Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Nowa matura - polski
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry Nowa matura - polski

Tak wiem, ten temat staje sie juz nudny ale musze o to zapytac bo wiem ze na boardzie jakies 10 osob w tym roku podobnie jak ja ma zasrana mature...

Otoz szukam opracowanego juz przez kogos (tak, jestem nygusem i dobrze mi z tym) tematu na ustna mature z polskiego - wybralem temat gramatyczny, o neologizmach wiec znalezienie czegokolwiek w sieci jest jeszcze trudniejsze...

Ale moze znacie jakies dobre site'y z gotowymi prezentacjami na nowa mature? Jakos na google nic konkretnego nie moge znalezc, ewentualnie znacie kogos kto za drobna oplata wykonuje takie uslugi?
Chetnie naucze sie tego i przedstawie komisji, nie widzi mi sie tylko opracowywanie tego w domu

Jakies sugestie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 11:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a) Po co wybierales temat o ktorym nie masz zielonego pojecia?
b) Za pozno pytasz.
c) Kup gazete i poprzegladaj ogloszenia.
d) Po co w ogole zdawac mature?
e) Nie mam wiecej sugestii...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 12:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
a) Po co wybierales temat o ktorym nie masz zielonego pojecia?
b) Za pozno pytasz.
c) Kup gazete i poprzegladaj ogloszenia.
d) Po co w ogole zdawac mature?
e) Nie mam wiecej sugestii...



a) mam pojecie ino nie chce mi sie tego robic, ewentualnie chce zeby bylo to zrobione na 5 a ja jak zrobie to bedzie na 4
b) nie jest za pozno...
c) przegladalem, nie ma
d) zeby inni sie z ciebie nie smiali

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 13:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mika




Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: HarcówkA

Heheh Majes doniose na Ciebie w szkole

__________________
Kurce ni ma podpisów - teraz zg pije!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mika Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mika Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mika Dodaj [FPP]Mika do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mika prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Mika
Heheh Majes doniose na Ciebie w szkole

kapuś

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Mika
Heheh Majes doniose na Ciebie w szkole

Zanim doniesiesz - potarguj sie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez majes
d) zeby inni sie z ciebie nie smiali


Zbij mnie i nazwij suka...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 20:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

lol, cpales cos?


to pomoze mi ktos czy nie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 20:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez majes
to pomoze mi ktos czy nie?

Nie. Sam wybierales temat.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

nie. temat do kitu. a ja na moje 2 z matury juz zasluzylem ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

No stary, sam sobie wziales przerabany temat to teraz cierp... Trza bylo sobie wybrac cos z interpretacji jakis ksiazek, najlepiej takich, ktore juz przeczytales i nie musialbys sie z niczym meczyc. Mogles sie tez obudzisz dwa tyg temu i jeszcze ewentualnie zmienic temat. A teraz to juz za pozno

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

nie rozumiecie jednej rzeczy - otoz ja ze swojego tematu jestem bardzo zadowolony i wcale nie zmienilbym go na zaden inny... czuje sie w nim mocny i takie tam - sek w tym ze nie chce mi sie go opracowywac i chetnie zaplace komus zeby zrobil to za mnie - teraz rozumiecie?

pytam tu bo wiem ze sporo osob z board'a ma mature w tym roku i myslalem ze jest tu wiecej nygusow z podobnym problemem i ktos mi pomoze - coz, myslilem sie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 21:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

miki sie pytaj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mika




Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: HarcówkA

ugh ja mam swoja prace do napisania i tak mi za duzo ;d aczkolwiek temacik bardziej przystepny bo: Literatura Fantasy nowy gatunek czy odmiana science Fiction. Omów na wybranych dziełach ;D No poprostu cud miod temat ale cholerka tez czasu zzera. Wiec ja to raczej nie jestem wstanie

__________________
Kurce ni ma podpisów - teraz zg pije!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2005 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mika Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mika Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mika Dodaj [FPP]Mika do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mika prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

myslalem bardziej o jakiejs studentce na 4 roku ewentualnie nauczycielce dorabiajacej wlasnie w ten sposob

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2005 14:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez majes
myslalem bardziej o jakiejs studentce na 4 roku ewentualnie nauczycielce dorabiajacej wlasnie w ten sposob


omg jaki wybredny... co do wzrostu/koloru wlosow/miejsca zamieszkania tez takie wymagania masz?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2005 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

3 lata temu mialem prace o zapożyczeniach w języku polskim - a to ma sie nijak do twojego tematu (buahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahah)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2005 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
omg jaki wybredny... co do wzrostu/koloru wlosow/miejsca zamieszkania tez takie wymagania masz?


dzizas to chyba jasne ze jesli mam placic to komus kto zrobi to profesjonalnie a nie tak samo jak ja...

przestnacie sie przypierdalac tylko sprobujcie pomoc albo zamknijcie topic jesli nie macie nic do powiedzenia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2005 17:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

To zamykamy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2005 18:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez majes
dzizas to chyba jasne ze jesli mam placic to komus kto zrobi to profesjonalnie a nie tak samo jak ja...

przestnacie sie przypierdalac tylko sprobujcie pomoc albo zamknijcie topic jesli nie macie nic do powiedzenia...



geez.. juz zazartowac nie mozna?

btw: pytalem kolezanki. drugi rok dziennikarstwa w krakowie. niestety ma zapieprz i nie wyrobi ;/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2005 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dzieki za dobre checi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2005 19:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

ja swoją prace napisałem na podstawie kilku grubszych słowników języka polskiego, plus pare opracowań z neta i tyle...to wcale nie jest takie trudne jak się wydaje, wystarczy usiąść dwa trzy dni i troche popracować, moj temat to satyra jako sposób prezentacji problemów społecznych na wybranych przykładach literackich, zawężyłem sobie do twórczości Krasickiego...i małe piwko...zobaczymy jak ocenią


dzisiaj wyhaczyłem dobrą stronkę, oceń sobie
http://www.sciagawa.pl/p/11.html

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2005 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez majes
dzizas to chyba jasne ze jesli mam placic to komus kto zrobi to profesjonalnie a nie tak samo jak ja...



A jak zle napisze - to pozwiesz???

To jak ukrasc buty ze sklepu, a potem je reklamowac, ze sie rozkleily...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2005 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Lucas jak zwykle sypie przykladami

Whatever, czas ucieka, wiec trzeba ruszyc tylek i cokolwiek zrobic. Masz dwie opcje:

1) Samemu. Bez przesady, to jest o ile dobrze sie orientuje 15 minut gadania, chociazby skaly sraly, wyklad to nie bedzie. Kilka dni roboty i masz sprawe zalatwiona. Idziesz do biblioteki, szukasz literatury przedmiotu i wio...

2) Prosisz o przysluge, ale na boardzie to raczej nie licz na pomoc...

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2005 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337
2) Prosisz o przysluge, ale na boardzie to raczej nie licz na pomoc...

Ja ci pomoge - zawsze jest... www.google.pl

Mi zawsze tak tu pomagali...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2005 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez majes
myslalem bardziej o jakiejs studentce na 4 roku ewentualnie nauczycielce dorabiajacej wlasnie w ten sposob


Majonez wie co mówi. Mnie taka własnie studentka 4'tego roku ekonomi tak pięknie z matmy nauczyła w wakacje że cały rok zaliczyłem na 4. No ale to trochę nie na temat.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2005 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

otoz to, moj koles znalazl sobie korepetytorke z polskiego ktora nie dosc ze uczy w liceum klas maturalnych to jeszcze jest egzaminatorem! wiec jakby nie patrzec taka kobieta zna sie troche lepiej na sprawie niz ja i za drobna oplata moze mi pomoc przygotowac sie tak zebym nie mial zadnych problemow pozniej kiedy stane przed ta cala komisja...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2005 10:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mika




Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: HarcówkA

Ino na początku mówiłes o napisaniu tak zwanego gotowca, którego sie potem nauczysz i przedstawisz Teraz z kolei szukasz nauczyciela/studenta, ktory pomoże Ci napisac ta prace, a to całkiem zmienia postać rzeczy Jesli chodzi o taka pomoc to nie ma sprawy popytam sie dziewczyn, one same korzystaja z takiej pomocy i o ile dobrze pamiętam placa 20zl za godzine Ino tylko musze wziasc nr telefonow

__________________
Kurce ni ma podpisów - teraz zg pije!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2005 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mika Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mika Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mika Dodaj [FPP]Mika do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mika prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
majes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

gut

w kazdym razie chcialbym zeby sam konspekt ktos napisal za mnie, reszte sie doucze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-03-2005 13:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Mika
(...)wziasc (...)


przed czy po maturze? jezeli przed to współczuje i zycze powodzenia

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2005 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:08.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions