Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > ...kalisz.mm.pl lodz.mm.pl
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

...kalisz.mm.pl lodz.mm.pl

Mam pytanie czemu na tych dwoch serverach czasami czeka po 5 sectatorów a np. coolnet stoi pusty a oni sobie patrza jak ktos gra:/? dlatego ze tam nie ma pb włączonego? yyy czy tak musi byc...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2003 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

bo zyjesz w p.o.j.e.b.a.n.y.m kraju.

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2003 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4teex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Bykowina

kood :/ 2wpyiles cos nie powiem ;/////// ale nie mow na POLSCEKE ze jest po******m, krajem, bo pilem z skin jeadami i serio nie jestemy pojebeanymi nie chodzi o uert bo dawno nie galm bo to ale wieszco cit powiem cnie mma niec do ciebie ale kocgam poklske jak a jest LD szcze jebir mnie ti -=[

__________________
wrrrr o_O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2003 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p4teex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p4teex Znajdź więcej post'ów przez  p4teex Dodaj p4teex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p4teex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: ...kalisz.mm.pl lodz.mm.pl

quote:
Napisane oryginalnie przez PuMPeR
Mam pytanie czemu na tych dwoch serverach czasami czeka po 5 sectatorów a np. coolnet stoi pusty a oni sobie patrza jak ktos gra:/? dlatego ze tam nie ma pb włączonego? yyy czy tak musi byc...

co do pb to na ciulnecie tez go nie ma, za to jest podrasowany knockback, nie ma to jak rushowac, dostac HE i wrocic dzieki zwiekszonemu odrzutowi na respawn O_o

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez koodazed
bo zyjesz w p.o.j.e.b.a.n.y.m kraju.


doqadnie ;d

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

OGolnie ja na serwach z PB nie mam jak grac bo rwie niemilosiernie od pb , nie dosc ze PB nie lapie cziterow to jeszcze qwa przeszkadza .....

Czemu Pumper tyle osob czeka na spec ? Bo qwa wczesniej jakis matol daje callvote kick allbots i sie robi miejsce, ktore wlasnie zajmowaly te boty .....

PAt co ? :Q

Knockback g00d :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

KnockBack wypasik umawiasz sie z kleintem ze cie kopnie pod sam respawn druzyny przeciwnej i robis ztaki Rush zeniktby sie tego nei spodizewal aha i mozna sie w takei zakamarki dostac dzięki kopniakowi ze pierwszy raz takie widizałem (coś jak kick trick ) tylko skzoda ze od odłamków HE tak zuca bo to potrafi zdenerwowac ;p , a co do kaliszów i łodzi hmm to administratorzy nie rozpatrzyli pomocy gracza w ustawieniu cfg servera i teraz jest jak jest :/ gb|maggot napsiał do nich liscik zeby postawili serverek no i posatwili i mieli sie do meni zgłosic zebym im tylko powiedział co jest nie tak i samdo adminów pisałem ale bez odpowiedzi :/ no ale co doPB to racja tnie jak ch*** i jeszcze troche nei gram na serverach z PB bo nie che mis ie czekac 10-15 minut az mi przeskanuje cos bo nei wiem co on mi tyle czasu skanuje grrrrr a ponoc PB i tak nie wykrywa chetarów to nie ma sensu utrudniać sobie i grać na serverach z PB wiecej kłopotów z tym PB niz bez niego , i cieszę sie ze papuga zrezygnował z PB tlyko lipa bo Coolnet ma dobre wyjscie na świat i to przyciąga oszustów zagranicznych :/ i tak źle i tak nie dobze ;(

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Smile punkbuster BEDZIE back

na ciulnecie, jak tylko papuga bedzie mial czas i checi sie tym zajac.
na razie papuga z utesknieniem czeka na 3 (trzy) dni urlopu, w czerwcu.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Talking Re: punkbuster BEDZIE back

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
na ciulnecie, jak tylko papuga bedzie mial czas i checi sie tym zajac.
na razie papuga z utesknieniem czeka na 3 (trzy) dni urlopu, w czerwcu.



OMG nie no Papug moze poczekaj do wydania nowej bety z tym PB ;D bo coolnecik to jedyny server na którym mozna spokojnie pograć , na pewno inni sie z mną zgodzą

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2003 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
1oka
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

a proste ze sie nie zgodza wiekszosc napewno czeka na pb wlaczone na wszystkich servach i tak jak gdzies bylo pisane ze jak ktos dostaje bana automatycznie jest banowany na wszystkie servy polski ciekawe czy mozna bylo by sie podpiac jakos do tego systemu z q3 to i odrazu bana mial by na q3 cool zmiencie sobie windowsy na xp i nie bedzie tak skanowalo nie pomaga moze czas zmienic dysk a nie pewnei macie dyski ata 33 i sie dziwice czemu tak skanuje szkola sie konczy starajcie sie o 5 czy 6 moze rodzice kupia

__________________
|AXP 1700+ / 2400+ JIUHB0306 (10x200) 1.525vol || Spire FalconRock II || Epox 8rda+ FSB 200 rev 1.1 || Sapphire Radeon 8500le || 2x256 Geil 400 cl2-3-3-5 : 2.77vol DualDDR|| <w planie vdd mod , chlodzenie mofsetow itd>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 06:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 1oka Znajdź więcej post'ów przez  1oka Dodaj 1oka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 1oka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

ja mam dysk 30gb na ata 33 i skanuje mi najwyzej 4 minuty, a potem wymiatam

p4t jak nie widzisz, ze zyjesz w poj...nym kraju to ci wspolczuje.. piles ze skinami mowisz? z sharpami moze? generalnie.. ja jestem obywatelem Ziemii i rowno pier.... wszystkie narody swiata, bo to tylko prowadzi do konfliktow... i tak moglbym pisac z jakies 10 godzin.

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 07:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4teex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Bykowina

miał hyba mi cos od*******iło na głowe ;D ale dalej nie bede uwazał ze Polska jest po******m krajem =]

__________________
wrrrr o_O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p4teex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p4teex Znajdź więcej post'ów przez  p4teex Dodaj p4teex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p4teex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez 1oka
a proste ze sie nie zgodza wiekszosc napewno czeka na pb wlaczone na wszystkich servach i tak jak gdzies bylo pisane ze jak ktos dostaje bana automatycznie jest banowany na wszystkie servy polski ciekawe czy mozna bylo by sie podpiac jakos do tego systemu z q3 to i odrazu bana mial by na q3 cool zmiencie sobie windowsy na xp i nie bedzie tak skanowalo nie pomaga moze czas zmienic dysk a nie pewnei macie dyski ata 33 i sie dziwice czemu tak skanuje szkola sie konczy starajcie sie o 5 czy 6 moze rodzice kupia


no zajebiscie mam dysk IBM 7200 obr/min wszystko na ata 100 i mi rwie jak cholera. po pierwsze tu eni chodiz o szybkosć skanowania tylko coś jest poprostu nie tak , probowalem wsyzstkiego , nawet osobną partycje robilem dla quake 3 , naweet bralem starsze wersje plików PB i aktualizowalem najnowsze LOL i to pomoglo ale w maly sposob bo dalej mi rwało, a wszystkos ie zaczeło jak wyszła jakas nowa wersja PB :/ aha jedynie nei rwalo mi wtedy jak grałem przez Linuxa , i to jest fakt , ale nonstop z linucha nie moge korzystac bo mam brejdaka a rebootów mi sieeni chce robić co chwilkę :/ pieprzone PB ;(

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez 1oka
a proste ze sie nie zgodza wiekszosc napewno czeka na pb wlaczone na wszystkich servach i tak jak gdzies bylo pisane ze jak ktos dostaje bana automatycznie jest banowany na wszystkie servy polski ciekawe czy mozna bylo by sie podpiac jakos do tego systemu z q3 to i odrazu bana mial by na q3 cool



zmiencie sobie windowsy na xp i nie bedzie tak skanowalo nie pomaga moze czas zmienic dysk a nie pewnei macie dyski ata 33 i sie dziwice czemu tak skanuje szkola sie konczy starajcie sie o 5 czy 6 moze rodzice kupia



ad.1
:> tu cie musze rozczarowac :
" You will no longer be globally banned for using OGC, since it no longer modifies PB files. "
Wiec globalny banik odpada :>

ad.2
Sory ja mam win XP , Seagejta na dma 100 , i rwie masakrujaco . Wszystko zaczelo sie od czasu jak wyszlo ogc 3.0 . Moze po prostu wprowadzili do nowych PB jakies dodatkowe opcje czy jakies takie badziewie . Jesli widze serwer z PB to go omijam :s

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

no własnie do czego to doszło ja tez servery z PBomijam duuuuuzym łukiem :/

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-05-2003 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

A to dziwne co mowicie. Kocham serwery z PB, nie narzekam na nie, nie rwie mi, samo sie update'uje i nie kicka mnie za nic. Kurcze ja to mam pecha - nie mam na co narzekac.
A na kaliszu i lodzi graja cheaterzy, juz mi sie udalo spotkac kolesia z aimbotem...
Nie gram juz tam.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 02:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

wczoraj na coolnecie byl cziter z nickiem : ogc rulz
jakos nie spotyka sie za duzo tego na servberach z pb, chyba sie boja.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

pewnie 4ever pokazywal znajomym jak sie tego uzywa :|

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Tzn nie tego jest kwestia ze PB wykrywa cziterow ( bo nie wykrywa) , ale tego ze łosie sie boja ze moze akurat wejdzie nowa wersja pb i ich dupnie z serwera :>

A wiadomo na serwach bez pb mozna spokojnie grac na wszystkich czitach jakies sa ... wiec ... nic dziwnego ze Animate spotkales CZIT00RA .

Nie zmienia to faktu ze z powodu nowych wersji PB wiekszosci ludziom "cos" rwie , ale najlepsze jest ze kiedy mi rwie , dysk w ogole nie pracuje (tzn nie widac/slychac zeby on cos skanowal az tak intensywnie zeby rwalo) .

Wniosek- wiecej problemow z tym PB niz pozytku :Q

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2003 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

DARK_ANGEL co racja to racja

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
pewnie 4ever pokazywal znajomym jak sie tego uzywa :|

Śnieżek, jakby ci to powiedzieć a nie obrazić...
Moje posty a propos ogc i PB mialy na celu tylko jedną rzecz - aby wreszcie wyciągać jakieś konsekwencje z tego że czitera się złapie. W przeciwym przypadku będziecie tych cziterów mieć bo ogc jest, był i będzie...
Admini mają to w dupie, i współgracze też to mają w dupie - lubicie tylko narzekać i udawać oburzenie, tak jak niejaki czax co mnie zbanowal na urbanterror.pl za moje posty...
Prawda natomiast jest taka że kryjecie tych kolesi co ogc używają i to właśnie przez takie zachowanie cziterow bedzie coraz wiecej, a nie przez to ze sie linka da choćby na bilboardach w mieście... Ile banów zostalo postawionych po ostatnich odkryciach animata??? albo czaxa??? co czax zrobil zeby tego czitera zadenuncjować ???
A co dalej - który admin sie tym wzruszył ??
Nie ******* mi tu w takim razie o uczeniu uzywania ogc bo na to nie masz i nie bedziesz miec dowodow!! A oszczerstwa rzucaj sobie do lustra...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2003 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

Post

Ja podobnie jak Anime nie mam co narzekac, nigdy nie mialem problemow z wchodzeniem na servy z pb, szczerze to do dzisiaj za bardzo sie nie orientuje gdzie jest pb a gdzie nie.......o czitach nie ma co gadac, pb ich nie zlapie bo nie ma zabezpieczen ktorych nie da sie obejsc...(my jako polacy wiemy o tym doskonale)..tylko co za radocha dopiepryc wszystkim ze swiadomoscia ze jest sie nie fair??- nie rozumiem tego:|, a co do polski to niestety zgadzam sie z kood`em "....Aha nie lubie juz Polski" - jak zaspiewywal kiedys Staszewski

__________________
> Lamka Z Publika <

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

1. server FF bedzie uzupelniony o kolejne ip cziterow
2. nakrecilem swojego czasu kilka demek z gwiazdami polskiej sceny ogc, ze admini nie zrobili z tym nic, na to nie moge poradzic.
3. dalem ci bana bo jestes idiota skoro dajesz link do cheatow na oficjalnym forum modu. taki noobie ktory gra max 2 mce by poszukal jesli chce poczitowac ogc sam i moze by trafil na stara versje ktora pb wykrywa :o
eot

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Nie ******* mi tu w takim razie o uczeniu uzywania ogc bo na to nie masz i nie bedziesz miec dowodow!! A oszczerstwa rzucaj sobie do lustra...


to nie ja daje linki do OGC, wiec sam sobie oszczerstwa do lustra rzucaj...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
to nie ja daje linki do OGC, wiec sam sobie oszczerstwa do lustra rzucaj...

Naucz się czytać i rozróżniać znaczenie słów "link" i "uzywanie", jak się nauczysz to wróc...
pozatym czytaj całe posty a nie ostatnie linijki...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
1. server FF bedzie uzupelniony o kolejne ip cziterow
2. nakrecilem swojego czasu kilka demek z gwiazdami polskiej sceny ogc, ze admini nie zrobili z tym nic, na to nie moge poradzic.
3. dalem ci bana bo jestes idiota skoro dajesz link do cheatow na oficjalnym forum modu. taki noobie ktory gra max 2 mce by poszukal jesli chce poczitowac ogc sam i moze by trafil na stara versje ktora pb wykrywa :o
eot


1. Miło widzieć że przynajmniej jeden...
2. dokładnie dlatego ad3.
3. idiota to ty jesteś jeśli podejrzewasz że podanie linka lub jego nie podanie COKOLWIEK zmieni... kazdy z tych "lam" wie dokladnie czym ryzykuje i na pewno zanim wejdzie na serwer publiczny i zacznie wymiatać sprawdzi to w domu - a tak jak napisalem - udawanie ze nikt nie wie gdzie jest OGC jest czysta HIPOKRYZJA... i tyle... takie mam zdanie i po to jest forum zeby je publicznie wypowiadać... twoj ban na kanale OGOLNYM modu byl szczeniacko-szpanerski...
"eot..."

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

"szczeniacko-szpanerski..." rofl. To sobie musze zapisac w zlotych myslach ;D
Fajnie jest dawac bana a jeszcze lepiej jak ma sie do tego prawo i argumenty

"...udawanie ze nikt nie wie gdzie jest OGC jest czysta HIPOKRYZJA..." ja nie wiedzialem bo mnie takie rzczy nie interesowaly i nie interesuja, wiec?

hał hał

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
[...pierdu-pierdu...]
Fajnie jest dawac bana a jeszcze lepiej jak ma sie do tego prawo i argumenty

"...udawanie ze nikt nie wie gdzie jest OGC jest czysta HIPOKRYZJA..." ja nie wiedzialem bo mnie takie rzczy nie interesowaly i nie interesuja, wiec? [...]

więc odpowiedziałeś na swoje własne pytanie - skoro cie nie interesowało i nie interesuje - to nic podanie linka nie zmieniło - tak samo jak dla tych co wiedzą co to jest i sie interesowali i interesuja... Udawanie że problemu nie ma i nie bylo nie zmieni faktu że problem JEST!!!
A bana? oczywiście że możesz stawiać - twoje prawo... Moje prawo - ocena...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Naucz się czytać i rozróżniać znaczenie słów "link" i "uzywanie", jak się nauczysz to wróc...
pozatym czytaj całe posty a nie ostatnie linijki...



Nie narzucaj mi tego co mam robic to po pierwsze. Po drugie widze ze musze ci wytlumaczyc czemu zacytowalem tylko fragment twojego tekstu, bo widze ze nie zrozumiales. Otoz zacytowalem fragment skierowny do mnie i na niego wlasnie odpowiedzialem, bo malo mnie interesuje twoje narzekanie skierowane do adminow czy czaxa...Tlumacze rowniez swoja poprzednia wypowiedz gdyz nie mam ochoty czytac twojego kolejnego uzalania :
-->"pewnie 4ever pokazywal znajomym jak sie tego uzywa :| " <-- to zdanie jest zlosliwe, odnoszace sie do twojego zachowania zwiazanego z podaniem linka do ogc. Podawanie linka a uzywanie to rzeczywiscie dwie rozne rzeczy lecz skoro zadales sobie trud aby zdobyc link do ogc, to dlaczego mam przypuszczac ze tylko po to aby dac link do niego na boardzie? Nie potrafie tego zignorowac, bo denerwuje mnie twoje zachowanie i chetnie bede pisal docinki na twoj temat.
Osobiscie uwazam ze za samo dawanie linkow do ogc, badz tez samo posiadaniego go na hdd powinien byc ban na servery urt!

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

1. Nie narzucam ci nic - sugeruję co najwyżej.
2. Wszystko jasne - robisz to ze złośliwości i tyle... Tylko co ty możesz powiedzieć o moim zachowaniu?? nie widzieliśmy się na oczy!! Jedynie chyba o moim zdaniu przedstawionym na tym forum PUBLICZNYM
a to chyba jest pewna różnica nie?
4. W potępieniu jakiejkolwiek formy używania OGC się właśnie zgadzamy ale trudno to, widze, co poniektórym zrozumieć... Ciekawe dlaczego taka potężna reakcja byla na fakt skrytykowania przeze mnie sceny za jej ignorowanie i olewanie ewidentnych nadużyć niektórych graczy, a do dziś nikt nie reaguje na wręcz wprost przyznanie się dark'a do używania tegoż softu... Pozdrawiam serdecznie

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:22.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions