rozroznic obrazanie od prawdy ...

Chetnie o tym z toba pogadam ale nie tu !!
To jest post nie o ans tylko o idze miast !!
Wyzej jest moje gg jesli chcess przeprowadzic rozmowe na ten temat to tam a nie tu ;/
Tu chcialbym poznac twoj stosunek do takiej ligi a nie do mojej osoby ;/

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2003 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:28.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions