Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > OSP 0.99v i brak gauntleta
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari


Ja odnosze jakies sukcesy w rl?

A tak serio to fakt...fajnie jest do czegos w zyciu dojsc i w ogole ale jak sie dostaje kopa od zycia to wtedy milo jest uciec w Vr gdzie mozna wiecej przewidziec ...



Nie no, Saari. Weź się w garść.
1. masz najwyższą średnią ocenę na boardzie... więc to już jakiś sukces w rl
2. Jak się dostaje kopa od zycia to trudno. Każdy z nas dostawał, dostaje i będzie dostawał. Jak by się nie dostawało to być może człowiekowi umknęłoby piękno tych wspaniałych chwil życia.
3. Uważaj by ucieczka w vl nie zamieniła cię w coś na podobieństwo człowieka "rośliny", który uciekł lub wpadł w ml

Trzymaj się uśmiechnięta!

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

Question

quote:
Napisane oryginalnie przez emi
Singiel to : BG 1 , BG 2 ,FF7 ,FF8
Ok?
thx



pewnie bedziecie wiedziec: gdzie mozna znalezc edwina w bg2? podobno gdzies w gildii zlodzieji ale ja nie moge go znalezc. jesli wiecie to pliz opiszcie gdzie.
thx

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez killertowa
1. masz najwyższą średnią ocenę na boardzie... więc to już jakiś sukces w rl
2. Jak się dostaje kopa od zycia to trudno. Każdy z nas dostawał, dostaje i będzie dostawał. Jak by się nie dostawało to być może człowiekowi umknęłoby piękno tych wspaniałych chwil życia.
3. Uważaj by ucieczka w vl nie zamieniła cię w coś na podobieństwo człowieka "rośliny", który uciekł lub wpadł w ml
4.Trzymaj się uśmiechnięta!



1. Mimo wszystko to jest chyba vl Nie wiem...tak mam wszystkich moich kolegow - jakies irce i inne gg .. znam ich w rl tez wielu ale mimo wszystko poznani sa przez neta ..wiec czy ja zyje w rl czy w vl?
2. Masz racje..ale w momencie kiedy dostaje sie tego kopniaka od zycia to czlowiek mysli ze wszystko jest strasznie bez sensu .. i nie widzi tych szczesliwych chwil ...
3. Nie nie... ten etap juz mam za soba Naprawde zle ze mna bylo ale mialam przerabane troche w rl przez dlugi czas wiec czuje sie usprawiedliwiona. Teraz juz jestem w miare normalna - w miare
4.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2001 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari


1. Mimo wszystko to jest chyba vl Nie wiem...tak mam wszystkich moich kolegow - jakies irce i inne gg .. znam ich w rl tez wielu ale mimo wszystko poznani sa przez neta ..wiec czy ja zyje w rl czy w vl?


To jest rewlak sytuacja - ja mam wielu znajomych w necie ale nie widzialem ich w rl - a to jest dopiero istotne...

Pamietam, ze z blo sie zaprzyjaznilem dopiero jak strzelilismy sobie po kilonku

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2001 06:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Ale chyba nie latasz za nimi z rl?

A z kąd ja Ci raila wykombinuje... biegam z guntletem (wersjia 2001)

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2001 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZbooJ
Zajebisty facet :]



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szczecin

rl to rocket launcher

__________________
Zbooj tez czlowiek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2001 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZbooJ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ZbooJ Znajdź więcej post'ów przez  ZbooJ Dodaj ZbooJ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZbooJ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ADM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Czersk, 27km od Chojnic (woj. pomorskie)

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer


pewnie bedziecie wiedziec: gdzie mozna znalezc edwina w bg2? podobno gdzies w gildii zlodzieji ale ja nie moge go znalezc. jesli wiecie to pliz opiszcie gdzie.
thx



Nie wiem tak dokladnie jak go znalezc, ale zrob wszystkie questy jakie ci zleci marver czy jakos tak, a jak to nie on, to wykonuj wszystkie questy od osob ktorzy maja cos wspolnego z gildia zlodzieji i sa w dokach wkoncu spotkasz tego edwina.
Nie pamietam dokladnie jak to bylo bo gralem w bg2 dwano temu...

__________________
frag them all
Something Dark is Inside Me. I Can Feel It!!
ADM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2001 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ADM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ADM Znajdź więcej post'ów przez  ADM Dodaj ADM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ADM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez ZbooJ
rl to rocket launcher

O ****!! Racjia ale to wszystko z tego pośpiechu... ale rl też nie mam tylko ammo

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2001 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:33.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions