Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Dotyczy CD_KEY
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ciacho22
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool Dotyczy CD_KEY

KUPCIE SOBIE ORGINAŁ JA JUŻ TO DZIŚ ZROBIŁEM

Edytowane przez dnia 05-11-2004 o godz. 12:52

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 03:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shaggy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Słuchaj kolego, gó..... za przeproszeniem nas to obchodzi, ameryki nie odkryłeś. Jesli gra ci się podoba kup oryginał, wynagrodzisz w ten sposób autorów. Jeśli masz zamiar nadal grać na piracie to jesteś poprostu złodziejem .....

Prośba do moderatora, prosze o piętnowanie takich tematów i banowanie upierdliwych złodzieji ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 07:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shaggy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shaggy Znajdź więcej post'ów przez  shaggy Dodaj shaggy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shaggy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fabrizzio007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: GORZOW

Talking :D

KOles zapodaj tego cracka ????? nie badz taki pozdro

__________________
siema

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fabrizzio007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fabrizzio007 Znajdź więcej post'ów przez  fabrizzio007 Dodaj fabrizzio007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fabrizzio007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

W mojej opinii jest to OSZUSTWO i KRADZIEŻ, jeśli masz już tego pirata to graj se na pirackich serverach, nikt ci nie zabrania, ale to to już przesada!!! Jakim prawem masz grać na równych zasadach z tymi którzy kupili orginał?!?! Jak chcesz grać na wszystkich serverach to wy****dalaj do sklepu i kup orginalną wersje!!!

Prosze moderatora o usunięcie tego tematu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Thumbs down

Wiecie chlopaki ze złodziejami nie ma co gadać. I żeby się jeszcze chwalić, że jest się złodziejem... żałosne...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fabrizzio007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: GORZOW

Thumbs up haha

chlopaki dajcei spokoj jestes wku..... z tego powodu ,ze wy kupiliscie ,a my sobie gramy gratisowo pozdrow ;D kto nie kombinuej ten nie ma proste pozdrowki bobki !!!!! jak gre mi sie spodoba tak kupie sobie oryginala

__________________
siema

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fabrizzio007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fabrizzio007 Znajdź więcej post'ów przez  fabrizzio007 Dodaj fabrizzio007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fabrizzio007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Re: haha

quote:
Napisane oryginalnie przez fabrizzio007
chlopaki dajcei spokoj jestes wku..... z tego powodu ,ze wy kupiliscie ,a my sobie gramy gratisowo


"gratisowo" wytłumacz co przez to rozumiesz, może chodziło Ci że dzięki OSZUSTWU lub ZŁODZIEJSTWU??? Na pewno niczego Ci nie zazdroszcze, nie mam czego, jestem uczciwy, nie jestem lamerem, złodziejem ani żadnym przydupasem. Wisi mi twoja gra (jest tak żałosny że na litość mnie wziął), pewnikiem jesteś jakimś lamusem który nie potrafi grać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fabrizzio007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: GORZOW

Talking

hihihii gdaj sobie dalje chlopczyku

__________________
siema

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fabrizzio007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fabrizzio007 Znajdź więcej post'ów przez  fabrizzio007 Dodaj fabrizzio007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fabrizzio007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

A pogadam sobie, a ty mi tego nie zabronisz!

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fabrizzio007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: GORZOW

Exclamation

sluchaj ja nie bede kupowal plyt poniewaz sa zbyt drogie !!! kurcze niemiec za 2 godziny pracy ma call of duty ,a my polacy musimu zapier.... caly tydzien ,zeby sobie kupic i dlatego bede ich okradal ile sie da i nikt mnie nie powstrzyma od tego !!!!


POZDROWIENIA

__________________
siema

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fabrizzio007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fabrizzio007 Znajdź więcej post'ów przez  fabrizzio007 Dodaj fabrizzio007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fabrizzio007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

quote:
Napisane oryginalnie przez fabrizzio007
sluchaj ja nie bede kupowal plyt poniewaz sa zbyt drogie !!!


Nie wiem czy się orientujesz ale orginalnego CoD można dostać już za 29.90 (w przeliczeniu tyle ile trzeba dać za 2 płyty na targowisku)

quote:
Napisane oryginalnie przez fabrizzio007
kurcze niemiec za 2 godziny pracy ma call of duty ,a my polacy musimu zapier.... caly tydzien ,zeby sobie kupic


Minimalne wynagrodzenie w polsce to 800zł, podziel to na cztery i.. bingo wychodzi 200zł, za to możesz kupić CoD, CoD:UO i jeszcze na chleb starczy (a także i na masełko)

quote:
Napisane oryginalnie przez fabrizzio007
i dlatego bede ich okradal ile sie da i nikt mnie nie powstrzyma od tego !!!!


Nikt ci nie zabrania grać na piracie, sam też dłuższy czas miałem pirata, ale graj na pirackich serverach, a nie szukasz sposobu żeby zrównać się prawami z tą częścią użytkowników która kupiła orginał.

PS. Ktoś kiedyś powiedział (a pasuje to do tego tematu) "Ale granie nie jest potrzebne do życia, nie stać cię to nie graj nie umrzesz"

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Edytowane przez MatSan dnia 05-11-2004 o godz. 18:25

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Jeśl.i człowiek jest nazywany od złodzieji i nic sobie z tego nie robi to znaczy, że jest za głupi aby zrozumieć co to znaczy słoweo złodziej. Ehhhh.... i tak pewnie nie zrozumieją mojej wypowiedzi złodziejaszki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Dla niektórych nazywanie ich złodziejem to nic nowego, są do tego przyzwyczajeni...

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2004 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MatSan
Nie wiem czy się orientujesz ale orginalnego CoD można dostać już za 29.90 (w przeliczeniu tyle ile trzeba dać za 2 płyty na targowisku)


gdzie niby 29.90? ja ostatnio kupilem za 59,90 i tak samo za dodatek.. czyli kolo 120zl i cala gra kupiona

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2004 01:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bait
Master of Death



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Piekło

Thumbs up

No nie, wy chyba już niemacie jaki temat zakładać.

@Ciacho22
Jeśli masz zamiar tylko takie tematy zakładać to pogadaj sobie z Eddy'm
On też niezły temat załorzył odnośnie cd key

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2004 07:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bait Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bait Znajdź więcej post'ów przez  bait Dodaj bait do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bait prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

W Saturnie ostatnio były CoD za 29.90 a CoD:UO za 44.90. W Empiku cena CoD to 39.90 a dodatku taka sama (jak w saturnie).

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2004 07:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MatSan
W Saturnie ostatnio były CoD za 29.90 a CoD:UO za 44.90. W Empiku cena CoD to 39.90 a dodatku taka sama (jak w saturnie).


qrna gdanski empik wali w &uja ;} bo ja tam kupowalem.. znacy cod w media market, a dodatek w empiku.. i oba z cena 60zl no ale co tam.. warto bylo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2004 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eddy
The Mechanic



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Czeladź

te bait ja mam orginala jak by ci to udowodnic
1.jakis tekst z instrukcji
2.wejsc na jakis originalny server
3.wyslac ci zdjecia pudelka

a tamtego posta napisalem DLA JAJ

__________________
In War That Changed World No One Foughts Alone

__________________________


www.sfh.kom.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2004 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eddy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eddy Znajdź więcej post'ów przez  Eddy Dodaj Eddy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eddy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rafael
zsuijileafaR



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Katowice

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
qrna gdanski empik wali w &uja ;} bo ja tam kupowalem.. znacy cod w media market, a dodatek w empiku.. i oba z cena 60zl no ale co tam.. warto bylo


MediaMarkt w Chorzowie - CoD Deluxe Edition (CoD PL i CoD: UO PL) za 90 zł (czyli taniej o 10 zł niż gdzie indziej) . A tak to samego CoD'a da się kupić za 30 zł...w większości sklepów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2004 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rafael Znajdź więcej post'ów przez  Rafael Dodaj Rafael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rafael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Black Rider
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Częstochowa

wogole nie rozumiem tego goscia jezeli on mowi ze COD jest drogie !!!!! obojetnie czy UF czy zwykle to chyba jest glupi !!!!!!! jak ja widze kolejne odciki fify ktore kosztuja po 120 i gowno sie w nich zmienia to mnie to boli !!! a wydac 50 zł za gre ktora mozna po przejsciu campani (zajebistej) grac na multi tyle ile wlezie, to to jest jakis kretyn ...

__________________
Ziom za ziomem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 09:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Black Rider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Black Rider Znajdź więcej post'ów przez  Black Rider Dodaj Black Rider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Black Rider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

U nas w Polsce są dwie rzeczy które są przestepstwem a ludzie przechodza nad tym do pożądku dziennego. Pierwsze to przemoc w rodzinie drugie to piractwo. Niestety tak długo jak w społeczeństwie nie wykształci się co to jest własność intelektualna tak długo bedą sie trafiały takie kwiatki. "Drogie" nie sądze aby COD było drogie jak na efekt rocznej pracy dużej grupy ludzi.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2004 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions