Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Ultimate Quake
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

Ultimate Quake

Podobno ma wyjsc Ultimate Quake czyli Quake 1,2.3 w cenie 169zl (chyba, nie jestem pewny). BTW to stary news ale jakt nikt na boardzie nic o tym nie powiedzial to ja wam mowie

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ADM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Czersk, 27km od Chojnic (woj. pomorskie)

Post

Ale zajebiscie

__________________
frag them all
Something Dark is Inside Me. I Can Feel It!!
ADM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ADM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ADM Znajdź więcej post'ów przez  ADM Dodaj ADM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ADM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

hhehehe dobry pomysl

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

Bedzie tez Ultimate DOOM gdzie bedzie doom 1 i 2 za 69 zl.

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Przecież to już od dawna wiadomo.
Ale czy w Polsce to ma wyjść. Wątpie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Czy ktos wie ile teraz kosztuje oryginalny q3 w sklepie? Bo moj wygenerowany cd-key raczej zradko dziala i moge grac tylko na servie astercity bo on nie wymaga cd-keya. A moze znacie jakies polskie servy bez cd-keya?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Czy ktos wie ile teraz kosztuje oryginalny q3 w sklepie? Bo moj wygenerowany cd-key raczej zradko dziala i moge grac tylko na servie astercity bo on nie wymaga cd-keya. A moze znacie jakies polskie servy bez cd-keya?


Cos koło 90 zl. Raz widziałem za 79 zl.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ultimate quake jest u mnie w lublinie i kosztuje 169zl...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez tRoll_q
Bedzie tez Ultimate DOOM gdzie bedzie doom 1 i 2 za 69 zl.


Hmm.... UltimateDoom powstal jeszcze przed Quake1 i byla to pierwsza czesc Dooma rozszerzeona o Dadatkowy (4ty) epizod

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 07:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

Ale wiem ze doom 1 i 2 bedzie w komplecie za 69zl

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 08:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez j@rzabek
Przecież to już od dawna wiadomo.
Ale czy w Polsce to ma wyjść. Wątpie.


Wyjdzie na pewno - sam pytalem...

W Media markt juz Doom'a reklamowali....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

w media markt to juz ulti quaka reklamowali...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

to spox ;p

ale i tak tego nie qie...bo mam wszystkie quaki na hdd

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
to spox ;p

ale i tak tego nie qie...bo mam wszystkie quaki na hdd



Tez mam teraz sciagam wszystkie stare FPP od kotrych zaczynalem [doom, d2, heretic, hexen]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 16:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja za swoj q3 dalem 99 sztuk zlota

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ADM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Czersk, 27km od Chojnic (woj. pomorskie)

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
ja za swoj q3 dalem 99 sztuk zlota


A ja 8

__________________
frag them all
Something Dark is Inside Me. I Can Feel It!!
ADM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ADM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ADM Znajdź więcej post'ów przez  ADM Dodaj ADM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ADM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja za mojego dalem 1.60, ale nie moge grac na serwach wymagajacych cd-keya i to mnie boli Moze zakuoie oryginal sobie.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 18:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

ja nic nie dalem...nie mam nawet swojego pirata

zainstalowalem na hdd pirata qmpla... a cdkeya zajebalem z cafe i moge grac w sieci za darmoche ehehehe

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
ja za mojego dalem 1.60, ale nie moge grac na serwach wymagajacych cd-keya i to mnie boli Moze zakuoie oryginal sobie.....



dth2gpwc27swltc7
...be happy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 06:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez ya.



dth2gpwc27swltc7
...be happy


Jezeli to dobry cd-kej to uzywa gojuz kolo 50 ludzi

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 08:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

cd-key dobry ale po lanie

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

quote:
Napisane oryginalnie przez Q

Jezeli to dobry cd-kej to uzywa gojuz kolo 50 ludzi



... mam drugiego na wlasny uzytek heh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ya.



dth2gpwc27swltc7
...be happy


Ja uda mi sie choc raz wejsc na jakis serw na nim to bede happy
THX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 14:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d00min
son of a gun



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: lancut

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
...cdkeya zajebalem z cafe i moge grac w sieci za darmoche ehehehe


nie glupi pomysl tez musze sprobowac... tylko **** czy cafeja w moim townie ma oryginalne q3 to bym sie zastanawial )

__________________
Str4y
mail: [email protected] (jesli niektorzy nie wiedza to d00min pisze sie przez dwa zera )
www: www.q3world.ngd.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d00min Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d00min Znajdź więcej post'ów przez  d00min Dodaj d00min do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d00min prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen
ja nic nie dalem...nie mam nawet swojego pirata

zainstalowalem na hdd pirata qmpla... a cdkeya zajebalem z cafe i moge grac w sieci za darmoche ehehehe


Juz dawno o tym myslalem ale cafejki u nas pochowaly klucze....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez tRoll_q
cd-key dobry ale po lanie

na lanie nie trzeba cdkeya

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2001 06:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:42.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions