Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Achtung
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kalaf10r
Mastahh Warzyffko



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WArszaWA

a jednak ktos potrafi rozweselic towarzystwo )

__________________
Where would we be without our rights??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 21:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalaf10r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kalaf10r Znajdź więcej post'ów przez  Kalaf10r Dodaj Kalaf10r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalaf10r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Talking

Nie ma co broni swoich racji niczym mój jamnik swojej michy z żarciem LOL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Zaczynam podziwiac tego człowieka . Jego upór i wiara we własne siły zasługuje na najwyższe uznanie. Mimo to proponuję Ci Herr Achtung miejsce odosobnienia z klamkami po jeden stronie drzwi. Myśle że tam będzie Ci najlepiej. Na pewno znajdziesz osobników ktorych będziesz mógł spokojnie nawracać. Moze uda Ci się postawić małą kapliczke dla pf'a. Nikt nie zakłóci Ci spokojnej modlitwy. I tam doczekasz spokojnie starości ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shaggy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Autorzy gry tworząc RTCW starali się oddać w nim pewien mały realizm. Właśnie to w tej grze wciąga najbardziej. Oczywiście jest to realizm lekko naciągany, ale ciężko jest zaaplikować rzeczywistą fizykę świata do zwykłej gry. Raczej nie przyjęła by się bo ludzie uciekają od rzeczywistości właśnie w grach. Jednak wierze, że wielu graczy RTCW ceni sobie tą właśnie mała rzeczywistość gry, czyli bronie i cały klimat. Tak więc warto zaakceptować PF jaki by nie był, bo jest i będzie w tej grze i nie ma się nad czym zastanawiać, każdy gra jak lubi i jak umie, a że siła PF w odpowiednich rękach jest ogromna to boli wszystkich pozostałych biedaczków biegających z TOMSONAMi i innymi bronkami. Podsumowując przypomina mi się epizod z Counter-Strike gdzie szum rozgrywał się wokół broni snajperskiej AWM. Broń ta nadal jest i była, grają z nią w lidze poza liga i wszędzie ludzie, którzy mają do niej talent. Kolejne pacze przyniosły jej lekkie modyfikacje, ale sens i siła wiele się nie zmieniła. Tak więc proponuje zakończyć tą bezsensowną dyskusje i życzyć Achtungwi sukcesów w promowaniu nowej taktyki grania (jeśli im wyjdzie) ......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shaggy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shaggy Znajdź więcej post'ów przez  shaggy Dodaj shaggy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shaggy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Em, ja wole jush go chyba nie wqrzac, bo jeszcze spadnie na mnie gniew PF`a a chce jeszcze sobie troche pozyc Kto tam wie czy naprawde nie ma PF`a w domu i nie BAWI sie nim w domq Różni ludzie sie plącza po świecie :>
pozdroo 4 all ;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 22:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Achtung placku co masz do PGr nie czaisz ze nie zawsze kazdy ma czas na gre w sobote w piatek o 21 : 30 jest jeszcze takie cos jak zycie osobiste wiesz imprezki panienki pifko itp ja tez jak sie na spary umawiam to mowie ze mozemy grac ale potem jak sie pytam swoich czy maja czas i wychodzi na to ze nie to sie odwoluje a nie pisanie na boardzie i obrazanie kogos ze sie boi wez sobie na powaznie te slowa krytyki ok . I jeszcze dotego ja napisalem tylko raz o sparingu z wami ale narazie mi nie w glowie zajmowanie sie takimi *******ami i tak ledwo co wynajduje czas na granie i pisanie odp na twoje durnoty , a w jaki sposob ja sie mialem umnowic na spara co mistrzu na boardzie chyba glupi jestes on nie jest od tego a w twoim profilu nic nie ma nawet maila ci nie wysle bo sobie tego nie zazyczyles. Jak pragniesz mojej krwi to prosze bardzo jestem zawsze na jakims polskim serwerku po godz 22 (bia , pg , hunter , tvknet ) a ciebie to jakos nie ma nigdzie chyba ze grasz pod facke nickiem

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Shaggy przyznam ci troche racji realizm realizmem bardzo dobrze ze jest bo bym nie gral w wolfa ale nie po to zrobiono ten podzial na klasy zeby ludzie grali tylko pf'ami to nie q3 UT i inne fpp
Ciekawe jaki bedzie nowy klan np [Nóż] gramy tylko nozami i zbijemy wszytkich a poison i c4 to przy nas pikus bo my mamy noze noz to potega

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

MArtin: Po co komu życie osobiste jak sie ma RURE swojego Pf`a? Zreszta z gościem w ogole nie powinno byc rozmowy bo ma ostre odchyły. Żyć nie umierac, świat coraz bardziej dziwaczeje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 22:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Tak, a potem przyjda ludzie zdolni zabic z pistoletu goscia na drugim końcu mapki To bedzie dopiero klan ;> Jest ktos chetny do wspolpracy?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Znowu pora na odpowiedzi:

Hornet:

Wyrazasz poglady, co do poziomu jaki prezentuje w grze klan Achtung, widzisz spytalem sie czlonkow naszego klanu, o Twoja gre i procz tego, z kojarza Twego nicka to nic wiecej nie byli wstanie powiedziec. Co oznacza ni mniej ni wiecej, ze grales przecietnie, ani za dobrze, a ni za zle, moze dla Ciebie to zaleta, nie wiem. A co do odchylow, to ja uwazam, ze macie odchyly nie wierzac w pf, nie czujac mocy jaka przez niego plynie, nie czujac rozkoszy jaka ma sie, gdy sie nim gra. Twierdzisz, ze jestem nienormalny, masz prawo. To jednak ja uwazam, ze ty masz nie po kolei w glowie, grajac inna bronia niz pf. Czas pokaze, kto ma racje.

MArtin:

Sytuacja byla inna, nie chodzilo o to, ze klan PGR, nie ma czasu, nie moze sie zebrac, chce przelozyc termin na dogodniejszy, te sytuacje sa normalne i w pelni zrozumiale. Oni stchorzyli, proponuje ich klanowi samorozwiazanie sie, po co maja istniec na polskiej scenie rtcw i udawac, ze sa klanem. A co do umowienia sie oto moj mail [email protected] ... nadal czekamy.

Shaggy:
Dziekuje, nie dosc, ze jestes odwazny, nie dosc, ze mowisz prawde, to jeszcze widac, ze masz jaja chlopaku, czekamy na ciebie, wstap w nasze szeregi, stan sie czlonkiem Achtunga, wyzwol swoj umysl, zostan kilerem, zostan prawdziwym mezczyzna i Polakiem.


Nadal twierdzimy, ze granie inna bronia niz pf, to lamerstwo, jednak rozumiejac realia i polska scene wolfa, musielismy zatrudnic w swych szeregach medykow, oto oni AchtungKnife, AchtungNozownik. Tak, ich bronia jest noz, tym wszystkim ktorzy zlosliwie nam proponowali gre nozem, odpowiadam, dziekuje. Dali nam doskonaly pomysl na wzmocnienie naszego klanu. Ci medycy, to elita Achtunga, ich zadaniem jest czyszczenie przedpola, oczywiscie oprocz tego stanowia zaplecze medyczne Achtunga. Noz jest smiercionosna bronia, nie tak doskonala jak pf, ale rownie meska. Bojcie sie naszych cichych kilerow, ich srednia na gre to 2 ofiary, ale wciaz wzrasta. Niedlugo beda prawdziwymi komandosami pola walki, przed ktorymi nic was nie uchroni.

Z osobista duma i nieskrywanym entuzjazjem moge dodac, ze udalo mi sie zdobyc, oryginalnego, nieuzbrojonego, pf, z czasow drugiej wojny swiatowej, gdy to pisze, lzy wzruszenia cisna mi sie do oczu, brakuje slow, oltarzyk to malo powiedziane, ja mu wybuduje kosciol, czuje, ze dzieki takiemu duchowemu wsparciu, nasza chwala i walka, bedzie jeszcze lepsza, jeszcze doskonalsza. Pamietajcie Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.



Good Game, Good Game

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 05:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

teraz powinno wejsc dwoch sanitariuszy i podac Ci od przodu bialy fartuch z dlugimi zawiazywanymi na plecach rekawami mowiac:

- Mein Fuhrer, Panski plaszcz!!!

ROTFL!!!!!!!!


ps. czy o takim prawdziwym mezczyznie i Polaku wspominasz jak ten w Twoim awatarze?!?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 05:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

średnia na grę - 2 osoby ... to sobie dużo nie pozabijacie
jak ja dla rozrywki nożem grałęm to na grę 5 os było minimum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 07:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YourMother
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: (?)

Cool hee

I znuf po przeczytaniu kilku nowych odpowiedzi morda mi sie smieje od ucha do ucha !!! Dziekuje ci Achtung i Wam wszystkim hipokryci (jak cos piszecie to prosze bandzie konsekwetni i stosujcie sie do swych podpisuf np:"Nie ma ludzi glupich sa ludzie myslacy inaczej" tzn. nie powinienes uragac nikomu innemu za jego poglady bo "..mysli inaczej" +prosze sie nie obrazac ) i inne takie tam ... za tak liczne odpowiedzi na posty Achtunga dostarczaja mi nielada przezyc podczas duuuugich godzin w pracy. Jeszcze raz naprawde dziekuje !!!
Achtung masz zadatki na Prezydenta jedym postem narobiues tyle burdelu i taaaakie poruszenie spoueczne. Przeto powiadam go Achtung go Achtung go lay down and boogie and play that funky music till U die. Thats all folks thank u & gooood night

__________________
opinions are like assholes everybody has one

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YourMother Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YourMother Znajdź więcej post'ów przez  YourMother Dodaj YourMother do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

quote:
Napisane oryginalnie przez [POISON]Mazio

Btw. Jak wyglada kurs walki pfem bo nie umiem sobie tego wyobrazic?!?



Przecież to proste Achtung do rekruta : z Limbo Menu wybiersz taką duuuużą rure, to jest bazia, a teraz naciskasz lewy przycisk myszy

Gratulacje !! Opanowałeś po mistrzowsku sztuke strzelania PF-em możesz wstąpić do naszego klanu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Pora na kolejne odpowiedzi, bo niewierni nawet nie wiedza jak bluznia:

Sphere:

Zostan naszym medykiem, nies flage wolnosci i oswiecenia z nami, przekaz naszym medykom swoj talent, pokaz im jak ty to robisz, chyba, ze te 5 to byl tk, za taka pomoc to my podziekujemy.

Yourmother:

Czyzby mi sie wydawalo, ale zaczynasz pojmowac czym jest oswiecenie? Jezeli tak to join us, nie zostan w tyle, nie badz zacofany, jak Ci co zwa sie szumnie polskimi graczami rtcw, byc moze juz wiesz, ze Achtung to ostateczna zaglada, ze Achtung to sadny dzien nad polska scena rtcw.

Allan:

Smiejesz sie, ale wbrew pozorom to nie jest takie proste, osobiscie widzialem wielu soldierow ganiajacych z mp40, byc moze czynili to specjalnie, ale nick Wolfplayer, chyba wyklucza taka mozliwosc. Nasz kurs, nie wymaga zbyt wiele inteligencji, powiem wprost jest skierowany dla kazdego gracza, owszem, zarzucisz mi, ze niektorzy gracze maja ograniczona zdolnosc pojmowania celow misji i taktyki danej planszy, nie martw sie, obslugiwac pf to my ich nauczymy.



Tym wszystkim, ktorzy probuja przeszkadzac nam w oswiecaniu graczy, ktorzy notorycznie wyzywaja nas od najgorszych na serwerach, tym ktorzy nieustaniie votuja, probujac nas wykopac, tym ktorzy w sposob wulgarny komentuja nas styl gry. Achtung mowi NIE. Nie damy sie zniszczyc, nie damy sie zgniesc, nie damy sie ponizyc, zwyciezymy, ku chwale naszej i naszego ukochanego pf. Apeluje do wszystkich tych, dla ktorych pf stanowi cos wiecej niz tylko bron, dla ktorych mozliwosc zrobienia miazgi z przeciwnika stanowi osobista rozkosz, dla ktorych udowodnienie , ze jest sie najlepszym jest cos warte, o zjednoczenie sie. Razem bedziemy silniejsi, razem pokonamy zlo, ktore zaleglo sie w umyslach niewiernych. POMOZECIE?

A dla otumanionych przez stechly umysl zacofania niewiernych, mam tylko jedno zdanie, jedno smiale wyzwanie rzucone swiatu, jedna alternatywe jaka dla nich istnieje: Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 08:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

A nie mówiłem że beda latac z pfami po miescie i gonic niewiernych? A tak poważnie... Achtung: racja, nie prezentuje soba żadnego wysokiego poziomu, nie smiałbym sie porownywac do członkow klanu Poison, VMC, C4, i wielu innych, ale nie zmienia to faktu że grajac 2 godziny tygodniowo w Wolfa, bo tylko na tyle pozwala mi czas <mam nadzieje ze sie to niedlugo zmieni > zachowuje forme, ktora jest dosyć dobra biorac pod uwage czas poświecony tej i grze a także propozycje jakie padły w moja strone od innych CL`ow i graczy z zapytaniem czy mnie interesuje wstapienie do ich klanu. Zawodnicy Twojego klanu jednak prezentuja niższy poziom od wielu graczy na serwerach. Poza tym jak na swój wiek i tak sie nieźle sie 3mam na scenie RTCW A graczy na serwerach nie kickuje sie za granie pf`em chyba że jest ich naprawde dużo w przeiwnej drużynie, ale ostatnio nawet za to nie zauwazyłem kickow <sam nie robie tego bo nie widze sensu grania mniejsza iloscia graczy na serwie, jak chca lamic niech sobie lamia, ich wybor> Kopniecie przysluguje członkom Waszego "klanu" za idiotyczne i lamerskie zachowanie, ktore przeczy zachowaniu czlowieka mieszczacego się w normach psychicznych, do ktorych niektore osoby sie nie zaliczaja... Poza tym dalej mówie - spróbujcie na zagranicznej scenie RTCW, jeżeli Wam sie uda, pogratuluje, przeprosze za wszystkie obraźliwe słowa ktore wypowiedziałem. To tyle ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YourMother
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: (?)

Talking EHHEHHEH

THANKS FOR THE WARM WOARDS ACHTUNG but My loyalty goes to my Brothers in Arms

__________________
opinions are like assholes everybody has one

Edytowane przez YourMother dnia 24-04-2002 o godz. 10:04

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YourMother Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YourMother Znajdź więcej post'ów przez  YourMother Dodaj YourMother do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Wink

Im dłużej czytam ten topic to coraz większą mam ochotę przekonac się na własnej skórze o słuszności badź raczej śmiesznosci tej twojej religii.

A tak swoją drogą uważam że powineneś dostać się do naszego parlamentu tam takich jak Ty jest całkiem sporo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Achtung - PF...To jest mysl... a nie potrzebujecie nikogo do noszenia ammo?
Moze z PF jestem cienki.. ale.. wiecie.. AchtungAmmo ...Jedna paczka... i jeden cudowny, jasny i bosko smiertelny wystrzal wiecej.

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

Tia. Czytam od dłuższego czasu ten topic. Jest naprawde bardzo wciągający. Podobnie jak Shaggy uwazam jezli ktos umie grac PF i sieje spustoszenie dlaczego nie, tym wiecej satysfakcji jak sie goscia z rura dopadnie i druzyna przeciwna musi "ruszyc głowa".

Jedno mnie tylko u achtungow ostatnio denerwuje. Wielkie zamilowanie do wysokich lotow podczas respawnu. Niestety dosc czesto przez takie zabawy gine i nie moge grac spkojnie.
Panie CL Achtung przywolaj swoich PFmanow do porzadku, niech cwicza to co powinni.

Pozdrawiam i zycze dlugiego i owocnego rozwijania tego topicu

P.S.
Nie sadzicie ze Achtung tworzy specyficzny, ozywczy klimat na polskiej scenie RTCW ?

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Taa. tworzy specyficznie chora atmosfere No i nie dziwie sie chyba że w Niemczech jest afera z RTCW... Jeżeli w Polsce <chyba stad jestes nie Herr Achtung? > mamy takich wyznawcow "religii". To tak jak z ciemna i jasna strona mocy w Anglii Zacznij walczyc o legalizacje swojej religii Achtung ;>

Co do PF'a, no cóż można go wykorzystywac jesli sie umie, tyle że robi sie nudno kiedy sa 4 pfy w jednym teami i cieszysz sie gdy odskakujesz od jednego, drugiego ledwie zabijasz, 3 granatem załatwisz, a pocisk 4 lecacy znad przeciwka Cie dopada Potem respawn Niemcow i Znow druzyna ma 4 pfy :/ Ale róbcie co chcecie, grajcie jak chcecie, w końcu jest troche serwerow do pogrania na scenie Wolfensteina

Achtung - Jedno Ci powiem - masz gadane Tego Ci chyba nikt nie zabierze, tak jak powiedział to SOLAR "specyficznego" sposobu wyrażania swojeg zdania No a co do religii, to rzecz swiętą, swojego Boga powinieneś raczej szanować i dbać o to żeby sie nie przemeczał a nie latać z nim po mapce W końcu świętość trzeba szanować a nie wykorzystywać

A cały topic naprawde jest wart przeczytania, bo nawet ludzia z najwiekszym dołem potrafiłby rozsmieszyc Chyba każdy kto to przeczytał przynajmniej lekko się uśmiechnął widząc to wszystko co sie tu wypisuje No a śmiech to zdrowie, wiec prowadzmy dyskusje dalej No ale przynajmniej teraz, kiedy liga przycichła COŚ sie dzieje Zobaczymy jak sopie Herr Achtung i Jego klan poradzą w potyczkach z innymi klanami GL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Achtung wniusl cos nowego nowa religie i kult
Achtung powiniscie zwerbowac jeszcze Achtungowego Inzyniera bo niestety tak jest wolf zrobiony ze pf drzwi ani innych obiektow nie wysadzicie proponuje mu zabijanie kombinerkami albo zucanie komus na glowe dynamitu a mdykiem fajnie sie zabija strzykawka Ostatnie sprostowanie prosze cie niepisz na boardzie ze chcesz np zeby Sphere dolaczyl do was bo i tak nie dolaczy bo gra w [VAL] to nie o to chodzi Jak czytam ten topic w niektorych momentach nie moge sie powstrzymac od smiechu niektrore odp boardowiczow sa nie do pobicia

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

no dobra, pare nowych wieści ...
otóż AchtungNozownik to niejaki Agd_Pyton...
(tak wywnioskowałem z rozmów 2 "graczy" achtunga na serwerze) Wogóle widzę, że ci "gracze" zmieniają nicki w zalezności od profesji ...
Ja szczerze życzę szczęścia klanowi, bo jak zobaczyłęm jak 2 graczy biegnie na mnie z nożami to mi sie grać odechciewa i leżę, kwicząc ze śmiechu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

trzeba bylo im z granata przywalic dobrze ze nie zucali w ciebie nozami

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Buah, w końću AGD to AGD i zawsze lubili PF`y <bez obrazy > No a 2 medow ktorzy leca na Ciebie z nozami to naprawde musi byc komiczny widok... Przykre jest co sie dzieje, jeszcze ktos to zobaczy i wyśmieje polska scene Wolfa Heh, ale w końcu Polska to Polska zawsze znajdą sie ludzie dziwni ktorzy sobie w dziwny sposob jaja robia, osmieszajac siebie, a także innych graczy ktorzy do klanu sie dołączyli. Hueh, Leppera mi to wszystko przypomina

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Em, prosze o usuniecie posta napisal sie 2 razy -_-'' z gory thnx

Edytowane przez Hornet dnia 24-04-2002 o godz. 15:55

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

**** glupi cwelu nie wiesz, ze sa ograniczenia do osob z PF i po wystrzela musisz czekac jakis czas i wtedy cie zakosimy Ty jestes pefnie ciota w wolfa, bo nie umiesz strzelac z mp40 czy thompsona i sobie PF wzieles. Mozesz sie nawet do tego PF modlic i tak ci ***a pomoze. PS a twoi rekruci graja tak dobrze jak ty P Mam jeszcze jedno twierdzenie - jestes niemcem oni maja nasrene we lbach jak ty wiec to mozliwe .. hmm a moze... nie to chyba niemozliwe... a jednak: ZDEJMIJ MASKE PREDATOR !! Dajcie mu bana na te forum, bo koles mi tylko cisnienie podnosi Jeden sniper wystarczy i te twoje cioty z PFem padna... hehe i nozem tesh nic nie wskoracie... o i zeby wygrac trzeba miec conajmniej IQ 50 to wy na starcie przegrywacie PS To cale achtung to pefnie cos ala pokemony jakis dobry klan sie podszywa, zeby zrobic dola jakiemus gorszemu klanowi. Trzeba do przetlumaczyc na angielski i wyslac calemu swiatu, zeby pokazac jacy polacy potrafia byc jebnieci w glowe

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

eee parowa idź pobiegaj, weź prysznic, czynnosć powtórz z 20 razy ... dobrze ci zrobi ... a serio : co ci przeszkadza achtung ?
AGD jakoś gra wiekszoscia pf i nikomu to chyba nie przeszkadza :p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Swieta prawda tylko ze jemu nie da sie to wmowic PaRoWa^^ on jest glupszy niz ustawa przywiduje ja juz o tym pisalem i o snajpach ale no coz sa ludzie i taboroty zaloze sie ze zaraz odpisze o religi i kulcie pf o tym ze oni sa the beast i wszystkie te ciotowate duperele wkurwi.asz ludzi i tyle wiec daj sobie na zatrzymanie lyknij troche cyjanku moze pomoze Skoda mi juz slow Sphere to co agd robi to ich sprawa nic do nich nie ma ale przynajmniej oni takich durnot nie pisza i nie chwala sie tym ze oni umieja pf'kami strzelac

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

I znow niewierni przemowili, znow prosza sie o riposte. Oto ona:

Hornet:

Co do naszego stanu psychicznego i kickow niby tym spowodowanych, mylisz sie oczywiscie. To nie nasz stan psychiczny powoduje, ze ktos chce votowac, to temu komus puszczaja nerwy, przegrywac nalezy umiec, a ze klan Achtung jest najlepszy, coz stad takie, a nie inne reakcje graczy. Nie mozemy go zabic, to go wykikujmy. A jezeli chodzi Tobie o to slynne Good Gamne wypowiadane, wraz z innym komentarzami, to wiedz, ze jest to nasz jezyk, ilosc wypowiadanych slow, ilosc powtorzen, jak i ich rodzaj, ma za kazdym razem znaczenie, informuje o lokalizacji przeciwnika, jego sile, jak i kierunku poruszania sie, jednoczesnie wprowadza zamet w szeregach niewiernych, Tak tak, to tajemny jezyk, nie kazdy moze go pojac, a zrozumiec juz tym bardziej. Wracajac do serwow, sa gracze, ktorych zabija sie z prawdziwa przyjemnoscia, za ich honorowe podejscie, za ich walke, a sa gracze, tacy jak Parowa, ktorych kilniecie moze wywolac jedynie odruch wymiotny, coz gracz, graczowi nierowny, tak jak i kultura, kulturze nierowna.

Badidea:

Rzeczywiscie rozwazamy sposob wykorzystania porucznikow w naszej taktyce, istnieje kilka mozliwoci, oprocz oczywiscie podstawowej, czyli roznoszenia ammo. Jezeli masz ochote oswiecic swoj umysl, odkryc glebie naszej religii, przyjmiemy Cie z otwartymi ramionami.

Solar:

Po to sie gra na serwerach by cwiczyc, my trenujemy nasz Sneak Achtung`s attack, nie pytaj o wiecej, nie moge zdradzic Ci szczegolow, jednak wiedz, ze kazdy nasz ruch, kazde nasze dzialanie, ma scisle okreslony cel i jest calkowicie zaplanowane. Poza tym na kazdej wojnie sa ofiary, a krew Poisonow i C4 smakuje najlepiej.

MArtin:

Czas na napisanie posta miales, czasu na napisanie maila, ze chcecie zagrac najwidoczniej zabraklo. Coz, zmien pieluche, otrzyj lzy i mysl, ze jestescie lepsi niz my. My nie musimy niczego udowadniac, znamy wartosc naszego pf i naszej religii. To wy jestescie niewiernymi, to wy czynicie zle, to wy zostaniecie potepieni.

Sphere:

Uslyszales to co miales uslyszec, nastepnym razem uslyszysz jak zwracamy sie do kogos dark, albo darkxeno i co wtedy, pomyslisz, ze to on? Slyszales to co miales uslyszec, prawde mowiac, akurat pomylilismy Cie wtedy z kims innym, nie dla Ciebie byla ta informacja, nevermind.

Parowa:

Na poczatku nawet nie mialem ochoty komentowac Twojego postu szanowny adwersarzu, wiesz nie chcialem sie znizac do Twego poziomu, moglbym zabrudzic swojego pfa, niemniej stwierdzilem, ze chamstwo i debilizm nalezy tepic, bo rozrostaja sie jak chwasty, a chwasty sie wyrywa. Mowisz o banie dla naszego klanu, ok masz prawo pisac co tylko Twoj chory umysl wymysli, my w ramach rewanzu, prosimy o bana dla Ciebie. A co do obrazania wspanialego narodu niemieckiego, ty ze swoja chlopska kultura i obora do Europy nie wejdziesz.


Klan Achtung nadal oczekuje chetnych do sparingu, nadal ludzimy sie, ze sa tu na polskiej scenie wolfa gracze, ktorym pojecia, takie jak honor, duma, odwaga, nie sa obce...... nadal czekamy. A dla Parowy, mamy tylko jedno konczace nasza dyskusje zdanie: Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze Parowe z pf zgladzi.



Good Game Good Game.

P.S. Planujemy wprowadzic grenadierow, majacych za zadanie poslugiwanie sie granatami, prosimi graczy o wyrozumialosc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:03.    Strony (7): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions