Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Sprawa Commara
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kristo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Łódź

Exclamation PL hunter(to nie wina ssmana)

Uwaga, jako lider klanu pl hunter od wczoraj prowadzilem dochodzenie w sprawie zawartosci naszej storny www. http://pl.hunter.w.interia.pl. O godzinie 13 w sobote dostalem info przez gadu gadu od SS-mana takie tam, czessc co slycac itp. Zaptyal sie ssman czy moze niemogl by mi pomoc w adnimowaniu stronki (no ja go o to kieyds prosilem) no pewnie odpowiedzialem. podalem mu haslo, login no i sie zaczelo. Bo to tak naprawde nie byl ssman. Kto to jest dowiecie sie na samym koncu. ale teraz opisuje dalej. Zmian na stronie nie uczynil samodzielnie on tylko podal haslo gosciowi ktory sie zna na robieniu stron. oprocz tego ten osobnik stworzyl fikcyjne konto ssman6666 (prawdizwe konto ssmana to ssman666) i wyslal do niektorych z klanu pl hunter trojana). Ja tez cos takiedo dostalem. zarzeka sie ten co sie podawal za ssmana ze to jakis tam plan dzialania. NO ale zorientowalem sie ze to trojan. (przebaczylem bo wiedzialem ze ssman lubi sie czasem bawic. no ale akcja pozniej . patzre na stronie a tam takie herezje, jakis fuker itp. no to prowadze dochodzenie. ssman dostepny na gg . pytam sie co ty zrobiles??? on na to no co troszke dowcipniej jest). no ale to nie bylo zabawne. przez cala sobote i niedzele do 4 rano bo tyle siedzialem myslaem ze to ssman, dopiero dzis spiac tylko 3 godizny sprawdizlem poczte ta co przyslal niby ssman no i bylo ip [217.99.99.131] osoby wysylajacej. no po krotkim szukaniu w spisie ip patrze a to ip najlepszego niegdys kolegi ssmana pana COmmara, ktory odszedl od nas z kalnu po pregranyjm meczu z Iron cross. Pan comar znal haslo numer GG ssmana i sie od neigo podszyl wiedzial ze ssmanowi podam haslo na server. CO dalej pan Commar oprocz tego obrazil nie tylko klan hunter , ale rowniez klan poison,m no i klan najbardziej vmc ktorego jest teraz czlonkeim. Comar do wszydtkiego sie przyznal. nieldugo beda jego posty z przeprosinami, ale to i tak ni c nie da nalezy sie jakas kara za takie posteowanie. Ja wiem ze P. Commar jest strasznie wrazliwym czlowiekiem wiec moze nei blokujmy mu wszytkich serwerow gry wolf. zostaswny mu jeden server. Kare juz dostal , kazdy teraz patrzy na niego jak wielkeigo lamera itp. NO oczywiscie jest jeszce osoba ktora aktualizowala strone na ktorej byly te hasla fucers itp. jest to osoba ktora tez kazdy zna. I prose ta osobe aby sie sama przyznala bo ja wiem kto to zostaliwa po sobie slad adresu ip na serwie hunterow. a ja nie jestem dzieckiem zeby sie uskarzac. Zrobili burdel w lidze prl i klanach niech za to placa. Jest mi tylko przykro ze klan VMC musial na tym tez ucierpiec. Bo niestety ale ucierpial. no i przepraszam wszytkie klany ktore poczuly sie urazone z owodu tego wybryku. niech teraz wszytko wroci do normy. a co do postanowien do ukarania tych gosci cyzli Commara i goscia ktory mu pomagal na posiedzeniu na irc w dnu przez darka wyznaczonym. jezeli macie jakies pytania lub chcecie dowody skad wiem ze to commar a nie ssman dawajcie na mojego maila [email protected] mam wystarczajace dowody. slady ip rozmowy GG na ktorych comar sie do wszytkiego przynaje itp. hehe z tejligi i tej calej gry to sie nielzy film zrobil sensacyjny. Prosze o zlikwidowanie banow z ip SSmana tego prawidziwego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kristo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kristo Znajdź więcej post'ów przez  kristo Dodaj kristo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kristo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

Post

hehehehe jeszcze wiekszy LOL zemsta DEZERTERA FRAJERA ehehhe to tak jak by sie w bialy dzien wpadlo do banku w gaciach i krzyknelo "TO JEST NAPAD" eehehhehe nie no no comments co do swiadomosci innych ze to nie SSMAN , mam logi z irca a konkretnie wypowiedz jednego czlowieczka iz to nie SSMAN ale , tak czy siak lol wyszedl ehehe jaja nie z tej ziemi calosc jest portraktowana przez wiekszosc jako niezly joke (chodzi mi o strone) a co do banow, eheh to wszystkim bana na szyje dozywotnio! a co nie mozna miec litosci inaczej sie nie naucza

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

ej to sie robi zalosne....
SS-Man mial rowniez w tym swoj udzial. Jaki?
Mozna powiedziec, ze glupote. Kto rozdaje swoje hasla do GG, czy innych uslug, ktore potwierdzaja tozsamosc w inecie innej osobie?
To tyle, robcie, co chcecie...
Dla mnie to z tego juz sie farsa robi.
I jeszcze jedno. Jakos sam SS-Man po raz drugi nie kwapi sie do wyjasniania sprawy.
Pamietacie akcje z plagiatem?
Jakos siedzial cicho, sytuacja sie powtarza...

eh...
Nie chce go znow oskarzac i zakrecac, ze to znow jego wina, ale dajcie spbie juz spokoj, nie robcie z siebie adwokatow, niech oskarzony sam wyjasni sprawe...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kristo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Łódź

Prosze o zdjecie winy z plecow ssmana on nie jest winny. narazie nie mam z nim kontaktu pewnie na weekedn gdzies wyparowal jak przyjezdie to sie zalamie chlopak. jest teraz najpopularniejsza osoba w RTCW))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kristo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kristo Znajdź więcej post'ów przez  kristo Dodaj kristo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kristo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zaraza
Vae! Puto deus fio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Konin

Fajnie ja tu robie nagonke na SS-Man'a biegam po wszystkich liczących sięklanach w księgach gości wpisy rzucam,zwołuje wiare z pochodniami na mojego kolege z klanu.A tutaj z nie swojego forum dowiaduje się,że to nie on.Fajniutko.Co do Kolegi SSmana to teraz go przepraszam oficjalnie,a później przeprosze go osobiście.Jezu ale się mess zrobił.Kurcza kto by przypuszczał,że Commar coś takiego odwali.Przepraszam wszystkich za te posty o SSManie jakby jakiś moderator mógłby je wykasować to byłbym miły (najlepiej przed powrotem w/w osoby ).O i niechno tylko znajde osobe/y które zagłosowały,że jestem lamer , , , , , z nim zrobie,a jak to nie wystarczy to go.

__________________
"...I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła..." - Jan Apostoł

"Dogde this" - Trinity

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zaraza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zaraza Znajdź więcej post'ów przez  zaraza Dodaj zaraza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zaraza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

dlatego najpierw pomyslcie, zanim zaczniecie dzialac...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.:SSMAN:.
Hunter



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation = [

Moze teraz ja cos powiem....

A wiec od piatku (8.3.02) instalowalem XP, mialem z tym problemy (jak to z winda) a wiec trwalo to 3 dni wchodze na stronke klanu a tu logo sie zmienilo "na inne" ta sprawa bardzo mnie wqrwila!! chcialem zabic goscia co to zrobil!!! wchodze na forum klanu dowiedziec sie co to za S****EL zrobil a tu PISZA ZE TO JA!!!! jezu przez 3 dni nie mialem polaczenia z siecia!!! jak moglem to zrobic!!!

Co do Commara ktrory to zrobil (ktos mu w tym pomogl, sam commar to powiedzial) ZAJ**AL mi nr. gg przez trojana !!! wlasnie z tego powodu robilem re-instalke Windy (wtedy nie wiedzialem skad on jest ) . Wlasnie przez tego trojana mogl, wladowac mi keylogera lub po prostu ZAJ**L mi plik gdzie jest haslo gg = [

Mam nadzieje ze Commar zostanie "ukarany" wlasciwie, ale to nie koniec ON mial kolegow co mu pomogli!! sam pisal ze ON tylko zdobyl haslo na server gdzie jest stronka... a reszte zrobili inni ... TEZ gracze Wolfa....

ps. SORRY za orto i gramatyke ale jestem naprawde wQRWIONY gdy to pisze mam nadzieje ze to zrozumiecie...

__________________
--- SSman byly czlonek SS (szarych szeregow), skazany przez trybunal w kopydlowie na 100 lat grania w Wolfa z pingiem 500, za nie jedzenie warzyw--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .:SSMAN:. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .:SSMAN:. Znajdź więcej post'ów przez  .:SSMAN:. Dodaj .:SSMAN:. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .:SSMAN:. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Się narobiło :)

Chyba tym razem nikt nie będzie wieszał na tobie psów ( chyba takie jest to powiedzonko). Swoją drogą czy ludziom aż tak się nudzi że robią innym takie numery.

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gibi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Commar - Ossama Bin Laden i jego kochanek

Prosze klan VMC aby surowo ukarala swojego klanowicza o nicku Commar i w miare swoich mozliwosci znalazla jego kochanka czyli wspolnika . Nie winimy was za to co ten czlowiek zrobil bo mogl sie on znalezc w kazdym innym clanie . Wnosimy o ukaranie go poniewaz zrobil rzecz zenujaca i obrazliwa nie godna RTCW i PRL . Wnosimy takze prosbe do grajacych aby wyrzucali go z gry gdy tylko sie pojawi . Cala wina lezy po jego stronie poniewaz swiadczy o tym zbadane IP ktore sie pokrylo z jego a takze przyznanie sie do winy . Jednoczesnie chcialbym prosic aby zmyc caly brud jaki zesmy zrobili naszemu koledze Ssmanowi ale wszystkie dowody na pierwszy rzut oka swiadczyly ze to on zrobil. Chcialem go za to serdecznie przeprosic i uchylam nisko czolo : PRZEPRASZAM CIE SSMANIE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-03-2002 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gibi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gibi Znajdź więcej post'ów przez  Gibi Dodaj Gibi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gibi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

a ja mam dosyc waszych rozgrywek, albo zaczniecie pisac w jednym topicu albo wywale wszystkie...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gibi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Snieszne !!!!!!!!!!!!!! Klan VMC dal kare COMMAROWI za wybryk jakiego sie dopuscil a mianowicie zrobil go rekrutem . Ludzie to jest az mi brakuje slow chyba uzyje slowa niesmaczne . Commar chodzi i sie smieje z tego . To jest skandal to co oni robia . Gosc jest niepoczytalny i nie wiadomo co on moze jeszcze zrobic i komu .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gibi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gibi Znajdź więcej post'ów przez  Gibi Dodaj Gibi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gibi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez Gibi
Snieszne !!!!!!!!!!!!!! Klan VMC dal kare COMMAROWI za wybryk jakiego sie dopuscil a mianowicie zrobil go rekrutem . Ludzie to jest az mi brakuje slow chyba uzyje slowa niesmaczne . Commar chodzi i sie smieje z tego . To jest skandal to co oni robia . Gosc jest niepoczytalny i nie wiadomo co on moze jeszcze zrobic i komu .


Ale panika Qrcze aż sam się boję teraz wchodzić na serwy , na których Comar rezyduje ... no bo może zajść mnie od tyłu i zadźgać nożem - przecież jest "niepoczytalny" huehue
Trochę dramatyzujesz . VMC robi co chce , kiedy chce i jak chce

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

ale wyluzujcie taknie?
to tylko gra

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-03-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Kurde Zim gra gra ale za wlamywanie sie komus na kompa imo szafot powinien byc

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 06:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Kurde Zim gra gra ale za wlamywanie sie komus na kompa imo szafot powinien byc


True

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 10:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Kurde Zim gra gra ale za wlamywanie sie komus na kompa imo szafot powinien byc


dobra ale luz taknie?
albo kolesia raz sie ukara i spokoj a nie lata sie i zaklada po 15 topicow jaki jest be i dlaczego ktos postapil nim tak a nie inaczej :o

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Post

"Nie sadzcie, bo bedziecie sadzeni"

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JohnnyR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum


dobra ale luz taknie?
albo kolesia raz sie ukara i spokoj a nie lata sie i zaklada po 15 topicow jaki jest be i dlaczego ktos postapil nim tak a nie inaczej :o



Chyba ktoś nie dostrzega wagi przewinienia. Włamanie na serwer jest przestępstwem kryminalnym karanym przez Polski kodeks. Poza tym jakby każdy z was się czuł gdyby ktoś włamał się do was do mieszkania porozwalał meble a na ścianach wypisał obraźliwe słowa na was ??? I prosze nie mówić ze to nie to samo bo to jest to samo. Więc szum jest potrzebny żeby taka sytuacja więcej nie miała miejsce. Pozdrawiam i zdrówka życze.

__________________
JohnnyR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JohnnyR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JohnnyR Znajdź więcej post'ów przez  JohnnyR Dodaj JohnnyR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JohnnyR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gibi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Thumbs down

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed


Ale panika Qrcze aż sam się boję teraz wchodzić na serwy , na których Comar rezyduje ... no bo może zajść mnie od tyłu i zadźgać nożem - przecież jest "niepoczytalny" huehue
Trochę dramatyzujesz . VMC robi co chce , kiedy chce i jak chce

Moze i masz racje ale na tej przerobiomej stronce byly hasla obrazajace POISON potem podajac sie za SSMANA gral mecz HUNTER vs POISON i na koniec meczu zaczal bluznic na nich . Jak myslisz kto by za to zebral ? A tak wogole to za samo podszycie sie pod czyjs nick powinno byc karane dozywociem . Nick to rzecz swieta . Ciekawe co bys zrobil jak by ktos pod twoim nickiem zagral lamersko a na koniec zbluznil od tak sobie druzyne przeciwna malo tego to ty o tym bys nic nie wiedzial i jak wchodzisz na serwer zeby sobie pograc zostajesz wygwizdany . Pozdrawiam i do zobaczyska

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gibi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gibi Znajdź więcej post'ów przez  Gibi Dodaj Gibi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gibi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Wink

Podoba mi się ten twój post Gibi . Z tematu Commar vel Fake-SSman zrobił się topik o Eutanazji
Hmmm a Commarowi życze GG i GL na serwach - stary , nie ma chyba takiej osoby , która nie miałaby ochoty ciebie upolować
Polowanie czas zacząć

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Zgadzam sie w ogolnym zarysie z tym co pisze Gibi i JohnyR.

Bluzganie jakiegos smrodka nam wisi. Jednak chodzi o zasady caly ten szereg jaki pogwalcil: netykiety i jak w gruncie rzeczy prawa RP

Ten koles poprostu ma przechlapane.

Pomine ze x czasu temu pokryjomu ktos sie chcial dostac do POISON... Anonimowo ze mna rozmawial jako Wymiatacz z Hunters...... niestety odprawilem go z kwitkiem, nawet nie testujac, bo z anonimami nie gadam, w dodatku nie chcial podac nicka, bo sie bal ze sie klan dowie jego ode mnie LOL. Bo gdybysmy go po tescie zlali, to by mogl niby nic byc sobie tam dalej. Kolejne postepki Commanara nasuwaja mi przypuszczenie ze to byl on... (mowie przypuszczenie). W kazdym razie profil psych pasuje heeh Chyba mam loga nawet no ale nie dam bo to przegina :>

Macie przyklad na przyszlosc ze Poison z mataczami nawet nie rozmowia powaznie...

Dla mnie on nie zagra nigdy w zadnym meczu z Poison obojetnie w jakim by byl klanie, to oszust. W zadnej lidze org przez moich znajomych czy mnie. Na serwie byry napewno never. Z boarda prawdopodobnie tez powinien wyleciec, jak na moj goost.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 02:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking BANITA?:D

No poprostu dac mu bany na te serwy na ktorych sie najczesciej gra czyli:Byry,BK,C4|KLAN...i cos jeszcze....to powinno rozwiazac problem kary, to poskutkuje i czegos go nauczy...ale w to watpie

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 04:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zaraza
Vae! Puto deus fio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Konin

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed
Podoba mi się ten twój post Gibi . Z tematu Commar vel Fake-SSman zrobił się topik o Eutanazji
Hmmm a Commarowi życze GG i GL na serwach - stary , nie ma chyba takiej osoby , która nie miałaby ochoty ciebie upolować
Polowanie czas zacząć



Xceed dobrze mówi.Pomysł w deche.Zróbmy polowanie na tego którego nick mi przez usta nie przejdzie.Jak koleś wejdzie na serwer to niech wszyscy na niego polują.Możnaby zrobić fajny przerywnik w grze

__________________
"...I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła..." - Jan Apostoł

"Dogde this" - Trinity

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 08:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zaraza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zaraza Znajdź więcej post'ów przez  zaraza Dodaj zaraza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zaraza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KaMeL88
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Krakoffffff

Re: PL hunter(to nie wina ssmana)

commar sobie jescze czyta co my piszemy na forum klanowym nawet sobie swoje tematy daje on chyba wogole stracil HONOR
moim zdaniem nie ma juz dla niego miejsca na polskiej scenie RTCW

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 08:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KaMeL88 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KaMeL88 Znajdź więcej post'ów przez  KaMeL88 Dodaj KaMeL88 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KaMeL88 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MeG
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Red face Enigma......

no no piekna afere spegowska tu macie !!!!
to niedlugo "tajemnice Enigmy " rozgryziecie..
to bylo na marginesie a tak ogolnie koles swinstwo zrobil a inni maja nauke z tego ze glupota i latwowiernosc nie poplacaja
nie wiem ale kobiety bywaja jakos ostrozniejsze w tych sprawach...
z doswiadczenia powiem ze w rhc terz sie pewne przypadki dla opieki psychiatrycznej zdarzaly ale wylecieli i to dzieki takim jak RHC Leviathan sie klan rozpadl a szkoda paru w nim bylo porzadnych
ehhhhhhhhh...

__________________
MeG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MeG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MeG Znajdź więcej post'ów przez  MeG Dodaj MeG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MeG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ad123
fUzz.ad123



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez zaraza


Xceed dobrze mówi.Pomysł w deche.Zróbmy polowanie na tego którego nick mi przez usta nie przejdzie.Jak koleś wejdzie na serwer to niech wszyscy na niego polują.Możnaby zrobić fajny przerywnik w grze



Taaa... ale skad bedziesz wiedzial ze to commar jak bedziesz strzelal? bedziesz teammowal? bo jak najedziesz na gostka z przeciwnej druzyny to nie wiesz kto to no nie?

__________________


@|)123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ad123 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ad123 Znajdź więcej post'ów przez  ad123 Dodaj ad123 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ad123 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

Post

no i w weapons nie ma muchozolu chyba ze soldat ma

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 01:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.:SSMAN:.
Hunter



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking COMMAR...

No i znow =] on tak.... =P gralismy wlasnie mecz z VMC, a tu nagle nick Renger !VMC! zmienia sie na Commar Pl hunter =]]]]]

Od razu lukamy na IP ..... to samo !!! tak commar podszyl sie pod kolesia z !VMC! (i to na meczu ligowym) byly jaja !! (podszyl sie hmmm... moze zrobil to za czyjas zgoda??)

Jakies 3min. po ty wchodzi inny !VMC! sprawdzamy jego IP i to Commar!!! hehehehe.....

Tylko skad wiedzial jakie haslo bedzie???
I dlaczego nie pojawil sie prawdziwy Renger !VMC! ???

Spytacie sie dlaczego nagle nick mu sie zmienil =] ? a no dlatego ze nie usunol/zmienil starego skryptu NC.cfg (animowany nick), przypadkiem nacisnol na "animowanie nicku", a ze nie zmienil animaci ani "koncowego" nicku to pojawil sie Commar Pl hunter

Brawo dla tego pana!!!!!!!!! BIS BIS BIS

__________________
--- SSman byly czlonek SS (szarych szeregow), skazany przez trybunal w kopydlowie na 100 lat grania w Wolfa z pingiem 500, za nie jedzenie warzyw--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 00:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .:SSMAN:. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .:SSMAN:. Znajdź więcej post'ów przez  .:SSMAN:. Dodaj .:SSMAN:. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .:SSMAN:. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.:SSMAN:.
Hunter



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking Re: COMMAR...

Wlasnie z nim gadalem ..... o tej sprawie =]

I tak... mysli ze ktos mu sie do PC wlamal i zmienil nick!!!! heheheh

No i brak skruchy...

" ja sie tym nie przejmuje! nie dlugo zmieniam IP blahahahah
i bede od nowa robil kariere w BK, POISEN czy jeszcze gdzies tam..."


Ten czlowiek mnie dobija.....

jesli to kogos interesuje (chce dac bana, czy wyslac list z "waglikiem") jego dane:

gg - 1518619

IP - 217.99,99.131

mail - commar_Pl_hunter (chyba ze zmienil)

Ten czlowiek nie mial litosci dla mnie, ja nie bede mial dla niego...

__________________
--- SSman byly czlonek SS (szarych szeregow), skazany przez trybunal w kopydlowie na 100 lat grania w Wolfa z pingiem 500, za nie jedzenie warzyw--

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 01:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .:SSMAN:. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .:SSMAN:. Znajdź więcej post'ów przez  .:SSMAN:. Dodaj .:SSMAN:. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .:SSMAN:. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Jak ktos nie wie to nasz bochater dzis zagral prawie 3 rundy w meczu VMC vs Hunters pod nickiem VMC Ranger....

Mecz zostal przerwany sprawa jest badana.....

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 03:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:47.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions