Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Rozz von Rozzengarden i mit orga...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d
No tak, dla was widze ze to super zabawa. Chccecie udowodnic wasz wyzszosc ? Życze miłej zabawy. Jesli uwazacie ze jesteści dojżaliśi to wam jakos to nie wyszło.

No ja nie wiem kto teraz rozmowe zaczynał.
quote:

Chccecie nam pomoc dając dobre rady o php ? Znowu wam nie wyszło. Lepiej ponabijac sie z postów z forum prywatnego oraz wykozystywac dziury na stronie i wykozystywac to dla swoich płytkich zabaw zamiast pomoc je usunąć. No tak ja teraz bede dzieciak, bo ja pisze na ORGu którego wy tak wielce nielubicie.


Programowanie polega na tym żeby okreśone operacje szybciej wykonywać.
Więc wassi webmasterzy się nie popisali.
Troche siedziałem na orgu, i widziałem jakie tam lamerstwo jest.
quote:

Prośba do administratorów, prosze o usuniecie tego tematu wraz z innym gdzie tez zaczoł się podobny temat. Pokażcie mi że razor sie mylił a nie pokazujcie ze jednak po części mial racje.


Administrator już udzielił swego zdania na temat tego topicu.
Co do razora, Nea chyba napisał wsio.
quote:

Text pana administratora o tym, że powinien to skasowac ale nie skasuje bo mu sie podoba, chyba nie jest najlepszym świadectwem o nim.


Nie postępujesz mądrze skoro najpierw piszesz a potem myślisz.
quote:

btw. Skoro jestescie takimi chakerami to pewnie tez wiecie ze kod php jest troche stary i nie jest napisany przez nikogo z redaktorow.
No tak zapomnialem jestem a ORGa wiec pewnie sie nie znam, ale popatrzcie na swoje texty.


To go napiszcie od początku, przebudujcie, przebuggujcie. Cokolwiek, byleby nie miał dziur i szybciej się ładował.
quote:

Mam nadzieje ze administratorzy podejmą odpowiednie kroki, a text o tym ze specjalnie sie wlamiecie i podlozycie gola babe na orga to ja bym skasował bo to moze byc przez kogos wykozystane przy podobnym zdarzeniu.


Trzeba było załatać te dziurki.
quote:
Pozdrawiam
Sha

Ja nie musze.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 16:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Szakal: fakt, postnięcie tutaj tekstu Razora nie było zbyt dobrym posunięciem, ale "na gwałt" potrzebowałem dobrego (c) na 1337-tny post w temacie, a to wydało mi się w miarę śmieszne (to że redaktor naczelny nie ma kasy na zlot swojego serwisu). To był jednak 1 przypadek, więcej tekstów od was tutaj nie było publikowane, no chyba że się mylę.
Jeśli Rozz mnie przeprosi (w co szczerze wątpię) to ja będe gotowy przeproscić Razora. Imo Razor mógł napisać że nie podoba mu się że postnołem jego wypowiedź tutaj -> skutek tego był taki że wszyscy przyjeli to jako atak, natomiast raczej nikt nie zobaczył pod tą warstwą bluzg godnych dresa człowieka który może sie czuć "skrzywdzony" przez jakieś konkretną sytuację. Zdolność do wyrażania swoich myśli powinna być priorytetem tak dla redaktora naczelnego jak i admina (Rozz'a) tak wielkiego serwisu jakim jest ORG.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez SzakaL
ale postawcie sie w naszej sytuacji. Czy ktos z nas wchodzi, szuka dziur i jak ja znajdzie to pisze sie zaraz pochwlic kazdemu? Czy ktos pisze o waszych prywatnych sprawach? Bo ja nie widzialam.
Wiekszosc redakcji orga unika wchodzenia tu. Czy widzieliscie kiedykolwiek aby ktos z nas dawal tam wasze cytaty? Malo kto z nas tu wchodzi, powinniscie sie cieszyc.
Dajcie nam wszystkim najlepiej bany na cale podserwisy, board, my zrobimy to samo i eot. Ale czy o to chodzi?
Po jaki **** piszesz, Neaquan cytat o sytuacji finansowej Razora? Ulżyło ci jak to napisaleś?
W ten sposób to zadowalają się małe dzieci. Cieszy ich to że mogą sie w*******ić w czyjeś sprawy. Masz jakieś kompleksy?
Inaczej by sytuacja wyglądała gdyby Neaquan napisał w msg - nei publicznie na forum że znalazł tu i tu dziurę. Nikt by mu nie kazał naprawiać jej, ani nic. Ale zwykła informacja, to już duża pomoc. Jeden z userów znalazł błędy, powiedział - i nikt na nikogo nie bluzgał. Ani Brick ani Rozz.
Zależy ci aby roz*******ić całe nasze orgowe forum? Może sprawa znikających plików to też twoja sprawka?
To wasza sprawa co wy myślicie o nas, nienawidzicie nas, wyśmiewacie sie z nas, z naszej głupoty.
Ale co maja do rzeczy posty mniej inteligentnych osób na naszym boardzie (Graal Max)? Niekażdy jest mastahem we wszystkim. A jak ty miales pierwszy raz komputer to napewno tez nie bardzo wiedziales co i jak. A od tego jest forum aby pomoc innym ludziom? Nie? Macie o wiele mniej userow, a na wiekszosci subfor sie nic nie dzieje. Tu jest poprostu pusto.
To nie twoja sprawa jakich mamy userow, jaka redakcje, jakich adminow. Brick robi naprawde duzo, i kazdemu sie zdarza popelniac bledy, tym bardziej ze php tez nie jest bezbledne. Wszedzie sie znajda jakies dziury. ALe wykorzystywanie ich po to aby sobie poczytac, opublikowac i sie z nich wysmiewac? To lekka przesada. To czemu nie opublikowaliscie tego w jakims newsie na glownej stronie kazdego podserwisow? Kazdy by sobie przeczytal...



idz na kurs czytania ze zrozumieniem.
wiekoszsc z nas napisala ze na orga NIE WCHODZI, NIE OBCHODZI CO ROBICIE NA NIM, JAKI MACIE TAM BURDEL, CO TAM ROBICIE ITP. POPROSTU NAS TO NIE INTERESUJE... [sorki za duze litery.. ale moze masz za mala rozdzielczosc i nie widzisz tego wszystkiego w postach powyzej]. nie wiem tez czy przeklejacie nasze teksty na wasze forum bo tam NIE WCHODZE! nie obchodzi mnie to co tam sie dzieje... proste...

my tez mamy niektorych userow spoza orbity ziemskiej ale to przeciez normalne na forum.. ale widziales zeby ktorys z nas wchodzil do was na forum i bluzgal ze jestescie wszyscy naraz pojebani itp? bo z tego co pamietam to nie..

na twoim miejscu juz bym sobie podarowal.. nie przekonasz nas do swoich racji.. zaatakowaliscie a my tylko odpowiadamy.. i to do tego na naszym podworku, nie robimy burdy u was.

co do bledow u nas.. tez byly zakladane tematy ze w taki to a taki sposob mozna ro****** nasze forum.. nei w prywatnej wiadomosci.. ogolnie dostepne tematy

radze po raz drugi: zastanow sie, dowiedz sie wiecej na temat rzeczy o jakiej siem wypowiadasz i potem dopiero pisz. bo narazie to NIC o nas nie wiesz, a jezdzisz po nas jak chcesz. (znaczy powoli zaczynasz )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SzakaL
www.q3arena.gry.wp.pl



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: nieznana

Ale to wy zaczeliscie. Nie jest tak?
Pentium wstawil sobie podpis, nie liczac sie z tym ze userzy z mniejsza rozdzielczoscia maja nieco utrudnione przegladanie forum. Rozz zmiel mu, ale czy wstawil tam cos obrazliwego? Nie, widzialam to, i nic takiego tam nie bylo.
Cytat z posta Razora byl naprawde nie namiejcu. Mogles pochwalic sie czyms co nie narusza czyjejs prywatnosci, w tym przypadku Razora.
Do zadnej klotni by nie doszlo jak bys przeczytal i zachowal dla siebie, a smieszne to wcale nie bylo. Smieszne to mi sie wydaje twoje zachowanie wzgledem nas, i wysmiewanie sie tutaj.
Czy cos by ci sie stalo jakbys napisal do Bricka gdzie znalazles blad? Naprawil by to. Zrozum ze nikt nie jest idealny i kazdy ma prawo popelnic jakis blad.
A to grozenie 'zabezpieczcie serwis'... Czy zle by bylo, czy urazilo by sie to jak bys przez chwile nie byl zlosliwy, i powiedzial nam gdzie ta dziura?
Brick tez nie spedza 24h przy tym oskryptowaniu, a 1 administrator na caly ogromny serwis... Czy tak ciezko to by bylo? Ulzylo by ci jakbys rozwalil caly nasz board? Pokasowal wszystko, zniszczyl?

Edit: Ok, kur'wa - juz to nie wchodze, nie pisze, niechce miec z wami nic wspolnego!!! Skasujcie mi konto i prosze o bana.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SzakaL Znajdź więcej post'ów przez  SzakaL Dodaj SzakaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SzakaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DamnDog
/-:



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: srodek

i dalej brniecie w to gowno!
z jednej strony mowicie ze jestescie cacy i jest ok, a z drugiej nadaj najezdzacie na uzytkownikow i redaktorow orga. nie wiem jak wy rozumujecie ale pojac tego za chiny ludowe nie moge!
wasze odpowiedzi sa obrazliwe i wcale nie staracie sie zalagodzic sytuacji.

glan: w mniejszej rozdzielczosci jak juz literki sa wieksze... (sprawdz)
nie wiem czemu ciagle mowicie wszyscy WY na rozza czy razora?!?! mozesz mi to wytlumaczyc bo to kolejna zagadka jak dla mnie.

__________________
sad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DamnDog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DamnDog Znajdź więcej post'ów przez  DamnDog Dodaj DamnDog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DamnDog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Talking

Sytuacja very smieszna, a osmiesza sie wiadomo kto. Nie spodziewalem sie takiego zachowania po Razorze zwlaszcza. Very sad...

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Shadow3d
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

NeaQuan czy moge cie prosić zebyś wysłał błedy które znalazłeś w php do bricka ? bezposrenio do niego, będe bardzo wdzięczny.

Do [FPP]bizonek: mam do ciebie małe pytanie, czy jestes w stanie napisac skrypty dla takiej strony jak org, oprte o Smarty2.5, Klasy oraz sesje ? Z pełną administracją poprzez www ? Jeśli nie to prosze nie pisz, jeslu umiesz to skontaktuj sie znami to napiszesz skrypty dla nasz za słowo dziękuje i uznanie urzytkowników.

"To go napiszcie od początku, przebudujcie, przebuggujcie. Cokolwiek, byleby nie miał dziur i szybciej się ładował."

Co do tego textu: "Programowanie polega na tym żeby okreśone operacje szybciej wykonywać." to chyba tym zajmuje się optymalizacja a nie programowanie.

Powiedz mi czy ja cie jakos obrazam ?
"Troche siedziałem na orgu, i widziałem jakie tam lamerstwo jest."



Z tego co widze jakiekolwiek dalsze moje posty będą tylko urzywane zeby nadal "wieszać na mnie psy", wiec chyba zrezygnuje z koljenych postów w tym temacie. Życze miłego wieczoru

Pozdrawiam
Sha

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 16:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

quote:
Napisane oryginalnie przez SzakaL
Ale to wy zaczeliscie. Nie jest tak?[/i]

Nie tak nie jest. Zaczoł pan Rozz przeczytaj pierwszy mój post, wszystko tam jest napisane. Sytuacja z Pentiumem była taka, że tak insmac jak i ja mu pojechaliśmy bo zrobił źle, ale to jest ZUPEŁNIE INNA BAJKA. Trudno mi jest zachować to dla siebie, jak Rozz zmienił mi sygne na [ ponownie patrz 1. post ]...

edit: shadow: ja poza smartami umiem to wszystko zrobić, zamiast smartów kożystam z autorskiego systemu kompilowania template'ów (idea by Milka verdigo.pl).

edit2: shadow: po tym wszystkim mam wam pomagać? Czy ja wyglądam jak kurwa Caritas Polska?

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie czaje idei...
Uwaga, uwaga! Jestem dysortografem. Mozecie sie czepiac do moich bledow, wiem, ze je popelniam, i nic mnie nie usprawiedliwia. Zeby napisac mature musze sie nauczyc poprawnie pisac, i nie ma zadnych przepisow, ktore by mnie z tego zwalnialy (dokladnie mowiac sa, moge popelnic bledow ile wlezie, mam przedluzony czas itp, ale tutaj chodzi, ze nie chce siebie zwalniac z tego). Nie chce byc traktowany jak tluk, i idiota totalny, wiec informuje wszystkich 'dyslektykow', zeby sie tym nie zaslaniali... ( ORG.pl <--- Ich tam chyba jest duzo? )
Nie czaje idei...
Idac dalej rownie nie rozumiem po co neaquan zostal podciagniety do calego fpp.pl. Raczej to byl pretekst do jakies smiesznej wojny. Wole pozostac outsiderem, ale sluze pomoca wrazie czegos...
Nie czaje idei...
Skoro jestescie tacy 31337 czemu nie zignorowaliscie Jelonka?
Nie czaje idei...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 16:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

OK, moje ostatnie reply w tym temacie.

quote:
Do [FPP]bizonek: mam do ciebie małe pytanie, czy jestes w stanie napisac skrypty dla takiej strony jak org, oprte o Smarty2.5, Klasy oraz sesje ? Z pełną administracją poprzez www ? Jeśli nie to prosze nie pisz, jeslu umiesz to skontaktuj sie znami to napiszesz skrypty dla nasz za słowo dziękuje i uznanie urzytkowników.


Jestes zalosny po prostu - twoj post to wyzwanie w stylu "jestes cwaniak to napisz sam" - uwierz mi na slowo, wielu na tym boardzie jest doskonalych programistow, ktorzy pisali juz nie takie serwisy jak ORG, a dla mnie osobiscie jako kodera opieranie sie o Smarty nie jest wcale zadna trudnoscia, wrecz ulatwieniem sobie zadania (zeby nie pisac swojego parsera szablonow). Jasne, napisalbym wam caly silnik. Elastyczny i skalowalny, modulowy. Ale po co? W zamian za wasze bluzgi? Buehehe. Chyba nie mowisz powaznie.

quote:
Ale to wy zaczeliscie. Nie jest tak?


Nie, nie jest. Zaczal pan Rozz, ktory zbluzgal calkiem niedawno mnie i pare innych osob z boarda, mnie za osmielanie sie proponowania zmian na ORG'u, reszte za krytykowanie niektorych userow ORG'a za nieumiejetnosc obslugiwania prostego programu z wbudowanym helpem.


quote:
Co do tego textu: "Programowanie polega na tym żeby okreśone operacje szybciej wykonywać." to chyba tym zajmuje się optymalizacja a nie programowanie.


Czy ty w ogole wiesz co to jest PHP? Zamiast dodawac nowy kod html recznie mozesz to zrobic jednym kliknieciem w link, oto dlaczego mowiac w wielkim skrocie szybciej wykonujesz okreslone operacje.

quote:

z jednej strony mowicie ze jestescie cacy i jest ok, a z drugiej nadaj najezdzacie na uzytkownikow i redaktorow orga. nie wiem jak wy rozumujecie ale pojac tego za chiny ludowe nie moge!


A ja nie rozumiem, jak mozna nie umiec czytac ze zrozumieniem. Tego chyba ucza w szkole podstawowej. Chyba.


P.S.

Pisalem z perspektywy programisty. Staram sie nie wciagac w ta wojne, ale nie bede tolerowal obrazania mnie, co juz jeden redaktor ORG'a uczynil i to niejednokrotnie. Z mojej strony EOT. Peace out

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 17:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez DamnDog
i dalej brniecie w to gowno!
z jednej strony mowicie ze jestescie cacy i jest ok, a z drugiej nadaj najezdzacie na uzytkownikow i redaktorow orga. nie wiem jak wy rozumujecie ale pojac tego za chiny ludowe nie moge!
wasze odpowiedzi sa obrazliwe i wcale nie staracie sie zalagodzic sytuacji.

glan: w mniejszej rozdzielczosci jak juz literki sa wieksze... (sprawdz)
nie wiem czemu ciagle mowicie wszyscy WY na rozza czy razora?!?! mozesz mi to wytlumaczyc bo to kolejna zagadka jak dla mnie.



ad1. a czy ty jak zostalbys pobity na ulicy to poszedlbys do danej osoby, przeprosil ze jestes powodem zeby cie uderzyla? nie bedziemy lagodzic sytuacji z naszej strony, skoro to my zostalismy zaatakowani.

ad2. sorki moj blad, chodzilo mi oczywiscie o mniejsze piksele czyli wieksza rozdzielczosc...

ad3. mowimy wy do osob ktore tutaj sie wypowiadaja i maja cos wspolnego z orgiem, o spolecznosci orga mowimy poprostu spolecznosc orga


quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d

Co do tego textu: "Programowanie polega na tym żeby okreśone operacje szybciej wykonywać." to chyba tym zajmuje się optymalizacja a nie programowanie.



blad. na tym polega programowanie.

quote:
Napisane oryginalnie przez Szakal
Czy cos by ci sie stalo jakbys napisal do Bricka gdzie znalazles blad? Naprawil by to. Zrozum ze nikt nie jest idealny i kazdy ma prawo popelnic jakis blad.


przeciez pisal ze sa dziury, ale zostal za to opierdzielany i splawiany.... poraz n-ty zostalo to napisane w tym topicu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez Shadow3d
Do [FPP]bizonek: mam do ciebie małe pytanie, czy jestes w stanie napisac skrypty dla takiej strony jak org, oprte o Smarty2.5, Klasy oraz sesje ? Z pełną administracją poprzez www ? Jeśli nie to prosze nie pisz, jeslu umiesz to skontaktuj sie znami to napiszesz skrypty dla nasz za słowo dziękuje i uznanie urzytkowników.


Jak mi zapłacisz sowicie to napisze ci to nawet w Pascalu.
Albo nawet w Kodzie Maszynowym

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SiD|pro
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to wszystko nie jest smieszne - to jest żałosne !
mi to już wszystko zwisa powiem tylko że jako redaktor ORG'a (tak jestem z tego dumny w przeciwintwie do tego ze jestem stałym bywalcem kanalu #fpp.pl gdy nie mam bana) nie moge zrozumiec waszej agresywnej postawy wobec innego serwisu - nie wiem czy jestescie smieszni - bynajminej nie dla mnie, mi to zwisa ale zwróccie uwage na to, że obrażacie publicznie innych i tego nie zaczoł napewno nikt z orga. Po dłużeszej rozmowie z NeaQuanem doszedłem do wniosku, że nie lubicie orga dlatego, że jest lepszy i dlatego że jest popularniejszy - tak to jest jak sie cały dzień myśli nad znalezieniem jakiejś dziury niżeli znaleźć nową krew. Wychodzicie z założnia, że wiekszość użytkowników jest w przedziale 11-15 lat :| wcale tak nie jest, jedynie czytacie posty ludzi którzy są młodzi jeszcze i nie wiedzą wszystkiego dlatego pytają o różne rzeczy - my im odpowiadamy w przeciwienstwie do was.
ORG mimo iż skupia uwage tylko i wyłącznie Q3 jest odwiedzany o wiele częściej niz fpp.pl, czemu ? sami spróbujcie se odpowiedzieć ...
Czemu w ogólnej dyskusji nie ma wielu tematów tak jak u was? hmm może dlatego, że na ORGu są ludzie którzy potrafią coś wiecej niż hihyśmiechy za plecami innych. Kiedy zaczynałem swoją kariere z dostępem do internetu (jeszcze na modemie) nie byłem w stanie grac, więc czytałem dużo byłem obiektywny - niestety teraz społeczność fpp.pl brzydko kojarzy mi sie ze starymi marudzącymi sierotami które mówia jakie to gówno sie roszrzerza dziś.
BrickBazooka nie napisał php do orga - sam też dopiero sie uczy (człowiek sie uczy całe życie a neaQuan wchłania wszystkie rozumy po przeczytaniu 2 książek), dokonuje wszelkich starań do tego aby org działal poprawnie i nie jest uprzedzony do WAS jako społeczności ani jako indywidualnych osób. Więc nie wierze że nie wysłuchał opinni innych.
I tak tylko nieliczni aktywni userzy (a raczej admini i moderatorzy bo userów dużo tu nie ma aktywnych) przczytają ten post. Mam nadzieje, że słowa te do was przemówia a nie quot'niecie je i nie zaczniecie sie polewac - zachowajcie to dla siebie i zacznijcie uczestniczac w dyskusji jak przystało na dla dziecka powyżej lat 11

ps. jestem dyslektykiem, nazywam się Paweł Majczyk, mieszkam we Wrocławiu na ul. Budziszyńskiej. Nie lubie bójek i debili. Dzięki orgowi mogłem uczestniczyć w paru nockach i spotkać interesujących ludzi których notorycznie obrażacie. MY przynajmniej nie śmiejemy sie zarazem publicznie jak i za waszymi plecami (to jak wystawienie plakatu na scianie własnej twierdzy)
Zamiast myśleć jakby tu pojechać ludzi zastanówcie sie jak by ich przyciągnąć!

Edytowane przez dnia 08-11-2003 o godz. 17:29

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 17:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez SiD|pro
[ciach]


nie bede quotowal.. napisze tylko ze twoj post wprawil mnie w tak zajebisty nastroj ze spadlem z krzesla. czlowieku udaj sie teraz na sam poczatek tego tematu, przeczytaj pierwszego posta i zrozum go. pozniej przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz siem zastanow czy dobrze go zrozumiales. jesli nie to przeczytaj jeszcze tyle razy az bedziesz pewien..

widziales jakas agresywna zagrywke, wyjazd z bluzgami itp na forum orga? bo ja nie.. jesli tak to zapodaj przyklad...

org jest lepszy? popularniejszy? slysze ta opinie pierwszy raz.. moze w swiatku q3.. ale nie napewno w innych.. moj stosunek do orga: niech sobie istnieje, mnie to nie obchodzi, niech czytaja go ludzie itp. napewno jest pomocny w jakichs tam sprawach. ale zebym go od razu nienawidzil? nie.. ja nienawidze polglowkow ktorzy atakuja moich znajomych i mnie bo poprostu tak lubia.

co do twojego ps... urzekla mnie twoja historia... naprawde.. siem rozplakalem...

a z calego posta lalem ze smiechu... teorie z palca wyssane. zastanow sie lepiej nad soba.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

quote:
Napisane oryginalnie przez SiD|pro
(...)ale zwróccie uwage na to, że obrażacie publicznie innych i tego nie zaczoł napewno nikt z orga.


--- w tym momencie trochę się zdenerwowałem, nie lubię się powtarzać, ale na życzenie zacznę się powtarzać, tylko już nie tak grzecznie ---
JAK TO ***** NIE Z ORGA?! A moja sygna [ same as szakal - przeczytaj pacanie pierwszy post ] to nie jest rozpoczęcie? Może jeszcze wymyśliłem to że Rozz mnie zbanował, to że mi groził, może to ja napisałem te posty zamiast Razora? No ***** tak trudno to pojąć?
quote:
Po dłużeszej rozmowie z NeaQuanem doszedłem do wniosku, że nie lubicie orga dlatego, że jest lepszy i dlatego że jest popularniejszy - tak to jest jak sie cały dzień myśli nad znalezieniem jakiejś dziury niżeli znaleźć nową krew.

Sory, ale po jakiej ROZMOWIE? Gdzie, kiedy? Dłuższą rozmowę chyba bym zapamiętał. Wklej loga jak możesz
quote:

Wychodzicie z założnia, że wiekszość użytkowników jest w przedziale 11-15 lat :| wcale tak nie jest, jedynie czytacie posty ludzi którzy są młodzi jeszcze i nie wiedzą wszystkiego dlatego pytają o różne rzeczy


Aha, to te wszystkie badania internetu wykonywane przez różne niezależne instytucje w tym momencie biorą w łep, bo nagle olśniony SiD odrkył że wcale tak nie jest, pogratulować tylko.
quote:
my im odpowiadamy w przeciwienstwie do was.

My ich kierujemy do FAQ, rozmowa o tym już była przyokazji poprzedniej 'awantury', nie widzę sensu w ponownym roztrząsaniu tego tematu.
quote:
ORG mimo iż skupia uwage tylko i wyłącznie Q3 jest odwiedzany o wiele częściej niz fpp.pl, czemu ? sami spróbujcie se odpowiedzieć ...

Sicret Service upadł bo CD Action się lepiej sprzedawało, czy to znaczy że SS był gorszy?
quote:
Czemu w ogólnej dyskusji nie ma wielu tematów tak jak u was? hmm może dlatego, że na ORGu są ludzie którzy potrafią coś wiecej niż hihyśmiechy za plecami innych.

Bo u nas nie ma tylu lam które zakładają takie topici jak:
- nie działa mi klawiatura, co mam zrobić?
- zainstalowałem sobie win 2003 server i quake mi skacze, co mam zrobić?
- znalazłem fajny program ale nie umiem go obsługiwać.
...
quote:
BrickBazooka nie napisał php do orga - sam też dopiero sie uczy (człowiek sie uczy całe życie a neaQuan wchłania wszystkie rozumy po przeczytaniu 2 książek),

Fajne powiedzonko, tylko nie adekwantne. Po pierwsze ja nie przeczytałem 2 książek o php, podstaw nauczyłem się na własną rękę, a teraz mam swoją biblię "PHP4. Zaawansowane programowanie" (polecam). Jeżeli Bricku chce się całe życie uczyć php to GL.
quote:
dokonuje wszelkich starań do tego aby org działal poprawnie i nie jest uprzedzony do WAS jako społeczności ani jako indywidualnych osób. Więc nie wierze że nie wysłuchał opinni innych.

Ja o tym wiem, chwała mu za to. Na wasze nieszczęście jest u was wiele osób które piszą posty w poczuciu że muszą go bronić (o takie posty jak ten), to my na nie odpowiadamy. Ja do Bricka nic osobistego nie mam (patrz mój ostatni post na orgu, jeśli ciągle tam jest).
quote:
I tak tylko nieliczni aktywni userzy (a raczej admini i moderatorzy bo userów dużo tu nie ma aktywnych) Mam nadzieje, że słowa te do was przemówia a nie quot'niecie je i nie zaczniecie sie polewac - zachowajcie to dla siebie i zacznijcie uczestniczac w dyskusji jak przystało na dla dziecka powyżej lat 11

Przykro mi bardzo, ale twój STEK BZDUR wcale do mnie nie przemawia, wymyśl coś lepszego
quote:
ps. jestem dyslektykiem, nazywam się Paweł Majczyk, mieszkam we Erocławiu na ul. Budziszyńskiej.

Ja też jestem dyslektykem, ale mature będę pisał bez 'żołtych papierów' ponieważ chcę być postrzegany jako [ patrz post AnouaaR'a ].
quote:
Nie lubie bójek i debili.

Oj to ty sie musisz nielubić
quote:
Dzięki orgowi mogłem uczestniczyć w paru nockach i spotkać interesujących ludzi których notorycznie obrażacie.

A co to wnosi do tematu?
quote:
MY przynajmniej nie śmiejemy sie zarazem publicznie jak i za waszymi plecami (to jak wystawienie plakatu na scianie własnej twierdzy)

Jakbym nie czytał Forum dla Redakcji, to może bym uwierzył...
quote:
Zamiast myśleć jakby tu pojechać ludzi zastanówcie sie jak by ich przyciągnąć!

Trele morele, dzięki za rade...

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez SiD|pro

ORG mimo iż skupia uwage tylko i wyłącznie Q3 jest odwiedzany o wiele częściej niz fpp.pl

grubo sie mylisz....

fpp.pl jest wiele razy wiecej odiwedzane niz org

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SzakaL
www.q3arena.gry.wp.pl



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: nieznana

a skad wiesz jaka odwiedzalnosc ma org? moze i statystyki zhakowane zostaly?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SzakaL Znajdź więcej post'ów przez  SzakaL Dodaj SzakaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SzakaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yaboll
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zadajcie sobie pytanie co wam da taka przepychanka slowna??
Skoro w iraku potrafili sie tluc o piasek to moze my zaczniemy walczyc o wyzszosc kodu php?? zreszta i tak traktuje php jak moja siosta: "pearl dla lenichow".

Zapewne i macie bardziej dopracowany swoj kod, zapewne jestescie bardziej seciurity bo bazujecie na sesjach i nie chce mi sie sprawdzac czym tam jeszcze. Na proceduralnym łorgu poprstu tego nie ma i ludzie zdaja sobie z tego sprawe, ale to wcale nie powinno byc powodem do waszej dumy (moze troszeczke ) ani do kolejnej wojny miedzyredakcyjnej.

Po co takie przepychanki.
Rozz i Razor zachowali sie nieladnie ale nawet oni maja ogranicznony limit stoickiej wstrzemiezliwosci nerwowej.
Czasami lazilem po tematach w ktorych wypowiadal sie NeaQuan i jego uwagi czasami nawet konstruktywne byly stawiane w sposob niezdrowej, ironicznej satysfakcji ktora czerpie z swojej wszechstronnej wiedzy z zagadnien programistyczno-bazodanowych. Jesli znalazl jakis blad uwypuklal go ukazujac swoja wyzszosc i wygladalo to jakby szukal zaczepki.
Moze i chlop ma taki styl, moze robil to celowo szukajac pretekstu do pojedynku na wiedze, ktorej zreszta mu nikt nie uszczuplal.

Dajcie sobie chlopaki po siekierce i robcie swoje.

PS. nie oczekuje kontrargumentow bo i tak bede je w stanie przeczytac dopiero w srode

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 23:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hehz...straszne...
fpp.pl jest zadziej odwiedzane ..
tragedia...ide sie pochalastac... :/ fajnie macie
tylko co z tego?

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Yaboll: ja sobie pozwole tylko wtrącić odnośnie tego perla dla leniuchów (tak chyba miało być? ). Cytat z książki:

PHP zostało zaprojektowane specjalnie dla Internetu, dlatego posiada przewagę nad Perlem w tej dziedzinie, ponieważ Perl został zaprojektowany dla wielu różnych zastosowań. Format i składnia Perla moze spowodować, że skrypt w Perlu będzie trudny do zrozumienia jakiś czas po napisaniu, gdy pojawi się potrzeba dokonania poprawek.

Ponieważ Perl istnieje już od jakiegoś czasu (został zaimplementowany na początku lat osiemdziesiątych), urósł w złożną strukturę dodatków i rozszerzeń, która po prostu jest zbyt skomplikowana. PHP posiada mniej skomplikowaną składnię, nie tracąc przy tym swojej elastyczności. PHP łatwiej jest zintegrować z istniejącym kodem w HTML-u, ponadto udostępnia on możliwości podobne do Perla, ale z o wiele większą dozą elegancji.


Jaki ja jestem elegancki

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 01:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

i przycichlo... wiec EOT, panowie pogodzic siem na boku i na przyszlosc nie prac swoich brudow publicznie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 02:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:04.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions