Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > hehe tia
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
painkilaz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: miasto nie wieś

hehe tia

Gr8 daj spokuj z tym 'hiphłopem" tacy to tylko potrafią nażekać jak to jest zle im i wogule hociaż ubierają się w portałki za 300 zeta bluzeczki za drugie tyle ale im jest zle i muszą to wyrazić .
Każda nastepna płyta to to samo (nadal jest im zle hociaż zarobili już od pyty kasy). Raz zsampluja kilka beatów (no właśnie sami nie nagrają tylko od innych ciągną) i puzniej ciągle wpieprzają go do swoich rymowanek....
A tak wogule to po co ja to pisze hmm....
eee... nic tam

P.s soz jeżeli kogoś przypadkiem obraziłem

P.s 2 o **** właśnie skasowałem UT o ja biedny co ja teraz będe robił

__________________
Ta fajnie teraz to ja jestem the most facking idiot bo nie lubie jednego gatunku muzycznego i mam własne zdanie
Aaaaa i do zobaczenia na servach gdzieś tak za 20 lat... Ludzie nie miejcie własnego zdania bo zaraz was zgnoją i zaczną słać virusy... I tak się kończy przygoda z Urban Terror Papa wszystkim fajnie się grało. Sorx wszystkim których obraziłem ale taki jestem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil painkilaz Znajdź więcej post'ów przez  painkilaz Dodaj painkilaz do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
painkilaz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: miasto nie wieś

o Qwa

O ***** ale narobiłem da rade jakoś to skasować ?
HELPPP!!!!!

__________________
Ta fajnie teraz to ja jestem the most facking idiot bo nie lubie jednego gatunku muzycznego i mam własne zdanie
Aaaaa i do zobaczenia na servach gdzieś tak za 20 lat... Ludzie nie miejcie własnego zdania bo zaraz was zgnoją i zaczną słać virusy... I tak się kończy przygoda z Urban Terror Papa wszystkim fajnie się grało. Sorx wszystkim których obraziłem ale taki jestem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil painkilaz Znajdź więcej post'ów przez  painkilaz Dodaj painkilaz do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

prawde prawisz towarzyszu!

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

skasowac nei da rady , chyba ze MaJeS bedzie mial czas
Mozemy podyskutowac o konkretnych sprawach zwiazanych z UT jak na przyklad wplyw muzyki na styl gry

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
painkilaz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: miasto nie wieś

Talking aaaaa

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek

Mozemy podyskutowac o konkretnych sprawach zwiazanych z UT jak na przyklad wplyw muzyki na styl gry



Aaaa to już psychologia zawansowana to ja wysiadam...

__________________
Ta fajnie teraz to ja jestem the most facking idiot bo nie lubie jednego gatunku muzycznego i mam własne zdanie
Aaaaa i do zobaczenia na servach gdzieś tak za 20 lat... Ludzie nie miejcie własnego zdania bo zaraz was zgnoją i zaczną słać virusy... I tak się kończy przygoda z Urban Terror Papa wszystkim fajnie się grało. Sorx wszystkim których obraziłem ale taki jestem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil painkilaz Znajdź więcej post'ów przez  painkilaz Dodaj painkilaz do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

Jak sie nasłucham gównianego hh to mi sie żygać chce brzuch mnie boli i nie moge grać.Oto cały wpływ!

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [JP]Shadow
Jak sie nasłucham gównianego hh to mi sie żygać chce brzuch mnie boli i nie moge grać.Oto cały wpływ!

kolejny fan, o jak slodko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 01:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post muzyka

a czego wy k.... sluchacie moze pogadamy o waszej wspanialej muzyce jaka to metal a moze pop hehe jak nie znacie sie na hiphopie to przynajmniej nie mowcie nic o nim

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

Trambaramba.Tu masaz mniej więcej znany tekst z większości bubkowatych utworów :

Ooo mam biede w rodzinie oooo.
Ale ne jest tak źle puki hip hop jest ..ooooo.
To som moje rytmy moje rytmy i muj hiphop ... oooooo.
Ooooo mam biede w rodzinie oooo.

3x

no i w sumie jeden kawałek to tyle.*******om to samo przez 3 min i tyle.I to jeszcze nie umiejom śpiewać nie majom talentu itp

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
painkilaz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: miasto nie wieś

Prawda shadow prawda

Nieno ostatni to się troche pozmieniało teraz to jest:zioło mam jestem cool , kasy nie mam jestem cool , na świecie jes zle i wogule , ale ja świat to naprawie tylko pierw sie zjaram , a tak wogule to z kolegami z szarego osiedla pujdziemy się zjarać , a potem to skoczymy na browca no i mamy sens prawie każdej pisenki (?) hh
Zgodze się rock to wspaniała muzyka nie jest przedewszystkim taka monotonna karzdy text jest o czym innym nie ma sztampowych oklepanych na wszystkie strony tematów piosenek a przedewszystkim jest muzą "żywą" tzn. graną z instrumentów a nie samplowaną.
Do grania Roca albo metalu ( albo jakieja kolwiek pochodnej ) potrzebne są wg. mnie większe umiejętności niż do mixowania ( skreczowania czy jak zwał tak zwał ).
Tak czy inaczej nikt na świecie nie przekona mnie do tego abym słuchał dłużej niż przez 5 min. HH. To tyle nara.

__________________
Ta fajnie teraz to ja jestem the most facking idiot bo nie lubie jednego gatunku muzycznego i mam własne zdanie
Aaaaa i do zobaczenia na servach gdzieś tak za 20 lat... Ludzie nie miejcie własnego zdania bo zaraz was zgnoją i zaczną słać virusy... I tak się kończy przygoda z Urban Terror Papa wszystkim fajnie się grało. Sorx wszystkim których obraziłem ale taki jestem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil painkilaz Znajdź więcej post'ów przez  painkilaz Dodaj painkilaz do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

gwsffs

teraz jest zupelnie inaczej hiphop sie wiele rozwinal ale do was na wies to nie dochodzi dlatego sluchacie pedalow i nie macie zadnego pojecia o muzyce

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

Karpone nie oceniaj ludzi po mieście z którego pochodzom bo sie jeszcze na tym tak przejedziesz że będziesz żałował.A ten mój post napisałem po przeczytaniu twojego i usłyszeniu jakiegoś małego dupka kutry podskakiwał machał łapom i coś tam bełkotał i jego rapie itp.Z czego chyba żaden z tych hipeh henów nie umie na niczym grac po prostu denne bestalencia z blokowisk!

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez [JP]Shadow
Karpone nie oceniaj ludzi po mieście z którego pochodzom bo sie jeszcze na tym tak przejedziesz że będziesz żałował.A ten mój post napisałem po przeczytaniu twojego i usłyszeniu jakiegoś małego dupka kutry podskakiwał machał łapom i coś tam bełkotał i jego rapie itp.Z czego chyba żaden z tych hipeh henów nie umie na niczym grac po prostu denne bestalencia z blokowisk!


Panowie beż kłótni qfa ... i oby więcej takich topicków ehhehehe :p

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: gwsffs

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
teraz jest zupelnie inaczej hiphop sie wiele rozwinal ale do was na wies to nie dochodzi dlatego sluchacie pedalow i nie macie zadnego pojecia o muzyce


rozwinal bo dodali do swojego repertuaru 10 nowych wyrazow
po za tym to skad wiesz kto mieszka na wsi?

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2002 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

I am

Ja sie znam na hiphopie jak mało kto
Mam qmpla który nawala jak dzikusjest zaje****y, podziemie rox.
nagrywa w podziemiu a w skrócie D.S.P.F(domowe studio podziemnej fascynacji)
Jest na serio ql i niewali w qłko że jest bieda, że idzie ulicą itp. on śpiewa o wszystkim, np. o koncertach i na serio za****te kawałki
I niezarabia na tym nic, w końcu jest to nielegal
A jak macie do mnnie wąty jakieś że nieznam się na hh to niech wyjedzie ze mną na fristajlumam 1 kawałek i sam robiłem podkład(ten gościu o którym mówie to OBE z PLB on sam robi sample w fast trackeru 3.0-najnowsza wersja).
www.plb.prv.pl sorry za reklame ale warto tam zajżeć.

kto chce fristajlu??
Capone podziemia słuchasz czy legalu??polskie-angielski??


Zapomniałem nappisać o najlepszym człowieku który żyje w fasttrackeru-najlepsze podkłady są jego ,KLIMEK!!!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2002 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

dj. plastus tez jest dobry? do naszej szkoly sprowadzili takiego goscia od hh na impreze...
jak tego sluchalem to myslalem ze *******ne w kalendarz...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2002 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Smile hiphop

słucham polskiego francuskiego i amerykancow ,
z polskiego to tylko warszawski hiphop i tylko jego mała czesc ,
lubie hardcore , sam tez z jednym typem nagrywam mamy juz 3 numery i idziemy dalej do przodu i nie nawijamy w kolko o tym samym tylko o roznych rzeczach

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2002 07:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[JP]Shadow
***uwka i tyle



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Nowy Targ

...

__________________
Yo yo all!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2002 07:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [JP]Shadow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [JP]Shadow Znajdź więcej post'ów przez  [JP]Shadow Dodaj [JP]Shadow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [JP]Shadow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Cool Niom...

Capone, ja bym ci przesłał swój kawałek, tylko że niewiem jak zgrać na mp3 z plikoof .vip-zajmuje to 150 mega..
Jak możesz to podaj jakliś programik żeby skonwertować pliki
I jak chcesz to ci prześle pare kawałków tego PLB- wydali wczoraj nową płytkql na serio-oni spiewają tylko o realiach i nie wkółko o tym samym
A tak wogle to mam złamaną prawą ręke i se nie;pogram...przez jakiś czas[83]

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2002 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post program

nie znam zadnego takiego programu ja mam swoje kawalki na tasmach i tez ich nie umiem nigdzie przemiescic

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

he...?

Siema...

ehh ile nietolerancyjnych ludzi, zarowno hip hop jak i inne rodzaje muzy znajda swoich sluchaczy i nie trzeba sie na nich od razu wyzywac... i hip hop jest spoko, i klasycznej mozna sobie posluchac... i rocka... Grechuty sie spoko slucha.. mysle ze jedyna nic nie warta muzyka jest disco polo i tu sie wszyscy zgodza, gdyby inne rodzaje muzyki bylyby takie denne napewno nie mialyby wielu tak wartosciowych sluchaczy ktorych zna...

A co do hip hopu to przyznam ze postawa ELO! Ziomek.. jest smieszna, warszawska i wogole, jednak w hip hopie powstaja nowe prady, tematy itp... mozna nawijac non stop o tym samym ale to chyba bez sensu, chociaz lubie hh rzeczywiscie niedobrze mi sie robi gdy poraz kolejny slysze *******ic policje, jaram jaram itp. mysle ze teraz ludzie robiacy hip hop powinni szukac nowych kierunkow, wiadomo multum malolatow ktorzy mowia na siebie SKEJCI (chociaz jest to nazwa subkultury ludzi jezdzacych na desce rolkach) chodzacy do gimnazjim jesli zaczyna bawic sie w hip hop rymuje beznadziejnie do beznadziejnego bitu nie dopasowanego do sampli, ale oni wszyscy na pewno sie w koncu wyrobia, pozatym hip hop ma bardzo szeroka tematyke dzieki czemu kazdy znajdzie cos dla siebie, czesto ludzie trafiaja nie na swoja tematyke i zrazaja sie do hip hopu, lub slysza slabych mc i maja pojecie od razu o calej kulturze, to tak jakby posluchac Pink Floydow, ktorzy by sie nie spodobali i od razu miec ocene na cala muzyke rock... to bez sensu (oczywiscie no offence dla Pink Floydow ktorzy wydali pare niezlych albumow) mysle ze trzeba byc otwartym na kazdy rodzaj muzy...

Gadka typu ze hip hop robiony jest tylko przez ludzi z blokowisk itd to na pewno nie prawda, bo hip hop laczy wiele srodowisk, poczynajac od teMpych dresow, poprzez smarkatych gimnazjastow do studentow i starszych doroslych ludzi.. a owszem sa tacy ktorzy sluchaja tego, pozatym zeby rymowac nie trzeba wogole miec stycznosci z alkocholem, narkotykami, graffiti, i innymi skladnikami codziennego zycia niektorych wielkich ZIOMKOW hiphopowcow godnych pozalowania, jest to tylko wymysl gowniarzy ktorzy mysla ze jak zajaraja to od razu sa wielkimi raperami hehe, ilu juz takich...
pozatym hip hop napewno sie rozwija bo jest jednak lepszy chodz czesto robiony przez amatorow, coraz bardziej przypomina francuskie i niemieckie odpowiedniki, coraz wiecej zywych instrumentow itp... teksty coraz lepsze niekoniecznie mentorskie uliczne narzekajace, takze wesole, szydzace, ironiczne.. i to z tym typem madrej ironii vide Łona...

przepraszam za bledy ortograficzne :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2002 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Talking

dla tego pana powyzej

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2002 23:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

wow FrD , niezle wypracowanie :O heh przygotowanie do matury ?

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

anooo...

no w sumie tak... matura juz za jakis miesiac albo cos.. hehe..
trzeba pocwiczyc... mam nadzieje ze chcialo sie komus czytac :> jak narazie nikt na mnie nie nabluzgal to chyba potwierdza moje tezy... aha heh comma sie na mnie denerwowal ze najezdzam na gimnazjalistow widocznie urazony tym faktem jednak ja nie mialem na mysli ogolnie gimnazjalistow lecz tych ktorzy robia to co robia czyli to co wymienilem... ale wlasciwie chwala im za to bo zawsze kupia demowa kasetke, podziemna plytke.. i hip hop sie dzieki nim rozwija hehe... a sami uwazaja sie za wielkich skejtow..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking frd

frd widze ze tylko z toba sie rozumiem bo o tych rzeczach co wlasnie napisales wielu nie ma pojecia albo wrecz nie dopuszczaja takich mysli do glowy zeby sie im nie zachwiala rownowaga bo jak baran nosi szerokie spodnie to mysli ze jest wielki hihopowiec , mi juz sie szerokie spodnie dawno znudzily ale co do hiphopu mam duzo wiecej do powiedzenia niz jakis pajac co sobie slucha fisza , eldo kalibra albo paktofoniki i mowi ze oni sa najlepsi albo nawet ten twoj lona baran chodzi na teledysku i zbiera smieci daj spokoj z nim . tyle!!!!!!!

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2002 05:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

heh

hmm.. no kazdy ma swoje gusta i staram sie je szanowac, dla mnie np. łona to powiew swierzosci dla skostnialego hip hopu, jesli brac pod uwage kolejne molesty elodki i tak dalej, czesto brzmia one tak samo, ale i tak najlepsze bedzie pewnie zawsze podzemie, a te jak wiadomo kazdy ma swoje :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2002 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Niom..

Dobrze gadasz FrD(jak zawsze ) Podziemie RulEzz!!!Zgadzam tesh się z Capon'em, nareszcie ludzie rozumiejący scene HipHopu.Paktofonika , TEDE, ELDO Cweldo i ci inni non-stop śpiewają o tym samym, jeden wyda jakiś przbój to drugi próbuje coś stworzyć podobnego itd. itp.To śa prawdziwe lamuchy.
Zgodze się z tym że każdy ma swój styl, ale...Jak wczoraj z jaggedem, m.g, i opticalem wracaliśmy z spotkania graczy UT to zobaczyliśmy takich 3 cholernych młodych dresów, bueeeeeeeeee jeszcze ta łysa pała.Takich to ja niepopieram.A co do techno, pop, to nic zabardzo niemam, ale najwięcej to jak FrD czy ktoś tam powiedział nienawidze DiscoPolo... . Sk8 dobra sprawa, ten co ma szerokie spodnie fajki jara piwo pije uważa się za qlowego największego sk8-ta pod słońcem, nieprawda,dla niepoinformowanych powiem że sk8 to ten który jeździ na rolkach desce i bmx, niekoniecznie musi palić i pić.Są i tacy którzy jeżdżą na desce po to żeby być sk8 tylko i nic nieumie.Skejtem zaczyna sie być jak się umie jakieś ewolucje itp.itd. Ale mnie i tak najbardziej zdziwiło że DiscoPolowcy zaczynają chodzić w ubraniach takich jak noszą sk8-ci, heheheh. Na nich to wygląda jak na kurczakach garnitur
P.S. Podziemie ROX
P.S.2 Discopolo Sux
P.S.3 Pozdroofka 4 all
P.S.4 sorka za orty
P.S.5 tylko niepiszcie że jestem lamer
P.S.6 Sam niejestem sk8-tem
P.S.7 Jestem sk8-tem, ale na fingerboardzie

PaPA

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions