Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > Ciekawy błąd w grze
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
strus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

Ciekawy błąd w grze

Problem dotyczy misji w warehousie, w drodze do niego ubili mi jednego gościa co ciekawe po oczyszczeniu całego kompleksu nie mogę skończyć misji, spotykam się z gościem i nic

Jak ktoś ma pomysł co z tym zrobić to się polecam, oczywiście mogę jeszcze raz oczyścić cały kompleks jak to zrobiłem już dwa razy tylko co dalej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2005 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil strus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do strus Znajdź więcej post'ów przez  strus Dodaj strus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać strus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

musisz przejsc misje tak by ci nikogo nie ubili/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2005 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
strus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

ok ale mi na początku rozdziału dziabneli gościa a a nie w tej misji

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2005 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil strus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do strus Znajdź więcej post'ów przez  strus Dodaj strus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać strus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Proszę się przyzwyczajić i uspokoic teraz to już tak zostanie!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2005 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Adam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2005
Lokalizacja: Jaworzno

Po pierwsze może ci zginąć cały skład i tak po ukonczeniu misji będą wszyscy żywi. W tej misji jak oczyścisz cały warehouse to musisz się spotkać z żołnierzem Mac i Leggetem. To aż takie trudne???

__________________
"Scotland forever!"- 2-gi regiment dragonów królewskich zwany popularnie Scots Greys 18 czerwca 1815 roku pod Waterloo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2005 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Adam Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Adam Znajdź więcej post'ów przez  Adam Dodaj Adam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Adam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
strus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

problem jak napisałem wcześniej polega na tym że oczyszczam cały teren komp mnie informuje aby się z spotkał z Maciem, spotykam go i nic się nie dzieje on na mnie patrzy ja na niego na kompasie nie ma strzałki tylko cała jest obwódka żółta.

Na dziś mam następne podejrzenie a mianowicie że mam za mało życia bo na pasku nic mi nie pozostaje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2005 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil strus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do strus Znajdź więcej post'ów przez  strus Dodaj strus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać strus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
strus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja:

dobra za szóstym razem wkoncu sie udalo, problem polegal chyba na kolejnosci zabijania niemcow w ostatnim hangarze bo jak sie wie gdzie sa to mozna ich zabic zanim komp zorientuje sie ze ich widzisz. reasumujac komp musi was zobaczyc aby uruchomic niemcow jak ich zabijecie bez tego to tak jak byscie tego nie zrobili. maly bug ale troche denerwujacy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2005 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil strus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do strus Znajdź więcej post'ów przez  strus Dodaj strus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać strus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:40.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions