Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Multiplayer > zacinanie się MP POMOCY !!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
slaweksie
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry zacinanie się MP POMOCY !!!!!

Witam proszę o pomoc. problemik tego typu. po zalogowaniu na jaki kolwiek serwer gra sie zatrzymuje, tzn obraz się zatrzymuje "stop klatka" a fonie słychać. Przeinstalowalem grę, wyminilem na nową w EMPiKu i to samo. Sprzet mam OK, 1024 RAM Radeona X700 256 RAM i Pentiuma 4 więc sprzęt raczej to nie jest, może jakies ustawienia. Co może byc ważne na samym Callu chodzi OK, ale jak wgram dodatek to zaczynaja sie wlasnie te schody. Goście z pomocy technicznej sa zieloni jak cholera.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2005 20:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sgt. Chaos
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Biskupiec, koło Olsztyna

co jakis czas tez obraz mi sie zatrzymuje i nie moge gram, a jedynym ratunkiem jest chamski restart (twardy), nie wiem od czego to, nie wgrywalem zadnych dodatkow, naszczescie ten blad pojawia mi sie zadko, albo jesli ktos wie dlacego takie cos wogole jst to prosze o odpowiedz

POZDRAWIAM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2005 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sgt. Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sgt. Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Sgt. Chaos Dodaj Sgt. Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sgt. Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lukasollo
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2005
Lokalizacja: kowary

Angry

Ja mam jeszcze gorzej. Zainstalowalem patha 1.5 do mojego CoD i kiedy gram na serwerach z Punk Busterem, po 10 minutach grania, komputer mi sie zawiesza i musze go zresetowac. Mam oryginalnego CoD. Przed instalacja tego patha, jak mialem wersje 1.0 moglem grac na multiplayerze do woli.Co robic?Pomozcie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2005 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lukasollo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lukasollo Znajdź więcej post'ów przez  lukasollo Dodaj lukasollo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lukasollo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:05.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions