Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > katharsis/słów kilka o boardzie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Unhappy katharsis/słów kilka o boardzie

hm, zastanawiam się od czego zacząć, bo spraw się nazbierało sporo i w końcu trzeba to z siebie wyrzucić. może wypunktuję:

1) moje zachowanie na boardzie
2) stan ogólny towarzystwa boardowego, scysje pomiędzy boardowiczami
3) kultura i poziom dyskusji na rzeczonym boardzie
4) Kosz

no to jedziem:
1) ostatnio coraz częściej spotykam się z głosami że kawał ze mnie skurwysyna, że niewychowany, że ciota komputerowa, że mam kompleksy, że rasista-nazista, że wprowadzam chujową atmosferę, że urodziłem sie w mozambiku, itp. itd...
cóż musi być w tym sporo racji, skoro nie mówi tego jedna osoba. tak więc chciałbym przeprosić wszystkie osoby którym dogryzłem (Mazia też, mimo jego przeinaczeń i gróźb. wisi mi ten wpierdol bo to mrzonka, ale nie chce mi się pewnego pięknego dnia angażować w rundę III konfliktu). browar dla wszystkich

sprawę wychowania, tudzież mojego życia prywatnego zostawię dla siebie, takie insulty mnie nie ruszają. kto ze mną więcej gada ten najlepiej wie. z nazizmem nie mam nic wspólnego, a wszelkie rozmowy (moje i innych) na boardzie i poza nim, poruszające ten temat to po prostu żarty!

2) board jaki jest, każdy widzi. nowych zbyt wielu nie ma, ostatnio się pojawiło może trzech, z czego jeden w Koszu, ale uciekł równie szybko co sie pojawił , tak więc kolega (!) Mazio miał trochę racji mówiąc że pławimy się we własnym syfie... i nie byłoby w tym nic złego (w dyskusji między starymi znajomymi),gdyby nie pewne animozje które się tu pojawiają, coraz częściej zresztą (vide glan<->gusto, czy dzisiaj ja <->LuZnY). ludzie! dajcie sobie siana, jako i ja sobie daję (:

3) kultura i poziom dyskusji: no cóż, o czym mają rozmawiać ludzie którzy piszą tutaj po 2 lata i więcej non stop, przecież nie po raz 5ty o aborcji czy 10ty o metodach nauki..? jedynym takim przypadkiem jest władca pierścieni, który wraca jak obsrany bumerang (wybaczcie, musiałem )... na to chyba nic się nie da poradzić, może jakiś n00b tu wpadnie i rozrusza towarzystwo (i nie mówię tu o nowych, pokroju wisniowego8...). do tego czasu taczej będziemy doklejać nowe (c), aviki i dyskutować o filmach...
szkoda że Rap już tu nie pisze... ci którzy go pamiętają, pewnie wiedzą o co chodzi

4) Kosz, tudzież Krowa
ludzie, weźcie tę inicjatywe z przymrużeniem oka, mówicie że jesteśmy debile, że głupota wyłazi z Kosza na cay board... to że ktoś raz na jakiś czas walnie w poście nawiązanie do Krowy, puści freaka , czy zrobi kłota to jeszcze nie koniec świata... a szczególnie w "o niczym konkretnym" -> jak sama nazwa wskazuje to nie jest jakieś ultrapoważne forum, do ciężkiej cholery
każdy ma prawo czasem popierdolić głupoty, my robimy to w specyficzny sposób, w Koszu, a jak czasem nam się wymsknie gdzie indziej to od razu niektórzy szykują lincz i narzekają (może lubią, ale mnie to g... obchodzi)
inna sprawa że trzon Kosza to studenci poważnych uczelni, więc raczej upośledzenia/tępoty nie można tu zarzucić... co najwyżej infantylizm wtórny


konkludując:
apeluję o więcej luzu, zrozumienia, kultury, poczucia humoru, piwa... eee, no to właściwie coś nie tak... nieważne
postaram się dać przykład swoją skromną osobą... może się uda

i na koniec jescze mała prośba... potraktujcie to jako apel, a nie jako powód do kolejnej dyskusji i quotowania, wykłócania się z każdym zdaniem... bo wtedy całą moją tyradę szlag weźmie i nikt nic z niej nie wyniesie... a nie o to chodzi żeby się po kolei każdy czepiał...



PS: w sprawie "gotki" -> właśnie montuję maila do niej, z przeprosinami, żeby nie być gołosłownym...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2004 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

1) Wszystko racja. Trzymaj tak dalej ;
2) Przynajmniej coś się dzieje. Nareszcie sa topici po 3 strony albo i więcej. ;
3) Tak Rap potrafił zalozyc ciekawy topic vide "Nagroda czy Kara ? czyli co lepiej motywoje do pracy" (czy jakoś tak, niepamietam ). Zreszta dobze że tutaj zaden n00b nie przetrwa długo. Przynajmniej mamy pewność że jakiś pedofil się nie wkręci w boarda i nie uwiedzie nam kolegi S. aka W.;
4)

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2004 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

tram, dziwia mnie te twoje przeprosiny, zawsze wydawalo mi sie, ze to nie ty prowokowales te klotnie i winy najmniejszej za to nie ponosisz

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
Przynajmniej mamy pewność że jakiś pedofil się nie wkręci w boarda i nie uwiedzie nam kolegi S. aka W.

to bylo niefajne, smierdzisz

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2004 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo

to bylo niefajne, smierdzisz



lubie byc gryziona

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2004 23:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
tram, dziwia mnie te twoje przeprosiny, zawsze wydawalo mi sie, ze to nie ty prowokowales te klotnie i winy najmniejszej za to nie ponosisz


owszem, większości nie prowokowałem, ale potem dawałem się sPROwokować i jeździłem insultami na równi z delikwentem
zresztą czy to ważne

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 00:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

:peace:

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

1) twoja osoba jakos mnie nie rusza (to mialo miec przeslanie pozytywne, ale brzmi nieco odwrotnie ), a ze z mozambiku jestes nie twoja wina. spoko mi sie z toba gada i im dluzej cie znam tym uwazam cie za spoko goscia.
2) my sie tu od zawsze ksisimy, ze nie ma nowych to zadna nowosc. mi to jakos nie przeszkadza.
3) nie chcialo mi sie tego punktu czytac...
4) kosz sam w sobie mi nie przeszkadza, ale wkurzaja mnie zachowania z kosza, ktore wylaza na normalne fora (najlepszy przyklad 2ga strona topicu gotka). kiedys byly jakies gruszki jak dobrze pamietam, tez mnie wqrwialy, potem phpcostamleet, tez mnie wqrwialo, nic nie poradze. wy mnie w sumie najmniej wqrwiacie bo macie swoje forum i tam sie kiscie, ale tutaj wolalbym bez tworczej fantazji. to troche jak z gejami, toleruje ale nie bylbym happy jakby mnie jakis od tylu zaszedl.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 00:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

O to dokladnie mi chodzi. Poza tym te quoty i inne krowy nie wychodza raz czy drugi tylko czesto... moim zdaniem zbyt czesto. Mozna rozwalac temat przechodzac w inny - naturalny tok dyskusji... ale nie rozpieprzac go jakimis grami slowek .-_-.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 00:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

A ja Ci powiem ze odrobinke urosłeś w moich oczach Tzn obraz dawnego trama, zmiescił się właśnie w moich kryteriach "normalnego czlowieka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 05:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

wiec w ramach tych calych postulatow wescie krowe spowrotem do kosza i tam z nia siedziec... a nie calego boarda rozpieprzac quotami zupelnie bezensownymi :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 05:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

ale może nie przesadzaj że całego boarda, co?
pare razy się zdarzyło poza Koszem i już krucjatę montujesz
zluzuj trochę bo chyba nie zrozumiałeś idei topika...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 05:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Imho glan mowiac "caly board" ma na mylis "o niczym"
Ja np. wlanie w ten sposob traktoje ten ze wlasnie dzial

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 05:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

no jarek mie rozumie
w h/s tez wam sie wymsknelo!

a do trzeciego dzialu dzie nic sie nie dzieje to i tak nie zagladacie wiec ... poprostu offtopic dla mie calym boardem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 06:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

Ja tam jestem pod wrażeniem. Szczerze mowic nie spodziewalem sie takiego topic'a (topic'u?). Ważne są dobre intencje, zobaczym jak to wyjdzie w praniu...

<edit>
zagielo mnie to, że zamierzasz przeprosić tę Gotkę...ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 08:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

I bardzo dobrze Ma być spokuj. Niech wam będzie, koszowe zachowanie ogranicze
Ale z drugiej strony niektórzy biorą to dziwnie poważnie boicie sie krowy? :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

1) czasem dzialasz mi na nerwy ale jestes wporzadku gosc. zwlaszcze jesli dostrzegasz i analizujesz krytyke pod swoim adresem. :respect:
2/3) co sie na boardzie dzieje kazdy widzi, noob nie przetrwa w tym srodowisku. ludzie tutaj pisza po 2-3 lata i swietnie sie znaja. jest to wewnetrzna spolecznosc rzadzaca sie wlasnymi prawami, w sumie na kazdym boardzie sie tak dzieje o ile oczywiscie ma wystarczajaco duzo czasu zeby wytworzyc taka atmosfere.
4) kosz? ja to olewam totalnie krowa tu krowa tam a ja na krowe sr... eee... olewam
ale cos w tym jest ze glupota wylazi z kosza
a argument ze to sa studenci jakis tam renomowanych uczelni nie trafia do mnie bo mozna byc studentem i glupkiem jednoczesnie

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Włanie.. apropo pkt 3.
Jak deathcrush zaznaczył wszyscy siedzą tu dosyć długo. Sporo tematów było już omówionych i nie ma co ich męczyć. Poza tym to było dawno temu Teraz wszyscy (no, prawie), mają jakis zapieprz w szkole, domu w pracy i w ogóle. Rzecz w tym, że nie każdy musi miec potem ochote na siakies intelignetne (czy pseudointelignetne) rozmowy. Poza tym mamy mirca. Większosc ludzi sie już zna dobrze w realu.
Od czasu do czasu pojawi sie jakis ciekawszy topic, ale wydaje mi się, że nie ma co liczyc na jakis renesans.
Może rzeczywiscie ktoś nowy mógłby wnieść coś nowego
Ale niestety. Na boardzie jest mało ludzi, którzy sie zbyt dobrze znają by ktoś nowy mogłby się szybko wkręcić. A jesli sie szybko ni wkręci to rezygnuje, albo odezwie sie czasem.
W moich pierwszych dniach też czułem się troche odrzucony, czy jeszcze nie w stadzie Ale jakoś wytrzymałem i widać nie jestem taki straszny

[btw] ide na WF bo musze tam bvyc za 20 minut :/ [/btw]

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 09:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
Przynajmniej mamy pewność że jakiś pedofil się nie wkręci w boarda i nie uwiedzie nam kolegi S. aka W.;
4)



Ej, a v100?

albo nie... fausto tylko male_one toleruje ;D

Infinite - 'trafny' avatar

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
wiec w ramach tych calych postulatow wescie krowe spowrotem do kosza i tam z nia siedziec... a nie calego boarda rozpieprzac quotami zupelnie bezensownymi :/


przesadzasz

Ogolnie team kosz obniza poziom topicow ktore z gory sa skazane na to
Raz moze az dwa razy bylo klotowanie w hardcore, w "oniczym" to tylko w okreslonych topicach, jesli gdzie indziej sie pajawilo to nigdy nie przekraczalo granice dobrego smaku

BTW.
Nadal przyjmujemy czlonkow do naszej krowiastej rodzinki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 10:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ale czy team kosz nie rozumie ze jak juz tu wylazi to pisze i tak tylko do siebie? Ludzie ktorych quoty bawia siedza z wami, a my szczerze mowiac nie widzimy w tym nic zabawnego ... wiec po co to?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

kostek, poprostu jakos humor teamu krowy nie jest jakichs tam wysokich lotow i nie smieszy on grupy ludzi ktora nie siedzi w koszu.. gdyby siedzial to zapewne by jakos sie ten humor wbili.. ale nikogo do tego jakos nie ciagnie bo juz ma dosyc widokow samych krow w avatarkach, podpisach, wiadomosciach.. poprostu przesiakl board krowa i smierdzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler



Infinite - 'trafny' avatar




thx ^^
mi tez sie wlasnie tak zdaje

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Pancer: heh zmiekles z ta gotka. :E No w kazdym razie w pewnym wieku sie chyba z tego zupelnie wyrasta :>
Co do ciebie [ jakos nie pasuje mi wlasnie o tym pisac wlasnie tu, no ale powiedzmy psychoza tlumu] - nic do ciebie nie mam, ale potrafic sie przyznac czasem do bledu tez jest fajna zaleta

A co do reszty - imho przydalo by sie kazdemu prawie stad wiecej konsekwencji. Jedno mysla drugie mowia - to sie robi troche zenujace. Tak wzruszajaco sie wszyscy nagle pogodzili, ze w sumie mnie upewnili w tym.

Krowa? z tego tez sie wyrosnie :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
kostek, poprostu jakos humor teamu krowy jest dla mnie fajny i smieszny ( w pozytywnym znaczeniu) rowniez dla grupy ludzi ktora nie siedzi w koszu.. ogonie wszystkich ciagnie do kosza bo jest tam fajnie no i bardzo was lubimy a widokow samych krow w avatarkach, podpisach, wiadomosciach.. poprostu to jest to co board potrzebowal a krowa jest naszym Panem :* :* :* :* :*


__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

no i zrobiło się słodko, sympatycznie i wogóle

Saari od dłuższego czasu prezentujesz tu poglądy w stylu "jak mi się nie podoba to nikomu się nie podoba"... podobnie jest z Koszem... pomyśl że inni mogą być innego zdania...
zresztą, naliczyem tutaj 4 osoby które krytykują kłoty, a same się w to bawią na IRCu, i to coraz częściej... gdzie konsekwencja?
albo rybki albo akwarium

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

death: ale akcja ze kosz rozchodzi sie na inne fora i tam sie tak samo zachowuje nie tylko saari sie nie podoba...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

chyba jesteś w Koszu wyżej w hierarchii ode mnie bo ja o niczym takim nie wiem

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

nim krowa zawitala do kosza bylo to calkiem porzadne subforum ;p zafsze mozna bylo cos ciekawego wylowic (chocby jak omijac wurgaryzmy na boardzie;qq ), wiec nie ukrywam, ze do krowy miloscia nie palam, no ale zabronic tego nie moge :>
co do dnia wczorajszego... jak juz pisalem ponioslo mnie troche i smucilem z uporem godnym lepszej (mojej:> ) sprawy - bylo minelo
a mail z przeprosinami bardzo na miejscu imo

ps. apropo zalacznika, naprawde nie szukam tego na zlosc :> ino przypadkiem wpadlo mi lapki i nie moglem sie powtrzymac :>

Załącznik: krowa_squad.jpg
Załącznik został 92 razy przeglądany.

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

deathcrush: wybacz glanowi
Zostal opetany przez sily ciemnosc tzn Slonia i tera takie brednie pisze Musimy go spowrotem przekabacic na strone neutralna

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Luźny: ależ prosze bardzo. Wpadaj do kosza. Możesz przeciez zaozyc topic o czym sobie chcesz. Byle by nie było obraxliwe
Jak masz jakąś ciekawostke techniczn0-boardową (cos jak z tą cenzurą) to wpadaj. My sie nie izolujemy Nie zabraniamy także wchodzić do kosza.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:52.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions