Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > szykuje sie rozwalka naszej niby reprezentacj w clan base
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tom2525
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: LODZ

szykuje sie rozwalka naszej niby reprezentacj w clan base

przeczytalem sobie ksywki reprezentacj Portugali i wiem ze przegramy gralem z kilkoma graczami z tej listy i sa dobrzy naprawde dobrzy niewiem jak nasza niby reprezetacja ale napewno ta na prendce zebrana druzyna nie wygra z nimi to bedzie zupelny inny styl gry niz te wasze clanowe turnieje i lepiej niech sie przygotuja na przegrana jak to muwie czasem do biegnocych na oslep umierajce szybko bo respawn czeka na was

__________________
<<<TOM>>>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2002 00:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tom2525 Znajdź więcej post'ów przez  tom2525 Dodaj tom2525 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tom2525 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

no coz ja nie gralem ale znam poziom reprezentacji polski hmm nie sa chlopaki zli na demo wersji na fullu obawiam sie ze bedzie miesko portugalia poprostu zmiecie ich z powiezchni naszej kochanej ziemi powiem wiecej jestem przekonany ze rozniosl by ich sredni klan polski chodzi mi o zgranie poprostu nie widze tych ludzi na serverach a jak widzilem "kapitana" to normalnie mnie nosilo juz na ten temat pislaem w innym topicku wiec nie warto sie powtarzac
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2002 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Tom ale z ciebie pesymista . Ja uwazam ze z portugalia to jeszcze rade dadza ale pozniej... Oczywiscie jesli przyjdzie grac z anglia lub szwecja to wlasnie wtedy skonczy sie turniej dla nas . Ale powalczyc mozna .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2002 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazdzik
Tom ale z ciebie pesymista . Ja uwazam ze z portugalia to jeszcze rade dadza ale pozniej

raczej realista powiedzmy sobie prawde w portugali servero 8 i to duzych do ktorych ja osobiscie mam ping okolo 100 w polsce 1 (drugi nie wlaczony )a max serverow w polsce jaki widzialem to 4 wiec trochy jednak nawet miejsca na treningi chlopaki nei macie
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2002 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Exclamation

Ja tak samo twierdze dostana po dupie granie z zachodnimi timami to juz jest co innego...przede wszystkim poziom i ping

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2002 01:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Zaitsev
przede wszystkim poziom i ping

hmm na zachodzie nie gram zbyt wiele ale na ping nie mam co narzekac mam czasme nizszy od typow ktorzy graja z angli czy innych panstw natomiast co do poziomu hmm moze nie chodzi tu o poziom tylko raczej o ogranie w zespole
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2002 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

widzialem demka z meczy zach.teamow(spk) graja dobrze ale nie maja jakies specjalnie wymyslnej taktyki(moze taka wystarczy) gdzie mozna sciagnac demko "prawdziwych" wymiataczy z checia bym popaczyl (zaicev jak taki dobry jestes to nagraj sie na demko i przeslij mi bede wdzieczny)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
...checia bym popaczyl (zaicev jak taki dobry jestes to nagraj sie na demko i przeslij mi bede wdzieczny)


moze dzis cos wyskrobie to dostaniesz dzis sobie zagram 1 raz od 9 tygodni i powiem ci jak sprawa stoi

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2002 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Zaitsev
Ja tak samo twierdze dostana po dupie granie z zachodnimi timami to juz jest co innego...przede wszystkim poziom i ping



Chyle czolo przed wami....bylem niewierny i sie mylilem

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2002 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: szykuje sie rozwalka naszej niby reprezentacj w clan base

quote:
Napisane oryginalnie przez tom2525
przeczytalem sobie ksywki reprezentacj Portugali i wiem ze przegramy gralem z kilkoma graczami z tej listy i sa dobrzy naprawde dobrzy niewiem jak nasza niby reprezetacja ale napewno ta na prendce zebrana druzyna nie wygra z nimi to bedzie zupelny inny styl gry niz te wasze clanowe turnieje i lepiej niech sie przygotuja na przegrana jak to muwie czasem do biegnocych na oslep umierajce szybko bo respawn czeka na was


Wracając do tego postu grałeś z paroma koleśiami i mowisz ze są dobrzy naprawde dobrzy ale chyba dla ciebie bo dla Rep Polski to kaszka manna niemówie ze jesteś lama

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2002 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Jescze raz chciałbym powiedzieć lol ale mam dlawas dobrą wiadomość Liga startuje a Rep Polski napewno na tym zyska tylko Juzef ściągmij mi bana

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór
Jescze raz chciałbym powiedzieć lol ale mam dlawas dobrą wiadomość Liga startuje a Rep Polski napewno na tym zyska tylko Juzef ściągmij mi bana

nie moja wina ze wyciagacie sobie klucze z podejrzanych zrodel albo gracie na kopiowanych
kupujcie orginaly niebedzie problemow albo niedawajcie sobie wzajemnie kluczy
pozdrawiam
ps
teraz niema tego ale bedzie niedlugo pewnie tak ze znowu duplikowane klucze beda banowane autoamtycznie

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef
nie moja wina ze wyciagacie sobie klucze z podejrzanych zrodel albo gracie na kopiowanych
kupujcie orginaly niebedzie problemow albo niedawajcie sobie wzajemnie kluczy
pozdrawiam
ps
teraz niema tego ale bedzie niedlugo pewnie tak ze znowu duplikowane klucze beda banowane autoamtycznie




Juzef ten klucz mam dobry moge wszędzie grać a napewno nie zrezygnuje z gry na zachodzie na rzecz gry na Polskim serwerze może mi pomożesz może nie mam nadzieje ze pomożesz Niewiem czy ja mam duplikay przecież moge wszędzie grać oprucz Ligi

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 07:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór
Juzef ten klucz mam dobry moge wszędzie grać a napewno nie zrezygnuje z gry na zachodzie na rzecz gry na Polskim serwerze może mi pomożesz może nie mam nadzieje ze pomożesz Niewiem czy ja mam duplikay przecież moge wszędzie grać oprucz Ligi

ogor jakos nikt ci tego bana nie wstawial (chyba ze byly powody) skoro jest ban to masz zbanowana gre jedynym sposobem na to (skoro twoj brat niema problemow) jest zablokowanie klucza
z powyszego wynika ze jest nalozony ban
nikt ci nie kaze rezygnowac poprostu nauka jest jedna nalezy posiadac orginal i nieudostepniac klucza innym mozesz miec o to pretesje tylko do siebie
nie wiem jak ty to sobie wyobrazasz ale podaczas rozgrywek ligowych niedopuszczalne bedzie granie z duplikowanymi kluczami
posdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Dobra Juzef już ominołem bana na Lidze teraz moge tam grać

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Ogór
Dobra Juzef już ominołem bana na Lidze teraz moge tam grać

tak ci sie tylko wydaje w rozgrywkach w ten sposob niebedziesz mogl uczestniczyc
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Ja mam oryginala (nie chwalac sie hehe ), a jakos na wielu serwerach mam problemy. Nie z cd-key'em ale inne np. 'invalid pk3 files costam' albo 'invalid g2 pointer'. Tylko najdziwniejsze jest to, ze wystarczy wyjsc z SoF'a i uruchomic go ponownie i wszystko dziala jak trzeba - dziwne to troche. Powinien wyjsc patch, nazywal by sie np. 1.02b, ktory by nic nie dodawal tylko by poprawil te drobne bledy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 11:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

quote:
Napisane oryginalnie przez juzef
tak ci sie tylko wydaje w rozgrywkach w ten sposob niebedziesz mogl uczestniczyc
pozdrawiam



Dlaczego tak myslisz ze niebęde mógł grać bo mam pirata ? Przeciez ominołem banna ? o co ci chodzi ?

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2002 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:16.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions