Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Witam...+ maly problem na poczatek
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GrAvEN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Question Witam...+ maly problem na poczatek

Witam wszystkich

Dawno mnie tu nie było (lub inaczej mówiąc: dawno w Tribes 2 nie grałem) ale i tak pewnie nikt nie tęsknił Nareszcie mam i czas i możliwości (nowy monitor – starego szlag trafił ok. 2 miesiące temu ) żeby nadrobić straty w graniu.
Jest tylko jeden mały problem: nie mogę się zalogować do T2. Wczoraj parę razy się udało, tyle tylko, że nie mogłem wejść na żaden Server – Authentication failed try again later…
Dzisiaj po reinstalce Trybów podczas logowania do gry widzę cos takiego:

Login Failed – Someone is already
playing using this account. If you
are not logged in already, please
wait 20 minutes and try again.

Hmm… Czy ktoś juz się spotkał z czymś takim i może mi powiedzieć co to jest lub jak się tego pozbyć?

Będę wdzięczny za pomoc )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2004 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrAvEN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrAvEN Znajdź więcej post'ów przez  GrAvEN Dodaj GrAvEN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrAvEN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Blad z logowaniem zdarza sie, gdy miales UE - wowczas serwer autoryzujacy nie wie, co sie stalo, gdyz nie otrzymal "pozegnalnego" pakietu. W efekcie traktuje, ze nadal grasz. Ten blad mija dosc szybko, od kilku minut do 20.

Natomiast problem z wejsciem na serwery to prawdopodobnie zasluga Sierry. Cos naknocili i na wiekszosc serwerow nie mozna bylo wejsc. Prawdopodobnie w ciagu paru dni to usuna. Natomiast na czesc serwow mozna wchodzic, gdyz sa one co pewien czas resetowane, co zdaje sie pomagac (chwilowo, niestety).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2004 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrAvEN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

Nie przypominam sobie zebym mial UE ale moze rzeczywiscie cos sie "potentegowalo".

Niedawno probowalem po raz kolejny, ale nadal ten sam blad...
Coz, sprobuje jutro.


P.S. Diekuje za wyjasnienia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrAvEN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrAvEN Znajdź więcej post'ów przez  GrAvEN Dodaj GrAvEN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrAvEN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Graven ja to samo mialem, na poczatku mialem problem z wejsciem na serwery a potem jak znowu chcialem wlaczyc tryby to pojawial sie ten blad i tak juz do konca dnia... nie zostalo mi nic innego jak gra na lanie z simPingiem

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Mozna bylo grac online na kilku serwerach, np. Miami Vehicles chodzilo bez problemu caly czas, rowniez czesc innych serwerow (np. BSG). W kazdym razie obecnie problem znikl. I oby sie nie pojawil.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2004 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|Piotrusek
nie zostalo mi nic innego jak gra na lanie z simPingiem


o_o
od kiedy to na lanie masz pinga 100 :p

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

przeca napisal ze z "simPingiem" u n00b

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2004 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrAvEN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

No, problemy się skończyły. Czasami tylko pojawia się okienko: There was a problem processing your request. Try again later. czy cosik w podobie. Ale nie utrudnia to grania na szczęście.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2004 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrAvEN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrAvEN Znajdź więcej post'ów przez  GrAvEN Dodaj GrAvEN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrAvEN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:14.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions