Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > fear is waiting
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

fear is waiting

Powstalismy niedawno i mamy wielkie cisnienie na gre.
Szukamy sparing-partnerow, jesli nie na dluzej to chociaz na zwykle gierki wieczorkiem. Mozemy grac praktycznie codziennie w godzinach wieczornych. Podaje moj numer icq: 48898473 oraz gadu-gadu 1029449 oraz maila [email protected]. Oczekujemy tylko powaznych wyzwan, ale w zamian oferujemy naprawde przyjemna gre oraz teamplay na poziomie. Piszcie swoje propozycje mapek i wszystko ustalimy.

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 03:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Kir
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kętrzyn

Hehe zapomniales ze niegracie z klanami ktore graja sparingi na serv polazonym w ich cafe czyli takzwana gra po lanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 04:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kir Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kir Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kir Dodaj [STER]Kir do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kir prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Mieszanie uczucia po przegranej ? Jakby niebylo walka jest nierowna kiedy jeden z klanow gra na lanie a inny sie do nich podlacza - wybralismy neutralny (tak mi sie wydaje bo ty go wybrales serwer na ktorym byly niezle pingi i wszystko w tej kwesti bylo w porzadku

Mam kilka pytan co do ligi CL wiec uderz do mnie na icq czy gadu gadu albo zostaw jakis kontakt. GG tylko po co te akcje na koncu - jak przegrywac to z honorem

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 04:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Kir
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kętrzyn

szefow spoko przegrywac umiem ale to tak mi sie nazucilo bo przed spotkaniem cos o swoch zasadach mowiles i sam zaproponowales zeby przeniesc spotknie na serv neutralny to ja zaproponowalem serv STER. Co do GG ok skontaktuje sie ale nie teraz bo w najblizszym czasie zamierzam troche pospac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 04:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kir Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kir Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kir Dodaj [STER]Kir do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kir prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Chyba wam cie pos powalilo z godzina
Zasada jedna najwazniejsza - rowne pingi obu klanow - spelniona wczoraj.

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

A wiec mamy nowego przeciwnika na scenie.. choc moze nie tak znowu nowego, shefo prosba moglbys podac wasz sklad? Bo mnie ciekawosc zrzera.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[sun.2]Ghost
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Talking Ja znam skład

Ja znam sklad, ale nie bede tej przyjemnoci odbierał szefowi
Ale nie wiem kto jest team liderem i czy przyjmują nowych
happy:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [sun.2]Ghost Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [sun.2]Ghost Znajdź więcej post'ów przez  [sun.2]Ghost Dodaj [sun.2]Ghost do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [sun.2]Ghost prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HELl$PAWn
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Mam nadzieje, ze dacie sobie rade z kafejkowcami..
Good Luck ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HELl$PAWn Znajdź więcej post'ów przez  HELl$PAWn Dodaj HELl$PAWn do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Post

Sklad w tym momencie to:

fear^|szefo - ex dune
fear^|ziggie - ex dune
fear^|squash - ex bor
fear^|yoss - ex dune
fear^|punx - ex dune
fear^|puru - ex dunes

Byc moze juz dzis dolaczy do nas pewna osoba (napewno nie zaden dune'owiec) ale nie wiem na 100% wiec nie zapeszam ;)

W sumie w planie mamy 8 osob w planie wiec czeka jeszcze jeden wakat, niestety nie bedzie on polegal na rekrutacji, a na naszej glebokiej analizie sceny i jej malutkich mrowek ;)
Z kazdego naszego spotkania nagrywam demka (juz mam 2 :), wiec kiedys napewno je zobaczycie, a jest co ogladac :)

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

No teoretycznie rzecz biorac, to jest to nie pelne DUNE ze zmodyfikowanym skladem, ale i tak widzac po skladzie i w ogole licze na wymiatanie z waszej strony

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Uuuuu sklad niczego sobie.
Jak stalin nam wroci to mozemy grac sparingi co wieczor. Powiadomie cie przez icq jak to sie stanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Jest troche inaczej - te osoby z dune to te ktorym zawsze moglem ufac podczas gry, sluchaly mnie, czytaly komunikaty oraz robily to co do nich nalezalo - gdybysmy takim skladem grali zawsze w lidze mysle ze byloby inaczej - niestety osoby takie jak kawior walily nasze koncepcje i dlatego caly ten stwor - fear. Druga sprawa to dwie osoby ktore jeszcze do nas dojda - jak juz mowilem jak tylko bedzie to ustalone na 100% to sie o tym dowiecie. :)

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 02:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Wink

Dzieki ci wielki bracie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 07:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

Chyba powiedzenie "Have no fear, SUN is here" bedzie trzeba zmienic

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pawelix|TK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hm TK mysle ze moze zagrac
aha szefo slyszalem ze ta osoba to TAZ

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 11:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoss
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Ex00
Chyba powiedzenie "Have no fear, SUN is here" bedzie trzeba zmienic


Na: Strach sie bac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yoss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yoss Znajdź więcej post'ów przez  yoss Dodaj yoss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yoss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

Fear, connecting people



a wracajac do tematu...ile graczy Fear gra z jednej kafejki ?

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoss
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Ex00
Fear, connecting people



a wracajac do tematu...ile graczy Fear gra z jednej kafejki ?



zaden.
squash-wawa
ziggie-zielona gora
punx i puru-wroclaw ale inne akademiki

ew. szefo moze przyniesc kompa do mnie ale normalnie gra z domku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yoss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yoss Znajdź więcej post'ów przez  yoss Dodaj yoss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yoss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

czy tak w sumie znaczy sie ze DUNE sie rozpadlo ?

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ANetGUS
ANetGUS - KillerMan



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

quote:
Napisane oryginalnie przez Red
czy tak w sumie znaczy sie ze DUNE sie rozpadlo ?


na to w sumie by wygladalo

__________________
REKLAMA
"kick nie wybiera, wybierz admina"
"a jak kick nie pomoze, to ban dopomoze"

ANetGUS von Angus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ANetGUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ANetGUS Znajdź więcej post'ów przez  ANetGUS Dodaj ANetGUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ANetGUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[sun.2]Ghost
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Lightbulb DUNE

Wątpie w to, że DUNE sie rozspadnie. Może juz nie bedzie takie dobre jak kiedys, ale sie chyba nie rzspadnie. Za nich wejdą inni, nie tak dobrzy, ale zawsze. Nie bedzie to juz "potega", ale zawsze bedzie DUNE.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [sun.2]Ghost Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [sun.2]Ghost Znajdź więcej post'ów przez  [sun.2]Ghost Dodaj [sun.2]Ghost do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [sun.2]Ghost prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Zamek
dr1zzt



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
Sklad w tym momencie to:

fear^|szefo - ex dune
fear^|ziggie - ex dune
fear^|squash - ex bor
fear^|yoss - ex dune
fear^|punx - ex dune
fear^|puru - ex dunes

Byc moze juz dzis dolaczy do nas pewna osoba (napewno nie zaden dune'owiec) ale nie wiem na 100% wiec nie zapeszam

W sumie w planie mamy 8 osob w planie wiec czeka jeszcze jeden wakat, niestety nie bedzie on polegal na rekrutacji, a na naszej glebokiej analizie sceny i jej malutkich mrowek
Z kazdego naszego spotkania nagrywam demka (juz mam 2 , wiec kiedys napewno je zobaczycie, a jest co ogladac



Jak mozesz to walnij te demka do mnie na maila ([email protected]), chcialem zobaczyc jak wyszedlem

btw.Trzeba sie bedzie jeszcze umowic na jakies sparingi, powiedzcie kiedy wam pasuje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Zamek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Zamek Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Zamek Dodaj [SPECNAZ]Zamek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Zamek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]Meteor
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

widze, ze powiedzenie dr. Smitha z "Lost in space" przyjelo sie scenie CSa "


ale poniewaz teraz mamy fear, to dodaje drugie motto "OK, last one to kill a bad guy, buys the beer..." ( (c) also "Lost in space" )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2001 22:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RapTuS
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®

Z kazdego naszego spotkania nagrywam demka (juz mam 2 , wiec kiedys napewno je zobaczycie, a jest co ogladac



chetnie bym zobaczyl nagrane demko z jakiejs klanowki... postarajcie sie nagrywac demka z clanbase

__________________
P:o:z:d:r:a:w:i:a:m:-:R:a:p:T:u:S
.....:::M:e:m:b:e:r::of::SPEC:::.....
.........www.spec.intertop.pl.........
____________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2001 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  RapTuS Dodaj RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RapTuS
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: DUNE

quote:
Napisane oryginalnie przez [sun.2]Ghost
Wątpie w to, że DUNE sie rozspadnie. Może juz nie bedzie takie dobre jak kiedys, ale sie chyba nie rzspadnie. Za nich wejdą inni, nie tak dobrzy, ale zawsze. Nie bedzie to juz "potega", ale zawsze bedzie DUNE.


no ostatnio zauwazylem ze dune ma kilku rekturow...

ale widze ze na polskiej scenie CS pojawil sie klan ktoremu nikt chyba nie podskoczy heheh
i to nie z zadnej cafe

no a jak taz do was dojdzie to chyba rozwalicie wszytkich w clanbase

pogadam z kumplami z klanu... moze uda mi sie ich namowic na sparing z wami... nigdy jeszcze do zera nie dostalismy

__________________
P:o:z:d:r:a:w:i:a:m:-:R:a:p:T:u:S
.....:::M:e:m:b:e:r::of::SPEC:::.....
.........www.spec.intertop.pl.........
____________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2001 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  RapTuS Dodaj RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Re: Re: DUNE

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPEC]RapTuS


no ostatnio zauwazylem ze dune ma kilku rekturow...

ale widze ze na polskiej scenie CS pojawil sie klan ktoremu nikt chyba nie podskoczy heheh
i to nie z zadnej cafe

no a jak taz do was dojdzie to chyba rozwalicie wszytkich w clanbase

pogadam z kumplami z klanu... moze uda mi sie ich namowic na sparing z wami... nigdy jeszcze do zera nie dostalismy



rap nie bylbym taki pewiem wszesniej tez wiekszosc ludzi ktorych znalem uwazala ze dune nie przegra zadnej rundy w lidze a jednak....wiec nigdy nic nie wiadomo....

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2001 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Talking

heheh a jako klanowicz spec-u chyba moge sie wypowiedziec
my chcemy grac my chcemy sparingu
nie no zartuje ale chetnie bysmy zagrali nie bylby to dla fear rowny przeciwnik ale zawsze milo by mozna bylo spedzic czas i zagrac z ludzmi ktorych obchodzi cs a nie co poniektorymi....

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2001 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RapTuS
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez yebisu
heheh a jako klanowicz spec-u chyba moge sie wypowiedziec
my chcemy grac my chcemy sparingu
nie no zartuje ale chetnie bysmy zagrali nie bylby to dla fear rowny przeciwnik ale zawsze milo by mozna bylo spedzic czas i zagrac z ludzmi ktorych obchodzi cs a nie co poniektorymi....



no tak... zawsze mozna sie czegos nauczyc... i wiesz z kim przystajesz takim sie stajesz heheh.... uwazam ze gra z gorszym przeciwnikiem nic nie daje.. trzeba grac z lepszymi zeby moc sie nauczyc czegos nowego... a przede wszystkim nauczyc sie przegrywac bo zawsze znajda sie tacy co zaraz jak zaczna przegrywac zachowuja sie jak dzieci... bluzgaja, wyzywaja od cziterow, w koncu wychodza z serwera...

ale i tak uwazam ze powinnismy zagrac z fear

__________________
P:o:z:d:r:a:w:i:a:m:-:R:a:p:T:u:S
.....:::M:e:m:b:e:r::of::SPEC:::.....
.........www.spec.intertop.pl.........
____________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2001 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  RapTuS Dodaj RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Exclamation

affirmative

wiec prosze panow z fear...czy dalibyscie nam te przyjemnosc i zagrali z nami czyli ze [SPEC]?

zaraz ZARAZ rap
ale przeciez oni graja glownie po nocach a u nas niemal nikt w nocy nie gra! sam nie wiem czy by mi sie udalo zalatwic kompa w nocy bo przeciez z domu nie gram a dobry sprzet w domciu masz tylko Ty i loopie
to chyba nic z tego nie wyjdzie
przynajmniej na razie...

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2001 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RapTuS
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez yebisu
affirmative

wiec prosze panow z fear...czy dalibyscie nam te przyjemnosc i zagrali z nami czyli ze [SPEC]?

zaraz ZARAZ rap
ale przeciez oni graja glownie po nocach a u nas niemal nikt w nocy nie gra! sam nie wiem czy by mi sie udalo zalatwic kompa w nocy bo przeciez z domu nie gram a dobry sprzet w domciu masz tylko Ty i loopie
to chyba nic z tego nie wyjdzie
przynajmniej na razie...



za to po prostu uwielbiam moj klan
ale moze cos z tego wyjdzie i zagramy przed dobranocka

dobra ale przenosimy ta rozmowe na nasz board

__________________
P:o:z:d:r:a:w:i:a:m:-:R:a:p:T:u:S
.....:::M:e:m:b:e:r::of::SPEC:::.....
.........www.spec.intertop.pl.........
____________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2001 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  RapTuS Dodaj RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:50.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions