Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Zabójstwo prawdziwego gracza :(((
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
al1en
very sexy



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: wandering around

Unhappy Zabójstwo prawdziwego gracza :(((

Dziś dowiedziałem się, że znaleziono zwłoki mojego kolegi z klasy. Wojtek bardzo kochał Quake3:Arena oraz CPMarenę, często z nim grywałem. Miał 16 lat, został pobity na śmierć... mieszkał w Mielcu, tu gdzie i ja mieszkam. W geście współczucia rodzinie i hołdu dla zabitego, prawdziwego gracza Q3 prosiłbym Was o posta z trescią R.I.P. ... Dziękuję Wszystkim za 2 minuty straconego czasu...

__________________
sxl of r3

--------------------------------
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil al1en Kliknij tutaj by wysłać e-maila do al1en Znajdź więcej post'ów przez  al1en Dodaj al1en do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

"To w sumie nie jest miejsce na takie informacje. Jednak piszę o tym ponieważ osoba, o której napisze kochała Q3:Arena, a w szczególności mod CPMarena.
Otóż mój kolega znany powszechnie jako Iceman [nie ten z CGLów itp] został dziś znaleziony w lesie w Mielcu [gdzie mieszkam] nieżywy. Wojtek został śmiertelnie pobity. Znałem go bardzo dobrze, chodziłem z nim do klasy, grywałem w Q3 [najczęściej mnie rozwalał] i nie mam pojęcia za co ktoś wymierzył mu tak okrutną karę... Dla podsumowania dodam, że Wojtek miał 16 lat. Niech spoczywa w spokoju... Przykro mi, że piszę tutaj o takiej sprawie, na dodatek mało związanej z tematyką, jednak to był mój obowiązek wobec wszystkich internetowych kolegów Wojtka. "
źródło3arena.gry.wp.pl

Co za po****** kraj qźwa . Ostatnio słyszałem że na jakimś turnieju CS lub Ut (w tym po******m kraju) gostek rozpier... wszystkich (dobry był) a po turnieju rywale w ramach fair play złamali mu ręke nice nie?
Co do Wojtka nie zdziwił bym sie gdyby to była sprawka CSiarzy z którymi może zadarł w kafei (bo grał w queja).


R.I.P

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D1onE
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wawa

no niestety sa ludzie i "cos w ich typie" ludzie to osoby grajace w q3a lub CSa ale tylko grajacy ktorzy widza roznice miedzy gra a rzeczywistoscia
a to cos w typie ludzi to jakies takie nie wiadomo co ktore nie widzi nic innego niz jakas gra i kazda przegrana biora do siebie

LUDZIE OPANUJSIE SIE Q3A i CS TO TYLKO GRY !!!



R.I.P.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D1onE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D1onE Znajdź więcej post'ów przez  D1onE Dodaj D1onE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D1onE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

szkoda

zal mi go a mozecie sie na ten temat takze wypowiadac w komentarzach na q3arena.gry.wp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
emi
lame



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

..............................


R.I.P

__________________
To jest walczyk ,
warszafski walczyk....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil emi Znajdź więcej post'ów przez  emi Dodaj emi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać emi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
al1en
very sexy



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: wandering around

quote:
Napisane oryginalnie przez D1onE
no niestety sa ludzie i "cos w ich typie" ludzie to osoby grajace w q3a lub CSa ale tylko grajacy ktorzy widza roznice miedzy gra a rzeczywistoscia
a to cos w typie ludzi to jakies takie nie wiadomo co ktore nie widzi nic innego niz jakas gra i kazda przegrana biora do siebie

LUDZIE OPANUJSIE SIE Q3A i CS TO TYLKO GRY !!!



R.I.P.



Panowie wiem na 100% ze tego nie zrobili zadni gracze wiec przestancie. Poprostu zostal napadniety i pobity do smierci, nie stalo sie to z powodu gry. Jednak to nic nie zmienia....

__________________
sxl of r3

--------------------------------
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil al1en Kliknij tutaj by wysłać e-maila do al1en Znajdź więcej post'ów przez  al1en Dodaj al1en do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D1onE
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wawa

al1en wiem ale ile razy juz widzialem wyprowadzanych kolesi z gralni bo sie prawie zaczeli tluc o gre ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D1onE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D1onE Znajdź więcej post'ów przez  D1onE Dodaj D1onE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D1onE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sp0x
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Bruxella :D

Unhappy

__________________
n^iNc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sp0x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sp0x Znajdź więcej post'ów przez  sp0x Dodaj sp0x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sp0x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jar0d
ludzik



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Trzebinia

R.I.P.

generalnie nie nawidze przemocy w realnym swiecie ale kiedy slysze o takich przypadkach jestem za surowa kara dla sprawcy lub sprawcow tego mordu, moim zdaniem powinno sie wykonac na nim lub nich takie same czynnosci jakich doswiadczyl Wojtek

__________________
Byc albo nie byc, ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jar0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jar0d Znajdź więcej post'ów przez  Jar0d Dodaj Jar0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jar0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sp0x
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Bruxella :D

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez < jar0d >
R.I.P.

generalnie nie nawidze przemocy w realnym swiecie ale kiedy slysze o takich przypadkach jestem za surowa kara dla sprawcy lub sprawcow tego mordu, moim zdaniem powinno sie wykonac na nim lub nich takie same czynnosci jakich doswiadczyl Wojtek



Agree ! R'I'P

__________________
n^iNc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 00:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sp0x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sp0x Znajdź więcej post'ów przez  sp0x Dodaj sp0x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sp0x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[h4n3k]
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznan

R.I.P

A tak swoja droga, to moze byc konkrtna bujda... ale pisze to tak na wszelki wypadek jakbym sie mylil... Aaaa i korzystajac z okazji prosze o 2h ciszy dla... :
- mojej babci
- mojego dziadka
- chomika (sorka oxy ze znow o tym, ale akurat tak wyszlo...)
- swinki morksiej

Z gory THX - takich ogloszen nie powinno byc na boardzie... Od tego sa gazety i inne media...

__________________
------------------------ [h4n3k] -------------------
www --> http://dragonball.muflon.org
www --> http://rtb.mynet.pl
e-mail --> [email protected]
--------------- gadu-gadu: 1230396 -----------

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 01:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [h4n3k] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [h4n3k] Znajdź więcej post'ów przez  [h4n3k] Dodaj [h4n3k] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [h4n3k] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

a ja uwazam ze alien dobrze zrobil mowiac nam o tym
skladam chold poleglemu

R.I.P

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 04:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZbooJ
Zajebisty facet :]



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez < jar0d >
R.I.P.generalnie nie nawidze przemocy w realnym swiecie ale kiedy slysze o takich przypadkach jestem za surowa kara dla sprawcy lub sprawcow tego mordu, moim zdaniem powinno sie wykonac na nim lub nich takie same czynnosci jakich doswiadczyl Wojtek


Nie... nie mozna tak na to patrzec. Kara smierci owszem - wyeleminowanie takich niebezpiecznych jednostek ze spoleczenstwa to koniecznosc jednakze trzeba to zrobic w sposob ludzki. Gdyby oprawca sadowy wykonywal na mordercach takie czyny jak oni na swej ofierze, nie bylby od nich lepszy....
Mam nadzieje, ze kara smierci predzej czy pozniej wroci do lask ... Moze wtedy zrobi sie na swiecie choc troche bezpieczniej ...

Niech tkwi w nas pamiec tych wszystkich, ktorzy polegli tak bez sensu ...

R.I.P

__________________
Zbooj tez czlowiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 07:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZbooJ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZbooJ Znajdź więcej post'ów przez  ZbooJ Dodaj ZbooJ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZbooJ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

O kurde

Wystarczy, ze czlowiek wejdzie na chwile popatrzec co u starych znajomych a tu cos takiego Az z wrazenia posta napisze...

Bardzo mi przykro z powodu Twojego kolegi Alien ... to tragiczne ze zyjemy w takich strasych czasach Czlowiek jest ... czlowieka nie ma w nastepnej minucie...i takie to dla niektorych proste

Zbooj zgadzam sie z Toba w 100% ...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 07:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
al1en
very sexy



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: wandering around

quote:
Napisane oryginalnie przez [h4n3k]
R.I.P

A tak swoja droga, to moze byc konkrtna bujda... ale pisze to tak na wszelki wypadek jakbym sie mylil...



hanek co jest niby bujda? Smierc Wojtka? Dlaczego mialbym pisac tutaj jakies bzdury? Od 1.5 roku jestem scenowcem q3 w polsce i jakos nie spieszy mi sie do psucia wlasnej opinii...

__________________
sxl of r3

--------------------------------
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 08:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil al1en Kliknij tutaj by wysłać e-maila do al1en Znajdź więcej post'ów przez  al1en Dodaj al1en do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Exclamation

NIEMAM ***** NA TO SLOW!!!

REST IN PEACE

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 08:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

qrde no nie moge...

R.I.P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 09:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[h4n3k]
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez al1en


hanek co jest niby bujda? Smierc Wojtka? Dlaczego mialbym pisac tutaj jakies bzdury? Od 1.5 roku jestem scenowcem q3 w polsce i jakos nie spieszy mi sie do psucia wlasnej opinii...



Sorka... (zreszta zaznaczylem ze moge sie mylic...) - taka mysl przeszla mi przez glowe, bo jush ktos tak zrobil na innym forum, na ktorym czesto przebywam...

__________________
------------------------ [h4n3k] -------------------
www --> http://dragonball.muflon.org
www --> http://rtb.mynet.pl
e-mail --> [email protected]
--------------- gadu-gadu: 1230396 -----------

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [h4n3k] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [h4n3k] Znajdź więcej post'ów przez  [h4n3k] Dodaj [h4n3k] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [h4n3k] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

REST IN PEACE

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

RIP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 12:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Unhappy

i pomyslec ze cos takiego moze sie kazdemu stac

R.I.P

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

hanek sorkia ale quakeowcy to jedna wielka rodzina...
wiec jestesmy z nim...i bedziemy go oplakiwac...ale qfa co nas obchodzi twoja babcia i dziadek chomik czy nawet swinka morska? (no chyba ze grali w q3)

znalem tego chlopaka przez net...pamietam przed cglem duzo gralismy pozniej nieco nam sie kontakt urwal jednak bardzo milo go wspominam i jest mi okronie przykro ze spotkalo go takie nieszczescie

mam nadzieje ze nikomu z Was nie przydazy sie podobna historia...

lacze sie w bolu razem z jego rodzina i najblizszymi przyjaciolmi...

R.I.P

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
al1en
very sexy



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: wandering around

Angry

Zerknijcie tutaj: http://q3arena.gry.wp.pl/comments.p...ista&id=953
popatrzcie ile tam jest komentarzy w porownaniu z tym boardem. Ludzie potrafia sie jednoczyc w chwilach zlych, szkoda ze normalnie nie dochodzi do takich zjednoczen. Gdyby dochodizlo to nasza scena moglaby byc jedna zs najsilnijeszych w swiecie....

__________________
sxl of r3

--------------------------------
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil al1en Kliknij tutaj by wysłać e-maila do al1en Znajdź więcej post'ów przez  al1en Dodaj al1en do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: Zabójstwo prawdziwego gracza :(((

quote:
Napisane oryginalnie przez al1en
... Dziękuję Wszystkim za 2 minuty straconego czasu...

al1en to napewno nie byl czas stracony.
Ech nie wiem co napisc bo poprostu brak mi slow na to co dzieje sie w tym popapranym kraju...

R.I.P. Wojtku

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

R.I.P
Przy okazji dodam ze u naz w Zabrzu kilka dni temu kolega z podworka doslownie zmiazdzyl glowe drugiemu koledze oderwana dechą z lawki tyle ze efekt jego zdaniem byl mizerny wiec poskakal jeszcze stalkapami po jego glowie.Efektem jest wyplyniecie mozgu na zewnatrz........kurcze juz sie zaczynam bac co bedzie za kilka /kilkanascie lat........
Niewiem czy slyszeliscie o ym smiertelnym pobiciu- to nie zart,w ramach wspolczucia jeszze jedno rip dla tego chlopaka i jego rodziny....
btw. trzeba pamietac ze po deszczu przychodzi slonce.... wiec glowa do gory kłejkofcy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lenar
Madafaka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kto jest super i moc ma? WW-A :D!!!

R.I.P.

__________________
Fak ju buraku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lenar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lenar Znajdź więcej post'ów przez  lenar Dodaj lenar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lenar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez lenar
R.I.P.

Najbardziej mnie wqrzqa sposób zabójstwa. Nie moge sobie jakoś nigdy wyobrazić jak można kogoś zakopać na śmierć ile razy sobie prubóje wyobraźć to się wqrwiam i nic mi z tego nie wychodzi. Ale może to dlatego że w tej dziedźnie mam mało doświadczenia.
A ty Heniek troche powagi przynajminej tutaj



-

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
primek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Włocławek

Re: Zabójstwo prawdziwego gracza :(((

quote:
Napisane oryginalnie przez al1en
Dziś dowiedziałem się, że znaleziono zwłoki mojego kolegi z klasy. Wojtek bardzo kochał Quake3:Arena oraz CPMarenę, często z nim grywałem. Miał 16 lat, został pobity na śmierć... mieszkał w Mielcu, tu gdzie i ja mieszkam. W geście współczucia rodzinie i hołdu dla zabitego, prawdziwego gracza Q3 prosiłbym Was o posta z trescią R.I.P. ... Dziękuję Wszystkim za 2 minuty straconego czasu...

TO JEST SKANDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil primek Znajdź więcej post'ów przez  primek Dodaj primek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać primek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

Re: Re: Zabójstwo prawdziwego gracza :(((

quote:
Napisane oryginalnie przez primek

TO JEST SKANDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL


Primek udzielasz się mało ale jakże sensownie

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZbooJ
Zajebisty facet :]



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szczecin

Kazdemu sie to moze zdarzyc

__________________
Zbooj tez czlowiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZbooJ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZbooJ Znajdź więcej post'ów przez  ZbooJ Dodaj ZbooJ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZbooJ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:44.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions