Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Prawdziwi sk8 only
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or
Tyle, że większość z tych 75% nie ma o nim zielonego pojęcia... Chodzą w szerokich spodniach, bo kolega też takie ma...
no offence, ale pieprzysz, że coś sobie wmawiam... Co ja sobie wmawiam? Myślisz, że chodzę w szerokich spodniach, żeby się różnić od innych? lol... Chodzę tak, jak mi jest wygodnie i hip-hop jest dla mnie tym, czym dla Ciebie Quake, jak to ktoś już powiedział... Nie mam nic do innych subkultur, za wyjątkiem dresów i innych półmózgów, i ile to można w ogóle nazwać subkulturą...



Nie mówie, że zmuszasz sie do chodzenia w szerokich spodniach, nie mowie tez ze ropbisz poniewaz jest to modne. Powiedzialem ze zaden sk8 nie ma prawa mowic ze ludzie ich nienawidza i ze przesladuja go koledzy bo ma takie, a nie inne spodnie.

A jezeli chodzi o sk8 jako mode. Moj kumpel mawia ze wielu ludzi nosi szeroki spodnie bo to jest modne (wcale sie nie myli), kiedy mowi ze lubi hip-hop szczerze tez sie nie myli. Nigdzie sie nie myli jest jednak pewniwe chaczyk. TO media nami manipuluja, na nas wszystkich. Pokazyja co sie nam podoba, co nam sie nie podoba, co mamy kupawac czego nie, jak mamy sie zachowywac, a jak nie. Pokazuja coraz to kolejne ekscytujace dla starych babci wybryki kibicow stadionowych, a zaraz po wielkich dokumentalnych programach ogladamy filmy gdzie ludzie zabijaja sie nawzajem bez zadnych kosekwencji z usmiechem na twarzy. Oni tego chca! CHca abysmy robili z siebie na stadionach debili. Sami nas tego ucza, a potem robia na tym pieniadze bowiem skape emerytury starych babci za to placa! HipHop zostal sztucznie rozpromowany wlasnie przez media. To oni nakrecaja "wilekie kontrowersyjne" gwiazdy (szkoada ze tvn nie widzial nigdy koncertu Dimmu Borgin ). My potem nieswiadmoei to kupujemy. Nie wiem jak wy ale ja wielkoroc mialem uczycie ze jakas piosenka mi sie nie podoba. Kiedy ja widzialem przelaczalem kanal. Po dwóch tygodniach spodobala mi się, jednak pamietalem moje wczsniejsze przemyslenia i zadlem sobie sprawe co sie tak naprawde stalo. Kiedy sluchamy czegos (badz ogladmy) po pewnym czasie MUSI sie nam to spodobac...Kazda nawet najglupsza piosenka, jezeli jej wlasciciel ma pieniadze, moze stac sie wielkim hitem.

Moze to juz neico offtopic ale mysle ze uswiadomie trochem "odrzuconym" sk8 czym jest manipulacja.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or
Nie mam nic do innych subkultur, za wyjątkiem dresów i innych półmózgów


i kill you man!

masz racje dresy to nie subkultura...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu
[...]
teksy zas czesto infantylne i opowiadaja o tym, czego w zasadzie kazdy jest swiadom.
[...]


Ciekawe jakiego rapu sluchales, chyba niezbyt ambitnego. Tak jak i w kazdej innej muzyce sa "prawdziwi" i ci podszywani muzycy. Wiadomo, ze nie kazdy robi muzyce tylko po to zeby poopowiadac o swoich dolach. Jedni robia plyty w 3/4 dla beki (np. Nagly Atak Spawacza) inni 3/4 dla powaznych tekstow (np. Grammatik). Scena jest zroznicowana. Ciesze sie, ze nie wszyscy sluchaja rapu - dzieki temu pozniej sie skomercjalizuje.

w tle: Linkin Park ~ Wth>You (Chairman Hahn feat. Aceyalone)

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tak jakbys JARZ@b nie bardzo rozumial o czym piszesz (no offenz).
prawda jest taka, ze w kazdym czasie jest moda na jakis styl, muzyke, itd.
wiekszosc miesa (bo trudno toto nazwac czasem czlowiekiem) wjezdza mocno w ta mode i tepi (takie pierwotne odruchy stadne - zachowania kultury totemicznej itp) wszystko inne, np: '70 subqltura gitowcow vs flowerpower,
'80 new romantic i depesz vs punk (p77)
potem wojna skinhead'ow, z pomaranczowa Alternatywa i mrocznymi oddzialami Metali ( )
'90 hh, techno, rock, ska, etc - w kazdej z tych opcji znajduja sie totalne zjeby, przyklad:
hh i tech - dresy,
rock - stare zalogi punkowe - gangi wasaczy (pozdro dla Produkt )
ska - boneheadzi
od kazdego mozesz zdjac nowy ulepszony f****dol.
i w kazdej z tych subkultur sa ludzie, ktorzy tworza cos wartosciowego i nowego.
i dla takich szacuneczek.
________

a co do teorii spiskowej dziejow - daruj sobie...
wiadomo, ze gdy pieniadz zastepuje prawdziwe wartosci wszystko inne ginie, a zawsze beda ludzie, ktorzy zrobia wszystko dla pieniedzy.
pytanie, czy Ty taki jestes?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 22:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
Tak jakbys JARZ@b nie bardzo rozumial o czym piszesz (no offenz).
prawda jest taka, ze w kazdym czasie jest moda na jakis styl, muzyke, itd.
wiekszosc miesa (bo trudno toto nazwac czasem czlowiekiem) wjezdza mocno w ta mode i tepi (takie pierwotne odruchy stadne - zachowania kultury totemicznej itp) wszystko inne, np: '70 subqltura gitowcow vs flowerpower,
'80 new romantic i depesz vs punk (p77)
potem wojna skinhead'ow, z pomaranczowa Alternatywa i mrocznymi oddzialami Metali ( )
'90 hh, techno, rock, ska, etc - w kazdej z tych opcji znajduja sie totalne zjeby, przyklad:
hh i tech - dresy,
rock - stare zalogi punkowe - gangi wasaczy (pozdro dla Produkt )
ska - boneheadzi
od kazdego mozesz zdjac nowy ulepszony f****dol.
i w kazdej z tych subkultur sa ludzie, ktorzy tworza cos wartosciowego i nowego.
i dla takich szacuneczek.
________

a co do teorii spiskowej dziejow - daruj sobie...
wiadomo, ze gdy pieniadz zastepuje prawdziwe wartosci wszystko inne ginie, a zawsze beda ludzie, ktorzy zrobia wszystko dla pieniedzy.
pytanie, czy Ty taki jestes?



No cóż. Masz rację. Hiphop powstał głownie dlatego poniewaz mlodzi ludzie za wszelka cene probuja odciac sie od tego co robia ich starsi w tym przypadku rock i punk-rock. Hip hop za pare (parenascie) lat przeminie. Zniszczy go najpotezniejsza bron w rekach Boga (lol), czas. Co będzie potem? Napewno nie techno..aczkolwiek moze :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Hiphop powstał głownie dlatego poniewaz mlodzi ludzie za wszelka cene probuja odciac sie od tego co robia ich starsi w tym przypadku rock i punk-rock. Hip hop za pare (parenascie) lat przeminie

BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzz.
znowu zla odpowiedz - hiphop powstawal niemal rownoczesnie z punkiem - na fali polaczenia disco i funku - pierwsze czarne formacje rapowe znane byly juz pod koniec lat '70 (nie byl to moze rap ani hh sensu stricto, ale podstawowy wyroznik - txt rymowany podany w formie recitativu juz sie pojawil).
co do tech - to mamy do czynienia z grupa gatunkow obszerniejsza od calej muzyki rockowej i bardzo mocno w niej zakotwiczonej, wiec nie liczylbym na to, ze hh za kilkanascie lat zniknie, ani tez, ze (nie) zastapi go tech. -obie stylistyki, mimo ze bliskie sobie w pewien sposob, istnieja w zupelnie innych niszach qlturowych - malo kto doznaje extasy przy hh, a i o mc'ach nie slyszalem, zeby rymowali do minimalizmow albo goa-trance'u (kij w oko gosciom, ktorzy to nazywaja psytrance)

Edytowane przez dnia 04-10-2002 o godz. 11:20

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 11:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Subkultury. Dziwne to wszystko. Szczegolnie Wasza dyskusja. Co mnie ochodzi jak sie ubiera drugi czlowiek, jakiej muzyki slucha, i jaka ona jest? Dla mnie jest on takim samym obywatelem tego panstwa jak ja i ty. Nie krytykuje hh, mowiac, ze jest glupi. Kiedys tak robilem, ale teraz ta opinie zostawiam dla siebie, poniewaz moge kogos obrazic. Jesli slucha tego, podoba mu sie to, to nie ma sprawy. Ja jestem inny, ubieram sie innaczej, slucham innej muzyki. Jesli nikt mi nie wchodzi w droge, to i ja go zostawiam w spokoju. Niestety wiekszosc ludzi tego nie rozumie, i szczegolnie w tym zadupiu, gdzie mieszkam, czyli w Waaaaaaaaaaalbrzychu spotykam sie z nieprzychylnoscia lokalnej mlodziezy. Tutaj mozna dostac od sk8, od dresa za wszystko. Ciagle sie spotykam z epitetami typu: "brudas" itp. Osobiscie takich ludzi mam w dupie, i to gleboko. Tak wogole to peace, love, and rock'n'roll.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 13:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar - hehe jusz umjem
Tutaj mozna dostac od sk8, od dresa za wszystko. Ciagle sie spotykam z epitetami typu: "brudas" itp. Osobiscie takich ludzi mam w dupie, i to gleboko. Tak wogole to peace, love, and rock'n'roll.


I chyle przed Toba kapelusza - jesli nie potrafimy sie pokochac z innymi ludzmi, to przynajmniej starajmy sie sobie nie przeszkadzac - niestety swiat jest pelen zyebuf, ktorzy tego nie rozumieja (do czasu, gdy spotyka ich przykrosc)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 13:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
Subkultury. Dziwne to wszystko. Szczegolnie Wasza dyskusja. Co mnie ochodzi jak sie ubiera drugi czlowiek, jakiej muzyki slucha, i jaka ona jest? Dla mnie jest on takim samym obywatelem tego panstwa jak ja i ty. Nie krytykuje hh, mowiac, ze jest glupi. Kiedys tak robilem, ale teraz ta opinie zostawiam dla siebie, poniewaz moge kogos obrazic. Jesli slucha tego, podoba mu sie to, to nie ma sprawy. Ja jestem inny, ubieram sie innaczej, slucham innej muzyki. Jesli nikt mi nie wchodzi w droge, to i ja go zostawiam w spokoju. Niestety wiekszosc ludzi tego nie rozumie, i szczegolnie w tym zadupiu, gdzie mieszkam, czyli w Waaaaaaaaaaalbrzychu spotykam sie z nieprzychylnoscia lokalnej mlodziezy. Tutaj mozna dostac od sk8, od dresa za wszystko. Ciagle sie spotykam z epitetami typu: "brudas" itp. Osobiscie takich ludzi mam w dupie, i to gleboko. Tak wogole to peace, love, and rock'n'roll.

Całkowicie się z Tobą zgodze.
Ten brak tolerancji w naszym kraju, obrzydlistwo! Baaardzo mnie denerwuje jak ide sobie w czarnych sztruksach i czarnej koszulce Vader'a z gotyckim obrazkiem, i nagle słysze od jakiejś bandy przyglopow "brudas!", i to w budzie jeszcze... co to ***** ma być? Ja toleruje ich hh, nie mam nic do tego ze sie ubieraja w to co im sie podoba, a jednak, odwzajemniaja sie wręcz "cudownie"... ku... sux!

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzz.
znowu zla odpowiedz - hiphop powstawal niemal rownoczesnie z punkiem - na fali polaczenia disco i funku - pierwsze czarne formacje rapowe znane byly juz pod koniec lat '70 (nie byl to moze rap ani hh sensu stricto, ale podstawowy wyroznik - txt rymowany podany w formie recitativu juz sie pojawil).
co do tech - to mamy do czynienia z grupa gatunkow obszerniejsza od calej muzyki rockowej i bardzo mocno w niej zakotwiczonej, wiec nie liczylbym na to, ze hh za kilkanascie lat zniknie, ani tez, ze (nie) zastapi go tech. -obie stylistyki, mimo ze bliskie sobie w pewien sposob, istnieja w zupelnie innych niszach qlturowych - malo kto doznaje extasy przy hh, a i o mc'ach nie slyszalem, zeby rymowali do minimalizmow albo goa-trance'u (kij w oko gosciom, ktorzy to nazywaja psytrance)



BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzzzz.
zła interpretacja . Moze szreszta to ja sie zle wyslowoilem. Mialem na mysli ze hh wszedl na top. Oczywiacie rap rowbniez ma swoje glebokie kozenie i wydaje mi sie ze nawet wczesniej niz punk.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
[...]Nigdzie sie nie myli jest jednak pewniwe chaczyk. TO media nami manipuluja, na nas wszystkich. Pokazyja co sie nam podoba, co nam sie nie podoba, co mamy kupawac czego nie, jak mamy sie zachowywac, a jak nie.


100 % poparcia. Dlaczego mam byc taki sam jak inni, jesli w tv pokazuje sie, ze dana rzecz jest akurat 'na topie', musze tez to kupic/sluchac/nosic etc. ? To jest swoiste pranie mozgu, dlatego wlasnie ogladam bardzo malo telewizji (tylko mecze) bo nie lubie, kiedy wpycha mi sie cos na sile ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 14:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez BartiZ
Całkowicie się z Tobą zgodze.
Ten brak tolerancji w naszym kraju, obrzydlistwo! Baaardzo mnie denerwuje jak ide sobie w czarnych sztruksach i czarnej koszulce Vader'a z gotyckim obrazkiem, i nagle słysze od jakiejś bandy przyglopow "brudas!", i to w budzie jeszcze... co to ***** ma być? Ja toleruje ich hh, nie mam nic do tego ze sie ubieraja w to co im sie podoba, a jednak, odwzajemniaja sie wręcz "cudownie"... ku... sux!


I takim ludziom CHWD... Nigdy nie będę kogoś takiego szanował.

Rap powstał prawdopodobnie w Afryce, dawno temu, oczywiście nie był podobny do tego, co można usłyszeć dzisiaj.
A w Stanach. Zaczęło się, kiedy do Zachodniego Bronxu przybył z Jamajki DJ Kool Herc. Chciał do swojej muzyki dodawać styl reggae. Ludzie nie byli tym zbytnio zachwyceni, do momentu, kiedy do swojej muzy zaczął dodawać instrumenty czy urządenia typu mixser, muzyka ta stała się popularna, była w końcu czymś nowym ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or
kiedy do swojej muzy zaczął dodawać instrumenty czy urządenia typu mixser, muzyka ta stała się popularna, była w końcu czymś nowym ...


poprostu pierwszy zaczął zapętlać dźwięki...

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hyh....to jest troche badziewne....bo muzyka zazwyczaj to właśnie zapętlony kawałem kilkusekundowej muzyczki...a rymowaną opowiastke nie jest naprawde trudno wymyślić

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Damn... tak to czytam... ble....dobra do rzeczy.

Chcialbym, zeby ktos (kto uzyl wczesniej slowa "dres") zdefiniowal kim dla niego sa "dresiarze"? Ciekawi mnie to ogromnie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Miałem na myśli debili, dla których sposobem na spędzanie czasu jest chodzenie w bandzie po 20 osób i szukanie kogoś , komu możnaby w*******ić... Podchodzi do ciebie taka banda i np. "Fajny masz zegarek, pokaż..." mówisz "nie" i cię leją... Albo "daj szluga..." Chyba oczywiste, że nie chodzi mi o ludzi, którzy po prostu noszą dres, bo co mogę do nich mieć?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Najemnik [~PW~]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

Heh... powiem pare słów,bo normalnie buchne śmiechem

Od kiedy "SZczeniaq" na przełomie 16-19 lat,wie cokolwieq o życiu,o którym śpiewa... wybaczcie,ale to co niektórzy twierdzą "Piosenki o życiu" to kompletna głupota

POLSKI HIP-HOP = PUBLICZNE DEMONSTRACJE WANDALIZMu,NIEMORALNOŚCI

Tyle mam do powiedzenia

__________________
Najemnik
[~Psy Wojny~]
GG:2333253

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Najemnik [~PW~] Znajdź więcej post'ów przez  Najemnik [~PW~] Dodaj Najemnik [~PW~] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:

Napisane oryginalnie przez Najemnik [~PW~]

POLSKI HIP-HOP = PUBLICZNE DEMONSTRACJE WANDALIZMu,NIEMORALNOŚCI




zgadzam sie i do tego przeklinają

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dres dla mnie to czlowiek, ktory jest nie tolerancyjnym dupkiem, ktorzy w grupie to szpanuje, jest bossem, ale gdy widzi 2 "brudasow", a za plecami nie ma swoich przydupasow to uciaka gdzie pieprz rosnie. Slucha on techno, bo nie ma tam tekstow. Przeciez za duzym wysilkiem bylo by sluchanie muzyki, i rozumienie tekstow. (no offenc inni ludzie co tego sluchaja). Najczesciej podchodzi do Ciebie, i kaze Ci wyskakiwac z kasy/prosi o drobne, a jak nie masz to kaze Ci znalesc/prosi o szluge, a jak nie masz to kaze Ci znalesc. To jest Wałbrzyski drechol... Ahaaaaaaaaaa... Jeszcze musi miec 12 - 30 lat, i dresy ze stadiunu/bazarku za 5 zl, i sie tym jeszcze chwalic.

Co to hh... Nie znam za bardzo tej sceny, ale mam znajomych. Mowia, ze coraz czesciej mozna na koncertach hh dostac po gebie niewiadomo za co. Widac nadeszly ciezkie czasy dla kogokolwiek... DresY rula!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 21:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Najemnika
Od kiedy "SZczeniaq" na przełomie 16-19 lat,wie cokolwieq o życiu,o którym śpiewa... wybaczcie,ale to co niektórzy twierdzą "Piosenki o życiu" to kompletna głupota

POLSKI HIP-HOP = PUBLICZNE DEMONSTRACJE WANDALIZMu,NIEMORALNOŚCI



Abstra***ac (<<rotfl) od klimatu koncertow i sceny HH, wystarczyloby, gdybys spojrzal na zyciorysy niektorych z tych, jak o nich mowisz "dzieciakow" - nie zawsze, choc rzeczywiscie czesto, mamy do czynienia z 16-19 latkami... ale nawet jesli, to tylko lepiej, ze ci ludzie probuja sie odciac od szarej rzeczywistosci - nikt sie z Ciebie chyba nie polewa ze grasz w fpsy?

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
Slucha on techno, bo nie ma tam tekstow. Przeciez za duzym wysilkiem bylo by sluchanie muzyki, i rozumienie tekstow.(no offenc inni ludzie co tego sluchaja)

Masz dla porownania dwa profile artystow z mp3.pl
zgadnij czego sluchaja dresiarze, a czym jest prawdziwe (wspolczesne, undergroundowe) techno.
opcja 1
opcja 2
jesli spodoba Ci sie opcja 1 - zapraszam do ogladania Viva albo MTV i oczywiscie pierwszy lepszy sklep (miedzy polka z wodka a papierosami, szukaj plyty gola laseczka na okladce)
jesli opcja 2 - trzeba sie troche pogimnastykowac (najszybciej cokolwiek mozna znalezc w necie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 00:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dzieki za fatyge, ale nie chce mi sie tego teraz sciagac. Moze jutro.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 00:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Shoolera
Chcialbym, zeby ktos (kto uzyl wczesniej slowa "dres") zdefiniowal kim dla niego sa "dresiarze"?

zerknij na fote i wszystko stanie sie jasne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 00:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Skad masz zdjecia Shooler'a?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 00:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

O jaki kolo :> Czy to autoportret KKPhGS?

Baj de łej - zakrecony nick ... nie dalo sie latwiejszego?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 03:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
zerknij na fote i wszystko stanie sie jasne


Sugerujesz ze kazdy koles ktory chodzi w dresie (nie koniecznie 24 na dobe) to "gloopi i ograniczony" dres?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 06:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Sugerujesz ze kazdy koles ktory chodzi w dresie (nie koniecznie 24 na dobe) to "gloopi i ograniczony" dres?

NIE! Jeśli plączesz sie z jakaś grupa "kolegów" i wymuszasz od ludzi jakies rzeczy/pieniadze/szlugi a nastepnie ich bijesz, bez powodu bluzgasz itd.
Nie mam NIC do człowieka ktory chodzi w dresach i nie szkodzi otoczeniu. Inaczej jest z frajerem ktory patrzy sie na ludzi jak by pierwszy raz czlowieka widzial (chodz mi o osobe inna od niego samego), bluzga ludzi bez powodu, w grupie bije innych. (ew. sam jak ma takie popędy ) Krótko mowiac, jesli ja goscia toleruje, to spodziewam sie tego samego, a niestety niektorzy idioci nie wiedza co to tolerancja.

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 07:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BartiZ
fallen



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Another world

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
O jaki kolo :> Czy to autoportret KKPhGS?

Baj de łej - zakrecony nick ... nie dalo sie latwiejszego?


Hmm, może to jakiś tajny skrót?

__________________
"Another life, another death
The circle that never breaks
To stop this journey set for me
By no-one but myself
"
Vader - The Nomad

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 07:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BartiZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BartiZ Znajdź więcej post'ów przez  BartiZ Dodaj BartiZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BartiZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

No tak...ale na ulicy też i normalnie wyglądający ludzie zaczepiają i wmuszają...moze i są dresiarzami ale bez dresu

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez BartiZa
quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
O jaki kolo :> Czy to autoportret KKPhGS?

Baj de łej - zakrecony nick ... nie dalo sie latwiejszego?

Hmm, może to jakiś tajny skrót?


A owszem skrot i wymaga niezlego kung-fu do rozszyfrowania
A dresiq przyznacie classic '80 collection

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 10:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:25.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions