Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > clanleader poszukiwany
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post clanleader poszukiwany

mam taka sprawe szukam kogos kto by mogl zastapic mnie w sprawach organizacyjnych pnm bo ostatnio jest balagan a ja nie mam czasu sie tym porzadnie zajac chodzi mi o osobe nawet spoza klanu ktora by sie zajela sprawami ogranizacyjnymi i umialaby sie tym zajac , musi znac angielski i miec czasu sporo.
szkoda by bylo zeby klan z wieloma dobrymi graczami sie rozpadl jak inne lamerskie klany bo wystarczy ze ktos pomoze i wtedy klan odzyje .
niektorzy pewnie beda sie smiac ze to tu pisze ale mnie to *****.
to tyle narqzie

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p0p4j
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Krakow

Re: clanleader poszukiwany

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
mam taka sprawe szukam kogos kto by mogl zastapic mnie w sprawach organizacyjnych pnm bo ostatnio jest balagan a ja nie mam czasu sie tym porzadnie zajac chodzi mi o osobe nawet spoza klanu ktora by sie zajela sprawami ogranizacyjnymi i umialaby sie tym zajac , musi znac angielski i miec czasu sporo.
szkoda by bylo zeby klan z wieloma dobrymi graczami sie rozpadl jak inne lamerskie klany bo wystarczy ze ktos pomoze i wtedy klan odzyje .
niektorzy pewnie beda sie smiac ze to tu pisze ale mnie to *****.
to tyle narqzie



dobry pomysl...
szkoda ze nie mam czasoo...

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 15:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p0p4j Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p0p4j Znajdź więcej post'ów przez  p0p4j Dodaj p0p4j do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p0p4j prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hmm

skubany, czemu sie do mnie na gg nieodezwales?? moge pomóc wam w organizacji. Przeciez to nawet w czesci procentowej mój klan
v3 and pnm rox

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-10-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Unhappy ta

ale ja potrzebuje kogos kto sie zajmie tym na powaznie doszedl by do klanu po to zeby sie zajac organizacja chyba ze grac tez by chcial ale przedewszystkim tymi rzeczami sie zajac bo graczy to mamy tylko zeby to ogarnac wszystko a nie ze ty tam pomozesz czasem

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2002 01:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

to mow ze potrzebujesz jakiegos matola co sie zajmie czarna bo brudna robota, a wy sie skupicie tylko na najprzyjemniejszym czyli graniu heh, na moje oko nie ma tu takich uosi

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2002 06:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

hyh

Oj Sniezq tak pesymistyczne wizje roztaczasz :-PPPP hm mysle ze propozcja gr8`ta jest rox :-D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

Szukaj takich uosi capone u siebie w klanie. A jak sie zaden nie znajdzie i kazdy sie bedzie wykrecal na 100 sposobow to znaczy ze nie sa odpowiedzialni i wali ich klan =] w takije sytuacji ja bym mial w tyle wszysko i tez bym tylko gral =]]]

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 06:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

hyhy, a można grać w 2 klanach??

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

nie, nie mozna, jak sie gra w dwoch klanach to jest sie poszukiwanym przez policje...to jest nielegalne!! to..to skandal **** )))

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Angry eh

zle mnie co poniektorzy zrozumieli mi chodzi o to ze przdewszystkim potrzebujemy kogos kto mnie godnie zastapi w roli cl a czy on bedzie mial ochote grac czy nie to juz jego sprawa wazne zeby sie dobrze wywiazywal z zakresu clanleadera rozumiecie a nie ze on bedzie robil czarna robote a my bedziemy grac to jest jego wybor on moze nie miec ochoty albo nie umiec grac ale w organizacji bedzie dobry i tyle o to sie rozchodzi bo mamy dobrych gaczy tylko potrzeba kogos kto sie tym dobrze zajmie

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

ok, i copy , honor returned

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-10-2002 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: eh

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
zle mnie co poniektorzy zrozumieli mi chodzi o to ze przdewszystkim potrzebujemy kogos kto mnie godnie zastapi w roli cl a czy on bedzie mial ochote grac czy nie to juz jego sprawa wazne zeby sie dobrze wywiazywal z zakresu clanleadera rozumiecie a nie ze on bedzie robil czarna robote a my bedziemy grac to jest jego wybor on moze nie miec ochoty albo nie umiec grac ale w organizacji bedzie dobry i tyle o to sie rozchodzi bo mamy dobrych gaczy tylko potrzeba kogos kto sie tym dobrze zajmie


Skubany nie watpie ze kazdy bedzie chcial to robic wiec juz nawet sie nie staram o to ;D poszukaj moze kogos w swoim klanie [dark angel].

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Talking no no .....

......Bez takich mi tu :-))))) ale powaznie niemam za bardzo cierpiwosci i bardzo mnie wkurza ludzka glupota co po niekiedy (pozdrawiam panow pod nikami : [!] i [?] ktorzy postanowili sobie na mnie pocwiczyc fleshe i pomimo moich prozb ze jest nierowny sqad nie mieli ochoty przestac mnie molestowac lamerskimi flashami ....na koniec powiedzialem co o was mysle lamuchy i mam nadzieje ze takcih debili niebede musial wiecej spotykac ://// ) peace

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-10-2002 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions