Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Lista najlepszych klanów w Polsce
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Akolyth
ten napis "szczery do bolu" ... heh.. mozesz sie sam kiedys na tym przejechac..


wytlumacz mi w jaki sposob
a na razie zajmij sie soba ok ?

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Talking

Gdyby Liga dzielila sie na Komputerowcow i RilLajfowcow to napewno bysmy ja wygrali. Dziekuje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$hizO
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®


wytlumacz mi w jaki sposob
a na razie zajmij sie soba ok ?


Co ty taki grozny.... tylko durzo graj w C'Sa bo musze cie zmlucic, jeszcze dzien zagram i wpelni odzyskam forme .... ZABIC DUNE,ZABIC DUNE, ZABIC DUNE ( W C'SA BO NIE JESTEM ZA PRZEMACA.. )

__________________
Mozna wybaczyc, ale nie zapomniec! ;DD



GG: 1201520

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2001 06:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $hizO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do $hizO Znajdź więcej post'ów przez  $hizO Dodaj $hizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $hizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Mag
Gdyby Liga dzielila sie na Komputerowcow i RilLajfowcow to napewno bysmy ja wygrali. Dziekuje.


Chodzi ci o paint baal czy o cos w stylu zarabie ci gazrurka
bo jesli chodzi o to ostatnie to jestem niezly wiec nie badz taki pewien moj klan tez mietki nie jest a lamusow raczeju nas nie ma (chociaz nie znam wszystkich)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2001 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Thumbs up KT

Bylo duzo pisane o najlepszych klanach. Ale tak naprawde to tyvh dobrych jest bardzo malo. Nie bede ich wymienial ale wiecej niz 10 ich nie jest reszta do srednie i slabe klany. Nawet klany ktorych nazwa jest dobrze znana nie sa wcale dobrzy. Pisze to tu bo gralismy bardzo duzo sparingow z znanymi i mniej znanymi klanami. Poniewz my KT jestesmy jeszce swiezym klanem (rok istnienia) chcialbym zwrocic na nas uwaga. Jesli zacznie sie liga to liczcie na niespodzianke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2001 11:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Przepraszam liga: już była . Będzie następna - ale ta będzie DUUUŻO trudniejsza, ponieważ zmobilizują się wszystkie klany. A nie wiadomo, czy będą grać klany, które nie zakfalifikowały się do finałów (wiecie to drzewko ).

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2001 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

no(DUNE) wygralibyscie, hmmm chyba tak ale wiem np ze ciekawy bylby meczyk STER Vs DUNE to bym sobie chetnie obejrzal.

Co do ligi to slyszalem ze wpierw ma byc ladder ktory wyloni wpierw klany ktore dojda do ligi. Potema rozpocznie sie liga zarowno z tymi z ladder'a jak i z tymi ktorzy sie dostali do finalow w poprzedniej edycji. Ale nie jestem tego pewien.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2001 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]climhazzard
Przepraszam liga: już była . Będzie następna - ale ta będzie DUUUŻO trudniejsza, ponieważ zmobilizują się wszystkie klany. A nie wiadomo, czy będą grać klany, które nie zakfalifikowały się do finałów (wiecie to drzewko ).


Pewnie ze bedzie trudniejsza bo ja bede gral .
A tak na serio to teraz w nowej edycji ligi napewno bedzie wiecej taktyki w grach klanow i to bedzie powodowac zwiekszenie sie trudnosci w lidze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 08:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Pzoziom klanow napewno wzrosl. To chyba normalne. Mysle ze nie umiejestnosci teamowe beda najwazniejsze lecz dobra taktyka. CHoc jak wiadomo ze slabym squadem ale najlepsza taktyka tez sie nie da wygrac. To co narazie wiadomo o Lidze to ze piersza 8semka jest juz zakwalifikowana. A w ladderze w ktorym prawdopodobnie bedzie bralo udzial 200 !!! klanow wyodrebi sie 24. Jak nikt nie ma nic przciw temu to KT rezerwuje sobie miejsce na LIGE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Hmmm...
Z tego co wiem, to na podstawie pierwszego CSPL, można wyłonić jedynie pierwszą 12, a potem jest 6 - więc gdzie 8???

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Mozliwe ale ja czytalem na cs.pl boardzie ze 8 z LIGI wchodzi i 24 z Laddera. Wiec bedzie 32. Jednak nie jest to jeszce pewne iz regulamin jest jeszce dopracowywany, a OLA clanmod ma byc specjalnie przystosowany do LAddera tak aby nie czeba bylo sedziogo. Bo jak przy 200 klanach ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Talking STER WYZEJ !

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Eskel
[B]Ukisan...eeee....skad wzioles ta liste i na jakies podstawie ja stworzyles?
Nie zapomniales np o [STREFA] i GryNet??????
skad takie wysokie pozycje NK i [STER]?
Dlaczego [P12] tak nisko
i co tam wogole robi [SPEC]????????

Ok zgadzam sie z toba ale "...STER dlaczego tak wysoko"... ,nie znasz STERA !?!!?!?!?!!?!!HYHY nigdzie prawie KT nie ma,nie dziwie sie wypisalismy sie bo KT mial calkowiceie inny sklad i grali wszyscy z CAFE.Tera bedziesz ciezko oczekujcie KT .Rzeczewiwscie masz czesciowo racje kto mu placil ? HYHYJak ktos podskakuje KT przychodzi i mu ryja obije

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: STER WYZEJ !

Widze ze nasz klanowy twardziel sie rospisuje To co scorp chcial powiedziedc to to ze nikt nie docenia KT i wlasnie dlatego moze na was czekac wielka niespodzianka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
UkiSan
Morena Rulez



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdansk-Morena

Nikt...

Nikt mi nie płacił tylko napisałem co myśle...
Popełniłem błąd...
Ale i umiałem go zrozumieć!!!

__________________
"Ooo rany,rany
Jestem nie pokonany..."

[SPEC-r]UkiSan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil UkiSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do UkiSan Znajdź więcej post'ów przez  UkiSan Dodaj UkiSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać UkiSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Talking

Moim zdaniem jaki klan jest najlepszy okaże sie po 2 lidze... w 1 edycji nic nie bylo pewne. Duzo klanow ma startowac (podobno 200), ale i tak KT kicks all...

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2001 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoss
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakow

na pewno 2 edycja bedzie duzo ciekawsza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yoss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yoss Znajdź więcej post'ów przez  yoss Dodaj yoss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yoss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Lightbulb

...i trudniejsza, ale w końcowych etapach... wiadomo, że wszystkie z 200 klanów to nie superkillerzy, walka zacznie sie dopiero gdy zostanie jakies 25 klanów (cos kolo tego). To dopiero bedzie walka

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2001 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:46.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions