Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Filmy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (41): « First ... « 39 40 [41] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

"Prison Break" - Polecam wszystkim

A za Heroes'ów zabiore się w ciągu kilku dni po został mi 7dmy odcinek (2 serii) Prisona do obejrzenia :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2006 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

O tez wlasnie mialam polecic Prison Break'a a tu Alienek mnie wyprzedzil
Zajefajny serial

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2006 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

http://allfg.servtro.de/cms/

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2006 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

http://tvlinks.50webs.com/index.html

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2006 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Z seriali polecam jeszcze "Heroes".

Pomysł podobny do serialu 4400 (którego nie oglądałem więc nie wiem jak bardzo podobny), ale słyszałem opinie, że dużo lepszy.

Jest kilku głównych bohaterów.
Pięcioro z nich odkrywa w sobie super moce, są w różnym wieku i mieszkają w różnych miejscach (głównie USA i jeden japoniec).

Dopiero zaczynają poznawać swoje moce, ale ktoś ich śledzi no i kilku z nich dowiaduje się o wielkim niebezpieczeństwie (kabom w nowym jorku).

Polecam

Są obecnie 4 odcinki, jutro będzie piąty (torrent)

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2006 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Prison Break stracil forme, zapewne poprzez to, ze wydluzyl sie o niepotrzebny zupelnie, drugi sezon

Jest co prawda nadal chyba najlepszym obecnie serialem emitowanym w TV, ale to nie zmienia faktu, ze przerodzil sie w rzeznie, akcja zwolnila Gdzie te czasy, kiedy w czterdziestu trzech minutach odcinka bylo tyle zwrotow i niespodzianek, ech...

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2006 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

no zwolnił troche, ale i tak oglądam :>
Mam nadzieje, że nie będzie 3 sezonu.

Ale za to moge poleciś także kolejny serial

Jericho

Wybuchy nuklearny w oddali widziany przez mieszkańców małego miasteczko wzbudził popłoch. Wszelkie próby kontaktu ze światem zewnętrznym spełzają na niczym - odcięci od reszty świata próbują przeżyć, dowiedzieć się co się stało. Czy ziemi już nie ma? A może to tylko jakiś wypadek w elektrowni? Wojna? Czy są jeszcze ma ziemi inni ludzie? A może całe miasteczko zostało objęte eksperymentem rządowym? Tego nie wie nikt...

Fajny, ale od 4tego odcinka (na razie do 6tego) robi się z tego jakaś telenowela, a motyw ataku atomowego w ogóle schodzi na 10 plan :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2006 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

No, najnowszy PB byl naprawde niezly, podobalo mi sie

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2006 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

pb s1e12

{20135}{20168}Wyjdzie z tego?
{20184}{20237}Jeszcze nie wiemy.|Stracił dużo krwi.
{20242}{20316}Miałem właśnie dzwonić na policję,|ale chciałem najpierw z panią pomówić.
{20317}{20374}Jego rana to niewątpliwie postrzał.
{20379}{20428}Musi pani być ze mną szczera.
{20432}{20477}Co on robił, gdy został postrzelony?
{20498}{20561}Był w garażu,|pod swoim samochodem.
{20564}{20591}ok bye :>

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2006 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

hostel - bleee, nie lubie takich filmów a to tylko mnie utwierdza w takim przekonaniu

z racji złamanego obojczyka i ułamanego fragmentu wyniosłości międzykłykciowej, leżę w łóżeczku i oglądam stargate sg1 - ot, tak 4fun

(następny odcinek lost w Polsce dopiero 7/8go lutego 2007 blee)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2006 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

A tak swoja droga, Stargate Atlantis jest wlasnie kontynuowane (S03 E11) w HDTV, a nie DSR, bo na Sci-Fi przerwa potrwa do przyszlego roku.

Prison Break trzyma forme, chociaz sila rzeczy klimat serialu jest inny niz w pierwszym sezonie (ale to oczywiste - m.in. zupelna zmiana realiow, wiazaca sie z tym zmiana barw etc.).

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2006 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

A scanner darkly -
rzecz o tym jak to agent Fred szpieguje niejakiego Boba Arctora, będącego członkiem narkotykowego półświatka, gdzie prym wiedzie narkotyk o nazwie Substancja A (w oryginale: substance D)
niby nudne ale szybko się okazuje że agent Fred i Bob to ta sama osoba, która nie wie że śledzi samą siebie..

kolejna ekranizacja opowiadania Philipa K. Dicka. tym razem, nie wnikając w szczegóły różniące film od noweli, bardzo dobrze oddano klimat tego pisarza - haluny, ćpuny, paranoja, bezsens, itd po projekcji troche mnie głowa napier... ale było warto oprawa wizualna jest odrębną sprawą jest oprawa wizualna: stylizowanie obrazu na komiks - bardzo udany pomysł
o wdzianku agenta Freda nie wspomne (by uniemożliwić identyfikację, nakładają się fragmenty około 1,5 mln osób + modulacja głosu)

szkoda że nie zanosi sie na premiere kinową w Polsce..

o serialu Jericho ktoś coś słyszał? na AXN od 10 grudnia ma być..

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2006 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Jericho jest fajne

Oglądam na bierząco.

Atak atomowy na USA z perspektywy małego miasteczka (Jericho). Nikt nie wie co się stało i muszą sobie radzić sami. Troche zrobiła się z tego telenowela z problemami miłosnymi, ale poziom i tak trzyma

Ale niestety Jericho, Prison Break2, Lost3, Heroes mają grudniową przerwe i wracają na przełomie stycznia i lutego.

Za to przerwy nie ma serial Day Break

Motyw w tym serialu jest taki jak w filmie "Dzień Świstaka".
Policjant wrobiony w morderstwo musi znaleźć prawdziwego morderce i ma na to tylko jeden dzień. Ale dzień, który ciągle się powtarza ale oczywiście każdy wygląda inaczej bo główny bohater wyciąga wnioski z dnia "poprzedniego".
Narazie wyszły 3 odcinki i mi się bardzo podoba

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2006 09:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

przerwy też nie ma Battlestar Galactica ostatni odcinek był w moim mniemaniu taki sobie - niby co nieco sie wyjaśniło, co nieco się zagmatwało - ale i tak zasypiałem oglądająć (no chyba że to przez leki )

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2006 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

BSG oglądam dopiero 1 sezon w tv, więc nie mam przerw

no i Day Break, który okazał się bardzo dobrym serialem nie ma przerwy

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2006 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

niepotrzebnie to napisałeś - jeszcze zarzuce mimowolnie jakimś spojlerem i będzie płacz

widział ktoś garfielda 2? bo nie wiem czy inwestować swój czas jeżeli to jest podobne do częsci pierwszej

dzisiaj znalazłem kilka fajnych info odnośnie serialu Futurama (którą, na marginesie polecam):

od 2008 roku na kanale Comedy Central, ma być rozpoczęta emisja nowych, jak narazie 13 odcinków (z planami na kolejne)

w 2007 (prawdopodobnie na x-mas) do sprzedaży trafi filmik na dvd - niestety nie ma zbyt dużo info oprócz tego, kto się pojawi (m.in. Zap Brannigan )

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2006 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Co do seriali na wstępie info:

Prison Break na polsacie:
http://www.polsat.com.pl/oferta/new...097238&nr=1

4400 na TVP1 od jutra:
http://ww6.tvp.pl/4180,20061215434165.strona


A tak w ogóle to jestem już na 3 sezonie Battlestar Jeszcze 10 odcinków i będe na bierząco

Ostatnio miałem też okazje obejrzeć Red Dwarf - angielski serial komediowy z 88 roku. 1 sezon świetny, niedługo dorwe reszte

Serial opowiada o pewnym kolesiu najniższym rangą na statku kosmicznym, który w sumie nic nie robi i ciągle podpada innemu kolesiowi, który pod sobą ma tylko tego pierwszego

W 1 odcinku główny bohater za karę, że wniósł na pokład statku ciężarną kotke zostaje zamknięty w celi gdzie czas nie płynie. Ale zamiast 18 miesięcy, przebywał w niej przez 3mln lat. Po wyjściu jego jedynymi toważyszami są hologram tego drugiego kolesia i "człowiek", który wyewoluował z rodziny kotów
No i jest jeszcze inteligenty komputer pokładowy.

Ogólnie polecam

http://www.tvshows.yoyo.pl/reddwarf.html

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2007 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK

Ostatnio miałem też okazje obejrzeć Red Dwarf - angielski serial komediowy z 88 roku. 1 sezon świetny, niedługo dorwe reszte



to kiedyś było na TVP3 albo na TVP2 - anyway, nawet tytuł dobrze przetłumaczyli: Czerwony Karzeł

po malutku rozpoczynam odliczanie do 7go lutego - dalsze odcinki Lołst - Zagubieni no i na AXN startuje trzeci sezon, z lektorem - 11 lutego

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2007 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

A właśnie.. oglądałem jakiś czas temu A scanner darkly. Film całkiem fajny, taki momentami nudnawy, ale taki klimat Dicka

Za to nie podobała mi sie ta oprawa komiksowa...Może i tworzyło to jakiś klimat, ale nie podobało mi się.

I dobra wiadomość dla tych co oglądali serial Day Break. Producent jak obiecał tak wypuścił kolejne odcinki na swojej stronce do obejrzenia tylko w USA... oczywiście są już na torrentach

Narazie wyszły odcinki od 7 do 10. Kolejne 3 co tydzień.


btw.

Oglądałem jeszcze jakiś czas temu serial "Eureka". Na szczęście z zeszłego roku, więc miałem cały sezon od razu i mogłem 12 odcinków machnąć w 1 weekend

Serial opowiada o miasteczku Eureka, w którym zatrzymuje się szeryf stanowy ze swoją córką bo mieli wypadek. Okazuje się, że jest to rządzowe miasto z najlepszymi na świecie naukowcami, którzy konstrują tam super nowoczesne wynalazki. W pilocie szeryf pomaga rozwiązać kilka problemów i zagadek i w kolejnych odcinkach już sam zostaje szeryfem tego miasteczka i w każdym odcinku ratuje miasto albo cały świat przed zagładą

Takie troche naciągane ale komediowe, da sie oglądać

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2007 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:27.    Strony (41): « First ... « 39 40 [41] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions