Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Nfs:u 2 !
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Ja mam za kieskoi lan - nic nie maja... sepy jedne.


pff hehe. u mnie tez nie ale nfsu2 calkiem szybko mieli ;d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2004 22:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Warning ! Addictive! Zasiadlem gdzies tak o 20stej, i dopiero teraz sie odkleilem... Na moment...

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 01:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

potwierdzam. usiadlem o 23 i odkleilem sie dopiero teraz na nawalnice "ping ping" na gg
spierdalam dalej grac..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 01:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
[...]
p4 20ghz
[...]


Wujek ci ze Stanow takie cacko przywiozl?

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 04:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Wujek ci ze Stanow takie cacko przywiozl?

Pewnie ciekłym azotem będzie chłodził. ;>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 07:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez bizonek
Pewnie ciekłym azotem będzie chłodził. ;>



Ciekly azot nie dalby rady

Imo jego wujek jest astronauta i pewnie wystawil kompa za okno swojej bazy orbitalnej i podrzucil kabel Alienkowi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Jarek
Warning ! Addictive! Zasiadlem gdzies tak o 20stej, i dopiero teraz sie odkleilem... Na moment...

Chyba odwiedze cie z dyskiem...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 10:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Chyba odwiedze cie z dyskiem...


on ma na cdekach juz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Wujek ci ze Stanow takie cacko przywiozl?


To najnowsza technologia obcych : >
Mam u nich kontakty
Miało byc 2Ghz

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
on ma na cdekach juz

No to spotkanie przy pifku

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Miało byc 2Ghz


To ja poprosze o te 20stke jak wolisz 2ghz

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Jenku jak narazie rekord to 6ghz

Ja narazie nie sciagam zadnych addictujacych gier, a mam chetke na nfs2 i fife2005...

Niestety egzamin w poniedzialek i we wtorek, ale pozniej moge sie z wami poscigac

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez gazi
Jenku jak narazie rekord to 6ghz



6,3 GHz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Chyba odwiedze cie z dyskiem...


No way - nie wiem czemu, ale zawsze jak podlaczam czyjs dysk, to potem nagrywarka pada... wpadnij z cd - Daj glos na gg, to Ci powiem jak do caffe trafic

A sama gra juz mnie zaczyna lekko nerwowac... po ktorejstam nastej probie drift'a w ruchu ulicznym, krew czlowieka zalewa

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

eeeee hehehe siadlem o 10 wstalem teraz bo utknelem ;p
co do gry jest pare błedów ale nieszkodliwych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Ciekawe... pierwszy ja ukoncze gre, czy gra wykonczy mnie...

Supra by Jarek :

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 04:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

moje niekomercyjne audi tt :

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 07:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Jarek
No way - nie wiem czemu, ale zawsze jak podlaczam czyjs dysk, to potem nagrywarka pada... wpadnij z cd - Daj glos na gg, to Ci powiem jak do caffe trafic



Juz mam - znalazlem wreszcie na lokalce...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Bez wsparcia ps 2.x (lub co najmniej ps 1.x) lepiej tej gierki nie ruszac by se smaku nie popsuc

Ci ktorzy nie maja to niech zasuwaja na allegro po gf3ti - najtansza ze wsparciem dx8 z rozsadna wydajnoscia albo kupuja nowego radka 9550 i go @ - najtansza rozsadna propozycja dla dx9

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

osz kurde, o 15.00 usiadlem, oderwalem sie dopiero teraz . Mam za soba 20%. Fajna gra, czasem potrafi wkurzyc jak juz ktos powiedzial, ale dobrze jest. Street X jest calkiem fajne, tylko ze to sa chyba trasy drifta z jedyneczki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2004 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ta trasy w street x smierdza driftem z jedynki.. wkruwiajacy jest drag, ni uja nie idzie wygrac, no i slabo z kasa jak nie ma za co jej juz zdobywac tylko za dragi a tutaj dupa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2004 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
ta trasy w street x smierdza driftem z jedynki.. wkruwiajacy jest drag, ni uja nie idzie wygrac, no i slabo z kasa jak nie ma za co jej juz zdobywac tylko za dragi a tutaj dupa


powtorzyl co ja powiedzialem lol , z tymi dragami tez prawda, trudne sa dosc, zreszta ja mam teraz pelno wyscigow, ktore po kolei zaliczam. Kasy mam z 7-8 tys. i nie moge nic juz kupic , wiec sam sie juz zastanawiam po co mi ona

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2004 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

ja jeszcze sciagam
juz raz sciagnelem to sie okazalo niedosc ze po francusku to jeszcze ze to nfsu1 !! 1.4gb i od nowa zabawa :/
jutro albo po powinienem miec.. mam nadzieje ze tym razem to jest normalna wersja nfsu2

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2004 02:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Sciagnelo mi sie wczoraj o 20 i jak sie dosiadlem nawet nie wiem kiedy a juz 3 w nocy byla
Normalnie niewasko rozlozyla mnie ta gra
Jest normalnie pozytywna ale mam z nia jeden problem... pol dzielnicy przychodzi do mnie z czystymi plytami

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2004 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

uh.. wreszcie... jutro odpale

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2004 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Nie kumam jednego w tej grze. Moge już kupować SUV'y (Navigator !!!), turbo i inne updatey. A tunink wizualny mam ciągle zablokowany ??

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2004 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

a sklepy znalazles z tuningiem wizualnym?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2004 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja nie moge znalezc nawet jednego sklepu specjalistycznego... czyli tego z Neonami i.t.p
Jezdze szukam i nie moge.... Body mam 2 a Performance 3...... 2 lakiernikow i 2 dilerow samochodowych... masakra

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2004 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
/ nawet jednego sklepu specjalistyczne


Jest przy wjeździe na autostradę od strony Beacon Hills czy jakoś tak...

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2004 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire



Wsie sklepy odkryte - 70% gry za mną

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2004 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:23.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions