Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Urban Terror - ankieta
Ocen w skjali od 1 do 5 UT:
You do not have permission to vote on this poll.
1 9 25.71%
2 2 5.71%
3 4 11.43%
4 7 20.00%
5 13 37.14%
W sumie: 35 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

June 16th, 1984 - data jego urodzin....z tego wychodzi ze koles jest chyba niedorozwiniety...


oj nie wiem czy to prawdziwa data

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

June 16th, 1984 - data jego urodzin....z tego wychodzi ze koles jest chyba niedorozwiniety...


a ja moge w swojej dacie napisac np. 1965 rok jak sobie zapragne ja to osobiscie wątpie że tyle ma lat choc oxy może miec racje co do tej teorji że gosciu jest niedorozwiniety

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d00min
son of a gun



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: lancut

quote:
Napisane oryginalnie przez ereaser

a ja moge w swojej dacie napisac np. 1965 rok jak sobie zapragne ja to osobiscie wątpie że tyle ma lat choc oxy może miec racje co do tej teorji że gosciu jest niedorozwiniety



Lepiej looknijcie na post w ktorym przeprasza... hehe chlopak naprawde jest jakis dziwny. Mysli pewnie ze odzyska szacunek od boardowiczow... powiem krotko zawsze bede go mial za niedorozwoja

...no chyba ze cos fajnego wykombinuje

__________________
Str4y
mail: [email protected] (jesli niektorzy nie wiedza to d00min pisze sie przez dwa zera )
www: www.q3world.ngd.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d00min Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d00min Znajdź więcej post'ów przez  d00min Dodaj d00min do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d00min prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Eee??

Cos sie wlai czy to ja mam zwalone? Na spisie topicow pisze mi ze najnowszy post tutaj zostal dodany 13 stycznia, a gdy wchodze w topic i obojetnie ile razy odswiezam to ostatni topic ma date 11 stycznia.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to cos na boardzie..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 14:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

Thumbs up :)

u mnie to podobne yayka ssa z godzinami postuf

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry ehhh

u mnie to jest ze jak board (gluwna strona) sie wlaczy to puzniej jezeli sie nie pokaze ten pasek od ladowania (w IE ) to nie przejde do dalszych teamtof, postuf...
ale znalazlem sposub i po prostu naciskam tyle razy linka asz sie pokaze pasek glupie ale skuteczne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 18:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

coz.. taki board

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

mi tez takie bajerki wyskakują ale mi tam tak bardzo już nieprzeszkadz-jednym słowem da sie życ

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:29.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions