Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Pomóżcie zbindować gany... pliz
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Pomóżcie zbindować gany... pliz

Rozglądnąłęm się po boardzie i nie znalazłem jakiegoś specjalnego miejsca dla newbies stąd moje, może nudne dla wię kszości pytanie: Jak zbindować bronie do klawiszy? Wiem, że tak się robi, wystarczy zresztą zajrzeć w cfg, żeby przekonać się, że to co robię w menu "shoot" zamieniane jest na komendy zapoczątkowane słowem bind. To proste. Ale chciałbym przypisać różne parametry różnym gunom.
Chciałbym móc przypisać: klawisz, sensitivity, fov, być może zoom fov. Ewentualne sugestie co jeszcze można przypisać broni mile widziane.
Przerzuciłem parę configów znanych i mniej znanych graczy, ale albo nie było tego o co mi chodzi, albo nie działało.
Nie jest to sprawa życia i śmierci, ale za konkretną i wyczerpującą pomoc będę zobowiazany.
Gram w q3a pr 1.29 jeśli to istotne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Pomóżcie zbindować gany... pliz

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
Rozglądnąłęm się po boardzie i nie znalazłem jakiegoś specjalnego miejsca dla newbies stąd moje, może nudne dla wię kszości pytanie: Jak zbindować bronie do klawiszy? Wiem, że tak się robi, wystarczy zresztą zajrzeć w cfg, żeby przekonać się, że to co robię w menu "shoot" zamieniane jest na komendy zapoczątkowane słowem bind. To proste. Ale chciałbym przypisać różne parametry różnym gunom.
Chciałbym móc przypisać: klawisz, sensitivity, fov, być może zoom fov. Ewentualne sugestie co jeszcze można przypisać broni mile widziane.
Przerzuciłem parę configów znanych i mniej znanych graczy, ale albo nie było tego o co mi chodzi, albo nie działało.
Nie jest to sprawa życia i śmierci, ale za konkretną i wyczerpującą pomoc będę zobowiazany.
Gram w q3a pr 1.29 jeśli to istotne.



W q3config.cfg masz takie wpisy jak: bind 5 "weapon 5" i parę podobnych, także z "weapon x" w środku
wszystkie najlepiej od razu wykasuj. Teraz napisz takie jakie chcesz już mieć, np jeżeli chceć mieć Rocket Launchera pod a to napisz: bind a "weapon 5"
Tak samo z innymi bronmi, która jest która zależy od numerku przy "weapon".
Powodzenia.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 16:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post Bindy

ech no wiec jezeli chcesz np. wybrac raila i zeby ci sie wlaczyl jakis zoom i zmniejszyl sie sensitivity to :

bind # "weapon 7 ; sensitivity 3 ; cg_fov 70"

# < - - tfuj klawisz
A wiec oddzielasz komendy średnikami... mozna z tym robic co chcesz


ADDED :
dam ci kawałeczek mojego konfiga z bindami do broni moze mi wtedy lepiej wytlumaczysz o co cie chodzi :

// WEAPONS BINDS

bind c "weapon 1; sensitivity 6.7" // GAUTLET
bind x "weapon 2; sensitivity 6.0" // MACHINEGUN
bind z "weapon 3; sensitivity 6.7" // SHOTGUN
bind v "weapon 4; sensitivity 7.0" // GRENADE LAUNCHER
bind e "weapon 5; sensitivity 6.7" // ROCKET LAUNCHER
bind f "weapon 6; sensitivity 5.5" // LIGHTNING GUN
bind q "weapon 7; sensitivity 5.8" // RAILGUN
bind r "weapon 8; sensitivity 5.0" // PLASMAGUN

Edytowane przez dnia 14-01-2002 o godz. 17:24

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 17:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

sxl
Dzięki. Tyle to wiem. Ale co z resztą? Wiem, że kazda broń może mieć swoje osobne parametry, np. RL może mieć sensitivity 8, fov 130, może być rysowany na monitorze lub nie itp. Chodzi o to by zróżnicować te parametry dla tak różnych w działaniu, celowaniu i ogólnie w obsłudze broni jak LG i np. GL. Pisze się wtedy:
bind r weapon 5; sensitivity 9, fov 130
bind q weapon 7; sensitivity 4.5, fov 90
i tak z każdą bronią po kolei.
Problem mam z tym jak to się dokładnie opisuje (wiesz, te przecinki i średniki są cholernie ważne)
Co przypomniało mi się właśnie: w cfg mam np. bind q weapon7 ale oprócz tego mam jeszcze przypisany tej broni klawisz 7. Czy zmiany muszę dopisać w obu tych pozycjach czy tylko przy jednej z nich?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

nie zabardzo cie qmam ale moze o to ze np.

bind q "weapon 7 ; cg_fov 70 ; sensitivity 3 ; cg_drawgun 0"

nie qmam ciebie weapon 7 to weapon 7 a q to q

ADDED : (**** do zlego posta to dalem)
dam ci kawałeczek mojego konfiga z bindami do broni moze mi wtedy lepiej wytlumaczysz o co cie chodzi :

// WEAPONS BINDS

bind c "weapon 1; sensitivity 6.7" // GAUTLET
bind x "weapon 2; sensitivity 6.0" // MACHINEGUN
bind z "weapon 3; sensitivity 6.7" // SHOTGUN
bind v "weapon 4; sensitivity 7.0" // GRENADE LAUNCHER
bind e "weapon 5; sensitivity 6.7" // ROCKET LAUNCHER
bind f "weapon 6; sensitivity 5.5" // LIGHTNING GUN
bind q "weapon 7; sensitivity 5.8" // RAILGUN
bind r "weapon 8; sensitivity 5.0" // PLASMAGUN

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 17:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
sxl
Dzięki. Tyle to wiem. Ale co z resztą? Wiem, że kazda broń może mieć swoje osobne parametry, np. RL może mieć sensitivity 8, fov 130, może być rysowany na monitorze lub nie itp. Chodzi o to by zróżnicować te parametry dla tak różnych w działaniu, celowaniu i ogólnie w obsłudze broni jak LG i np. GL. Pisze się wtedy:
bind r weapon 5; sensitivity 9, fov 130
bind q weapon 7; sensitivity 4.5, fov 90
i tak z każdą bronią po kolei.
Problem mam z tym jak to się dokładnie opisuje (wiesz, te przecinki i średniki są cholernie ważne)
Co przypomniało mi się właśnie: w cfg mam np. bind q weapon7 ale oprócz tego mam jeszcze przypisany tej broni klawisz 7. Czy zmiany muszę dopisać w obu tych pozycjach czy tylko przy jednej z nich?



Zmiany dopisujesz tylko przy tym bindzie, ktorego uzywasz do danej broni. Gdybys zas wlaczyl tamten bind 7, to wlaczylaby ci sie ta bron jednak bez dodatkowych ustawien.

bind c "weapon 1; sensitivity 6.7; cg_fov 110; cl_mouseaccel 0.1; callvote kick niven" - itp...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

mam tak:

set g "weapon 1 ;sensitivity X ;cg_fov X ;cg_drawgun X ;cg_mouseaccel X"
set mg "weapon 2 ;sensitivity X ;cg_fov X ;cg_drawgun X ;cg_mouseaccel X"
set sg "weapon 3 ;sensitivity X ;cg_fov X ;cg_drawgun X ;cg_mouseaccel X"
...itd

bind Y "vstr g"
bind Y "vstr mg"
bind Y "vstr sg"
...itd

X -wartosc
Y -klawisz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

wez jusz dy ya. nie mieszaj ja tesz mam różne vstry ale do bindów od broni? po co ... łatwiej tak ... tylko wiecej config zajmuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

juSZ nie bede

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

{z}BobeK

nie zabardzo cie qmam ale moze o to ze np.
bind q "weapon 7 ; cg_fov 70 ; sensitivity 3 ; cg_drawgun 0"


qmasz, qmasz...
To chyba jest to o co chodzi...
Sprawdzę, będę mógł napisać na pewno

sxl
Właśnie nad tym się zastanawiałem: czy muszę te zmiany zrobić tu i tu, czy tylko w jednym miejscu wystarczy.
A propos: czy callvote kick niven jest konieczne

Dzięki ludzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
A propos: czy callvote kick niven jest konieczne

do czego to ma byc aluzja? masz cos do nivena?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Cool

Nawet nie wiem z czym to się je
To cytat z proponowanego mi configa...

Ale czujny to jesteś....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

a jaki to cfg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

ktos sobie niezly wpis zrobil

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Czego oczekujesz xen0mie - że wskażę kogoś palcem?
Nie przesadzajmy.
Czyjś niewinny żart nie zasługuje chyba na tropienie po boardzie w celu symbolicznege przecież tylko napiętnowania.

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 08:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

lol? przeciez ja nikogo nie chce przesladowac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

To fajnie.
Czuję się bezpieczniejszy i spokojniejszy

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

Pamietam bardzo dobrze... jak tez mialem problemy z napisaniem "dobrego" cfg, az niespodziewanie pojawil sie Sweeper ze swoim textem w FZ (Fpp Zone) na temat pisania cfg. BIG TNX. Tak w ogole to Sweeperowi i calej FZ crew zawdzieczam spory kawalek wiedzy na temat quaka. Wiec pozdarwam FPP Zone. TFE!!

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

uh ja sobie "zmodernizowałem" configa w wakacje i nie zbyt dużo się w NIM nie zmieniło ... pododawałem sobie głupie vstr'y bleble ("Taniec Słońca") i nagle zajmował koło 18 kB i niedziałał więc wywaliłem te bzdety do innych pliczk00f...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 12:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
uh ja sobie "zmodernizowałem" configa w wakacje i nie zbyt dużo się w NIM nie zmieniło ... pododawałem sobie głupie vstr'y bleble ("Taniec Słońca") i nagle zajmował koło 18 kB i niedziałał więc wywaliłem te bzdety do innych pliczk00f...

A ja dzięki twojej podpowiedzi zmodernizowałem sobie configa wczoraj i... działa. Może nie idealnie, szczególnie przy zmianie fova podczas zmiany broni (coś pewnie popitoliłem), ale z grubsza mam to o co chodziło.
Dzięki.
Oczywiście nowy .cfg wylądował w teczce do użycia w przyszłości, bo ciężko się przerzucić (sporo zmian).

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

uh brawa dla *miszcza *... eh ja tera nie przykładam dUżej uwagi do swojego konfa tylko na tyle żeby pograć ...
nigdy nawet mi sie nie chce modernizowac w nim jak musze (gamma, złe bindy , itp.)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 15:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Chciałem podziękować wszystkim, którzy mi pomogli.
Wszystko działa do dzisiaj ok. Jeszcze raz wielkie dzieki.

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2004 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

masz zmiennego fova podczas zmiany broni? ciekawe

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2004 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

BobeK

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2004 09:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
masz zmiennego fova podczas zmiany broni? ciekawe


Znów już nie

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2004 09:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

szkoda - fajnie sie gra jak masz np zmiane fova z 90 na 110 po browarku jest jeszcze bardziej ciekawie

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2004 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

A może jakieś grzybki do tego ??
Jakiś prawdziwek lub pieczareczka ??

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-10-2004 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:07.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions