Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > filmy dla was :P
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ZIOMBER
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Tychy

filmy dla was :P

Zrobiłem 2 długie produkcje filmowe zwiazanez rtcw, ale za ch***iny nie moge nigdzie tego wsadzić jedna waży: 32 MB (6:10 min) druga zaś 40MB (7:34 min)

Ale nie moge znalezc niczego co mialoby chociaz 40MB free na serwerze. Bo raczej nie bede wchdozil na swertcw lub wolfstah zeby sie ich pytac czy bym mogl wysalc te filmiki


=====
Gdyby ktos mi mogl udostepnic te 40MB na jeden filmik :> :> :> :> :> :> wiem ze LOL ale co mam robic? :>


BTW jakość nie jest dobra,a le widac wszystko t co ma byc widac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2003 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZIOMBER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZIOMBER Znajdź więcej post'ów przez  ZIOMBER Dodaj ZIOMBER do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lipekgogo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

http://www.topcities.com/

http://www.topcities.com/ - tutaj masz 100MB wolnego darmowego miejsca. Troche powolny serw, ale za to ile miejsca....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2003 18:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZIOMBER
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Tychy

eee

usuneli mi serwer dlatego juz tam nie zakladam chamy zapyziale z nich a na tamtym serwie byl moj peirwszy dulgi filmik ale nie jako pierwszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2003 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZIOMBER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZIOMBER Znajdź więcej post'ów przez  ZIOMBER Dodaj ZIOMBER do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

First Person Perspective

ZIOMBER chętnie twoje filmiki umieszcze na mojm www e dziale download.

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZIOMBER
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Tychy

ok to skontaktuj sie ze mna przez gadu-gadu "1298397"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZIOMBER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZIOMBER Znajdź więcej post'ów przez  ZIOMBER Dodaj ZIOMBER do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

OK

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-03-2003 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:29.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions