Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Myszy optyczne, zwykle itp a CS
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
gorsze? kulkowe myszki sa najlepsze! nawet razer boomslang jest robiony na kulce! po prostu optyki sa dzikie, gubia sie i sa do kitu!

dobra dobra, to jest moja opinia, ja tam wole grac na Opticalach, a jak kulkowe sa najlepsze to niech sobie beda!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

eee jesli opticale to tylko takie z podwujnymi czytnikami (laserkami czy jak im tam) bo inne jak sie mocniej ruszy to wariuja kulki rulz tylko szkoda ze sie brudza ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Jak juz aliass powiedzial, Myszki optyczne MS r0x. Dlatego tez uzywal je caly X3 (czy NiP, nie pamietam) na CPL. Uzasadnienie : "...they never spins...", czyli celownik bez wlasnej woli

Ja jednak jestem biednym graczem i jestem zmuszony do alternatywy. Jednak A4TECH jest bardzo dobra firma.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Jak tylko bede mial kase to kupie sobie Logitech MouseMan Dual Optical ! DD

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 07:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Jak tylko bede mial kase to kupie sobie Logitech MouseMan Dual Optical ! DD

a ja sobie kupie RAZERA myszke to sobie pogramy kosztuje 100$

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Znalem kolesia co mial razora. Niewiem ale ja bym zalowal tyle kasy na mysz. Po co mi ?! Zwykla myszka tak samo mozna dobrze grac. Chyba nie myslicie ze jak kupucie razora to w wyposazeniu znajdzie sie aimbot

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez nemesis.kt
Znalem kolesia co mial razora. Niewiem ale ja bym zalowal tyle kasy na mysz. Po co mi ?! Zwykla myszka tak samo mozna dobrze grac. Chyba nie myslicie ze jak kupucie razora to w wyposazeniu znajdzie sie aimbot

ehehe mój kolega sobie właśnie kupił i jest zajebista!!!!!!!!!

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez The!

ehehe mój kolega sobie właśnie kupił i jest zajebista!!!!!!!!!



łow cala kafe podnieca sie myszka batona
lol
normalnie the idz do kibelka

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!


łow cala kafe podnieca sie myszka batona
lol
normalnie the idz do kibelka


nooo fajna jest zaraz sie zleci cała warszawa

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B@ToN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Warszawa

OK
To teraz je se pochwale wczoraj dotarla do mnie ta myszko kosztowala mnie kupe kasy, ale warto bylo.
Ona jest poprostu zajebista










Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B@ToN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B@ToN Znajdź więcej post'ów przez  B@ToN Dodaj B@ToN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B@ToN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez B@ToN
OK
To teraz je se pochwale wczoraj dotarla do mnie ta myszko kosztowala mnie kupe kasy, ale warto bylo.
Ona jest poprostu zajebista


i wlasnie tą lipą sie chlopaki zachwycaja
mimo to mi tez sie podoba










__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

To jest to cudo które mogłem zobaczyć i dotknąć 100$ to nie mało

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

dokładnie
wyzysk totalny !!

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 15:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez skuter
dokładnie
wyzysk totalny !!


ja tyle napewno byl nie dal za myszke, ale myszka pierwsza klasa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker


starsznie taka nie foremna wygodnie Ci sie gra na niej?



dobrze

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

ale juz bym sie poswiecil i moglbym miec taka myszke za 100$ tylko zeby ktos mi ja zasponsorowal

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Moim skromnym zdaniem nie prawda jest to ze optyki "wariuja". Przynajmniej te lepsze modele nie. Sam mam Cordless Mouseman Optical i jest full control nad mycha. Ale przydaje sie podklada i nie moze miec czerwonych fragmentow bo jak sie na nie "najedzie" to kursor odbija w przeciwnym kierunku. Testowalem pare myszek i moim zdaniem pomimo ceny logitech goruje pod wzgledem jakosci nad a4techem.

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Razer

Narazie gram na myszce Logitecha Mouseman Wheel i naprawde fajnie sie gra.....po tym jak zobaczylem Razera to jestem w 100% pewny ze sobie ja kupie......nie chodzi tu tylko o to ze jest zajebista ale tez o to ze jakos wydam kase w miare madry sposob a nie przechlam....(od poczatku kiedy pracuje w Slizgu to wszystkie wyplaty wylewaly sie razem z woda i Browarem)

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez blinq.kt
Moim skromnym zdaniem nie prawda jest to ze optyki "wariuja". Przynajmniej te lepsze modele nie. Sam mam Cordless Mouseman Optical i jest full control nad mycha. Ale przydaje sie podklada i nie moze miec czerwonych fragmentow bo jak sie na nie "najedzie" to kursor odbija w przeciwnym kierunku. Testowalem pare myszek i moim zdaniem pomimo ceny logitech goruje pod wzgledem jakosci nad a4techem.


Zawsze tak bylo !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez B@ToN
OK
To teraz je se pochwale wczoraj dotarla do mnie ta myszko kosztowala mnie kupe kasy, ale warto bylo.
Ona jest poprostu zajebista



Fakt to trzeba przyznac , wyglada super ! No i slyszalem same pozytywne opinie na jej temat !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Myszka jest cool i wogole extra, ale nie wszyscy proplayerzy na nich graja a i tak sa najlpsi z najlepszych! Ogolnie wsrod biedniejszych graczy kroluje LOGITECH!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 20:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Myszka jest cool i wogole extra, ale nie wszyscy proplayerzy na nich graja a i tak sa najlpsi z najlepszych! Ogolnie wsrod biedniejszych graczy kroluje LOGITECH!

Te, bogaty sie znalazl
A Wingman to co??? Podobno dobra, a i tania (120 zeta)...

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Qrde opinie opiniami na temat razera ale jakbyscie ja mieli w dloni to dopiero jest jazda.......tak wyprofilowanej myszki do dloni to w zyciu nie widzialem.....

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jerry_Lee
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja gram na optyku i a4techa nie pamietam jaki model ale jest spoko i baton nie jaraj sie tak tym gownem myslisz ze jak kupiles za 100$ to kozak jestes (zart) hehe nie myszka jest spoko luzik hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 11:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

to bylo wiadomo ze gra sie lepiej na myszkach LOGITECHA, ale ja mam A4Techa i no musze powiedziec ze jestem z niej zadowolony, choc niedlugo zmienie sobie na jakiegos LOGITECHA, BYW. dajcie jakiego linka do Wingmana!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Ja uzywam joya Microsoft Force Feedback Pro

A tak na serio to tez uzywal A4tech'a optycznego i jestem z niego zadowolony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VIK
FlaSHmAstER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Microsoft Intellimouse Optical... nie Explorer...

To jedyna dobra rzecz ktora Microsoft zrobil....

__________________
A dog is not mans best friend.... a gun is....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VIK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VIK Znajdź więcej post'ów przez  VIK Dodaj VIK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VIK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Talking

No co ty przecierz robi jeszcze swietne systemy operacyjna
hehehhehehe

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ] VIK
Microsoft Intellimouse Optical... nie Explorer...

To jedyna dobra rzecz ktora Microsoft zrobil....

myszka przednia ale 200 zeta nigdy na nia nie wydam, wole LOGITECHA!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Skarhead
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

imho combos wingman + everglide + niski sens (ja gram na 1.3 )r0xxuje - wsadzilem do wingmana wieksza i ciezsza kulke - mniejsze luzy sa i cos jakby poprawilo - mysz szybciej reaguje - to samo jest w przypadku razerow - w razerach ktore widzialem nie ma luzow i dlatego tez powoduje to takie dpi - sama technologia az tak wyj3bana nie jest :S
to jest imo tak masz niski sens - powinienes uzywac malej myszki (nawet niewazne jakie dpi ) a duza mysz - duzy sens (wiekszy niz na np wingu) i potrzeba high dpi

ja osobiscie musze potestowac razera mambe jak wyjdzie - bedzie toto male jakwingman ksztalt tez taki
kulka tez wysoko (porownywalnie z wingmanem ) i dpi 4000 + scroll
choc tez cena pewnie bedzie kosmiczna :S
ale poki co Wingman rox - a i naprawde warto zainwestowac w dobra podkladke - czyt everglide / ratpadz / 3m itp

__________________
when I die fuckin' i wanna go to hell
cause I'm a piece of shit and it ain't hard to fuckin' tell

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 00:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Skarhead Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Skarhead Znajdź więcej post'ów przez  Skarhead Dodaj Skarhead do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Skarhead prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:12.    Strony (3): « 1 [2] 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions