Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Podkładki pod myche Pro-plejowe :D
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
mily
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: koszalin

Podkładki pod myche Pro-plejowe :D

Niektórzy z was pewnie szukają dobrych podkładek, więc kto chce niech luknie www.allsop.prv.pl
Graja na nich mastahy w Q3 takie jak Z4, Socrates etc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2003 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mily Znajdź więcej post'ów przez  mily Dodaj mily do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mily prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

imo nie ma to jak szmacianka za 5zl :S

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2003 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Post

ja tam gram bez podkładki ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2003 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

ja również gram na całym stole, bez podkładki.
czy to oznacza, że jak kupię taką podkładkę, będę od razu grać jak mastaha?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2003 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Post

nie jescze musisz sobie kupic super myche

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2003 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Unhappy tak myslalem...

ze jest w tym jakies oszustwo

a jaka mysze byscie polecali?
taka "pro", do gry?
wiem, ze optyczna i z kabelkiem, ale jaka?
ponoc jest jakas, ktorej nikt nigdzie nie moze dostac, wiec o niej nie mowmy

czym gracie? ile to kosztowalo?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 00:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Exclamation kmb009™

Ja tam was nie rozumiem. Gram bez podkladki, na myszcze za 19,99 zl i gram niezle, wiec sobie wyobrazam jak bym musial siekac na takiej optycznej za 300 zl czy cóś Ehh

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

lol

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Zdaje mi sie, ze taki post gdzies juz byl o podkladkach z wyzszej polki :GG

A te co tutaj prezentujesz to jakas nendza tamte byly po 150 zeta + i spasione wyglady /rozmiary/design .

Natomiast jesli chodzi o rzekomy wplywa danych podkladek na "skilla" , to moje zdanie jesta takie ze jak ktos jest cienki to mu podkladka nic nieda ;p ;p ;p
A od optycznych myszek sie odczepczie jak nie graliscie calkiem inna gra niz na kulce :O

P.S. mam szmacianke TESCO za 5 zl ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Nowy temat ....

... na jakim biurku stoi komputer.
Kmb- masz to samo biurko? Sklejka zwykła, kolorowa??
Piszcie na jakich biurkach gracie, czy może stołach - ja mam czarną sklejkę, lekko lakierowaną, ale gram na podkładce, jak to wpływa na poziom mojej gry.. hmm?? Może ktoś mi poradzi, jak skonfigurować światło bo mi świeci w oczy jak gram i nie wiem czy ustawić komputer przy oknie czy też koło wanny?? Piszczie do mnie na gg. Nie wiem co robić - pomocy!!!

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 08:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p0p4j
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Krakow

koło wanny

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p0p4j Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p0p4j Znajdź więcej post'ów przez  p0p4j Dodaj p0p4j do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p0p4j prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Ja proponuje przy kibelku ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

bio-obudowa?

a ja w starej obudowie, to kfiatki chodujem.

nie będe siem chfalidź, sze pajonk mi utkau sieć kiedyś w kompie, bo to pewnie każdy miał

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 23:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: bio-obudowa?

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
a ja w starej obudowie, to kfiatki chodujem.

nie będe siem chfalidź, sze pajonk mi utkau sieć kiedyś w kompie, bo to pewnie każdy miał



Chcialem to napisac wczesniej, ale zgubilem linka ..... ale teraz znalzlem ;p wiec apropo komputera w doniczce :

http://www.ratemypc.net/go.php?go=t...c=all&w=top



pajeczyne mialem w starym kompie ;p teraz w nowym chyba za duzy huk i pajaki sie boja ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2003 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

na esports pl pojawily sie fajne recenzje podkladek , wiec jesli ktos tam nei zaglada to podaje tu linki :

http://www.esports.pl/?id=post&post_id=10424

http://www.esports.pl/?id=post&post_id=10304

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2003 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

ja tam wole zwykla szmaciana :> DARK!!! TESCO RULES ))

a co do myszki to faktycznie daje przewage w grze ten co gra na a4techu za 10 zl ma prze****** przeciwko dobrej optycznej

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2003 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4teex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Bykowina

quote:
Napisane oryginalnie przez Morfi
ja tam wole zwykla szmaciana :> DARK!!! TESCO RULES ))

a co do myszki to faktycznie daje przewage w grze ten co gra na a4techu za 10 zl ma prze****** przeciwko dobrej optycznej



Tesco <= o_O tez mam taki sklep mam z tamtond Klawe myche drukare i myche :> no i sluchawki

__________________
wrrrr o_O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2003 01:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p4teex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p4teex Znajdź więcej post'ów przez  p4teex Dodaj p4teex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p4teex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PangA
Do Boju!!!



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: UsA

ehhh

mam taka podkladke tylko inny obrazek tez zwiazany z wada :p taka jakby w 3d heheheh ale powiem wam ze to lipa jest po kilku dniach odjebalo mi sie dno i gram dalej bez podklaki

a i zapraszam do ogladniecia UT_PKP

http://zip2003.w.interia.pl/ut-pkp.rar

__________________
>>-- - - --->

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2003 04:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PangA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PangA Znajdź więcej post'ów przez  PangA Dodaj PangA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PangA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

a Ja.....

Mam taką żelową,kiedyś były cholernie drogie tzn po 60-80zł jak za podkładke to chyba w cholere,jedną już zabiłem tzn rozkleiła się i ta cała maź zaczeła wyłazić ale długo sie trzymała ze dwa lata może nawet więcej,w zeszłym miesiącu kupiłem identyczną w tesco za 19zł,polecam ręka się mniej wygina co niesie mniejsze zmęczenie dłoni,a myszke mam zwykłą a4techa radiówke-ten najtańszy zestaw z klawiaturą i jestem zadowolony zwłaszcza że ma daleki zasięg i spokojnie mogę sobie działać na telewizorze w innym pokoju jak movie oglądam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2003 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:09.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions