Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Jestem genialny...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Talking Jestem genialny...

Podam tutaj poniżej instrukcję na uruchomienie klienta CS 1.4 na zwykłym CS'ie (nie retail). Na pomysł wpadłem sam, autografy na GG.

Cały patent opiera się na wykorzystaniu metamoda jako klienta najnowszego CS'a. A więc tak... Ściągamy najnowszego patcha do HL (polecam ten link), wersję serwerową CS 1.4 (np. stąd) oraz oczywiście najnowszego metamoda dla Windy (tu). Teraz po instalacji (metamod do cstrike/dlls) edytujemy (np. notatnikiem ) plik liblist.gam w katalogu cstrike, zmianiając w linijce "gamedll" "dlls\mp.dll" na "dlls\metamod.dll". Teraz wchodzimy na jakiś serwerek (GO ostrzegam niestety nie działa) i "cieszymy się" znienawidzomym przez wszystkich CS 1.4.

A wszystko to dzięki mojemu geniuszowi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Brawio Jasiu

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Volerin
cN ] Volerin <Pawell>



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

hmmm to dziala ?

__________________

Strona Clanu CN

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 16:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Volerin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Volerin Znajdź więcej post'ów przez  Volerin Dodaj Volerin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Volerin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

eee tam, poczekam az bedzie juz do sciagniecia bo mi sie tak duzo robic nie chce.... by na lanie pograc.... bochyba serverow jeszcze niema.

ale gratuluje pomyslu... (jesli dziala )

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 16:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Volerin
cN ] Volerin <Pawell>



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

ja s etez poczekam nawet do jutra wisi mi to

__________________

Strona Clanu CN

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Volerin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Volerin Znajdź więcej post'ów przez  Volerin Dodaj Volerin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Volerin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Squall na prezydenta

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

ja tez poczekam, bo chce siem jeszcze nacieshyc skakaniem

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

No no no squall jak zwykle cos poczarowal i zmajstrowal ....brawo brawo

BTW: Szkoda ze dopiero na to wpadles jak sie zaczely pojawiac klijenty CS 1.4

Edytowane przez KosiMazaki dnia 24-04-2002 o godz. 17:55

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPEC]Dzordz!!!
PING MASTA!



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wroclaw

yhy :)

Squallowi jak zawsze sie nudzi

__________________
a co tam ja tez kce miec sygnaturke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPEC]Dzordz!!! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPEC]Dzordz!!! Znajdź więcej post'ów przez  [SPEC]Dzordz!!! Dodaj [SPEC]Dzordz!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPEC]Dzordz!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez KosiMazaki
BTW: Szkoda ze dopiero na to wpadles jak sie zaczely pojawiac klijenty CS 1.4

Klienty są, ale tylko do retail i to nawet od rana... Mój sposób jest dla tych, którzy mają CS'a z netu (a jest ich raczej w Polsce większość) i chcą pograć jak "ratailowcy"...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaciuśFrajer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking Zarąb pomysł...ale czy komuś będzie się chciało :)

Wow... normalnie... Haker czy cu...
Ale raczej nikomu nie będzie się chciało tyle robić
Poczekają i będą zadowoleni heh...między innymi ja

__________________
Czy chcesz umrzeć czy nie...tak naprawde,to nie od ciebie zależy...
Zresztą...popatrz za sobą...

Zapamietaj moje słowa...
MaciuśFrajer...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaciuśFrajer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaciuśFrajer Znajdź więcej post'ów przez  MaciuśFrajer Dodaj MaciuśFrajer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaciuśFrajer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
supremo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: de_inferno

Talking

ja mialem bete

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil supremo Znajdź więcej post'ów przez  supremo Dodaj supremo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać supremo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Squallo to przejdz na ciemna strone mocy i zmajstruj jakiegos (s)chita na skakanie.....hehehehehehhe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

KosiMazaki, żaden problem... http://www.jump-plugin.de.vu/

Tylko, że to są niestety tylko skoki, jakby dawali recoila z 1.3 to bymbył pierwszym, który by to zainstalował.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Czy to legalne ????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

No właśnie czy to legalne?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

a kogo to bochodzi czy to legalne czy nie...

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 05:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mad_Dud
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznan

Question <?>

a po co to wogule?
wiem wiem.. lamka jestem

__________________
Pozdrawiam wszystkich! i udanych lowow na serverach CS

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mad_Dud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mad_Dud Znajdź więcej post'ów przez  Mad_Dud Dodaj Mad_Dud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mad_Dud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:51.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions