Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Jak to raz 2 squadalo komputerek...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Cool Jak to raz 2 squadalo komputerek...

Pewnego pieknego raza postanowilem ze moj celeron 500 to juz przezytek i musze kupic sobie cos pozadnego wiec wybralem sie na gielde komputerowa i zakupilem sobie nowa plytek glowna ECS'a Athlona 1.6 giga zasilacz 300v w domciu czekala reszta czyli Geforce 2 GTS 32mb dysk IBM 30 giga 7200 obrotkow tuner telewizyjny i takie tam *******y... (220 pare ramu na bordzie)
postanowilem ta wilka chwile uwiecznic... razem z moim kumplem ktory pomagal mi w calej tej zabawie... (zdjecia byly robione z kamery internetowej wiec sa dupnej jakosci... ) milego ogladania



To jest spis zakupionego inwentarza i ja przy nim...

rozbiorka stREGO compa....

kumpel przy pracy (wykrecanie shitu)

testowanie czy wszystko co kupilismy dziala...

male problemy z kablem od monita...

po wykreceniu wszystkiego obudowa gotowa do przerubki borda..

dyski dyski ah te dyski...

efekt wspolnej pracy wszystko juz jest zamontowane "in"

kolega przy rescucie floppa...

sprawdzamy czy wszystko dziala po zamontowaniu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 23:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

[i ciag dalszy...]

ostatnie poprawki przed instalowaniem windy....

instalka winzgrozy...

its a life !

sterowniki czyli to czego nielubimy robic...

finito panowie !!! i panie !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

niesamowite :o

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

ale sie natrudził

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ale pomysl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

..WOW... brawo...tak od razu wszystko działało...????

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Niemozliwe! Przeciez Winda NIGDY nie dziala odrazu. Musieliscie sie pomylic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio
Niemozliwe! Przeciez Winda NIGDY nie dziala odrazu. Musieliscie sie pomylic.
bo jak jestes takim hackerem jak ja i Amiri to winda dziala za pierwszym razem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

poprostu mieliście farta....

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
bo jak jestes takim hackerem jak ja i Amiri to winda dziala za pierwszym razem


chakierem

btw dziwny topik, w koncu kazdy kiedys kompa skladal
to jakby zalozyc topik 'jak to dwoch jadlo obiad' albo 'jak to dwoch poszlo do szkoly' :S

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

tram nie chce ci nic mówić ale mocno się zmieniłeś...

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj


chakierem

btw dziwny topik, w koncu kazdy kiedys kompa skladal
to jakby zalozyc topik 'jak to dwoch jadlo obiad' albo 'jak to dwoch poszlo do szkoly' :S


Jasne... tak jak kazdy surfowal na Hawajach. Dlatego takiego topicu nikt nie zaklada.

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

?

Jakos mnie ten topic nie rusza.. Moze dlatego ze dla mnie taka zabawa to codziennosc
Juz niedlugo nakrece film i zaloze topic

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja dostrzegam inny aspek tej sprawy. Prawda, ze milo bylo zaspanowac jakim jest sie wielkim kompoter_mastah, ze ma sie tyle kasiorki, ze na taki sprzecik starcza? Milo co? To fajnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 20:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Hej - jesli ktos to robil pierszy raz (bez skojarzen ) i mu odrazu wyszlo to ma prawo sie z tego cieszyc - a jesli chce sie tym z nami podzielic to co w tym zlego?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Poprostu jestem przewrazliwiony na ludzi, ktorzy sie chwala swoim majatkiem, a tak to wlasnie odebralem. "Popatrzcie jaki mam sprzecior! Zazdroscie!". A ze to jest forum, wiec moge wypowiedziec swoje opinie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 20:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE
A ze to jest forum, wiec moge wypowiedziec swoje opinie.


No ja tesh tylko powiedzialem co mysle - ja Ciebie nie krytykuje Blade

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Mysle ze obaj macie po czesci racje....

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
No ja tesh tylko powiedzialem co mysle - ja Ciebie nie krytykuje Blade


_bLADE_

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]sarmac
Mysle ze obaj macie po czesci racje....


Znam takich ludzi, ktorzy sami w sobie nie maja nic do zaoferowania, wiec staraja sie imponowac majatkiem, chwala sie tym zawsze i wszedzie. Uwazam, ze to jest dno. Nie kazdy ma pod lozkiem 3843459824759834593485739874238745238742542453564564634562654645642324632356300550645607860864536750
68678678 zl. i lubi o tym sluchac, ze ktos inny ma. Jeszcze nikt mi tym nie zaimponowal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 22:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

bLADE ma racje, ja tak samo odebralem ten topik
sud : nie wiem czy surfowales po hawajach, ale wybacz, skladanie kompa to dla wiekszosci ludzi z tego borda codziennosc i dlatego dalem za przyklady jedzenie obiadu i chodzenie do szkoly. gdyby kazdy zakladal taki topik to az strach pomyslec...

no i jeszcze quote:

quote:
MaslaV: tram nie chce ci nic mówić ale mocno się zmieniłeś...


rozwin ten temat..?

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 00:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
tram nie chce ci nic mówić ale mocno się zmieniłeś...

spox to przez muze ;p nie ma sie czym przejmowac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 05:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj
rozwin ten temat..? [/B]


troche więcej loozu... jak ktoś pisze kiegoś głupiego posta to po co się denerwować i wypominać mu to.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV


troche więcej loozu... jak ktoś pisze kiegoś głupiego posta to po co się denerwować i wypominać mu to.



A kto tu sie denerwuje?

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Thumbs down

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE


_bLADE_



Znam takich ludzi, ktorzy sami w sobie nie maja nic do zaoferowania, wiec staraja sie imponowac majatkiem, chwala sie tym zawsze i wszedzie. Uwazam, ze to jest dno. Nie kazdy ma pod lozkiem 3843459824759834593485739874238745238742542453564564634562654645642324632356300550645607860864536750
68678678 zl. i lubi o tym sluchac, ze ktos inny ma. Jeszcze nikt mi tym nie zaimponowal.



Kurde normalnie jestem zszokowany! I mówię KURDE NIE! Normalnie ja to sobie z majkielem złożyłem kompa, zrobiłem w celach edukacyjnych zdjęcia a wy mi po rodzinie jeździcie!
Co do tego, że każdy kiedyś składał kompa - nie prawda. Moja babcia na przykład nigdy nie złożyła kompa.
A jak wam się nie podoba to ja od dziś będę szpanował starymi skarpetkami (pierwsze skany w przyszłym tygodniu).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

zapach podrzuć w załączniku....

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 14:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
zapach podrzuć w załączniku....

tylko pamiętaj...w załączniku...nie dawaj bezpośrednio w poście bo to bedzie masakra...
ja moge zaszpanować jakąmam pojebaną siostre...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

lepiej nie... nie mam zamiaru na monitor

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri


Kurde normalnie jestem zszokowany! I mówię KURDE NIE! Normalnie ja to sobie z majkielem złożyłem kompa, zrobiłem w celach edukacyjnych zdjęcia a wy mi po rodzinie jeździcie!
Co do tego, że każdy kiedyś składał kompa - nie prawda. Moja babcia na przykład nigdy nie złożyła kompa.
A jak wam się nie podoba to ja od dziś będę szpanował starymi skarpetkami (pierwsze skany w przyszłym tygodniu).




Edukacyjnych? A kogo chciales uczyc?
W takim razie ja niedlugo napisze ksiazke i zamieszcze ja na boadzie...

Porownanie do babci jest co najmniej niestosowne.. chodzilo nam raczej ze wiekszosc z osob na tym boardzie skladala juz kompa i nie robia z tego sensacji...

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

no jakby to *składanie* kompa (razem z windą )by zostało ukończone w 10 minut to by było coś

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

quote:
Napisane oryginalnie przez {z}BobeK
no jakby to *składanie* kompa (razem z windą )by zostało ukończone w 10 minut to by było coś



Ta... wtedy to rozumiem

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:45.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions