Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Ludzie Pomozcie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Arti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Słupsk

Angry Ludzie Pomozcie

Ludzie pomozcie mam juz od miesiaca CS ale mi nie chodzi w trybie Open_Gl a nie wiem skad moge sciagnac sobie sterowniki do HL dla karty Intel740. Kazdego ranka kiedy sie budze i nachodzi mnie mysl ze znowu bede musial grac na Direct3d przy ktorym ledwo celownik widac a grafika wyglada jak krata na spodnicy mojej wychowawczyni. Kiedy zwiekszam rozdzilesc mam zaledwi 15 fps na sec. do dlatego ze mam celerona 300 , 96 ramu i tego nieszczesnego Intela740. Wiec widzicie jaki koszmar codziennie przezywam. Licze na to ze mi pomozecie. Z gory THXXX!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Arti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Arti Znajdź więcej post'ów przez  Arti Dodaj Arti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Arti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Nie wiem czy sie myle czy nie, ale chyba stad mozesz zassac najnowszy ster do intela740:

http://partner.optimus.pl/sterownik...nGL/i740ogl.exe

Ja mam RIVA TNT2, Celeron 466, 196mb pamieci i mam przy rozdzielczosci 640x480 mam 35fps
Ale po zmianach ktore ostatnio zrobilem jestem bardzo zadowolny zmienilem:

gl_playermip 0 - zmienilem z 2 na 0
max_smokepuffs 0 - zmienilem z 30 na 0
max_shells 0 - zmienilem z 30 na 0
fastsprites 1 - zmienilem z 0 na 1
fps_max 50 - zmienilem z 72(default) na 50, bo bylo za duze
obciazenie procka.
mp_decals 20 - zmienilem z 300 na 20
hisound 0 - zmienilem z 1 na 0
loadas8bit 1 - zmienilem z 0 na 1
bgmvolume 0 - zmienilem z 1 na 0
gl_smoothmodels 0 - zmienilem z 0 na 1
gl_round_down 1 - zmienilem z 3 na 1
gl_picmip 2 - zmienilem z 0 na 2

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cron Znajdź więcej post'ów przez  Cron Dodaj Cron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Arti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Słupsk

Angry THX ale........

Thx ale te serowniki sa do Q2 Q1 Hexena 2 i czegos tam jeszcze Thx za dobre checi. Licze na to ze mi pomozecie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Arti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Arti Znajdź więcej post'ów przez  Arti Dodaj Arti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Arti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Arti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Słupsk

zostalo mi ty....

Czekam na wasze odpowiedzi juz niezle pare dni. Odpowiedzi nie ma zadnych, wiec zostalo mi sie tylko powiesic. Zegnaj okrutny swiecie!!!

__________________
!CzAs Na GrAsS!
!SmOkE It!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Arti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Arti Znajdź więcej post'ów przez  Arti Dodaj Arti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Arti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ej no poprostu nikt nie wie jak Ci pomóc ...
Karta wbudowana w plyte ?
Nie rozumiem tez pojecia: sterowniki do HL.. - o co chodzi?
Moze jednak powinienes poszukac alternatywy w postaci nawet zwyklego VOODO 2 ... zdaje sie, ze to by w zupelnosci wystarczylo
... a ile ramu ma ta karta? moze ma alokowany w ramie zwyklym?

Napisz o niej cos wiecej

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Arti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Słupsk

Angry intel740

Karta to Intel740i grapfics accelerator 8mb na opengl
nie zintegrowana. Wiecej ci nie powiem bo nie wiem nawet orginalnych driverow do niej nie dostalem :<<. Sterowniki do HL-
- mialem na mysli jakis patch do mojej karty i to nie do HL tylko CS bo HL normalnie na opengl chodzi.

__________________
!CzAs Na GrAsS!
!SmOkE It!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 00:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Arti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Arti Znajdź więcej post'ów przez  Arti Dodaj Arti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Arti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: intel740

Eh albo z ciebie len albo newbee (mam nadzieje ze to drugie )
Jak cos szukasz to wejdz na www.google.com, wedlug mnie najlpesza wyszukiwarka.
Najnowsze sterowniki do twojej karty znajdziesz pod :
http://support.intel.com/support/graphics/intel740/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 01:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: intel740

quote:
Napisane oryginalnie przez Arti
... nie do HL tylko CS bo HL normalnie na opengl chodzi.


Jak to ??? Przeciez HL wykorzystuje ten sam silnik co CS. Nie rozumiem za bardzo twojego problemu. Jesli HL spoko chodzi w OpenGL to CS te powinien.
EH, miejsza z tym. Mam nadzieje ze te sterowniki ci pomoga.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 01:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Arti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Słupsk

Unhappy no wlasnie

O ile pamietam to jeszcze w CS 1.1 normalnie sie gralo a teraz ch** w bąbki strzelil choinki nie bedzie

__________________
!CzAs Na GrAsS!
!SmOkE It!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 01:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Arti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Arti Znajdź więcej post'ów przez  Arti Dodaj Arti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Arti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cron
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

a to moze mu wallhack potrzebny :p

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cron Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cron Znajdź więcej post'ów przez  Cron Dodaj Cron do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cron prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: intel740

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS


Jak to ??? Przeciez HL wykorzystuje ten sam silnik co CS. Nie rozumiem za bardzo twojego problemu. Jesli HL spoko chodzi w OpenGL to CS te powinien.
EH, miejsza z tym. Mam nadzieje ze te sterowniki ci pomoga.



Tak się czasami zdarza. Też miałem taki problem z detonatorami (nVidia) 12.40. Na każdych innych wszystko było OK.

Acha, jak komuś nie chodzi OpenGL, to niech się postara, zeby mu chodził, bo na DX to ja rzyczę powodzenia ("lagi" z obracaniem się myszką).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2001 08:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:03.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions